Opinie o Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j. w Dopiewo Więckowska 31

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j. w Dopiewo Więckowska 31

Jac

Nie da się tam pracować trzech szefów i jedna szefowa każdy chce coś innego kamery wszędzie nawet w biurze siedzą całymi dniami i obserwują niekompetentni ludzie kłamią szydzą ogólnie (usunięte przez administratora) odradzam wszystkim tam pracę i współczuję tym co tam jeszcze pracują.

@Marta

Też się zastanawiam jak kolega wyżej na czym to polega, że macie 12stki? Na umowie wpisane są normalnie 8mki czy jak? Chyba, że aneksy jakieś mieliście po prostu? I ile z tego czasu zabiera samo przygotowanie do pojęcia się pracy na stanowisku? Wlicza się to w te godziny?

Jaka jest kultura pracy w Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j.?

QWERTY

Opinia od byłego pracownika? Z jakiego okresu? Widzę, że dość długo nikt opinii nie stawiał, wiadomo dlaczego? mnie zainteresowała praca, ale bezpośrednio w biurze. okazuje się, że kiedyś na Więckowską była taka oferta, pytanie tylko na ile w tym roku przyjęcie byłoby możliwe? ktoś wie ile teraz się zarabia skoro kiedyś było to do 4500 zł?

Lili Nowy wpis

Jest tu może kierowca, który mimo tej wskazanej podziałki wynagrodzenia na 3,600 podstawy o 400 premii normalnie dostaje po 4,000? Chłopak od wakacji na robotę by się zwerbował, nie ma wyższego prawka niż B a nie zdąży już wyrobić. Na trzy miesiące na spokojnie można sobie popracować?

Na stronie jak na razie jest tylko oferta pracy dla kierowcy. z rok temu ktoś już podkreślił, że warunki chyba bywały ostrzejsze skoro przy spalaniu można było mieć jakieś problemy. zastanawiam się czy do dziś przypadkiem nic się nie zmieniło w tej kwestii? Ile można zarobić za kółkiem?

Ebaw Nowy wpis

Oferta pracy będzie cały czas aktualna ,bo To jak traktują tam pracowników przechodzi ludzkie pojęcie . Problemy o spalanie to najmniejszy problem , zdarzały się sytuacje że żądali zwrotu pieniędzy za zatankowanie trochę droższego paliwa , każą szukać stacji która ma najniższą cenę danego dnia . Podpisanie umowy z tą firmą to największy błąd mojego życia Proponują wynagrodzenie 4000 i pierwsze 3 miesiące próbne są znośne ale po podpisaniu umowy o pracę zaczynają się kłopoty . Po pierwsze na umowie wpisują wynagrodzenie 3600 a 400 zł zostawiają jako premię . Zostawiają sobie zabezpieczenie żeby później się przyczepić to wszystkiego i nie wypłacić tego plus tłumacza się tym żeby płacić niższe chorobowe żeby zmniejszyć chorowitosc w firmie . Na start jest podpisywanie tu regulaminów z karami oczywiście finansowymi . Systemu nagród nie ma żadnego nadgodziny niewypłacane i nieuniknione godziny nocne nie wypłacane , codzienne sms z przyczepianiem się o dosłownie rzeczy o które zdrowy człowiek by nie pomyślał że można się przyczepić . Od lipca 2023 przyszło 3 nowych kierowców po pół roku nie ma żadnego , a w ich głowach to ludziom się nie chce pracować a oni są w porządku

Wabe Nowy wpis
@Ebaw

Wszystko to prawda

Magdalena

Z daleka od tej firmy mąż sam wypowiedzenie 7 września że rozwiązuje umowę z dniem 31 września a oni bezczelnie przysłali pismo że rozwiązują z. nim umowę bez wypowiedzenia jak mąż sam wypowiedzenie bezczelni u oklamani wykorzystują tylko pracownika trzeba złożyć pismo do sądu

@Magdalena

Witam, mój partner jeszcze się zgłaszał się do pracy tutaj, mogę przed tym prosić o wyjaśnienie tej sytuacji? po pierwsze to jakie są powody rezygnacji męża z pracy? oraz jaką to różnicę zrobiło, że to firma stwierdziła, że sama rezygnuje?

Magdalena

Mąż dał wypowiedzenie a w świadectwie napisali że naruszył prawa pracownika a mąż ma kopie wypowiedzenia w domu sprawa trafi do sądu nie polecam mąż nawet posadzki gąbka szorował I zamiast 8 godzin od 6 rana robił do wieczora

Jac

@Jac

Dobrze ze w liblu kamer jeszcze nie zalozyli a ta baba szefowa to jakas porazka traktuje ludzi jak popychadla

@Marta

Nadzór w łazience to do czego miałby im być potrzebny? Raczej pracy ze sobą tam nie zabieracie? Czyli co z tym traktowaniem się tu dzieje tak naprawdę?

@Jac

(usunięte przez administratora)wogole nie szanują pracowników zamiast 8 godzin pracują 12

@Marta

12 zamiast 8? Nawiązujesz przy tym do jakichś zmian w grafikach? Mam przed sobą dawniejsze ogłoszenie dla operatora maszyn pakujących i w nim akurat był wskazany przedział od 11 do 19. Ciekawi mnie przy tym ta wzmianka odnośnie tego, że podobno był elastyczny. W jakim sensie skoro ósemkę i tak chyba trzeba zrobić?

@Marta

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Nikola

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ten cały Arek arogancki wredny ulice zamiatać a nie w biurze siedzieć wykończą człowieka nie szanują pracowników ogólnie nie polecam tam oracy

@Nikola

Co się w biurze dzieje, że tak piszesz? Ktoś pisał o zarobkach w okolicy ponad czwórki. Jakie są średnie zarobki i czy biuro jest jakieś większe czy to tylko administracja?

Kierowca

Co do firmy, kategorycznie odradzam pracy z tymi ludźmi pan Arek niekompetentny synuś Tatusia który w dzieciństwie chyba był gnębiony, a teraz warzywa się na pracownikach, ciagle czepialstwo o najmniejsze (usunięte przez administratora) to my powinnismy sprawdzać codziennie ciśnienie w oponach czy aby nie spadło o 0,1bara. Ciagle czepianie się o spalanie gdzie resetowanie u nich licznika to codzienność, dają starego grata do jeżdżenia a po tygodniu przyczepią sie o w gniotkę w drzwiach która jest tam od x lat i chcą cię za to rozliczyć, mycie auta co piątek jakiś żart profesionalista firma ma od tego ludzi którym dodatkowo płaci, a nie żeby zostawać po pracy 2/3h i sprzątać auto bo oni sobie tego rzeczą, to my mamy wiedzieć kiedy kończy się przegląd i wielkie pretensje jak to przegapimy gdzie nie mamy dostępu do dowodu rejestracyjnego, karzą wpisywać po 8h pracy 6-14 gdzie wgl to nie mieści się w normach jest może jeden dzień gdzie wyrobisz się w 8h, pracuje się zazwyczaj 4:30-15, a czy wypłacają nadgodziny? Zapomnij, do tego codziennie SMS z problemami o byle rzecz, a czasem nawet straszenie nie wiem jak tam wytrzymałem tyle czasu, koniec końców są to zakłamane osoby i (usunięte przez administratora) nawet w stosunku klient/zaopatrzeniowiec. Na koniec współpracy chcieli bym popracował kilka dni bez umowy bo zła date wpisali na jej rozwiązaniu i mieli to rozliczyć w przelewie co wyszło (usunięte przez administratora) na 900zl z ich strony, a kiedy próbuje się skontaktować nie odbierają telefonu śmieszni ludzie. Omijać szerokim łukiem, a na produkcji jest jeszcze tylko gorzej mobing przez szefową straszny…

Jaka jest kultura pracy w Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j.?

QWERTY

Marina

Jedna osoba pisała o zwracaniu uwagę kierowcom o wszystko. Przytoczone przy tym zostało głównie wysokie spalanie. To oprócz niego w czym jeszcze może być problem i jak kierowcy go rozwiązują? Są tacy którzy jeżdżą przez lata? Ile taki średni staż pracy wyniesie? I jak oceniacie tegoroczny stan samochodów?

Maly

To niejest firma!!!!To są (usunięte przez administratora) od kierowców wymagają dużo a płacą grosze. Najgorszy jest arus zawsze się do czegoś się przypirdzielal że zadlugo rozwozisz zaduze spalanie i tankować tanią ropę i szukać stacji paliw gdzie jest tanio

Barbara

Cześć, nie umknęło mojej uwadze, że tutaj pisaliście o tych problemach z kierownictwem, a przy okazji ktoś wspomniał, że z pieniędzmi też coś jest nie tak. No i chciałabym się na tym skupić, przynajmniej póki co. Jak to jest z tą wypłacalnością teraz? Czy w ogóle płacą?

Uwaga przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie , kierownictwo zmęczy człowieka psychicznie ,jak poprzednik wszędzie kamery i nadzór .W szczególności przestrzegam przed typkiem mieniącym się właścicielem a dostał firmę od ojca :pan: A . Komentarze usuwane na bieżąco .

Witam, jaka atmosfera wśród pracowników biurowych? Warto rozpocząć tutaj pracę?

@Raczej nie

"Raczej nie"? Teraz to mnie zaskakujesz, bo po Twoich odpowiedziach widzę, że negatywnie do nich podchodzisz, a tutaj jednak przypuszczasz, że raczej nie warto rozpoczynać pracy w firmie, zamiast definitywnie odradzać... Skąd ta wątpliwość? Jest tu jednak coś co Ci się podoba czy faktycznie nie warto się w to pakować?

Jw

Myślę że nie szefostwo cię zniszczy psychicznie w ciągu dwóch tygodni i jeszcze nie wypłaci ci całości pieniędzy (usunięte przez administratora) i kłamcy.

@Jw

Nie zakładasz odrobinę zbyt krótkiego czasu na to jak już? Dwa tygodnie to naprawdę mały odstęp, zwłaszcza jak przy tym człowiek by chciał zapracować sobie na wynagrodzenie

Krysia

Praca ogólnie bardzo porządku, trochę dużo obowiązków ale daję rade. :)Co do Szefostwa to bardzo ich szanuje i jak coś potrzebuję to nigdy nie ma słowa nie.

@Krysia

Haha dobra jesteś

Rafał
@Raczej nie

Z czym się nie zgadzasz, czemu tak zareagowałaś na to co pisała Krysia? Powiedz coś więcej...

@Krysia

Te pozytywne komentarze to chyba samo szefostwo sobie pisze nie znam osoby która by coś pozytywnego na ich temat mówiła

Czym w Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Żadnych

Arek

Czy w zakładach zatrudniają studentów ?

Marzena A.

Praca fajna.

Michal

Polecam z czystym sumieniem.

szybki

Nie jestem prawiczkiem! Ale reszta się zgadza :)

BD

Tak czytam te posty i to wlasnie tu smiech mnie bierze , jestem byla pracownica tej firmy , pracowalam w wielu firmach i osobiscie zapewniam wszystkie osoby ktore tu zagladaja , ze ww firma w porownaniu z tymi w ktorych zarabialam , jest na 5ke, .w zadnej firmie nie posadza , sa godziny pracy ktore trzeba w pelni przepracowac, bez chowania sie po kontach, ale to juz zalezy od uczciwosci danej osoby. Jezeli ktokolwiek wybiera sie do ww pracy , powinienl sobie zdawac sprawe z tego ze to ciezka praca , ale nie jest to tez charowka ,tak ze nie oceniajcie negatywnie tego na co sami sie decydujecie podejmujac takie zatrudnienie , bo to kazdego indywidualny wybor jest . Nie ma firmy w ktorej szef nie byl by wymagajacy ,przez 50 lat nie spotkalam szefa ktory by mnie posgadzil i za to placil , tak ze jezeli osoba ktora nie boji sie takiej pracy ww firmie da sobie rade , ale tak jak pisalam wyzej nim podejmie to zatrudnienie niech zda sobie na poczatek sprawe ze to masarnia a to juz mowi samo za siebie ze trzeba miec sile do takiej pracy. Moze warto wyjechac za granice dla porownania , moze gdyby wiecej ludzi wyjezdzalo zdaloby sobie sprawe z tego jak wspaniale warunki pracy mamy w polskich firmach , malo tego jak dobrze jestesmy traktowani w polskich firmach ,moze warto wyjechac by miec porownanie i nie pisac jak jest zle i jak sie jest traktowanym przez polskich pracodawcow, bo polskie firmy to zloto w porownaniu z zagranicznymi , wiec nie narzekajcie i nie oceniajcie bo karzdy ma wybor a zamias podejmowac zatrudnienie w masarni mozna sie zatrudnic w biurze bo tam z tego co wiem mozna siedziec. Co do finansow ww firmy nigdy nie bylo problemow z wyplata i zawsze byla stawka taka na jaka sie wczesniej uzgodnilismy tak ze ,dokonujcie konsekwentnych wyborw a nie oceniajcie gdy jest zbyt ciezko bo to jest fizyczna praca.

szybki

Hejo idź na bezrobocie i tam siedź!

Da się pracować..:)

Barbara
@Ania

Zależy nam na bardziej konkretnych wypowiedziach, ponieważ forum służy przede wszystkim osobom szukającym zatrudnienia. Co najbardziej podoba Ci się w tym przedsiębiorstwie? Może masz jakieś wskazówki dla potencjalnych kandydatów?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j. - Dopiewo

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j.?

Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j.
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.

Zakłady Mięsne Wiwa A.J. Wróblewscy sp.j.