Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

th

Za granicą nikt tak nie dowali polakowi jak sam polak nigdy nie pracuj pod polakiem.

zxcv

To jaki rynek pracy mamy można też zauważyć po traktowaniu pracownika przez przełożonego. Wiadomo i na zachodzie zdarzają się kiepscy szefowie, jednak podejscie do pracownika w większości wypadków jest inne niż w Polsce. Już prosty przykład, jak jakiś cymbał awansuje na brygadzistę i już z pomiatanego robi się pomiatającym. Niestety taka mentalność będzie się utrzymywać jeszcze wiele lat, i nie sądzę żebym dożył czasów kiedy większość szefów będzie wyrozumiała, sympatyczna dla pracowników.

A dla polskiego rządu ważnie jet że może pochwalić się spadającym bezrobociem a ca czym idzie większymi wpływami do budżetu taki jest polski turbo kapitalizm ze w Niemczech najniższa płaca to 6500 zł. Polak pracuje do śmierci a Niemiec do emerytury.

future

Co trzeci polski pracownik czuje się przeciążony. Jak wynika z badania Fundacji Bertelsmanna, aż jedna czwarta polskich pracowników przyznała, że tempo ich pracy jest za wysokie! Niemal co piąty pracownik uważa, że często pracuje na granicy swoich możliwości, a 23 % nie robi w pracy żadnej przerwy. Co ósmy pracownik twierdzi, że przychodzi do pracy chory!!! Jeszcze gorszych danych dostarcza instytut DAK. Aż 3 miliony polskich pracowników korzystają ze środków pobudzających i uspokajających w celu sprostania konkurencji, poprawy wydajności lub opanowania stresu. W ciągu sześciu ostatnich lat liczba pracowników przyjmujących takie specyfiki, wydawane tylko na receptę, wzrosła z 4.7 % do 6.7 % wszystkich zatrudnionych!!! O boże, bożenko. Patologie polskiego rynku pracy przykuły uwagę zagranicznych mediów. W 2012 pisał o tym The Guardian. Według brytyjskiego dziennika 50 % Polaków nie ma żadnych oszczędności. I - nie przejdzie mi to chyba przez palce - AŻ 7 MILIONÓW PRACOWNIKÓW ZAPIEPRZA ZA 400 EURO MIESIĘCZNIE. 70 % z tych biednych pracujących nie ma żadnej innej roboty. Czaita?

malarz

Akurat pomalowanie dachu blaszanego na biało zmniejszy temperaturę w pomieszczeniu o ok 9% gdyż biały kolor będzie odbijał promienie słońca. Zamiast się smiać trzeba było uwazać na odpowiednich lekcjach w szkole. Swoją niewiedzę możecie dokształcić czytając różne książki o budowach domów lub hal magazynowych. Tylko pytanie czy jest sens inwestować spore koszty w malowanie dachu tylko po to aby uzyskac 9% mniejszą temperature? Osobiście wolał bym aby zrobili anonimową ankiete tylko na halach w ktorych jest gorąco czy chcemy malować dach czy chcemy dostawac przez wakacyjne miesiące mały dodatek do wypłaty. Osobiscie głosował bym za dodatkiem do wypłaty :)

acb

W końcu odpowiedzialny za produkcję jest kierownik M.M. to on powinien odpowiedzieć w jakich warunkach pracujemy. Sam się nie poda do dymisj chyba że go zmuszą jak w Fiacie. Pamietacie jak Niemcy przejowały DTW i Pani z niemieckich związków zapytała "Gdzie jest klimatyzacja?" może Niemcy się powinni dowiedzieć w jakich warunkach pracuje się w DTW!!! Najwyższa pora!!! Ale wykresy z temperaturą idą w górę trzeba to zaznaczyć na tablicy VPM i omówić na najbliższym spotkaniu i najważniejsze zgłosić do SMA.

ss

Ty nie pracujesz w samochodzie tylko w blaszaku dtw

audi

W białych samochodach pewnie klima też jest niepotrzebna.

@audi

Co Ty chłopie o białych samochodach piszesz. Czy zmierzysz temperaturę w białym samochodzie czy czarnym, to będzie w srodku auta dokłądnie taka sama, bo auto jak byś nie zauważył ma szyby, przez które cały środek auta nagrzewa się w upalny dzień w ciągu 30min na tyle że pies lub człowiek może zginąć przy zamknietych szybach. Kolor auta do temperatury w samochodzie nie ma nic. Ale jak wezmiesz termometr laserowy i zmierzysz w upalny dzień maske pojazdu polakierowaną na czarno i biało to wyjdzie CI róznica w temperaturze tejże maski gdyż czarny lakier na masce przyswoi promienie słonca a biały lakier na masce odpycha promienie. Taki termometr laserowy kupisz za smieszną kwote, proponuje kupić i dokształcić się abys nie pisał bzdur więcej. CO do odpowiedzi malarza, zgadzam się że pomalowanie dachu na DP2 na kolor biały mogło by przynieść efekt w postaci 9% mniejszej temperatury, ale nie przyniesie. Po pierwsze tak samo hala ma okna nawet w dachu plastykowe z jakiś płyt co działają jak soczewka nagrzewając wnętrze, druga sprawa maszyny, sam komputer juz generuje ciepło a co dopiero tygle lutownicze i maszyny nawijające. Puste pomieszczenie bez okien z dachem białym ma sens, ale na tej hali nie da się kompletnie nic zrobić z temperaturą. Można jedynie probować wydawać duże kwoty aby zwalczyc wysoką temperature a i tak nic to nie da :)

klima

Ponoć klimatyzacja na hali dwa działa super i ten biały dach to super jest pomysł.

opel

Hej pajace z DTW brać przykład z Gliwic i nie róbcie za popychaczy dla niemca . Obudzi się narodzie mało to do fiata na rente z T.D i s5

ABSOLUTNY ABSOLWENT

Bunt Buntem ale całe DTW nie ma jaj by sie postawić tu jeszcze cos, cosik sie dzieje ale nikt nie pójdzie do "MAM KŁOPOTA" i nie zwolnią tego GNIOTA. Żeby sie buntować to trzeba miec troszkę przygotowania do tego i w głowie tez nie za ciemno. A przecież całą kadra bez 5% to idioci co od lat im wszystko pasuje, nie postawią sie bo lepsze 1750zł niz nic, albo lepsze 2200zł niz brak 2200zł mowie tu o ludzikach co dłuzej pracują (majatek kurna)... Do buntu będziecie sie zbierać 5 lat!! A Pozostałe 5% trzyma z MAŁOTĄ IDIOTĄ. Zarobki przez to przecież wyższe, buntowników zwolnią a 5% zostanie! Bedą czekac na nowych głupich, co kolejne 5 lat beda sie zbierac do tego by cos powiedziec i zawalczyc o swoje. IDIOTA nie ma szacunku do was a wy nie macie jaj by on dał wam szacunek. KOŁO SIE KRECI ! Nie wiem czy was dołowac ale ja juz mam fajną prace, postawiłem na odejscie i mi sie opłaciło. Sądze ze kazdemu sie to opłaci co sie zwolni (jezleli planuje juz nie pracowac na produkcji) a jak zamieni na inna produkcje to bedzie podobnie badz gorzej. Tak wiec buntujcie sie jak macie jaja i w głowie po układane a tak to niestety róbcie wąsatemu nadal lodzika.

zxcv

Poczytajcie o buncie pracowników polskich oddziałów Amazona.

gazeta

Badamy łamanie praw pracownikow w DTW przez pseudo bhp .adler i jego sklep z koszulkami i prawem działania jako bhp owiec ....

upał

Ale ciepło ufff Karol to mądry jest teraz bo siedzi w klimatyzowanym pomieszczeniu

dron i gej

Praca praca norma ponad normę.Za wszelką cenę żeby tylko M.A.L.O.T.A był zadowolony.To co on mówi na Kostrza teraz do swoich ludzi tylko świadczy że człowiek nie ma honoru.Ma teraz drona i geja którzy muszą mu donosić

benek

szkoda mi was,ludzi którzy zostali w DTW,jak czytam i słysze od innych co sie wyprawia to mozna sobie pomyśleć ,że to taka standaryzacja dla władzy odpowiedzialnej za produkcje.Takie sytuacje o ktorej słyszałem co było wczoraj,to jest w większości dużych hal produkcyjnych,mozna wymieniać od fiata,valeo,nidec i wiele innych.Zawsze najważniejsza jest produkcja bo zrealizowany plan,to gwarantowana kasa dla władzy i nie ważne czy ktoś straci życie przez to czy sie przewróci,pieśni z ust kierownictwa nieraz sie nasłuchalem po roznych zakladach i zawsze z ich ocen to pracownik ktory tak wydajnie pracuje,że zdrowie i życie oddaje za prace jest winny,bo mógl sie napic wody,zgłosić przelozonemu,włączyć wiatrak itp,ale prawda jest inna tylko kto sie sprzeciwi takiej władzy,za nic mają człowieka liczy sie tylko jedno...

@

Najniższa płaca w Grecji 2948 zł a w Polsce 1750 zł brutto:))

cyk cyk

Koniec laby Grecy Merkel powiedzieli NIE SMA redukuje zamówienia DTW redukuje pracownikow . Zaczynają od pupili !

hh

Naleśniki na podwójnym ogniu

hh

Och Karol 2 czyli repeta

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.