Opinie o Zakłady Mięsne Mielczarek w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Mielczarek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Mielczarek w Komorniki

lalka

Zgadzam się całkowicie z Wami co opisujecie w tej firmie zaraz powinien się zabrać szef za wymianę kierowniczek każda z nich to stare długoletnie pracownice robią co chcą z kazdym świeżo zatrudnionym pracownikiem,jak tylko się odezwiesz to wypad,najlepiej robić nadgodziny za darmo.A już co do pracowników to nie tylko w luboniu są nie miłe sklep na Bohaterów,jak wejdziesz to z góry na dół cię zmierzą wzrokiem,jak wyglądasz tak cię obsłużą,niestety szefie jak tak dalej pójdzie sklepy Mielczarek będą sie zamykać,najwyższa pora szefie otworzyć oczy na panie kierowniczki wszystkie Tereski,Baśki,Beaty itd.i zrobić porządek na sklepach

@lalka

HEJ lalka wiesz co masz troche racji ,ale nadgodziny szefowie płaca dziwie sie ze szefowie nie chca rozmawiac z pracownikiem ,słucha sie tylko co powie kierowniczka sklepu. W SZczepan.jest kierowniczka ktora ZAWSZE SIE WYTŁUMACZY szefowej bo ona ma zawsze racje niewiemy czy szefowa nie chce widziec problemu az tak sa nierozdzielne? .My chcielibysmy porozmawiac z naszym szefem ale nie ma mozliwosci zawsze jest p. kierownik My jestesmy psychicznie i fizycznie wykonczone.PANI B.niech p.nas tez moze wysłucha ,jak odeszła jej kolezanka to robi sie coraz gorsza ,ze juz sie nie chce isc do pracy ,bo stale pretensje ,uwagi,jak nie zrobisz to zle itd.

M.T

M.M masz racje ja też uważam że to nie jest wina Ani kierowniczej Ani osób odpowiedzialnych za sklep co nie którzy biją się przyznać że to one są winne . NAJLEPIEJ OCZERNIAC NIEWINNE OSOBY

M.M

witam was wszystkich piszacych te bzdety moim zdaniem jezeli tak bardzo narzekacie i macie odwage opisywac te bzdury to dlaczego nie macie odwagi przedstawic sie kto to pisze OBCZERNIAK JAK NAJBARDZIEJ ALE UJAWNIĆ SIE TO NIE ha ha i mowisie ze jestescie dorosli wy nie macie problemu z szefowumi wy macie problem ze SOBĄ

hkhlk

Widziałam ogłoszenia w " oknach" . Czegos " z umową " ??? Tam trzeba nosic wielkie kilogramy a umowa na poczatek na czas okreslony . ??Na stałe umowe dostaje sie przy dobrych wiatrach po dwóch latach . Widze , ze chcesz pzreżyc ekscytujacaca przygode :) powodzenia

Pierwsze spotkanie bardzo organizacyjne plus mały wywiad z mojej dotychczasowej kariery zawodowej. Dokumentacja do wypełnienia oraz wniosek na badania. Za badania płacę sama w momencie podpisania umowy firma zwraca koszty.

Czy pracowałam w handlu , czy miałam do czynienia z branżą mięsną , jak szybko radzę sobie z obsługa komputera itd.

Leszno
kloooooooooo

i słynne powiedzenie Tereski : co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ......

kloooooooooo

Możesz sobie żyły wypruć , starać sie a ciągle kierowniczka od siedmiu boleści owa Teresa w. ciągle morda niezadowolona i patrzyła jak na złodzieja . Mobing to mało powiedziane . Dziecko chore z goraczka 40 stopni albo pracownica z zapaleniem płuc a na zwolnienie lekarskie nie mozna iśc . dlaczego ? bo kierowniczka sobie nie życzy i odpowiedz : tutaj pracuje sie z zapaleniem płuc albo wypad . Utarg liczyła zawsze kierowniczka na zapleczu , my w tym czasie sprzatałysmy sale sprzedazowa pod koniec naszej pracy przychodzi i mówi : brakuje np 100 zł . No to składka na manko .... Po prostu brak słow

do zapaszcza

to zapewne nie ten Mielczarek i nie Komorniki :)

@do zapaszcza

najnisza krajowa starsi jak chca kogos sie pozbyc do nadawaja kierowniczka i taka jest rzeczywistosc szef nie wie co sie na sklepach dzieje nie raz bardzo dobrzy sa zwalniani astare lewusy siedza bo liza

klooooooooo

Pracowałm krótko w sklepie na Czecha w P-niu . Kierowniczka Teresa W. tępak jakich mało , ale tak wredna jak chyba nikt inny na mojej drodze. No ale najlepsza koleżanka Beaty J. Jak teresce ktos nie pasował , kogos nie lubiła lub ktos nie lizał jej doopy to do zwolnienia , dlatego tyle ludzi sie pzrewija . W koncu Beatka zapowiedział Teresce ze ma zapewnione stanowisko do emerytury .... A szef Jarek niby taki inteligentny i daje sie robic w ciula ... A gdy na Czecha pracował jeszcze inna koleżanka owej Tereski tzn Anna K to był dopiero cyrk na kólkach . Dwie panie cały dzień na ćmikach a reszta za nie pracowała . Nie dałam soba pomiatac po pól roku poszłam do normalnej pracy ... i dziwicie sie dlaczego taka słaba obsługa klienta ? nie dośc ze za grosze to reszta ekipy lezy do góry doopa a reszta napieprza za nie .

@klooooooooo

hEJ kloooooo Ty piszesz co jest na CZECHA ha ha to bys musiała popracowac w SZczepankowie tam to sie dzieje cyrk to mało powiedziano ale naprawde sie dziwie dlaczego szefowie p.Jarek albo p.Krzysztof nie rozmawia z pracownicami tylko słucha kierowniczek blisko zwiazanych z szefowymi .Tak jak mówisz pracownik zero akierowniczki górą

lolo

Ale o jakim sklepie piszecie w luboniu gdzie jest taka niemila obsluga

gwiazda

Akurat rozmawialam z znajomymi po wizycie w tym sklepie niestety obsluga do bani wiec nie zmyslam

gwiazda

paweł ma racje przeprowadziłam sie do lubonia pod koniec roku byłam raz w tym sklepie i dziekuje bardzo za obsługe juz wiecej tam nie wejde i chodze do bystrego niech szef zmieni obsluge bo traci klientow

paweł

ryccardo dziekujesz za golonki wiec ja tez podziekuje za wredna obsługe luboniu nie dziwie sie ze ludzie uciekaj do bystrego tam jest mila i fachowa obsluga i nie dostanesz smierdzacego towaru jak i z łaski obsluzonym byc

mika

Ja pracowalam w tej firmie i nadal bym pewno pracowała ale kierowniczka przyszla dała wypwiedzenie pytałam sie z jakiego powodu dostałam odpowiedz ze przy takiej umowie jaka ja mam szef nie musi mi sie tlumaczyc poczulam sie jak smiec serce dawalam w ten sklep nie ktore maja gdzies przychodza by przesiedziec te godziny i do domu

P.K

W ZUPEŁNOSCI ZGADZAM SIE Z P. OKI9 tylko nie wiem dlaczego głebiej nie zajma sie tym szefowe co dzieje sie na sklepach jakie sa kierowniczki odpowiedzialne za sklep w skrocie powiem w KASIE MAŁE MANKO [ZLE WYDAJECIE] W INWENTURE MANKO [WINNE PRACOWNICE ] BO JAK MOZE BYC MANKO ,WSZYSTKIE WINNE TYLKO NIE KIEROWNICZKA .CAŁY DZIEN CZEPIANIE SIE PRACOWNIC [BO TO ZLE .BO DATY NIE TAKIE .BO ZNOWU COS SIE NIE PODOBA ] MAM PROSBE MOZE JAK SZEFOWE SOBIE NIE RADZA Z TYM PROBLEMEM A TRZYMAJA Z KIEROWNICZKAMI I JE POPIERAJA TO MOZE NIECH ZAJMIE SIE TYM PAN MIELCZAREK OSOBISCIE MOZE ON COS ZDZIALA BO NIEDŁUGO NIE BEDZIE MIAŁ KTO PRACOWAĆ

kasik73@gmail.com

Szukam pracy i zastanawiam się nad złożeniem cv w sklepie mięsnym pana (usunięte przez administratora). Jakie są warunki pracy w sklepach firmowych?

tata

Firma ta to jedno złodziejstwo.Tam potrzebna jest kontrolo PiP ,pieniądze za nasze manka biorą do kieszeni,a gdzie odprowadzony podatek.To powinło iść przez listę płac jako potrącenie.

mini

do kruk. Przez trzy miesiące umowa zlecenie. potem jedna umowa o prace na rok druga umowa o prace na rok i trzecia na stałe. Ale po drodze nie możesz podpaść. no i na pewno po różnych sklepach będą Cię rzucać.

Semi

Ja pracuję w tej firmie długo już fakt że się narobisz i marnie płacą'Idąc jednak do sklepu mięsnego wiadomo że jest dzwiganie i trzeba mieć siłę.Ale jaki zakład jest idealny?Żaden chyba że będzie się na swoim bo inaczej niestety trzeba znosić uwagi i się dostosować.Suma sumarum tragedii nie ma

dzodzo

na produkcji ciezka praca za marne grosze,

młoda pracowniczka

Niestety zgodzę się z przedmówczynią. W tej firmie nie są ważni ludzie liczą się tylko pieniądze jakie nabijamy dla szefa. Drogie kierowniczki po co mamy się starać skoro zawsze jest coś nie tak. A to źle ułożone w ladzie a to za małe utargi. No i co z tego skoro my i tak zarabiamy grosze ,od utargu nie mamy liczone. To po co się starać?... a z resztą i tak musimy dołożyć. Bo w firmie tej jest tak,że niestety ale manko trzeba oddać. A nie są to małe pieniądze tak średnio po 200 zł na głowę chyba że jest więcej pracownic niż 4 to wtedy jest mniej. A te głupie murzyny robią i płacą za swoją uczciwą pracę.No i wieczne pretensje skąd te nadgodziny???!!!!!!!! A stąd że sobie leżymy i doliczamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Mielczarek - Komorniki

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Mielczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Mielczarek?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Mielczarek
2.2/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Komornicka 22 lok. 24
    62-052 Komorniki