Opinie o Clockwork Bemanning AS w Kraków

Profesjonalna agencja pośrednictwa pracy należąca do Clockwork Bemanng AS - Norweskiego lidera i eksperta w dziedzinie rekrutacji wyspecjalizowanych pracowników budowlanych.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clockwork Bemanning AS w Kraków

bartekJ

Sa uczciwi, nigdy nie mialem z nimi zadnych problemow i na poczatku jak sie przyjezdza z niczym , to naprawde nie ma co narzekac wiec przestance bredzic.

bolo

Tak to jest jak się wyjedzie z jakiejs wiochy pierwszy raz do scandynawii i zachwala clocka.Pracuję w Firmie Norweskiuej i wszyscy twierdzą że te agencje to dziadostwo .A polak polaka zawsze nie będzie szanował zagranicą i będziecie na siebie wypisywać ,zapiast odpowiadać na pytania innych.

kali

ciemniak to jestes ty.pracuje już kilka lat w Norwegii i tkiego dziadostwa jak ta firma to nie widziałem ,poza tym to ta (usunięte przez administratora) to się nadaje do zamiatania budowy a nie do biura . szkoda języka na takich.

jarek

a ja tam jestem zadowolony. Zlego slowa nie powiem o tej firmie bo dzieki nim dostalem stala prace w firmie co mnie od clocka wynajmowala. od clocka wszystko sie zaczelo! pozdro

Rozmowę kwalifikacyjną w Clockwork Bemanning AS masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator żurawia wieżowego G2 z norweskimi uprawnieniami?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
old boj

kali - 2013-01-25 16:23:53 ja mjałem wyjechać od nich ale rezygnuję ponieważ nie jest to dobra firma .Pani (usunięte przez administratora) nie odbiera telefonów.twierdzi że tylko pobierają pieniądze po wypłacie i tylko 5000 kn.,natomiast jej przełożony twierdzi że pobieraja też kaucje razem to 10000 kn. Oprucz tego jeden pan z administracj stwierdził że czsem może wiaterek wiać to przez okno to drzwi ,bo takie nieszcaelne mają mieszkania ,do tego prąd, dojazd do pracy ,to nie ma kokosów. Nie polecam .Pracowałem w Norwegii i nie jest to najlepsza firma.Skoro sie nie dodzwoniles to skad wiesz jakie sa warunki? nie ma depozytu ale jak sie przez dwa misiace nie placi za mieszkanie tylko wprowadzasz sie na gebe, to normalne ze trzeba bedzie w koncu za to kiedy zaplacic. wkurzaja mnie nowi co mysla ze wszedzie ich (usunięte przez administratora) niech lepiej ciemniaki tu nie przyjezdzaja bo wstyd na budowie robia.

nick

ja tam za 2tys w polsce charowal nie bede, tu mam wszystko pod nosem tylko kase odkladac,szkoda tylko ze tyle pada. Lubie ta firme sa lepsi niz adeco. a jak sie zaczepicie na projekt z ASANE to roboty nie przerobisz. pozdrawiam wszystkich zadowolonych z cloka!

Harald5

troll - 2013-01-21 22:50:05 Heh widzę że tu chyba pracownicy (usunięte przez administratora) dość aktywnie prowadzą kampanię pod wieloma nickami. Co do firmy to jak każda agencja. Nie szanują ludzi, którzy przecież dają im chleb, dla nich to tylko masa do przerobienia. Tym bardziej że przecież tworzą miejsca pracy i każdy świerzak w ich rejestrze to ekstra kasa dla firmy. Każdy ich pracownik wie że trzeba mocno pilnować godzin bo księgowa od dwóch lat nie nauczyła sie liczyć poprawnie. Dni świąteczne też jakoś umknęły im w ostatnim rozliczeniu i chłopaki wizyty osobiste do biura urządzać muszą by sprawę prostować. Ostatnio znów nowych naściągali i siedzą chłopaki po tydzień i więcej bez roboty - tłumaczenie że się nie sprawdzili nie działa bo nie mieli okazji się sprawdzić. Jak się tak z boku patrzy to aż dziw bierze ile polak jest w stanie znieść podłego traktowania gdy go sytuacja przymusi. Że też jeszcze klokłorki związków nie założyły.Po pierwsze, primo - jak Ciebie tak zle traktuja to dlaczego jeszcze tam pracujesz??? Odejdz, nikt Cie nie trzyma. Nikt nikogo na sile nie zatrudnia w Norwegii!!! W Polsce to pewnie Cie traktowali jak krola, no nie? Prawda jest taka ze Polakowi NIGDY nie dogodzi i zawsze bedzie narzekal !!! Lubie to forum, mozna sie usmiac i to bardzo.

Bob

Hej nie przesadzajcie, firma jest spoko, tylko trzeba tu popracowac i przekonac sie ze sa lepsi niz inni. I wiecej placa niz inni posrednicy. Do KALI: odemnie Pani (usunięte przez administratora) zawsze odbiera :-) i jest bardzo mila . I depozytu nie pobieraja.Wiem bo mieszkalem u nich. Przyjezdzasz chlopie na gotowe , na start masz dach nad glowa i o nic sie nie martwisz. Ale zawsze znajda sie (usunięte przez administratora) co jeszcze nie wyjechaly a juz narzekaja.

Pinio

Ja przyjechalem i rzeczywiscie nie bylo od razu pracy, bo mrozy chwycily i odwolali projekt, ale zachowali sie ok bo wyplacili diete i bilet w obie strony. Wracam za dwa tygodnie.

kazek

Jeżeli komuś nie pasuje praca w ClockWork to niech nie narzeka tylko zjeżdza do Polski,ja oczywiście mam dobrą opinie o tej firmie.Pozdrawiam

jaro

witam ja przyjechalem tu w pazdzierniku i na poczatku jest okmpierwsza wyplata wzieta i nawet 50 zaplacone tylko ci kosultanci [usunięte przez admina]. co do firmy jak kazda jedna mam nadzieje ze bedzie lepiej pozdro

Zawiedzony

Zgadza się przyjechałem i już czekam 2 tydzień

Fakty

No oczywiście pisząc mieszkanie mam na myśli pokój. Za prąd osobno się płaci średnio 400 koron za 2 miesiące.

Fakty

Jeszcze co do tych nadgodzin nie często udaje się zrobić więcej niż 48 godzin tygodniowo co do 50% po 9 godz. dziennie to zapomnij.

Fakty

10.000 kr potrącenia za mieszkanie to jest dwa miesiące grudzień 2012 i styczeń 2013 plus parę dni listopada zakładając że dziś przyjeżdżasz.

jozek45

dako - 2012-11-07 15:14:47 idiotow nie sieja sami sie rodza, a w tu sie ich najechalo sporo. pozew zbiorowy za to ze inni maja wiecej a ja mniej. Dobre! pozwodzenia!tylko ze w umowie nie ma napisanej stawki godzinowej, a w budowlance teraz jest 168kr za godz.a ile jest w cloku? napewno wiesz dokladnie :)

dako

polo

A skad wiesz ze nie placi? kazdy w norge pisemnej umowy musi dotrzymac. Wszyscy tylko sieja plotki a jak jest to wiedza tylko ci co pracuja. a oni chyba sie tu nie wypowiadaja.

historyk

Nie wiem czy wiesz\" oplywajacy w szczesciu specjalisto\" ale firma istnieje na rynku od 2.5 roku.

Bronek

Dzień dobry, Co tam? ile? dziś poproszę jedną jestem wozem!

Zostaw merytoryczną opinię o Clockwork Bemanning AS - Kraków

• Jak się pracuje w Clockwork Bemanning AS?

Zobacz opinie na temat firmy Clockwork Bemanning AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clockwork Bemanning AS?

Clockwork Bemanning AS