DTW

Zabierzów

Opinie o DTW

Hehe3eee 2017-06-04 22:47
Tylko u nas przyjdź charytatywnie do pracy w sobotę :)
gr 2017-06-05 12:17
Wszystkich wolontariuszy zapraszamy.
ilh 2017-06-06 17:34
Mogą takie rzeczy robić politycy takie prawo ustanowili pracodawcy z tego korzystają .
123 2017-06-10 18:29
Dlatego mamy prawo do założenia związków zawodowych
ilh 2017-06-11 11:14
Pracownicy agencji nie mogą tego zrobić.
pik 2017-06-18 13:24
i właśnie po to jest ta agencja żeby mogli robić co chcą
htr 2017-06-19 19:06
Zmieniły się przepisy z agencjami teraz nie można 10 lat pracować pod pod agencją zmieniając tylko nazwy.
majk 2017-06-19 19:36
Nowe przepisy w dłuższym okresie ograniczą atrakcyjność zatrudniania pracowników tymczasowych jako alternatywy do zatrudniania pracowników na umowę o pracę. Gdy dobrze oceniany pracownik tymczasowy przepracuje 18 miesięcy, firma stanie wobec konieczności podpisania z nim umowy o pracę lub szukania kolejnego kandydata. Każdorazowo oznacza to wzrost kosztów przedsiębiorcy. Firmy, które są nieprzygotowane do zarządzania podobną zmianą w obszarze kadr i płac, stracą na elastyczności w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
fff 2017-06-19 21:25
Teraz jest rynek pracownika, a nie pracodawcy.
pracownik 2017-07-15 21:57
który słyszy od przełozonego że nie ma możliwosci podpisania umowy przez DTW i że prawdopodobnie przez kolejne 9lat bedzie pracowac przez agencje pracy tymczasowej. Zarząd zorganizuje spotkanie przeciez lubi tak bardzo wspolne spotkania i dyskusje o sytuacji w firmie i wkońcu porozmawia uczciwie o sytuacji panujacej w firmie, oraz zrozumie zarząd że tylko i wyłącznie powazne podwyzki znów wyniosą zakład DTW na podium okolicznych zakładów aby DTW znów stało się najlepszym zakładem w okolicy w ktorym każdy chce pracować, aby wykwalifikowani pracownicy zwalniali się z innych prac i chcieli u nas pracować. Dawniej tak było! i wierze w to że niedługo znów tak może być! Ale trzeba zmienić myślenie, inaczej nic się nie zmieni. I na koniec bardzo prosze aby nikt z zarządu z Prezesem na czele nie zrzucał winy na niemców że wyciskają DTW i blokują podwyzki , bo dobrze o tym wszyscy wiemy że podwyszki sa co miesiąc, na róznych stanowiskach w firmie, rózne premie i nagordy także! Dlatego powiem wprost 50% podwyzki dla najmniej zarabiajacych to naprawdę uczciwa propozycja, 30% dla średnio zarabiających, oraz 10% dla najwiecej zarabiających pracowników na produkcji wszystko by zmieniło.
iq 2017-07-16 09:39
Jak to się ma do propagandy która jest w tv i radiu w którym się mówi że bezrobocie jest najniższe od 25, rosną płace że jedyne co może zablokować polską gospodarkę to brak rąk do pracy :)
GW 2017-07-17 12:26
Ktos tu chyba nie zdaje sobie sprawy z wielu istotnych rzeczy i sieje propagande. Sytuacja pracownikow na produkcji jest podobna w wielu firmach, duza rotacja, srednie zarobki. Firma nie upada, bo jak widać pracownicy dalej przychodza, moze nie w takich ilosciach jak kiedys ale tragedii nie ma. Co do maszyn alutech, to proponuje najpierw zorietnowac sie ile kosztuje wybudowanie jednej i ile czasu zajmuje. Decyzja o takiej budowie musi byc dobrze przemyslana, i przekalkulowana, co przy duzych skokach produkcji nie jest latwe. A z tymi premiami i podwyzkami to zalecam nie wsluchiwanie sie w durne plotki zaslyszane od narzekajacych na papierosie.
kkk 2017-07-18 14:52
Zawsze będą przychodzić pracownicy od razu po szkole bez żadnego doświadczenia kraktującą tą praca jako doskok na 5 min.
kj 2017-07-18 18:19
Trzeba się było uczyc to byście siedzieli na papierosie a tak to pozostaje wam płacz na forum. Jak nie pasuje i stawki źle, to przecież droga wolna do innych firm
Really 2017-07-21 09:19
Przestrzegam przed pracą w powietrzu na halach unoszą się szkodliwe związki, pamiętajmy zdrowie najważniejsze, nie wiem czy jest jakiś bhp na zakładzie ale na pewno z zamiłowania grafik
dejzi 2017-07-21 12:59
hehehe.... premie i nagrody oraz podwyzki to zaszłyszane plotki na papierosie? Nie pamietacie już jak rok temu na ankietach napisano ze nie podoba się pracownikom ze nie ma podwyzek? Prezes odpowiedzial ze nie rozumie tych uwag, gdyż podpisuje co miesiac podwyzki dla róznych osób , tylko dziwne bo nikt na produkcji ich nie dostal nigdy :) Kto pamieta to spotkanie z Prezesem i te słowa?
Nie jest satysfakcjonujace to że dostajemy co rok podwyzki w wysokości 1% gdy kilka lat temu Prezes znowu mówił że co rok będą podwyzki 4-5% . Co... znowu nikt tego spotkania nie pamieta? A to dziwne. :) jak potraficie mieć krótką pamięć!
Lidia 2017-07-21 14:22
@dejzi to jak z tymi podwyżkami, są czy nie ma? Jakiś awans na inne stanowisko jest możliwy? Czy ktoś z was awansował?
fhb 2017-07-21 22:52
Trzeba wszystkie spotkania nagrywać a potem puszczać prezesowi jak ma krótką pamięć.
Big dick 2017-07-25 08:30
Również powiedział że będą zatrudniać przez sma po nowej ustawie chyba nie przemyślał jak zwykle odp bo wystarczy że zmienia adres twojej pracy czyli adres work i to wszystko ... Juz widze jak umowy dają ponad 7 lat przez worka pracuje śmiech na sali . A do ogłoszeń o prace w sms stawka 2600 brutto niech dopisza że bez żadnej premi czyli 1800 przez przynajmniej 2-3 lata
uu 2017-07-25 09:21
KANDYDATOM OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie na poziomie min. 2600 zł brutto/mies.

• Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie II zmianowym (6-14; 14-22)

• Umowę o pracę tymczasową na okres 3-4 miesięcy z możliwością przedłużenia

• Benefity: Luxmed, Multisport
Mati 2017-07-25 19:14
Czyli około 1880 zł na rękę
Mig 2017-07-27 12:36
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ....za grosz...
jjj 2017-07-28 11:05
Biali murzyni już czekają.
RP 2017-07-30 10:48
Partia rządząca nie lubi Niemców to może ich zmusi żeby ludziom płacili więcej :)
pik 2017-07-30 11:43
dadzą ci 1800 po trzech miesiącach zwolnią
Rubin 2017-07-31 08:15
Nie polecam
zadowolony 2017-08-01 13:19
Ludziska zapraszamy do pracy w naszym zakładzie gwarantujemy luźną i koleżeńską atmosferę
kjh 2017-08-01 15:44
Nie polecamy
siup 2017-08-01 16:13
Małota zagwarantuje wam koleżeńską atmosferę przy papierosku.
? 2017-08-06 20:47
Forum jest dtw czy Sma magnetics?
llll 2017-08-07 09:15
Sma magnetics bo dtw zmieniło nazwę właśnie na tą...
gr 2017-08-08 17:37
Teraz do Niemców skargi proszę słać.
yui 2017-08-10 09:05
Mam wrażenie że niemcy u nas w firmie są i to na wysokich stanowiskach...
yu 2017-08-10 20:27
Tak są myślą że są rasą panów a to zwykłe kundle.
qqqq 2017-08-10 23:13
Małota wypłata...
sss 2017-08-11 13:39
Małota nasza wypota.
pol 2017-08-12 16:33
małota ci da wypłate chyba prędzej cie zwolni
Mati 2017-08-12 17:45
Poszukiwany chętny do pracy na dwa miesiące ! Chcę dorobić do wypłaty
Tragedia 2017-08-12 21:27
Dziwne że Sma zgodziło się dac podwyżki przecież są zablokowane i sam prezes musi specjalnie prosić o pozwolenie Niemców.. każdy kolejny dzień pracy tam to strata nie do odzyskania
drones 2017-08-12 21:34
Zarząd nadal nie poszedł po rozum do głowy. Nie wie na czym polega gospodarka. Dla kazdego pracownika który poleci nowego pracownika, jest przygotowana premia jednorazowa w wysokości 500zł brutto. Zarząd w ten oto sposob próbuje przyciągnąć nowych pracowników, proponując już zatrudnionym polecanie osób za pieniążki. No cóż. CZY NAPRAWDĘ ZARZĄD NIE ROZUMIE ŻE JEŚLI CHCĄ MIEĆ WYKWALIFIKOWANĄ KADRE PRACOWNICZĄ TO NALEŻY JAK NAJSZYBCIEJ ZROBIĆ PODWYŻKI ABY ZAKŁAD JAK DAWNIEJ BYŁ NAJATRAKCYJNIEJSZĄ FIRMĄ W OKOLICACH KTÓRA PROPONUJE TAKIE ZAROBKI ZE INNE FIRMY MOGĄ SIĘ SCHOWAĆ! CZY ZARZĄD NIE ROZUMIE ŻE JESLI PRACOWNIKOM PODWYŻSZĄ WYNAGRODZENIA TO NIKT NIE POMYŚLI O TYM ABY STĄD ODEJŚĆ, A NOWI PRACOWNICY BĘDĄ CHCIELI DOSTAĆ SIĘ DO DTW DRZWIAMI I OKNAMI CHCĄC ZARABIAC DOBRE PIENIADZE W NASZYM KRAJU. JESLI ZARZĄD WKOŃCU PÓJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY TO WRÓCĄ CZASY GDY PRZY BRAMIE DTW BĘDĄ SEGREGATORY NOWYCH CV, I NIE BĘDZIE TRZEBA KAŻDEGO PRZYJMOWAĆ A WYBIERAC NAJBARDZIEJ WYKSZTAŁCONĄ I Z DOŚWIADCZENIEM KADRĘ PRACOWNIKÓW. a jeśli zarząd nie pójdzie po rozum do głowy, to :) no cóż ............
Wuwuwoo 2017-08-13 12:02
Podstawowa sprawa jest taka że nie mają wykwalifikowanej kadry którą nami zarzadza nie potrafią motywować ludzi doceniać nagradzać, a teraz ta niesamowita oferta 300zl brutto za pracę w nocy szaleństwo, ale czego można się spodziewać po zakładzie który daje podwyżkę na poziomie 12zl za miesac rocznej premii 800zl za ciężką pracę przez cały rok w soboty i niesamowitych wczasach pod gruszą 400zl dzięki której wypoczniesz 2 tyg z całą rodziną rozbijajac namiot na parkingu pod biedronka
Kolas 2017-08-13 13:17
Proponowałbym zwolnić kolasińskiego i wybrać nowego dyrektorka od finansów bardziej przyjaznego i doceniającego pracowników
juchu 2017-08-13 22:44
kolasiński to dopiero ci.. malowany
Mig 2017-08-15 07:41
Insignia jest i mieszkanko.....
majk 2017-08-15 18:10
Czarne audi też i lista w kieszeni z pracownikami do przejścia pod firmę, nawet ze stażem 9 lat jako pracownik tymczasowy przez agencję pracy tymczasowej no ale cóż na skrzyżowaniu z sygnalizacją jest zapalone czerwone niemieckie światło i czekamy na zielone, chyba trzeba wezwać mechaników do tej sygnalizacji bo od lat jest zepsuta i nie zmienia kolorów...
() 2017-08-16 07:48
Co Ci z tego ze przejdziesz pod sma, wieszak renomę ma już work
szablasty 2017-08-18 21:45
pracujcie sobie sami za 1800zł z premią i to jeszcze jeśli Wam nie obetną,sami sobie strzelają w stopę demotywując ludzi i strasząc mniejszymi premiami a ludzi na nocną zmianę by chcieli masa a tu niestety nawet przez polecenie za dodatkową kasę ciężko ludzi zachęcić ,a dlaczego ?kasa taka że samemu czlowiek się nie utrzyma a co dopiero rodziny,wieloletnie umowy śmieciowe,światowa firma a tak się ośmiesza mając ludzi z agencji ,jakby szanowali ludzi to by ich zachęcili jakoś do pracy i zatrudnili normalnie,ale cóż Państwo Polskie na wszystko przyzwala to tutaj korzystają z tego na maxa,szkoda że tak się wszystko żle potoczyło odkąd firma nie jest już Państwa D.
wgfre 2017-08-19 10:21
W kraju gdzie 60% wypłaty to podatki polak będzie zawsze białym murzynem.
Kasa 2017-08-19 10:34
Nie ma podwyżek i nie będzie.Bo na górze władza ci powie że są zamrożone albo jak Ci coś nie pasuje to droga wolna.Dołożą Ci do nocek to Ci zabiorą w okresie rozliczeniowym za wolne piatki i wyjdą na sfoje.Kasa musi się zgadzać.
golo 2017-08-19 11:37
Dla produkcji nie ma podwyżki chyba że ciśnienia, ważne że władza nie stoi na czerwonym swietle
Zostaw swoją opinię o DTW - Zabierzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTW