Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

cd

Guma lubi elastyczny system pracy:))

gaz

Ciekawe czy by wrócili

bubu

Dzwonili już z worka do byłych kierowników?

sAa3
@bubu

Worku chyba duże rachunki za telefony płacą.

hjd

Guma wróć 3 wzywa

kljvj

1500euro:)

sibu

Tylko niech im płacą po 3500 tysiąca albo lepiej, tak jak oni zarabiają. A nie zatrudnią ich za 1500 zł. W laboratorium pracują goście po technikum i biorą jeszcze więcej.

rtgh
@sibu

A kolek Chuck Norris DTW ile bierze czy to tajemnica.

Bleee
@sibu

Na Dzień Czerwiec zatrudnionych jest 400 osób w DTW, ciut ponad 400, w tym około właśnie 40/50 nowych, lub tych co pracowali kiedyś pod dtw albo w samym DTW. Od 2010r np firma DTW zatrudnia jednych i tych samych pracowników przez 5 lat przez firmy zewnętrzne (Work i podobne już ich jest chyba 4)niezmiennie od wielu lat..Praca w DTW to niezmiennie od lat harówka, im więcej przerobisz tym tyle samo zarobisz, a jak normy nie zrobisz to nie przedłużają ci umowy... Ci co pracują pod DTW a nie przez agencje to nie narzekają.. Wszyscy inni maja prawo narzekać.. 1750 brutto (to nie na rękę jak ktoś nie wie)+ premia.. bez której nie idzie przeżyć, bez premii policzcie sobie... Dawniej z premią wychodziłem na rękę 2200zł teraz 1600zł !!Serdecznie nie polecam (usunięte przez administratora) Ale z komputeryzowany i na czasie. Aha i nakaz pracowania w Soboty obowiązek.. Obóz pracy 21Wieku

wir

To jest taka QR smycz następne będą czipy instalowane w bez boleśnie , doktor Darek zaciera rączki.I nikt się nie wymiga , nawet w WC / bo tam najwięcej kradną :) Dawniej pilnowali pracownika na wyjściu że złom wynosi a wynosili ci co pilnowali ,ciekawe kto pilnuje tych co pilnują , ? ,,,,

pan Kracy

podobno chcą zatrudnić ok 50 pracowników? czyżby zamówienia wzrosły

ciekawski
@pan Kracy

W jak tam TD się sprawuje w nowej roli turbo doładowanie jest na halach

hv

Na razie grubemu świeci słońce i ładuje baterie a co będzie jak zgaśnie?

duży

Z tej firmy staje się obóz pracy.Mobing na każdym kroku.Tak taki mały bardzo malutki człowiek niszczy firmę i ludzi.Ta biurokracja nie ma przyszłości - to są koszty.Po prostu to jest państwo w państwie.Gruby robi co chce-buja się firmowymi autami z Basia za nasze pieniadze-ja bym się temu przyjrzał.Ktokolwiek jest przy władzy to myśli że jest lepszy od szarego człowieka który musi na niego robić.Tyle tego na razie bo chce się zygac na to co się wyprawia w tym kołchozie.narazie

uu

Dawniej była norma a nie margines ! Teraz margines ma wiekszosc dtw .. Szkoda że tak slynna firma niepotrafi szanować tych lat na rynku. Czas zmienić kadry .na bardziej przyjazne pracownikowi .. Ile kosztuje uczymanie niedobór . 5s kierowników brygadzistow inteligencji nie pracującej.? Ponoć 25 lat wolności ~a w dtw dalej gierek ~ J.e. .cie dalej 200% normy . Nakręca film .człowiek z dtw. Patrząc na kierowników brygadzistow ' kariera Nikodem Dymy ' ale Nikodem ...był inteligentny!

je

Dla niektórych wymarzona praca to w dtw kolek, 5S,brygadieży i brygadierki itp.

hynm

Bo kolek to taka maskota firmowa.

Hazzar

Nie wiadomo dlaczego tutaj się czyta o kołku bez przerwy a ważniejsze wydarzenia idą na dalszy plan. Każdy wie jaki kołek jest i to chyba już na pamięć :P W związku z powyższym proszę o ciekawsze teksty :)

fuj

5S,tam się hieny rozrosły,każdy widzi jak się plątają i najczęsciej pojawiają się gdy się miesiąc kończy by zaistnieć w statystykach przed wypłatą.Ktoś kto się nie nadaje na stanowisko lepiej by ustąpił,a nie robił pośmiewisko sam z siebie,jeden na odwyk a drugi do poradni psychologicznej.

Admin
@fuj

Mam wrażenie, że te brednie już 2 raz zostały wklejone. Wieje nudą.

polcia

nie wiecie czy są teraz tam jakieś zatrudnienia?

udus

Hej Ikony sie macie w tym DTW . Jak miot na 2015 .jakieś młode likonki czy stare hieny . Słoneczko w solar czy w d . Świeci. Około SMA . A.CHA

hiena

Człowiek to zwierze gorsze od hieny . oni to raczej pantofelki bo ameba to poziom za wysoki na te glono jady ,,,,

br

Raczej hieny .

best

W DTW pozostały same nocne wilki.

kierownik magazynu

Skoro wyplewili elitę z jedynki, to powinni jeszcze zabrać się za ich popleczników. Tych którzy chodzili z nimi na imprezy i brali wolne jak ich zwolnili. Dziwne że gościa od nich zostawili na produkcji i nie zmienili mu podstawy.

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.