Opinie o Zakłady Mięsne Mielczarek w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Mielczarek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Mielczarek w Komorniki

Dzik

Pani Wando firma zakłady mięsne mielczarek to ksiązkowy przykład mobbingu psychicznego jak i fizycznego wewnątrz firmy. Przykład ? przykładów jest mnóstwo jako jeden z nich mogę wymienić chociażby taki jaki mnie spotkał. Jako pracownik otrzymywałem dziennie po kilkanaście ton miesą do przerobienia-przygotowania i była ona tak duża że w praktyce było NIEMOŻLIWYM wyrobienie sie z taką iloscia w ciagu 8-godzinnego dnia pracy (a tak pracowalem wedlug umowy ktora podpisalem). Mobbing polegal na ZNĘCANIU SIE PSYCHICZNYM nad moja osobą a jako argument podane bylo to ze sie nie wyrabialem z czyms z czym defakto nie dalo sie wyrobic - dlatego wedlug Pana dzika lidera hali musialem zostawac po godzinach (ktore nie byly płacone) by przerabiac towar z ktorym wedlug niego sie nie wyrabialem A TO JEST KŁAMSTWO. A Pani "kierownik" Donata spokojnie sie przygladala i usmiechala tym aktą przemocy ktore odbywaly sie codziennie, byla tego swiadkiem i nawet nie zareagowala zeby utemperowac swojego pracownika - wiecej: przyklaskiwala temu niegodnemu NIELUDZKIEMU postepowaniu. Nie mowie ze bylem jedyna osoba ktora doswiadczyla tam zostawaniu po godzinach dotyczylo sie to wszystkich pracownikow w sumie regularnie z legend i bajek wynika ze niektorzy mieli za te nadgodziny placone (wybrancy) inni zas nie - jak np. ja. Mobbing w tej firmie (siedziba w komornikach) w moim przypadku charakteryzowal sie przemoca psychiczna z lekkimi sklonnosciami nawet i do fizycznej. Krzyki, maltretowanie, znecanie sie -prawdopodobnie dlatego ze ktos sie nie podobal Otoz mielczarku jesli jakis pracownik ci sie nie podoba masz prawo go zwolnic skoro jest zly i niewydajny, ale NIE MASZ PRAWA sie nad znecac ani go maltretowac psychicznie. Kwestie mobbingu sa szeroko pojete w tej firmie i jest istnieje jakies fizyczne pieklo na ziemi - to mielczarek z pewnoscia plasuje sie wysoko w takim rankingu Ale to nie wszystko oprocz kwesti mobbingu dochodza rowniez sprawy dotyczace sanepidu. Ale nie bede tu tego opisywac z przyczyn wiadomych. Wszelkie osoby poszkodowane przez firme zaklady miesne mielczarek zapraszam do kontaktu w celu zlozenia wspolnego pozwu grupowego - szanse na osiagniecie sprawiedliwosci w tym temacie sa naprawde spore. Prosze o kontakt pod adresem jakub8887@outlook.com w celu omowienia szczegolow. Im wiecej nas bedzie tym wieksze bedziemy mieli szanse Pozdrawiam :)

Rezus
@Dzik

Wszystko prawda, a można by jeszcze więcej o tej firmie napisać!!#

Cezary

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy !!!

@Cezary

Hahaha dobre

Rezus
@Cezary

Taa, chyba wyzyskiwacza.

Klio

W tej fiemie to chyba i kopyta świńskie mielą do kiełbasy, bo w niej same gnaty, człowiek później tylko pluje!

Lena

Czy może mi ktoś napisać jak wygląda kwestia wypowiedzenia umowy o pracę? Czy faktycznie liczy się dopiero od ostatniego dnia miesiąca?

Pierwsze spotkanie bardzo organizacyjne plus mały wywiad z mojej dotychczasowej kariery zawodowej. Dokumentacja do wypełnienia oraz wniosek na badania. Za badania płacę sama w momencie podpisania umowy firma zwraca koszty.

Czy pracowałam w handlu , czy miałam do czynienia z branżą mięsną , jak szybko radzę sobie z obsługa komputera itd.

Leszno
Mirek

Chcesz zobeczyć jak było w obozach pracy, zatrudnij się w firmie Mielczarek.

Byla

Witam. Kupiłam na święta zimny bufet i co? CAŁA RODZINA ŚWIĘTA SPĘDZIŁA W WC. To są już szczyty aby truc ludzi. Ostatni raz kupiłam cokolwiek z tej firmy.

Ryszard

Witam od jakiegoś czasu śledzę opinie o Mielczarku i czytam co ludzie tu piszą i pwiem wam że mają rację odwiedziłem sklep Pana Bystrego i wielki szacunek panu za takie wyroby a Mielczarek jest daleko w polu nie dorównuje Bystremu do pięt Ludzie uważajcie co kupujcie u Mielczarka bo sprzedaje przeterminowany towar i moja noga w jego sklepie już nie powstanie sam odradzam wszystkim znajomym jego sklepy i ludzie przyznają mi rację w sklepach syf i stary towar. Jeszcze raz szacunek dla Pana Bystrego byle tak dalej panie Bystry

Lee
@Ryszard

Z kolei ja u pana bystrego kupilem stara wedline i kielbase z kosciami.....pan bystry jest tez bystry nie tylko z nazwy. Robi niezle przewaly dlatego kupuje juz tylko w malej rodzinnej firmie.

Ona

Uwaga Uwaga W Luboniu na Sikorskiego znowu sprzedają stary towar !!!! A kierowniczka na to nie reaguje !!! Jutro jadę zgłosić do sanepidu i inspekcji pracy.... Niech się w końcu Beacie do tyłka dobiorą i tym niesympatycznym ekspedientka

DEEN
@Ona

Czy wie Pani coś wiecej w tej sprawie? Był tam sanepid ? Jak że świeżością mięsa ?

Sara

Witam! Spożyłam kupioną w ZD Mielczarek Suchy Las galantynę drobiową z warzywami. Po ok 2 godz dostałam tak silnych boleści brzucha z promieniowaniem na kręgosłup , że nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Myślałam, że jakoś to przejdzie. Po 2 dniach ból rzeczywiście osłabł ale niestety cały czas mój brzuch nie może dojść do siebie. Jestem bardzo osłabiona i w przyszłym tygodniu udaję się do lekarza. Jeśli w badania potwierdzą moje przypuszczenia (jad kiełbasiany) to z pewnością nie zostawię tego tak sobie.

Szymon
@Sara

To chyba najpierw trzeba sprawdzić a później pisać? A co jeśli ten ból ma inne zupełnie podłoże? Kto wtedy wyprostuje ten wpis i szkody których narobił?

Kierownik

Nie polecam nikomu tego badziewia za to co sprzedaje Mielczarek to powinien do paki trafić razem z całym kierownictwem ja się pytam gdzie jest Sanepid i Inspekcja pracy

sara
@Kierownik

Zgadzam się w 100%! Sama bardzo ciężko odchorowałam zjedzenie zakupionych u nich wędlin. NIE POLECAM!!!

OOlga

Czytam te bzdury na temat p.Beaty to jest kobieta do ramy przyłóż. Nie ma zakładu pracy żeby było wszystko ok . Ale nie rozumiem dlaczego tak oczerniacie osoby które starają się zawsze służyć pomącą. A wy takie bzdury wypisuje ktoś kto albo nie chce pracować ale chcę dostawać kasę za nie robienie . Ludzie nie utrudnianie sobie życia bo ono jest takie krótkie. A co do tego u kogo lepiej jak dla mnie to u p. Beaty Robiłam u innych kierowniczek i zdecydowanie lepiej jest u p. Beaty

sara
@OOlga

No to struj się kobieto tym syfem tak jak ja. Przez 2 tygodnie dochodziłam do siebie po silnym zatruciu tymi "cudownymi " produktami Mielcarka. Ciekawe co wtedy napiszesz!

Geniu

Ja tam pracowałem dawno temu w Komornikach (dwa lata )Powiem tak ,do dzisiaj mam gęsią skórkę jak wspominam ta firmę. To co tam widziałem jak to się robi i zachowanie szefostwa względem pracowników pozostaje wiele do życzenia ,a Tacy pobożni w pierwszej ławce w kościele.Naprawdę nie rozumiem Takich ludzi.......

@Geniu

dokładnie

Mil

Firma Zakłady Mięsne Mielczarek- komorniki jest nie fer w stosunku dla pracowników. Nowi pracownicy dostają darmowy dojazd do pracy i większe zarobki. Bardziej są doceniani ukraincy przez szefostwo niż Polacy.

Byla

Pracowałam 8 lat w tej firmie i to jest 8 lat zmarnowanych. Kobieto broniąca p. Beatę puknij się w głowę no chyba ze lubisz pierdoly jak ta Pani to siedzisz na zapleczu ż Nią i obgadujwcie wszystkich. Przetabialam to a gdy się zwalnialam owa pani nawet 'do widzenia ' nie umiała odpowiedziec

Wanda

@Dzik Jeżeli sugerujesz zwrócenie się do odpowiednich organów, to czy masz na to konkretne dowody? Bardzo ważne, żeby nasze opinie zawierały uzasadnienie, a nie były oparte wyłącznie o hasła. Wtedy nasze opinie są bardziej wiarygodne i chętniej czytane przez przyszłych pracowników. @Rambo zachowaj kulturę wypowiedzi. Nie można na forum nikogo obrażać. Takie posty mają prawo zniknąć z wątku. Odsyłam Cie do regulaminu.

pracownik 12
@Wanda

Hej p.Wando ma pani w zupełności rację jak tak można bez dowodów ściągać inspekcję lub sanepid ,a co do Rambo to poprostu brak słów ,ma problemy i to spore ze sobą .Nawet jeżeli nie lubi Beaty nie powinien tak się wyrażać o niej i wszystkich innych !!!!!!!!!!!Och Rambo Rambo czytamy dokładnie regulamin .P.Wando dziekuję

nick nick nick
@Wanda

Wando -----> nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm ! a ty właśnie to przejawiasz . A takie instytucje jak PiP i Sanepid sa po to by sprawdzić działania danej firmy a nie działac na zasadzie donosów i kogoś dowodów . Więc Wando, zanim cos napiszesz zerknij to pana google . A co do PiP i Sanepid jak najbardziej polecam odwiedzić ową firmę a dowodów będzie mnóstwo . Warto porozmawiać z byłymi pracownikami - ciekawy temat mobbingu .

Dzik

chyba już czas poprosić sanepid i inspekcje pracy o zainteresowaniem się tematem tego miejsca...

nowa

Mam prosbe czy ktos mógłby mi napisać jak pracuje sie w tej firmie ,mam zamiar sie przyjac ,ale niewiem do ktorej pani Beaty czy Basi słyszałam ze sa kierowniczkami sklepów ,napiszcie u której lepiej . Dzieki

Oooo
@nowa

Odradzam beate idz pod basie

Rambo
@nowa

Beata jest tyle warta co psie gówno które leży na trawniku odradzam bo to straszna zołza i ma w (usunięte przez administratora) ludzi na dodatek okrada firmę a pracownicy płacą za nią manka

@Rambo

sam jesteś tyle wart co psie gówno na trawniku a nie Beata ,trzeba być debilem żeby takie rzeczy pisać widać że masz straszne problemy ze sobą bo nie radzisz sobie ze sobą a Beata........... kobieta do rany przyłóż odczepcie się od niej ....och Rambo popracuj nad sobą żal mi ciebie

Rambo
@000000

000000 Jesteś tak samo tępakiem jak Beata może razem okradacie te całe bagono a potem manka za was płacą zwykłe szare pracownice. Dla mnie Beata to totalne zero !!! 000000 i Beata razem okradają sklepy i robią manka i są tyle warci co psie (usunięte przez administratora) !!!.

oooooo
@Rambo

Rambo widze ze porozsuwały ci sie klepki w głowie ,co ci Beata zrobiła ,ze tak ia oczerniasz ,ktos ci załatwia premie za to zebyś takie bzdury wypisywał innego wytłumaczenia nie widze .Delikatnie ci powiem odwal sie od Beaty (usunięte przez administratora)

Waldi

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy atmosfera w pracy jest też dobra czy niestety niektórzy robią wszystko żeby ja popsuć?

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze na forum? Jest tak dobrze czy źle?

Ohnus

Wszystko jest już stare i do bani w tych sklepach Parówki z kości zamiast słoniny to łuj a reszta kiełbasa sama chemia szkoda czasu na pisanie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Mielczarek - Komorniki

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Mielczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Mielczarek?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Mielczarek
2.1/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Komornicka 22 lok. 24
    62-052 Komorniki