Opinie o Zakłady Mięsne Mielczarek w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Mielczarek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Mielczarek w Komorniki

Klient

Jestem stalym klientem sklepu Mielczarek na osiedlu pod Lipami w Poznaniu Czesto robie zakupu na zamowienie czyli zamawiam towar wplacam zaliczke Zchwila kiedy odbieram towar zaliczka nie jest oddawana ani rachunek nie jest o te zaliczke umniejszany Jak to jest mozliwe Inna sprawa ktora mnie bulwersuje to halas iglosna muzyka w soboty. Nie cenzurowane slowa jednej z pan ktora jest tutaj podobno kierownikiem Pokrzykiwanie i obrazanie w moim mniemaniu innych pan ktore zreszta sa bardz mileNie spotkalem w innych sklepach takiego zachowania. Moze kierownictwo zwroci uwage na swoj personel Jeszcze jedna bulwersujaca sprawa wyrzucanie niedopalkow papierosow pod okno wystawowe sklepu WSTYD

Max
@Klient

Moim zdaniem zaliczka jest zaliczana na poczet ogólnej sumy do zapłaty. Jesli tak nie jest to Sorry, ale z tego co piszesz to totalna(usunięte przez administratora) z Ciebie i jakiś nieudacznik skoro płacisz podwójnie i nie umiesz się o zwrot upomnieć. To jakieś bzdury. To samo w innych kwestiach. Należy zwracać uwagę na miejscu a nie wypisywać w internecie. Wątpię że ktokolwiek z szefostwa firmy tu zagląda i to czyta.

Małolata
@Klient

Masakra takie rzeczy zgłasza się głównej kierowniczce nr jest na sklepie i zadzwonić bo ja też pracuje w tej firmie i takich sytuacji nie ma

Kop ju
@Małolata

Z tego co wiem kierowniczka tego sklepu jest Ewa D . Niestety kobieta używająca wielu przekleństw . Być może że temu panu/ pani zaliczka nie została zwrócona a przypomniał sobie dopiero w domu . Trochę kultury ludzie , kultury !

Małolata
@Kop ju

Po pierwsze są 3 kierowniczki na całą firmęa na żadnym sklepie nie ma kierowniczki jest zwykla sprzedawczyni

Micky
@Klient

P.Ewa została przeniesiona na sklep w Koziegłowach. Jak ją zobaczyłem w sklepie p.Mielczarka to mi się słabo zrobiło. Jestem ciekawy ile czasu popracuje?

@Klient

Bo kierowniczce przydałaby sie lekcja dobrego wychowania....o szacunku do pracowników ale jest za tepa zeby to ogarnąć

Gosiaczek
@Micky

Kwestia pracy tej Pani to chyba nie Pana sprawa ! Ja kupuje w Mielczarku wlasnie w Kozieglowach od zawsze . Kobietki pracujące sa urocze i zawsze pomocne . Nowa Pani rowniez ! Takie jest moje zdanie ... Pozdrawiam. Gosia

@Gosiaczek

Witam Robie zakupy w sklepie Pod Lipami w Poznaniu i muszę przyznać że od kiedy nie ma p Ewy i p Karoliny atmosfera jest przemiła Nikt na nikogo nie warczy panie są uśmiechnięte i pomocne Polecam ten sklep. W nim należy robić zakupy

Dzika
@Klient

Tam to jeszcze obsługują....Ale na stoisku Mielczarek w Komornikach w Netto to panie ekspedientki siedzą na zapleczu i urządzają sobie ploteczki zwłaszcza na popołudniowej zmianie. KPINA....A jak się zwróci uwagę z zapytaniem, czy ktoś tu obsługuje to beszczczelnie odpowiadają NIE...W ten sposób tracą klientów ...

@Klient

Jestem klientem sklepu poznan -szczepankowo to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie, jedna z pań bodajże Agnieszka - tak do niej mówią pracownice musztruje cala zmianę jak by w wojsku były, czy szefostwo nie widzi żadnego problemu , krzyczenie na koleżankę z pracy przy klientach i zwracanie jej uwagi to jest upokorzenie które podchodzi pod mobbing . Mam nadzieję że szefostwo się tej sprawie przyjrzy bliżej

GOŚĆ
@Klient

Wpis z cyklu , zrobię zadymę może coś się wydarzy. Niestety żadnych konkretów , a wspomniana osoba jest najbardziej kompetentnym pracownikiem z całego personelu w tym sklepie. Warto się zastanowić , komu takie bezsensowne wpisy mają służyć ? Jak mi się praca nie podoba , to ja zmieniam, a nie uprzykrzam życia innym i wpływam na negatywne opinie o firmie . Żadnemu klientowi nie chciało by się pisać takich bezpodstawnych oskarżeń , a tego typu wpisy zawsze działają negatywnie i na zespół i na wizerunek pracodawcy , który jeszcze za to płaci . Wstyd , żenada , i po ludzku bardzo przykro.

Krysia
@GOŚĆ

Właśnie , często są to wpisy ekspedientek sklepów , zamiast dbać o dobre opinie o własnym zakładzie pracy to dowalają na takich portalach , bez sensu . Ale jak wpada kasa co miesiąc to tak jakby się należało . Jak znam życie Pan Mielczarek wcale by nie zatrudniał takich osób , gdyby nie musiał.

Byla Pracownica
@GOŚĆ

Raczej nie wiesz co znaczy kompetentną, bo jak dla mnie jest niekompetentną osoba i w dodatku niezdolna umysłowo do pracy. Obrarza pracowników i wydziera się na nich. I proszę zwrócić uwagę na jej pracę bo zastanawiam się co należy do prowadzącej sklepu, bo raczej nie siedzenie na zapleczu I objadanie sie

Krysia
@Byla Pracownica

No i mamy jasne wyjaśnienie ,że to nie klienci tylko koleżanki wpisy zamieszczają

Przyjemna praca... nie rozumiem dlaczego ktoś narzeka. Szefostwo podchodzi do kazdego z szacunkiem.

??? Chyba to jakiś żart

Pracująca
@Sędzia dreed

Nie rozumiem , jak mi się praca nie podoba to szukam innej , narzekać to każdy (usunięte przez administratora) potrafi , daj coś od siebie a nie tylko wodę mącisz.Czy któraś z Was nie dostała tego na co umawiała się z pracodawcą ? W umowach nie ma zapisów o zajączkach i innych choinkach , to jest dobra wola Szefostwa. AZ tego co mi wiadomo , a wiem bo sama pracuję wszystkie godziny nadliczbowe są albo wybierane dniami wolnymi , albo wypłacane . Po co szum ? Była także informacja od kierowniczek ,że zajączka nie będzie , ale wszystkie premie należne za okres świąteczny dla nas były wypłacone zgodnie z ustaleniami. Dlaczego wciąż robicie w swoje gniazdo ? Praca ciężka oczywiście , ale wszystkie świadczenia na jakie umawiałam się z pracodawcą są wypłacane . Zaznaczam ,że nie jestem kierowniczką i szanuję swoją pracę choć jest dużo pracy i nie zawsze jest kolorowo. Pozdrawiam

???
@Pracująca

Premia ? Jaka premia ?? Żadnych pieniędzy nie było .... Chyba że Pani dostała .... Dodatki były od zawsze ..... Coś się zmieniło ?? Pani ewidentnie nie w temacie .....

@Pracująca

Wodę to sama mącisz, człowiek za dużo dał od siebie, a ty żadnym pracownikiem nie jasteś tylko piszesz aby tylko wybielić firmę.

@Sędzia dreed

Co za niski iloraz , przecież wszyscy wiedzą kto to pisze , wystarczy posłuchać , te same teksty , te same zwroty ogarnij się dziewczyno.

@Gość

Jasne, niech będzie, wszystkie wpisy są moje, a tobie c...u nie mam zamiaru już odpisywać.

Sławomir
@???

Czyli nie ma żadnych premii tylko goła wypłata? O benefitach chyba też nie ma co marzyć bo ktoś wspomniał ze nawet na święta nic nie dali. A jak z nadgodzinami? Mógłbym w ten sposób dorobić czy też nie?

C... U
@Sędzia dreed

Brawo, to cała Ty gratuluję.

Nowa
@Sławomir

Tak w ten sposób masz dodatkowe pieniądze ale 10-tego to zależy też od kierowniczek czy dadzą ci nadgodziny bo nie muszą ci ich dawać mimo wszystko

Maria
@Nowa

A te nadgodziny to są płatne 100 procent, czy coś ponad to? ...

Alicja
@Marta

a co konkretnie jest przyjemnego w tej pracy ? :) powiedz, ja akurat szukam :)

Czym w Zakłady Mięsne Mielczarek zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Mikołajek

Witam . Moja żona pracuje w jednym z poznańskich sklepów. Drogie Panie SPRZEDAWCZYNIE !!! Wielki szacunek dla Was ! Wykonujecie czasami na prawde ciężka robote . I za co? Placa ciutke wyższa niz minimalna .... Ale wszyscy sobie zdaja z tego sprawe . Wracajac do pytania : W Mielczarku niczym nie zachecaja do pracy ....wrecz zniechecaja .... Żona po 15 latach pracy .... Na Święta Bozego Narodzenia nie dostala NIC .... ZERO !!! A to chyba duzy wstyd ! Jak tak dalej bedzie to Szanowni Państwo .... Dziewczyny beda odchodzic .Z tego , co slysze to juz odchodza.....Wcale się nie dziwie bo nikt tu nie szanuje pracownika. W firmie natomiast nie brakuje pieniedzy na nowe etaty dla " SPECJALISTÓW " ktorym wydaje sie ze zwojuja świat.

Zosia
@Mikołajek

Specjaliści?? Jacy Specjalisci ..... ???? chyba od gnebienia ludzi! Nikt nie jest malym dzieckiem .... My pracujemy po kilkanascie lat .... A tu przychodzi " nowy nabytek" i probuje wprowadzac swoje rzady??? To chyba kpina P. Mielczarek ..... Ile jeszcze musicie wydac pieniedzy , by w koncu docenic szarego , pracujacego czlowieka ..... Nie oszukujmy sie , Ci ludzie nie pracuja za 2.5 tys ..... Nie polecam pracy tutaj.... Pozdrawiam.Zosia

Ajol

Dodatkiem jest dodatkową praca nic więcej

Rissa

O jakich dodatkach mòwisz Na swieta minione nawet nie dostalismy Gwiazdorka ale kierowcy i kierownicy tak A zachecaja pracownikow do pracy mowiac ze przed dniami wolnymi wszyscy pracuja po 12godzin nawet 3 dni pod rzad W tygodniu przed wielkamoca przepracowalam56 godzin bo taki mi pani grafik zrobila pozdrawiam

@Zosia

Dziewczyno , weź się do pracy , a nie głupoty wypisujesz .

Donio
@Gość

Nygus się odezwał

Lila

Znowu bez Zajączka? Pracujemy po 10 godzin, przed Świętami i żadnego podziękowania, tylko pracuj pracuj i żadnego nawet słowa dziękuję. Powtórka z Świat Bożego Narodzenia, w ten czas też nie było Gwiazdorka..... Pieniądze za dodatkowe opłaty za niby menadżerów i nowych kierowniczek są. Gdzie w tym wszystkim pracownicy???? To my reprezentujemy firmę w sklepach, nie ma żadnego poszanowania za naszą pracę

Xxxxx
@Lila

Ja pracowałam w sklepie na Czecha ok 7-8 dni po 13 godzin przed świętami bożonarodzeniowymi i wielkanocnymi i nie dostałam NIC . Zero premii , zero prezentu świątecznego , zero podziękowania . Po kilku latach w końcu odezwalysmy się by choć wypłacili za te godziny normalna stawkę . To w wielkich bólach ,.po akcjach kierowniczki Teresy ,w końcu dali kilka groszy . Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie .

Zniesmaczona
@Lila

Zgadzam się z Tobą. Człowiek ciężko pracuje a szefostwo ma Cie w (usunięte przez administratora) Nowe auta kupuja, na wakcje jeżdżą, a pracownika dzięki, któremu to mają nie szanują. Nowe sklepy otwierają a o "starych pracownikach zapominają".

Dziki
@Zniesmaczona

Tak zawsze było ,jest i będzie ...Pracownik jest zawsze na ostatnim miejscu

@Dziki

Pracuję 10 lat u Mielczarka i nie zgodzę się z tobą. Kierownictwo zawsze stoi murem za pracownikami. Chcesz być na pierwszym miejscu to otwórz własny interes.

Zrezygnowana
@Zniesmaczona

Tak to właśnie jest ..... Praca , praca i jeszcze raz praca..... Jak się nie podoba .... To powiedzą : idź gdzieś indziej ..... Ale to że nie było dodatków świątecznych to już na prawdę dno .... Z resztą.... Kto dostał , ten dostał ... TAK DROGIE KOLEZANKI .... Całe Komorniki plus Kierowcy .... BEZ KOMENTARZA....

Ajol
@Marta

Musisz nieźle lizać albo sama jesteś kierowniczka

@Lila

Szefostwo musi wymienić sobie autka, więc dlatego na razie nie ma.

Pierwsze spotkanie bardzo organizacyjne plus mały wywiad z mojej dotychczasowej kariery zawodowej. Dokumentacja do wypełnienia oraz wniosek na badania. Za badania płacę sama w momencie podpisania umowy firma zwraca koszty.

Czy pracowałam w handlu , czy miałam do czynienia z branżą mięsną , jak szybko radzę sobie z obsługa komputera itd.

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Rzeźnik w firmie Zakłady Mięsne Mielczarek? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Rzeźnik

Krótka zwięzła rozmowa , każdy wie co ma robić i za ile , było ok.

Kkk

Witam jestem klientem Netto ale . Solidarności. Od paru dni zauważyłem, że na stoisku mięsnym, stoi domek że słoikami. Stoi on w przejściu, kolidujących przejście, które powinno być wolne, ponieważ tego wymagają przepisy p.poż... Powinien właściciel się tym zainteresować. Będzie kontrola sanepidu i będzie kara.!!!!!!!!!!!!

@Kkk

Czy nie masz ważniejszych spraw na głowie , ta droga nie jest drogą p.poż , warto by było się doinformować , Druga sprawa ta strona nie służy do tego aby pisać takie bzdury i jeszcze kogoś zastraszać , zastanów się nad sobą i swoim postępowaniem . Naprwdę ludzie nie mają innych problemów . ? A na koniec , zawsze jako klient masz wybór.

John Biden

Witam wszystkich naiwnych nowych lub tych,którzy kiedyś mają zamiar pracować w tej śmiesznej firmie ( dotyczy pracy jako sprzedawca) .To co się dzieje w jednym ze sklepów pod Poznaniem wola o pomstę do nieba.Fałszowanie listy obecności,chowanie ją przez panią kierownik M ,żeby tylko nikt nie zrobił czasem zdjęcia.Pracownik na liście ma dziś wolny ,a okazuję się ,że.ma.dzien pracujący .W związku z tym pytanie ,jak to jest jak się wydarzy wypadek przy pracy,jak się facto na liście pracownik ma wolne...Temat będzie nadany do PiP , pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora) przez ten wytwór

Kasku
@John Biden

Zgadzam się z Tobą, byłam pracownikiem jednego ze sklepów ... Porażka jeden wielki (usunięte przez administratora) włącznie z kierowniczkami

@Kasku

Witam , dlaczego obrażasz ludzi , w tym wypadku kierowniczki , każdy ma swoje zadania i stara się je wykonywać jak należy . Praca może się Tobie nie podobać , ale nie wolno tak obrażać ludzi , nigdy nie wiesz czy jeszcze się nie spotkacie .

@John Biden

Witam , skoro posiadasz taką wiedzę ,a jesteś pracownikiem firmy , powinnaś poinformować stosowne osoby z firmy , numery telefonów są ogólnie dostępne. Skoro jesteś byłym pracownikiem , a posiadasz taką wiedzę to pytanie skąd , z opowieści różnych treści ? Tak czy owak , łatwo jest napisać parę bzdurnych słów ( z błędami) i oczerniać wszystkich w około ,że Tobie się nie udało. Zastanów się co Ty robisz , ilu ludzi potrafisz skrzywdzić , często bezpodstawnie , w sklepach pracuje dużo innych Pań , chcących spokojnie zarabiać na życie , szkoda że z nimi też się nie liczysz , a to mogą być Twoje koleżanki.

Sławomir
@Kasku

Jeżeli byłeś świadkiem takich kombinacji to powinieneś to zgłosić, bo nie można być na urlopie i jednocześnie pracować. Często były takie sytuacje?

@znajomy

Bzdury to sam piszesz, skoro nie wież jak jest.

Znajomy
@Sędzia dreed

No właśnie podoba mi się Twoje "wież" . Jeżeli jesteś świadkiem nieprawidłowości , a nie zgłaszasz tego jesteś współodpowiedzialna. Taka jest prawda.

Rissa
@Sławomir

No ale mądry jesteś.Przychodziłam do pracy i tak sie wpisywałam ale to niepasowało pani kierownik iwszystko pozmieniała Moło tegozmieniała grafik z dnia na dzien nie informujac pracownika Mamy srednio w miesiącu do wypracowania 168 h i tyle chodze do pracy Nie mozna zmusić pracownika do nadgodzin Kierownictwo musi zrozumiec że to pracownicy podstawowi są kręgosłupem tej firmy Pozdrawiam

Ola

Jak wyglądają zarobki w firmie ? Są jakieś dodatki ?

ZŁY

WITAM DZIŚ TJ 12.01.2022 ROKU W PNIEWACH W NETTO KUPIŁEM BIAŁĄ KIEŁBASĘ SZTUK 4 CHCIAŁEM JA ZGRZAĆ NA KOLACJĘ I OKAZAŁO SIĘ ŻE JEST ŚMIERDZĄCA TAK ŚMIERDZĄCA PANIE MILCZAREK NICH PAN SAM SOBIE JE TAKIE KIEŁBASY

zła

Byłam dzisiaj na netto w komornikach na zakupach tam jest wasz sklep,hałas nie samowity krzyki pewnej chyba najmłodszej tam pani gdy klientka jej zwróciła uwage na zachowanie to uszłyszała spadaj i pare innych epitetów .No ja nie wiem kogo wy tam przyjmujecie do pracy ale są granice

@zła

Też robię zakupy w netto zm Mielczarek w komornikach przemiła obsługa roześmiane dziewczyny bardzo sympatyczne

Beata
@zła

Zapraszam w takim razie do pracy łatwo kogoś krytykować a wy konsumęci jacy jesteście zero szacunku dla nas .To nie targowisko nie wkłada się rąk za ladę nie rozmawia się w trakcie zakupu przez telefon .To że jesteśmy głośne to znaczy że jeszcze żyjemy oddychamy i pracujemy dla Was nie wiedząc kogo obsługujemy .Po prostu jesteśmy miłe uśmiechnięte pod maskami przez 8 godz dla Was i żadna nikogo nie obraża bez powodu

Nowa
@zła

Dziewczyny są tam dla was a ludzie potrafią obrażać bez powodu sprzedające tam panie klienci nie potrafią nawet zrozumieć że sprzedający musi wyłożyć towar do lady więc nawet nie umieją tego uszanować że pracownice siedzą tam dla was

Marlenn
@Beata

Zatrudniłaś się więc nie szczekaj, nie komentuj, tylko grzecznie pracuj i przytakuj.

Beata
@Marlenn

Szczęka pies koleżanko i teraz ty odrobiną kultury słowa

Domel

Jest bezpotstawna

Marlenn
@Beata

,,szczęka" to opadnie tobie.

Paula

Dziękuję Pani Barbaro za zrujnowanie mojej opieki na dzieci niespodziewana się tego jedne mogą mieć wolne a inna ma tyrać w pracy może zacząć pani szukać kogoś na moje miejsce nie mogę nic zrobić bo pani se ustala grafik jak pani się podoba opiekę mogłam wykorzystać w starym roku już mimo pani zakazu to jest pani zmartwienie aby znaleźć kogoś na moje miejsce a nie moje opieka należy mi się jak psu jedzenie. Nie miło z pani strony nie jestem niczym gorsza od koleżanek w pracy a pani mnie potraktowała jak bym nie wiem co pani zrobiła.

Kiki
@Paula

Wciąż się zastanawiam po co te 3 kierowniczki , do robienia grafiku? Plotek i kłótni między pracownikami! Trzy pensje wyrzucone w błoto!! A obsługa za lada nie otrzymała złotówki na świeta. Mam nadzieję że na Wielkanoc będzie miał kto za lada stanąć. Bo my się szybko uczymy

Paula
@Kiki

Powiem tam w żaden sposób nie chciałam obrazić pani Barbary ale po prostu napisałam co o tym myślę.

Syntia

Dzień dobry byłam wczoraj w netto Komornikach na zakupach na dziale mięsnym chciałam podziękować młodej dziewczynie która tam pracuje za miłą obsługę jestem bardzo zadowolona z tej obsługi i będę częściej wpadać na zakupy a jeszcze ta atmosfera świąteczna super

@Syntia

Pani mikołajkowa wprowadza klimat świąteczny ale z tego co wiem od poniedziałku znów ponura atmosfera zapanuje

Klientka

Witam dziś zakupiłam mięso w sklepie w Luboniu na Poniatowskiego karkówkę i golonki wszystko po przyniesieniu do domu śmierdziało... Sprzedają stary towar trzeba zacząć zgłaszać takie sprawy do sanepidu to jest niedopuszczalne!!! Nie polecam nikomu no chyba że chcecie się zatruć!!!!

Awatar

Witam od dłuższego czasu jestem mieszkańcem komornik i robię zakupy w netto na stanowisku Mielczarek przede wszystkim pyszne wędliny dobrej jakości mięsa ale obsługa to cztery urocze i pomocne panie oprócz jednej. (usunięte przez administratora) która jak się dowiedziałem pracuje tam najdłużej i wykorzystuje te biedne dziewczyny a sama siedzi na zapleczu lub udaje sprzątaczkę. Pytając jedną i to bez różnicy panią dlaczego sama obsługuje zawsze tłumaczą że druga koleżanka jest zajęta czyli wszystkie panie z tą jedną na zmianie tyrają za nią szkoda dziewczyn.

Zawodny
@Awatar

Zgadzam się szkoda dziewczyn bardzo miłe i urocze panie a ta (usunięte przez administratora) siedzi tylko na zapleczu szkoda mi dziewczyn a szefostwo nic z tym nie robi zero szacunku do pracowników

Czy firma Zakłady Mięsne Mielczarek udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dzika

Firma nie udziela żadnych pożyczek.Wogóle takie coś jak "pożyczka pracownicza"w tym zakładzie nie istnieje.

Poznań netto

Witam powoli mam dosyć robienia zakupów na sklpie netto Brzechwy. Obsługa bardzo sie zmieniła niby te same osoby ale zachowanie i podejście coś strasznego. Młody chłopak brak słów arogancki. Każdy mam wrażenie jak by za karę pracowali. Teraz towar ful w ladzie ale czy to świeże jak na noc nie chowają towaru. Dosyć że zamykaja wcześnie to towar nie każdy ale zdążyło mi się kupić nie świeży

Smutna

Jestem pracownikiem p. Beaty i naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego tak krytykujecie ta kobietę. Każdy ma czasami zły dzień. Owszem też czasami dała mi popalić. Ale też zawsze idzie za pracownikiem. Ostatnie moje siedem miesięcy zawsze mnie rozumiała i nigdy nic złego nie powiedziała. Zrobiła chociaż. Nie raz miała prawo. Być zła pozdrawiam

Ki ju
@Smutna

Skoro Beacie tak się polepszyło i nie daje ci "popalić " to wyłącznie dlatego że zaczęłaś się jej podlizywać ( ona bardzo to lubi gdy ja ktoś podziwia jak się chwali etc ) Beata jest fałszywa i wiem co mówię .

Kiki
@Ki ju

Ma zielone światło od szefa, nie szanuje nawet koleżanek. Po trupach do celu Wstyd

zadowolona

nie wiem czy ktoś woge czyta te opinie,mam nadzieję że tak.OD WIELU WIELU LAT KUPUJĘ W SKLEPACH MIELCZAREK.większość sklepów pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o podejście do klienta.Nie będę pisała o jakich sklepach mówię bo to nic nie daje.Proponuję jednakże by panie poszły na szkolenie na Dąbrowskiego.gdyż takiego profesjonalizmu,podejscia,doradzenia klientowi nigdzie nie spotkałam.Tym Paniom po prostu się chce.Za każdym razem kiedy mogę jadę właśnie tam bo pełna profeska,uśmiech i na telefon zakupy to u nich nie problem,Gratuluję szefostwu takiego personelu coś niebywałego,

X For

Bardzo chcę pochwalić p.Agnieszke, która pracuje u p. Mielczarka na stoisku mięsnym w Netto na al.Solidarności. Jestem stałą klientką, bardzo uczynna dziewczyna, umie doradzić klientowi, uśmiechnięta, bardzo lubię jak ta Pani jest na zmianie. Pozdrawiam P.Agnieszko.

Ak

Witam, jak wygląda sytuacja i atmosfera panująca w biurze? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Weronika
@Ak

Widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Zakładach Mięsnych Mielczarek :) Orientowałaś się może, czy są w ogóle przyjęcia do pracy w biurze w tym miejscu? Ciekawi mnie, czy pracodawca ma też jakieś konkretne wymagania wobec aplikujących osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Mielczarek - Komorniki

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Mielczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Mielczarek?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Mielczarek
2.1/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Komornicka 22 lok. 24
    62-052 Komorniki