Opinie o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. w Warszawa

BATMAN

NAGA PRAWDA ta firma to jest dopiero dramat przez telefon i w ogłoszeniu powiedziano mi że za nic nie płace a jak wziąłem wyciąg z wypłaty okazało się że za wszystko płace zamieszkanie dojazd do pracy i tak dalej to są dopiero (usunięte przez administratora) to im wychodzi najlepiej tych opinii powinno 2 miliony ludzie się tam zmieniają jak na kasie w biedronce panowie fachowcy uciekajcie

wyklęty
@BATMAN

Już dużo uciekło. Zostały zboki i garstka fachowców.

Noname

Jak dla mnie oklepane opinie,jak dbasz tak masz, nikt w pierwszy dzień nie daje Ci normy a wręcz model czy uzbrajanie nie biorą pod uwagę nowego pracownika do czasu wdrożenia go go temat czyli pracują jakby bez jednej osoby co w przeliczeniu na godziny daje mniejsza normę, chaty fakt luksu nie ma ale da się przeżyć, najwięcej wypowiada się z pewnością tych po tzw flaszce w (usunięte przez administratora) niedziele są dla chętnych całkiem inaczej rozliczane chyba że idzie cała hala, jak traktują ludzi? Mając pod sobą Ok 150 osób nie można dać sobie wejść na głowę rzecz jasna, indywidualne podejście jest całkiem inne jeśli wykazujesz jakieś umiejętności rzecz jasna i znasz swoją wartość;) próbowałem 2 lata prawie;) hajs na czas z urlopami nie było problemu, nie słuchajcie (usunięte przez administratora)

Model
@Noname

Jest tak wspaniale że z dziesięciu kandydatów zostaje jeden.I to zdesperowany.

Świeżak

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak się pracuje w BUDTECHU GMBH w Werlte jako spawacz ? Jakie warunki zakwaterowania? Pieniążki na czas? Jakies podwyżki? Atmosfera w pracy i zjazdy co jaki czas ?

ja taki ja
@Świeżak

w pracy sie (usunięte przez administratora)no chyba ze jest sie majstrami od siedmiu bolesci to nie ,śpisz po kilku chłopa w pokoju, o urlopie płatnym zapomnij.(usunięte przez administratora)

czarny96

Jak oceniacie pracę w Werlte Budtech? Warto nie warto?

@czarny96

Jak posiadasz jakieś konkretne umiejętności ślusarskie i jesteś wartościową osobą która przedstawia konkretne warunki względem umiejętności to tak ;) pracowałem tam 2 lata jeszcze za czasów kierownictwa Pana Walkowiaka, konkretny gościu w stosunku do pewnego siebie pracownika;) z pieniędzmi nigdy problemu nie było, chaty fakt czasami się zdarza 12 os ale w 3 osobowych pokojach;) (usunięte przez administratora)

Czy po rozmowie w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Oli

To jest jedna wielka tragedia, podczas rozmowy telefonicznej kłamią i zachęcają do przyjazdu na miejsce a kiedy się pojawisz to mają na ciebie wywalone. Godzinami oczekujesz na pseudo pokuj w kturym jest (usunięte przez administratora) ubustwo i trzy koje do spania. Pseudo hotel to dom jedno rodzinny w którym zamieszkujesz w dwanaście osób na jednej kuchni i z dwiema łazienkami no po prostu wielki spęd a jak masz jakieś roszczenia to wypad do domu.

@Oli

Kolega zbulwersowany ale może powiedz że byłeś tak słaby że wywalili Ciebie zanim narobiłeś jakiś szkód he he. Ja pracuję tutaj i nie narzekam jak jakaś(usunięte przez administratora)praca jest praca kasa się zgadza , na głowę nie pada więc w czym problem

@Oli

W "kturym" ???? jak (usunięte przez administratora) przyjmują to na jakie zachowanie oczekujecie

Czy w BUDTECH możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ha

Beznadziejne pytanie .

Czarny96

Zaczął Pan tam pracę ?

Pracowalem w budtechu w okolicy Bremen i gdyby nie sprawy osobiste nadal bym tam pracował tak ze polecam spokojny mały kontrakt bez większych problemów.

to jest najgorsza firma w jakiej pracowałem a wytrzymalem tam 3.5 roku pan W i jego chłoptasie z zawodowym wykształceniem to (usunięte przez administratora) a zocha nie zapomne ci tego jak mi powiedziałeś ze jast szansa pojechać do domu jak wyrucham szympansa ale jeszcze spotkamy sie w Polsce buraku

kartofel

na południu już niedługo nie będzie budtechu

Agnieszka

Czy do pracy w Budtechu trzeba znać w miarę dobrze jakiś język obcy? Nie mogę tutaj za bardzo wyszukać informacji o wymaganiach do pracy w tej konkretnej firmie, chociaż jest tutaj parę opinii o samej pracy. Jeśli ktoś wie, proszę o info. Ogromne dzięki za każdy komentarz. Pozdrawiam.

Budtech
@Agnieszka

Witam, nie trzeba znać języka. Jeśli jeszcze są jakieś pytania proszę dzwonić pod 32 219 14 44, pozdrawiam.

@Budtech

język, umiejętności...nie trzeba... dużo pić... i jest bardzo dobrze

Jacek

Czym zajmowałeś się w BUDTECH? Twoja opinia jest dość szokująca, czy znajdą się jednak jakieś plusy pracy w tym miejscu? Liczę na Twoją odpowiedź, daj znać!

Cezary

Oto sabotaż pijanych bandziorów, których zatrudnia Budtech {pisze się razem, pajacu)

Helena P
@Cezary

Marian, mówisz o moralności a sam w ukryciu podłe rzeczy robisz

nas

slonce dla was przestanie swiecic rury bardaszane pozdro wielunskie spermochlipy

admin 222222222222222
@nas

nie wiem co ty masz do wielunia ale zdaje mi sie zw wiekszoas ryr itp to z okolic rawicza bo to nojgorsze medy za 1 euro dali by se jaja na sucho ogolic

Helena P
@admin 222222222222222

Nie wiem jakimi kryteriami kieruje się administrator strony, usuwając niektóre opinie a zostawia te, które są niezgodne z regulaminem

Wieloletni pracownik

Przez kilka lat pracowałem w werlte więc bajek pisał nie będę.Jesli nie boisz się pracy, jesteś sumiennym pracownikiem,chcesz regularnie dziesiątego mieć kasę na koncie możesz śmiało podjąć pracę.Masz około 10euro na godzinę netto,pracujesz po 10h w sobote6,czyli miesięcznie zarabiasz ponad 2000euro,nie płacisz za mieszkanie ani dojazd do pracy.Warunki masz jasno ustalone w momencie podpisania umowy,do domu możesz jechać praktycznie co 4-6ttgodni to już twoja decyzja

, ????
@Wieloletni pracownik

Jakie prawie 10 euro. Kto tyle ma???Ty kolego musiałeś chyba dodatkowo trawnik lub żywopłot ciąć.

Wieloletni pracownik
@, ????

9,60 na aluminium ponad 10bez obcinania zywoplotu ....pzdr

Maiki

To nie opinia a raczej pytanie. Sprawa odnosi się do firmy Budtech Gmbh. Chciałbym się dowiedzieć o do finansowania firm niemieckich takich jak wyżej wymieniona przez państwo niemieckie. Czy pracodawca pobiera za nas uposażenie w jakiej kwocie gdy siedzimy w domu lub gdzie jesteśmy tymczasowo zameldowani(Niemcy) z powodu braku pracy nie z naszej winy. Czy pracodawca wypłaca nam tyle uposażenia ile dostaje z urzędu i tyle ile nam oczywiście się należy. Czy może nie zawsze jest to zgodnie z przepisami zen strony pracodawcy. Jeśli by ktoś wiedział gdzie zadzwonić czy jeszcze lepiej zapukac i zapytać albo po prostu napisać i wysłać myślę że dana instytucja z chęcią nam pomoże. Jeśli ktoś ma namiary proszę napisać. Pewnie to będzie z korzyścią dla nas pracowników. Bardzo dziękuję.

Może być

Siemanko parę słów na temat firmy pracowałem tam ok nikt nie zmuszał ale patrząc na to jak są traktowani ludzie naprawdę powiem szczerze tragedia,pomiataja ludźmi jak szmatami wyzywaja od najgorszych,zadaje sobie pytanie kim oni są żeby tak ludzi traktować bogami raczej nie, począwszy od kierownictwa ,o pseudo majstrach nie wspomnie pozdrawiam Henia K,i Cezarego D dzbany jakich mało A szczególnie ten pierwszy widzi tylko ludzi z talibowa A w szczególności idiote brata ????,zadaje sobie pytanie gdzie są pieniądze za urlopy ,chorobowe których nie płacą A nie wspomnę jak jest wypadek w pracy, mam nadzieję że ktoś kiedyś dobierze się im do (usunięte przez administratora) za to,podziwiam ludzi którzy zapier,,, za 8,5 euro w takich warunkach, no i warto wspomnieć o BHP u tych ludzi to słowo nie istnieje, pozdrawiam całą kadrę i dziwię się że jeszcze żaden nie dostał wpier

Może być

Nie wiem ile klas skończyłaś ale czytaj post że zrozumieniem, napisałem że pracowałem i nikt mnie nie zmuszał,a na chleb zawsze miałem i nigdy nie musiałem prosić o kromkę chleba A klasę mam sam w sobie i jest to ostatni post ktorynapisalem bo nie będę się zniżał do twojej inteligencji ktora raczej nie sięga mi do pięt także żegnam i kończę przygodę z budtechem ciał

Czy w BUDTECH jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Bendka

Pracodawcy firmy Budtech mają w nosie zgłaszane przez pracowników problemy czy to błahe czy te poważniejsze tylko patrzą aby im się zgadzało a Ty możesz ewentualnie dostać na twarz kilka nie cenzuralnych słów w swoim kierunku.Ale zła karma wraca....

Może być

Reakcja, wiesz jaka jest ,papiery i (usunięte przez administratora) tak sprawy załatwiają

Witam ,panowie mam do was prośbę proszę napiszcie jakie są warunki mieszkaniowe ,ilu osobowe są pokoje i jeszcze jedna kwestia ile dni urlopu przysługuje i jak jest rozliczany

niki 1975

pracowałem miałem farta bo dostałem się do HAWEKO majster spoko ale zawsze jest coś nie tak kłamią na początku ile będzie na godzinę pracujesz 56 godz. tygodniowo

Justyna
@niki 1975

Czyli ile dostałeś na godzinę? I jak rozliczane są te nadgodziny w BUDTECH? 100 czy 50 %?

@Justyna

nadgodziny idą na bank godzin jak jedziesz do PL. na tydzień, wówczas wychodzi ci że pracujesz ok 45 godz. tygodniowo

niki 1975
@Justyna

nibi piszą 13.50 a masz 8.41 lub 7.41

Krzychu

Witam chciałbym zapytać jak jest z ta umowa. Bo oferuje mi niemiecka umowe i ze badania lekarskie zalatwie w Niemczech bo taki jest warunek. I czy umowe dostane odrazu czy na czarno trzeba robic

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Dobra 28
    00-344 Warszawa

Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.