Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

siagydjen

A ja bym wysłał 5S lub Kierownika głównego na DP1 aby solidnie przeprowadził mierzenie cyklu pracy. Technolodzy zawiedli w tej kwestii. A taka prawda że na DP1 normy powinny być o wiele wyższe niż obecnie, wydajność spokojnie może wzrosnąc o 30% wiem co mówię gdyż pracowałem tam kilka miesięcy.

bobo
@siagydjen

Gdzie 30%, 60%!!! Wiem co mówię, bo nigdy nie pracowałem w dtw.

mietek

Zwolnienia napewno będą ale nie na produkcji lecz tym razem w 5S,tam się hieny rozrosły,każdy widzi jak się plątają i najczęsciej pojawiają się gdy się miesiąc kończy by zaistnieć w statystykach przed wypłatą.Ktoś kto się nie nadaje na stanowisko lepiej by ustąpił,a nie robił pośmiewisko sam z siebie,jeden na odwyk a drugi do poradni psychologicznej,Karol może zostać :P Wesołych Świąt :)

gv
@mietek

To mamy już dwóch na odwyk:)

DP3

Kiedy jakies zwolnienia na Dp1? :)

hmtg

sw krowy z 1 nie sa już ani sw ani nr 1 zawsze można otworzyć firmę w garażu:))

nnn

Kołek pracuje za darmo dlatego będzie w dtw do emerytury potem napisze pamiętniki z życia działkowca.

obop

Jak tam z niedobitkami z 2 kto jeszcze się ostał ? Poza T.D na nowym odpowiedzialnym "stanowisku :-) kolejna degradacja :-( asz mi przykro tak kompetentny fachowiec i nie kierownik . A jego pupile z kierowniczych stanowisk :-) mareczki .i . Inne .........................................................................bastry ?

wolf

A na parkingu zbudujemy wybieg dla psa ,,, kołek bilety rozprowadzi w woreczkach ............................................... i wszystkim żyć beeendzieeee się lepiej

cccc
@wolf

A ta menda kolek jeszcze pracuje ? Toż to profanacja DTW to logistycy byli bardziej kumaci od drewnioka . Fajnie musi być teraz w DTW sama ELITA została .. Normalni odeszli :-) szkoda że tak mlodo . No ale 5s diala tablice :-)

xz

A waszka będzie filmował wszystko z góry:))

e tam

Kolek swoim busem wyborczym stojącym pod płotem będzie rozwoził piwo może i działka też się znajdzie.

jkwh

Bardziej turniej koszykówki zostanie rozegrany Murzyni kontra Chińczycy. Głównymi trenerami będą kolek i daruś a sędziami wiadomo:-()

miro
@jkwh

CZ sekcja szachowa jest w tym klubie może symultana z Prezesami .... MIRO

Gracz

W tym roku są organizowane w DTW zawody w babingtona. Jak chcesz grać w piłkę to śmiało możesz z Panem Kostrzem się spotkać i cos pokopać. Wkońcu teraz ma bardzo dużo wolnego czasu.

piłkarz

kiedy będzie turniej ?

były pracownik dp1

Jak tam się w niedziele pracowało w obozie? ;)

xxx

Jak czytam to co piszecie to jedno jest pewne ...szybko widać koniec :DTW : jako mało znaczaca część SMA . Niech ,kolek zgasi to światło , wkońcu on czyma cały zarząd za utorbienie .śmieszne:-)

kolo

Macie jeden problem "za STEFAN wylot dziadów był by sybki kulturalnie ...wypier dalaj skodniku . Widocznie ten system nie widzi pajacowania . Więcej po zmianie pseudo brygadzistow . Opinie o zasługach i wtopach 2i3 za ostatniej kadencji .pseudo kierowników .

Ona

A ja się cięszę ze na DP1 teraz wszystko się pozmienia, za długo mieli zbyt dobrze,wyśmiewali się z innych działów produkcji. Wchodząc do firmy jestem naprawdę zadowolona patrząc jak przestraszeni są pracownicy DP1 którzy stracili swojego Władcę. Proponuję im z wyrazami szacunku do swojego upadłego Władcy ubierać się na czarno przez 2 tyg na dp1 :)

dede
@Ona

Nie jestem z jedynki, nigdy nie widzialem żeby się smiali z innych hal. Ale Twój wpis ,,śmierdzi" cebulą. Typowo polskie: ...uj że ja mam przerąbane, ważne żeby sąsiad miał gorzej.

ono
@Ona

Się cieszcie bo to ostatnie co wam zostało . Z okazji zblirzajacych się cieszcie SWIOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepsze Życzenia !!!!!!!!!!!!!!!! I kliki zwolnienia!!!!!!!!!! :-)

reREM

hehehehehe buhahahahahaha Niby Kostrzu był doświadczonym pracownikiem? Może i był :) ale przez tyle lat pożarł go system, zatracił się, stał się władcą DP1 który zwalniał pracowitych a zostawiał kolegów i swoją ulubioną koleżankę z którą co chwila był widywany w róznych miejscach :) Politycy co teraz rządzą też są doświadczeni w rządzeniu Polską ale to nie znaczy że zarządzają jak należy dzięki swojemu długiemu doświadczeniu!

dp1

górnicy rolnicy dudzy krótcy marynarze małpy i inni człekokształtni zostali sami

err

DTW ma przyszłość ?

rem

Dziwne kryteria panuja w tej firmie"ciekawe czy SMA zwalnia doświadczonych pracowników a zostawia zultodziobow . No ale widocznie taki mamy klimat curz ryba psuje się od głowy ta zepsuła się jakieś trzy lata temu. Szkoda tylko że firma cierpi na niekompetecji i traci .

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.