Opinie o Zakłady Mięsne Mielczarek w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Mielczarek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Mielczarek w Komorniki

Droga wierna klientko,skoro tak kupujesz te wędliny to patrzysz co w niej jest?! Same E, najdroższe szynki maja najwięcej takich swiństw, gratulacje dla Ciebie, skoro nie wiesz co jesz :)

vvv

Po adresach IP widac ze dwie osoby wypisuja pelno pochlebstw na temat firmy i po co? Dla premi ? żałosne.

Wierna Klientka

Witam, doszły mnie słuchy iż w zakładzie mięsnym Mielczarek dodają jakąś chemie czy różne inne świństwa- BZDURA. Wszelkie wędliny i mięsa tej firmy kupuję już od 7 lat!!!! i nigdy nie trafiło mi się niesmaczne , nieświeże mięso!!!! Obsługa miła,kulturalna, w sklepach zawsze czysto i schludnie, widać że kierownictwo dba o dobre imię firmy.

dziewczyny

tak tak tak tak sobie wmawiaj nie czujemy się wazeliną tylko potrafimy szanować to co mamy czyli nasz pracę.ładnie tak pisać na forum firmy takie bzdury,ładnie coś nabroiłeś że w taki sposób załatwiasz sprawy!!!życzę rozumu większego ale bardziej rozsądniejszego

Pierwsze spotkanie bardzo organizacyjne plus mały wywiad z mojej dotychczasowej kariery zawodowej. Dokumentacja do wypełnienia oraz wniosek na badania. Za badania płacę sama w momencie podpisania umowy firma zwraca koszty.

Czy pracowałam w handlu , czy miałam do czynienia z branżą mięsną , jak szybko radzę sobie z obsługa komputera itd.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
bb

Jak zdobywa się klientów to się towar dobry daje nawet dziecko to wie a potem, jakość towaru jest mało ważna dorośli ludzie a tacy naiwni .

jaśo

Utargi wzrastają bo ceny idą w górę ciemnoto jak się uprawia taką (usunięte przez administratora) to tylko może być ktoś z kierownictwa albo jakiś nawiedzony pracownik co mu 1200 zł na rękę od paru lat wystarcza i na wczasy pewnie z szefem jedzie .!!!!! (usunięte przez administratora). A były pracownik to pewnie strasznie się dorobił że takiej firmy broni !!! praca po 10 godzin zero socjalu mimo z e firma zatrudnia 300 osób a socjal należy się pracownikowi jeżeli w firmie jest zatrudnionych min 30 osób.Jak szefostwo ma zły humor to na pracowniku się wyżywa nara (usunięte przez administratora)!!

(usunięte przez administratora) prawda żeby dokładali jakiś substancji ale głupoty wypisujesz byłem pracownikiem tej firmy,i nigdy takiej rzeczy nie widziałem chyba coś narobiłeś że takie głupoty wypisujesz !!!!! do tej pory robię zakupy w tych sklepach i nic takiego się nie dzieje mięso pierwsza klasa jak i wędliny

dziewczyny 12

ja pierniczę ale głupoty wypisujecie na temat kierowniczek i towaru nie zgadzamy się !!!!!!naprawdę kadra dba o swoich pracowników nie pracujemy za długo, ale wiemy dużo jak pracodawcy dbają o swoich pracowników a nasz kierowniczka(usunięte przez administratora) jest wspaniałą kobietą wyrozumiałą i pomocną jeżeli ktoś się nie nadaję do tej pracy przychodzi po to aby zrobić swoje godziny i nic nie potrafi to niech szuka czegoś innego a nie głupoty wypisuję!!!!!A co do jakości towaru to jest b dobry widać prze de wszystkim po naszych wspaniałych klientach jak by był do (usunięte przez administratora) y to by ich nie było a utargi wzrastają a nie spadają!!!!!!!!(usunięte przez administratora)

Peracownica

Zgadzam sie z opinią powyżej pani (usunięte przez administratora) jest wspaniałą kierowniczką a ci co wypisują te brednie to niech sie zastanowią nad sobą.No sorry ludzie jak ktoś nic nie robi tylko podpiera sciane to powinien miec pretensje do siebie a nie do kierowniczek.Zostawcie panią beate w spokoju. N.K.

pracownica

witam serdecznie nie zgadzam się na temat(usunięte przez administratora),jest wspaniałą kierowniczką pracuję tam już trochę i widzę co się dzieję pomoże we wszystkim docenia swoich podopiecznych doradza i daje szanse a tych którzy wypisują takie opinie to widocznie nie nadają się do pracy patrzą na innych aby za nią wykonali pracę widocznie są mało dyspozycyjni i to ich boli!!!.....K

następny wpis

Tylko pogratulować tym co piszą takie brednie. Ładnie ta osoba musiała na broić w pracy że teraz próbuje sobie teren przetrzeć bluzgając innym. Ja także pracuję w tej firmie i z żadnym słowem się nie zgodzę. Kierownictwo to przesympatyczne osoby i złego słowa nie powiem. Oby każdy miał takie warunki do pracy jak my. Wystarczy szanować pracę i mieć chęci do niej. A nie suchym pyskiem wymagać nie robiąc nic.

XXX

Przed rozpoczęciem szykanowania innych osób polecam zapoznań się z ORTOGRAFIĄ!

xxxx

Czyzby chodziło o Pania (usunięte przez administratora)? jak tak to sie zgadzam

xxx

W każdych ich przetworach są rakotwórcze konserwanty. ogólnie firma spadla na psy, dodają sama chemie! nawet mięsa konserwują!!! absolutnie nie polecam

yeti

jak kupiłem karkówke to płyneło z niej jakieś białe świnstwo a nie tłuszcz,wszystko jest nafaszerowane hemią ,a sprzedawczynie pracują na sprzęcie z PRL-u biedne(usunięte przez administratora) kobiety jak mówią za 1000 zł za cały miesiąc!!!!!!!!(usunięte przez administratora) .a kurczaki śmierdzą rybami , smacznego panowi (usunięte przez administratora)........

Konsument

Jako konsument jestem rozczarowany, ponieważ nawet do najdroższych wędlinach dodają rakotwórczy konserwant: azotyn sodu E250.

jaś

W sklepach mielczarka poza pracą po 12 godzin nic pracownikowi się nie należy bo jak się upomni o swoje prawa to zostaje zwolniony lub szykanowany przes przełożonych .Socjalnego wogle niema ,goła pensja bez dodatków ,manka płacisz z własnej kieszeni ! ,od utargu premi brak . więc tylko do roboty szanowna dyrekcjo bo pracownicy na pysk padają !!!!!!! Wy na wakacje z naszego socjalnego a my do lekarza bo nasze kregosłupy maja dosyć(usunięte przez administratora)

Dyrekcja ? nie interesuje ich \" zwykły \" pracownik który jest smieciem . chyba ze działa pozytywnie na rzecz firmy bez wzgledu na wszystko . Menager ? godny politowania :( , robole ( ekspedientki ) do roboty, pani manager(usunięte przez administratora)plus kawa z kierownikiem sklepu na zapleczu nawet pól dnia :) Kierownik jednego ze sklepów w Poznaniu ? żałosna kobieta , zachowanie jakby kazdego dnia miał zespól napiecia przedmiesiaczkowego :) NIE POLECAM DZWIGANIA WIELKICH CIEZARÓW ZA 1200 ZŁ , BO ZA ROK ( JESLI TAK DŁUGO TAM WYTRZYMASZ ) CZEKA CIE WÓZEK INWALIDZKI :(

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Mielczarek - Komorniki

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Mielczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Mielczarek?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Mielczarek
2.2/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Komornicka 22 lok. 24
    62-052 Komorniki