Opinie o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. w Warszawa

Maniek

To co tam się dzieje to jest jedno wielkie nieporozumienie wolałbym krowy doić w spokoju u jakiegoś Niemca i więcej bym zarobił bo to są szuje z pod znaku diabła.

Zocha Locha

Panie Tomku i drugi Twoj (usunięte przez administratora) pań Rafał Wy chyba nie macie sumienia w tak jawny sposób okradać swoich pracowników!? Nie macie wyrzutów sumienia ?

Beata
@Zocha Locha

Jak niby? Co masz na myśli właściwie?

i gitara

wyjechał jak bohater wrócił jak Judasz. Góra nie wie co się na południu działo i co się dzieje bo kto ma powiedzieć, SPROWADZAJĄCY? P.S. minus trzech.

go pro
@i gitara

i se gitara vel. judasz jeździ busem budtechowskim gdzie chce. Kto tam w ogóle rządzi?

Robak

Wie ktoś za co czarka chlop skurwil i zmieszał z błotem w sklepie jakimś?

Czy po rozmowie w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Koza

Chamstwo w biurze Brak płatnego urlopu(tłumaczą to tym że urlop masz już w stawce) Na hotelach pijaństwo Na hali 0 jakiegokolwiek (usunięte przez administratora) Spawarki w opłakanym stanie Jeśli pójdziesz po podwyżkę do biura powiedzą ci żebyś zrezygnował z obiadów(dadzą ci za to 30 centów) Stawka na rękę to od 9.70 do 11.00€ w zależności od grupy podatkowej Nie (usunięte przez administratora)L4 jeżeli jest wypisane od innego lekarza a są przypadki że zwalniają za to (usunięte przez administratora)

@Koza

Nie przyjście kosztuje 200 euro? :o A co do tej podwyżki no ok za pierwszym razem przypuśćmy, że zrezygnuję z obiadów, a za drugim razem jak przyjdę to co wtedy?

Aneta

A co Ci konkretnie zabrali? Piszesz o wynagrodzeniu czy jak?

Jaka umowa obowiązuje w BUDTECH podczas okresu próbnego?

Pitbull

Człowieku trzymaj się od tej firmy jak najdalej

Kolega walca

Żadna po niemiecku nie tłumaczona na polski podpisujesz nawet niewiesz co a potem niespodzianka jak to przeciesz nic nie pisało a no pisało po niemiecku

@Kolega walca

Kto mądry podpisuje umowę, której nie rozumie? Jak ludzie tutaj tak robią, to serio widzę, że co niektórych ostro można tu wyrolować.

joy
@Kolega walca

przecież to niemiecka umowa i firma to po co po polsku.

Pablo

Nieźle musi Walz płacić za usuwanie,niewygodnych, opinii goworkowi ale co z tego... problem i tak zostaje. Kumoterstwo i ruski mir na południu to nie jedyny problem w tej firmie.Hydraulik.

Kolega Kozy

A jak sprawy lampionów które Piotr Bąk produkuje na zlecenie majstrow ? Radek Locha osobiście malwersuje quapena material

BLADY

Jadę jutro do WERTLE będę u ciebie wezmę drut i maszynę może mi się uda jakieś blachy zabrać by cię nie nadwyrężać finansowo cdn.

@BLADY

Cześć staram się o pracę właśnie możesz powiedzieć jakie sa warunki ?

Stary
@Paweł

Daj sobie spokój z tą firmą

blady
@Paweł

Z bólem serca odmawiam współpracy daj se spokój będą cię karać finansowo za to że nie przyjedziesz do pracy a najlepszy trik to po 10 jak nie wrócisz albo się zwalniasz to zabierają ci wszystkie pieniądze z wypłaty

Jacek
@blady

Eeeee jak to karają finansowo? Ile takie kary wynoszą?

@Jacek

Normalnie nie przyjdziesz do pracy bo źle się czujesz 200 euro jak przyniesiesz sam L4 potarga przy tobie i powie że jest nie ważne także kolego trzymaj się od tej firmy z daleka

@Pitbull

Nie mogę w to uwierzyć aż. :o Dosłownie Tobie tak z tym l4 zrobił czy wiesz to od kogoś? Chorych na covid też tak tu traktują?

LorupMat

Pracowałem, nie polecam przez telefon obiecują to co chcesz usłyszeć na miejscu okazuje się całkiem co innego. Jeśli chodzi o mieszkania to fakt nie są płatne ale trzeba się liczyć z tym że możesz trafić na 3osoby w pokoju. Jak źle trafisz to chlanie codziennie jak lepiej to chlanie tylko w weekend. Samo biuro Walec i jego ekipa jak coś potrzebujesz to wielki problem ryja drze. Praca zależy gdzie trafisz i na jaką ekipę ogólnie akord Werlte brak BHP jak coś Ci się w pracy stanie to zawiozą do szpitala i powiedzą ze na mieszkaniu sobie coś zrobiłeś. Ja osobiście nie poleciłbym tam pracy nikomu.

bez Taty??

Przez Tego " zabrałeś mi Pan dwa miejsca" będziesz miał Pan, a właściwie "dzięki" nim ,niedługo jeden kontrakt mniej oraz kilku, jak nie kilkunastu, mniej pracowników.

SamSam

(usunięte przez administratora) Praca na akord bez przerwy 300 amperów, posuw drutu 18, blacha 2,5 do 14mm i jedziesz. Kierownictwo podchodzi obojętnie, byleby pieniążki były do kieszeni swojej. (usunięte przez administratora)

@SamSam

To kto tam teraz rządzi, że taki tam bałagan? Pracowałem tam prawie 4 lata ale wyglądało to całkiem inaczej atmosfera prawie rodzinna na hotelach w pracy też nie było źle, oprócz kilku konfidentów którzy donosili na Polaków do kierownictwa jak i do Niemców, ale to nie tyle w lorupie bardziej okoliczne wioski. Wszystko popsuło się przez kryzys w 2008 później już nie wiem co tam było. Ogólnie dziwię się wam, że jeszcze chcecie pracować za tak marne pieniądze daleko od domu w chamskiej atmosferze na człowieka który nawet nie poda wam ręki pod stołówką. Ewentualnie można to zrozumieć, że ktoś lubi wypić w miłym towarzystwie to ok i żona nie krzyczy bo nie widzi do tego czasem wyskok do klubu 2000, lecz ogolnie wystarczy trochę pomyśleć i w Polsce też można godnie żyć i zarabiać. W tych czasach praca w takiej firmie w delegacji to zwykła pomyłka.

Czy w BUDTECH odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

pracofnik

pijesz, nie ma problemu

@pracofnik

To prawda. I nawet w kadrach o tym wiedzą.

MAKARENA

TUTAJ JEST FABRYKA MIODU DLA BRACI ZE WSCHODU

Klepka

Stawkę mówią otwarcie ile masz. Za nadgodziny płacą jak za zwykłą godzinę, nawet jak robisz w niedzielę i święta. Godzin jest dużo, ale naliczają uczciwie. Od 10 do 12 zazwyczaj. Czy praca jest ciężka? Zależy jak się trafi. Niektórzy mają takie normy, że nie dają rady iść na przerwę. Za brak normy ucinają godziny, ale nie każdy ma tak ciężko. BHP? Niestety nie praktykują. W przypadku wypadku przy pracy będą robić wszystko, żeby nie ponosić kosztów. Generalnie ich zdrowie Cię nie obchodzi, więc odradzam dłuższą współpracę. Warunki bezpieczeństwa pracy są opłakane. Obiady dobre. Biuro zapewnia pomoc w urzędach. Z urlopami nie ma większych problemów, jak ustalisz je wcześniej.

@Klepka

ale nie płatne urlopy

Noname
@ja taki ja

Najlepiej zjeżdżać co 3 tyg na płatny tydzień;) jak słyszę bo urlopy nie płatne to siedź cały rok dostaniesz 26dni i w(usunięte przez administratora)będzie źle bo w domu gość raz w roku;)

jony
@ja taki ja

(usunięte przez administratora) nie rozumieja ze urlop jest platny i co miesiac dostaja za dwa dni. problem ze 90 procent ludzi na tym portalu nie rozumie co to netto i brutto. dlatego urlopu nie widza.

@jony

Ja rozumuję że urlop płatny to taki że jadę do domu na 26 dni w roku i mam płatne tak jak bym był w pracy ale przez 10 lat pracy w budtech nie miałem zapłacone za żaden dzień urlopu tylko zapłacone za godz.wyrobione,tak tak bajki opowiadają że urlop wliczony w stawkę.firma budtech nie płaciła za urlop wypoczynkowy

@jony

Ty jesteś jakiś dekiel brutto czy netto urlop jest urlopem masz w roku 26 dni urlopu płatnego i firma nie płaci ,tylko urlopy bezpłatne są no chyba że te majstry od boleści mają płatne

@Klepka

tylko urlopy niepłatne

Edek
@ja taki ja

I podpisywało się lewe kwity urlopowe, kto teraz rządzi na Werlte, walec dalej jest?

Vossebrg3

Pracuje tutaj prawie siedem lat warunki umowy sa jasno ustalone wiesz na co sie piszesz od momentu podpisania umowy.praca nie jest lekka,ale kasa zawsze jest na czas.jesli jestes ok.wywiazujesz sie z obowiazkow nie masz problemu z niczym.Urlop I rozne inne sprawy zalatwisz na spokojnie.jesli zalezy Ci na godzinach pogadasz z majstrem napewno zalatwi cos dodatkowego choc po 10h to juz raczej sie nie bedzie chcialo☺ludzie pisza rozne brednie kozacza na maksa wpisujac nick,a nie swoje nazwisko wiec co to za kozak?pytam masz jaja przedstaw sie powiedz w oczy oco kaman I dodaj.dlaczego juz nie pracujesz.jest teraz pewien kryzys kilku ludzi pojechalo na urlopy,ale sa I tacy,ktorzy zostali zwolnieni tylko na wlasne zyczenie.

Justyna
@Vossebrg3

Pamiętaj, że forum jest miejscem w którym użytkownicy mogą wypowiadać się anonimowo. Nie liczą się dla nas NICKi użytkowników a jedynie chęć podzielenia się z nami opinią dotyczącą firmy. Niestety nie każdemu odpowiadają warunki zatrudnienia, ale każda opinia jest dla nas ważna. Osoby poszukujące pracy liczą na każdą waszą opinię. To super, że tak pozytywnie wypowiadasz się o BUDTECH. Twoja opinia skłoni do aplikacji wielu użytkowników.

niki 1975
@Vossebrg3

gdzie pracujesz kozaku ja zjechałem mam prace w gol...za te same kase

@Vossebrg3

A ty czemu się buraku nie przedstawiasz typowy (usunięte przez administratora)

Jony
@Justyna

To nie jest uczciwe. Firma nie jest anonimowa tylko wszystkim znana. To dlaczego opiniodawcy sie wstydzą i są anonimowi???? Moze sie boja konfrontacji ??

Mam oferte pracy jakos slusarz spawacz w Wertle chcialbym sie dowiedziec czy warto zaczynac tam prace

Czarny96
@Kandydat

Zaczął pan tam pracę?

Batman
@Kandydat

www. zostań w domu

TONY HALIK

Wchodzę na chale w miejscowości Werlte patrze a tu na hali dym od spawania że ludzi nie widać a ramy nad głowami ludzi transportują pytam się majstra gdzie tu BHP drugie pytanie do majstra a ile tu ludzi zginęło w ciągu roku majster nie odpowiedział na żadne pytanie tylko zrobił się czerwony i tak podziękowałem za pracę za pracę w standardzie europejskim a ta umowa to najgorsza śmieciówka szkoda mojej drogi i po co ludzi ściągają w to (usunięte przez administratora)

Pitbull

Trzymajcie się od tej firmy z daleka wszystkie negatywne opinie są prawdziwe pani w biurze kłamie od początku ale karma wraca pseudo szef tylko podpiszecie umowę i już was nie chce znać za wszystko odciągają urlopu żadnego nie ma to co wypracujesz to dostaniesz zjazdy do Polski tak samo owszem można zjechać co dwa miesiące ale nikt wam za to nie zapłaci tak samo L 4 .także dwa razy się zastanówcie nim cokolwiek podpiszecie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Dobra 28
    00-344 Warszawa

Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.