Opinie o Clockwork Bemanning AS w Kraków

Profesjonalna agencja pośrednictwa pracy należąca do Clockwork Bemanng AS - Norweskiego lidera i eksperta w dziedzinie rekrutacji wyspecjalizowanych pracowników budowlanych.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clockwork Bemanning AS w Kraków

Beka z polaczkow

Czesiek! Ty do tej firmy się nie pchaj, bo tam same złe opinie są na rynku :) imigranci, za lezenie i pachnienie nawet NOKA nie dostaniesz, kiedys bylo lepiej a teraz to mozg trzeba zgubic, zeby tam jechac :). Nic dodac nic ujac Polaczki. Ze wogole jakas prace chce komu dac

lolopipp
@Beka z polaczkow

Praca z której nie ma zysku to nie praca tylko co to wogóle jest . A tak teraz wygląda 99% "prac" przez clocki i inne takie badziewia. Jak ktoś na tym zarabia to napewno nie polski biały murzyn. I nie musisz się nicku Beka z polaczków będąc z biura clocka się produkować. Niedługo nie będziecie mieli żadnych głupich do wydymania.

by

Mimos pan/i(?) z clocka nie musi się silić na komentarze bo ogłaszacie się jak opętani. Żeby byli chętni to oferta musi być dobra ,a taka dobra oferta nawet niw widzi ogłoszenia. W 2004 i 2005 jak się jechało do Norwegi i było to opłacalne to to było tylko po znajomości , trzeba było dać w pewnej agencji w łapę , i się jechało bez cudów i chapało grubą kasę a nie jakieś drobne co teraz. A to co teraz jest z każdej jednej agencji to nie warte uwagi . Tylko ktoś ograniczony umysłowo na to pójdzie.

koko

Specyfika pracy w Norwegi przez bemmanningi jest taka że to nie dla biednych bezrobotnych z Polski , lecz dla osób z krajów rozwiniętych gdzie jest coś takiego jak zasiłki. A nie że człowiek jedzie za kasę pożyczoną i robi sobie jeszcze większe długi . Bo suma sumarum to nie jest praca zarobkowa tylko taka dla fun-u jak komuś się nudzi. No tak jasne że niefachowcóe nie biorą nawet na takie byle co . Tak że fifi zapomnij że po studiach bez zawodu bez praktyki zawodowej pojedziesz do Norwegi nawet wyrzucić pieniądze.

@koko

Wszyscy Panowie zatrudnieni w Clockwork to specjaliści z minimum 2-3 letnim doświadczeniem. Nie zatrudniamy bez doświadczenia. Jeśli chodzi o języki to minimum jest znajomość języka angielskiego – komunikatywna. Mile widziana jest znajomość języka norweskiego. Mamy obecnie ofertę na pomocników w Stavanger. Również wymagamy doświadczenia. CV proszę wysyłać na adres syb@cwork.no lub agb@cwork.no Pozdrawiamy Zespół Clockwork

Grabarz
@Clockwork Bemanning AS

Właśnie wracam z biura w stavanger . Nie ma żadnych ofert (usunięte przez administratora)

Clockwork Bemanning AS

@szum szum Ogłoszenia mamy cały czas, gdyż cały czas występuje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników. W zasadzie praca jest dostępna "od ręki" dla osób, które spełniają kryteria na określone stanowisko i przejdą proces rekrutacji. Mile widziane są nowe kandydatury. Z tego powodu organizujemy dni otwarte, żeby można było dowiedzieć się więcej o pracy na norweskich budowach. Zapraszamy do kontaktu Zespół Clockwork www.cwork.pl

Rozmowę kwalifikacyjną w Clockwork Bemanning AS masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator żurawia wieżowego G2 z norweskimi uprawnieniami?
logo firmy Serwisant rowerowy

Clockwork Bemanning AS

@Piotrek - drogi Panie, wypisywanie tego typu opinii, które rozmijają się z rzeczywistością, jest de facto pomawianiem i pisaniem nieprawdy nt. naszej firmy. Z punktu widzenia prawnego, Pana wypowiedzi noszą znamiona czynu nieuczciwej konkurencji* Doradzamy umiar i rozsądek w wypowiedziach. Pozostałych uczestników forum chcemy poinformować, że w chwili obecnej mamy tyle zleceń i stanowisk pracy na budowach, że w zasadzie każdy kandydat może otrzymać pracę od razu i to na dłuższy okres czasu. Jedynie osoby niespełniające wymagań i rozmijające się z prawdą w trakcie CV - faktycznie mogą pracować krótko, gdyż poszukujemy fachowców i profesjonalistów, a nie "fachowców", których norwescy pracodawcy nie tolerują, a tym samym i my nie możemy, ani nie chcemy zatrudniać. Faktem jest, że pracownicy pracują na bazie cotygodniowych zleceń - jednak nie zawsze oznacza to przerwy w pracy. Specyfika norweskiego rynku pracy jest zdecydowanie inna od polskiego, a przenoszenie typowo polskich oczekiwań na norweski grunt faktycznie może wywołać rozczarowanie. Ponieważ najpewniejsze są opinie wyrobione samodzielnie - zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Krakowie, które udzieli wyczerpujących informacji i rozwieje wątpliwości. Nasz zespół chętnie odpowie na nurtujące Państwa pytania. Pozdrawiamy Zespół Clockwork * Wyjaśnienie Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji Art. 14. 1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo przedsiębiorstwie, w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody. 2. Wiadomościami, o których mowa w ust. 1, są nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd informacje, w szczególności o: 1) osobach kierujących przedsiębiorstwem; 2) wytwarzanych towarach lub świadczonych usługach; 3) stosowanych cenach; 4) sytuacji gospodarczej lub prawnej.

Clockwork Bemanning AS

Szanowny Panie, ciekawi nas niezmiernie skąd Pan czerpie takie dane? Nasi pracownicy pracują z nami długotrwale. Oczywiście zdarzają się bardzo sporadycznie osoby, które po pierwszym tygodniu pracy okazują się nie posiadać deklarowanych przez siebie w procesie rekrutacji umiejętnościami i kompetencjami. Z tymi faktycznie zmuszeni jesteśmy się rozstać. Natomiast pracownicy, którzy się sprawdzają - otrzymują od nas stale zlecenia i pracują, o ile tylko chcą. Pozdrawiamy i zapraszamy do bliższego zapoznania się z rzeczywistością

OSLO

Witam! Bemanningi tego pokroju to są tylko dobre do wyjazdu za pierwszym razem bo bynajmniej pomogą ogarnąć pozwolenia etc. ale w Norwegii jest masę agencji pracy, że jak przynajmniej komunikatywnie mówisz po angielsku i nie przyjechałeś na "papierach kolegi" to pracę sobie znajdziesz już na miejscu... Pozdrawiam,

Clockwork Bemanning AS

Obserwujemy, że co jakiś czas pojawia się dużo pytań i też wątpliwości nt. pracy w Norwegii. Dlatego zorganizowaliśmy Dni Otwarte dla osób, które są zainteresowane pracą w budowlance w Norwegii. Zapraszamy na dni otwarte w Warszawie, Gdańsku, Bergen i Oslo. Można się umówić na spotkanie i w toku rozmowy dowiedzieć się więcej i przy okazji otrzymać specjalnie wydany przewodnik dla kandydatów, w którym zawarliśmy wszystkie najważniejsze informacje związane z pracą w Norwegii. Informacje o konkretnych terminach znajdziecie Państwo tutaj: http://cwork.pl/aktualnosci/

opi

Nawet się facet nie łudż że dostaniesz bezpośrednio robotę u Norasa. Nie po to biorą łebków z agentury żeby ich brać na stałe. Sytuacja w Norge systematycznie się pogarsza. Stąd wysyp chłamopracy z agentury. Nie tylko kasy się z tego nie robi ale nawet rodziny nie utrzymasz w POlsce.

cookie_monster

To może mały ranking, moja propozycja to Agile bemanning.

Szanowni Panowie, widzimy, że kwestia pracy w branży budowlanej w Norwegii wzbudza wiele emocji i pojawia się sporo nieporozumień. Dla osób, które nie mają doświadczenia w pracy w Norwegii chcemy kilka spraw wyjaśnić: 1) Praca na budowie w Norwegii odbywa się zwyczajowo poprzez agencje - tym charakteryzuje się tamtejszy rynek pracy i znacznie różni się od rynku polskiego. Oczekiwanie umowy o pracę bez cotygodniowych zleceń jest nierealne 2) to co dla jednych jest zaletą (np. cotygodniowe zlecenia) dla innych jest minusem - nie jesteśmy w stanie dogodzić każdemu. Natomiast warto byście Panowie zweryfikowali swoje oczekiwania w stosunku do możliwości jakie panują na rynku norweskim. System pracy w Polsce i Norwegii się różni. Jeśli ktoś nie jest w stanie tego zaakceptować, zalecamy pozostanie przy pracy w Polsce. Jeśli pojawiają się wątpliwości i pytania - zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie wszystko wyjaśnimy i opowiemy o tym co czeka polskich pracowników w Norwegii.

Dociekacz prawdy
@Clockwork Bemanning AS

Czemu klamiecie? Kazdy kto zna rynek pracy w Norwegii wie, ze marne nieucziwe agencje praktykuja 1-2 tygodniowe oppdragi i minimalne stawki. Na szczescie jest co raz wiecej rzetelnych firm doceniajacych pracownikow gdzie kontrakty zaczynaja sie od dwoch trzech miesiecy a stawka ponizej 200 NOK to przeszlosc.

zidan
@Dociekacz prawdy

jakie?

debile

czesc debile. Przeciez jak robioty nie ma to zglaszasz to do zwiazkow? Po Ch.. w necie? gosciu podstawiony a wy to łykacie jak reksio szynke.

jto

krkmb..ja Ci powiem ze wszystkie bemanningi sa takie same jak clockwork. Masz jeszcze adecco,rett bemanning, temp team osv.. i one tak samo robia z kazdym z was co tutaj przyjezdzaja. Na poczatku mamią normalna praca, poznij taki delikwent przyjezdza do norwegii, nie rzadko mieszkanie jest w kontenerze gdzie zwyczajnie smierdzi, po kilku dniach okazuje sie ze z super pracownika wychodzi jedno wielkie (usunięte przez administratora) gdyz nie rozumie co sie do niego mowi na budowie, bas chce 2 regipsy a on przynosi 2 mot 4, czlowiek probuje to zagluszyc swoja szybka praca(dlatego polacy ganiaja jak mrowki po budowach...nie znaja jezykow, chca sie chociaz tym pokazac), dostaje jedno ostrzezenie, drugie. Poznij agencja nie chce z takim delikwentem rozmawiac gdyz zwyczanie nie sprawdzi sie na budowie. Panowie w norwegii jest od groma ludzi co znaja po pare jezykow, co maja lata erfaringu, porobione kursy jak adk czy fagbrev i to dla nich jest praca w norwegii. WY jestescie tylko tania sila robocza gdzie np. na budowie cos trzeba szybko zrobic to sie zamawia 20 polakow z bemanningu na tydzien gdyz zatrudnianie ich na stale umowy mija sie z celem. Mi kiedys w Veidekke wyraznie powiedzieli że zatrudnianie czlowieka na stale jest nie oplacalne, lepiej zaplacic agencji te 300/400 kr za godzinie ale miec spokoj...zastanowcie sie sami..bralibyscie pracownika na umowee jak potrzebujecie go tylko do zrobienai jednej rzeczy??. Agencje maja takich firm ok kilkudziesieciu i jak potrzebuja to dzwonia do was, najczesciej te prace sa spontaniczne i jak slyszycie od konsultanta przez telefon to czesto mowi ze praca jest na wczoraj..wy jedziecie..rozczarowania i poznij wracacie gdyz macie zbyt niskie kompetencje do pracy w Norwegii. Ja tu nie popieram clocka czy innych agencji ale taka jest szara rzeczywistosc prac w norwegii. Ktos tam pisal wczesniej o przeskoczeniu na stale z agencii..fakt zdarzaja sie takie rzeczy ale uwierzcie mi że musicie plynnie snakkac po angielsku lub dobrze po norwesku..chcialoby sie wam polakom w Polsce gadac np. z litwincem po angielsku..przeciez macie swoj jezyk.

k-r-o-l

...dokladnie tak jest i z praca i z wynagrodzeniem ja tez przez to przechodzilem i tak jak pisze jto jestesmy "czarnuchami" wykorzystywanymi do najgorszej roboty i to zazwyczaj posrednikami sa nasi krajanie...nie ma zlecen-siedzisz i nie zarabiasz agencja obciaza cie kosztami mieszkania i musisz sie utrzymac przez ten czas dramat...krotko mowiac jesli chcesz normalnie i godziwie pracowac musisz pracowac bezposrednio dla norwega!!! a agencje zwlaszcza clockwork sa dla ludzi ktorzy nic nie maja w polsce i poprostu chca bidowac w norwegii ;)

ziko

Wszystko jest jasne dla ludzi co byli już w Norwegii. Ale tacy co nie byli w Norwegii czy nawet za granicą to sobie roją że pojadą przez agencje i kilku miesiącach przejdą do pracodawcy bezpośrednio. A po za tym taka praca bemaningu to nie jest rozwiązanie dla Polaków bo pierwsze języki , ludzie nie znają i tyle bo niby skąd a powiedzieć yes , marlboro, i ok ,to nie jest znajomosc języków. A drugi kłopot to taki że ludzie w Polsce nie mają socjalu jak w cywilozwanych krajach i jak jadą to muszą się zapożyczyć na potęge, a i bez samochody jechać na takie zlecenia to tu to tam to obłęd. A skąd kolo z Polski co klepie bidę ma mieć na sprawny samochód paliwo, bilety na prom. Generalnie te oferty co są teraz za granicę to jest żadna atrakcja, a jest to po prostu niepoważne. To dla takich co mają kasę i chcą jechać chyba dla funu , albo dlatego że im się nudzi.

Clockwork Bemanning AS

Każdy wyjazd za granicę powinien być dobrze przemyślany, jest to duża zmiana w życiu wyjeżdżającego i jego rodziny. Firma Clockwork zawsze informuje swoich kandydatów o fakcie oferowania pracy tymczasowej. Wszyscy nasi kandydaci otrzymują drogą e-mailową pakiet dokumentów, w których jest jasno opisana forma zatrudnienia, znajdują się przykłady umowy, zleceń i jeszcze raz potwierdzony jest fakt pracy tymczasowej. Wszystkie firmy z branzy BEMANINGOWEJ - oferują pracę tymczasową, nie tylko Clockwork. Jest to specyfika pracy w całej Norwegii - od Oslo po daleką północ. Jeśli ktoś szuka pracy ciągłej (stałej oferty) powinien kierować swoje cv bezpośrednio do firm budowlanych. Wymogiem jest wtedy zazwyczaj posiadanie prawa do pracy i pobytu, własne mieszkanie i doskonała znajomość języka norweskiego. Jeśli ktoś decyduje się na ofertę branży BEMANINGOWEJ – wtedy to my pomagamy z zakwaterowaniem, pomagamy w rejestracji, oferujemy pracę na bazie obdragów-zleceń (pracę czasową) i wymagamy znajomości komunikatywnej języka angielskiego. Osoby które w ogóle nie znają języka angielskiego mają ogromy problem ze znalezieniem pracy w Norwegii. Od stycznia 2015 znajomość komunikatywna języka jest kluczowym elementem rekrutacji. To pozwala nam na znalezienie nowych ofert pracy u rożnych pracodawców i dzięki temu praca tymczasowa w naszej firmie dla wielu osób de facto trwa wiele miesięcy lub nawet lat. Dlatego też zachęcamy do uważnego czytania dokumentów, które wysyłamy i do zadawania pytań podczas procesu rekrutacji – można w ten sposób uniknąć rozczarowania.

maler

wszędzie jest tak samo

Rolf

tu chodzi o to ze wasi klienci traktuja nas pracowników jak bydlo, wiadomo placą pensje ale odczucia sa jak w (usunięte przez administratora) ciagle szybciej, ciagle wydajniej, opierdzielanie na kazdym kroku wiec czlowiek sie buntuje bo nikt nie chce miec napisane w dowodzie Karino, bierze sie to z tego ze wieksze agencje jak np. rett czy adecco maja tych wiekszych a Ci co sie pokłucą lub warunki finansowe nie odpowiadaja biora miejsze agencje i ganiaja ludzi na budowach za cichym przyzwoleniem z góry. Clockwork napewno jest dobrą agencja pracy, ma dobrze rozwinieta infrastruktuje i doswiadczonych konsultantów ale musi pomyslec zeby bardziej szanowac ludzi i wiecej im placic, 10 kr wiecej od konkurencji juz czyni duzą roznice. Mvh Rolf

@Rolf

Szanowny Panie, Rzeczywiście w Norwegii pracuje się zupełnie inaczej. Praca jest faktycznie bardzo wymagająca i od wszystkich pracowników wymaga się bardzo dużego zaangażowania. Pracuje się często pod dużą presją czasu i zadań do wykonania. Można mieć wrażenie, że oprócz przerwy nie ma ani chwili oddechu. Jest to niezależnie od tego, czy pracuje się dla małej, średniej lub dużej firmy - takie po prostu są standardy pracy w Norwegii. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych pracowników ma inną tolerancję na stres, dochodzi też czynnik ludzki – nie zawsze działa tzw. chemia między naszym pracownikiem a konkretną firmą. Dlatego w takich sytuacjach zawsze staramy się znaleźć dla naszego pracownika (jeśli jest zaangażowany) innego pracodawcę. W każdej chwili można się zgłosić do jednego z naszych biur w Bergen, Stavanger albo Olso (lub też napisać na adres: mas@cwork.no) i umówić się na spotkanie z konsultantem. Na każdy sygnał zareagujemy, by wyjaśnić wszelkie wątpliwości czy sytuacje konfliktowe, gdyż zależy nam na tym, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy, którą wykonują. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Clockwork

Clock work

Tumany usuwają wpisy żeby nikt nie czytał czyli maja coś na sumieniu i niechca żeby ktoś czytal jaka jest ta psełdo firma z bergen .Mam nadzieje ze wrescie ktoś się im do (usunięte przez administratora) dobierze

fdr

widze że chyba clockwork usunał moj ostatni post, chyba byl nie wygodny

ktos
@fdr

jak piszesz glupoty to sie dziwisz , kazda firma dba o swoj wizerunek a takie durne hejty sa wywalane przez wszystkie firmy na calym goworku, wariatow nie brakuje

MarkoPolo
@ktos

O co chodzi z tymi opiniami? Ja dostalem umowe wczesniej i te opdraki na tydzien. Zdziwka nie bylo. Ludzie wy wogule wiecie z czego zyjecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Clockwork Bemanning AS - Kraków

• Jak się pracuje w Clockwork Bemanning AS?

Zobacz opinie na temat firmy Clockwork Bemanning AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clockwork Bemanning AS?