Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

:))

"Zwolnienia napewno będą ale nie na produkcji lecz tym razem w 5S,tam się hieny rozrosły,każdy widzi jak się plątają i najczęsciej pojawiają się gdy się miesiąc kończy by zaistnieć w statystykach przed wypłatą.Ktoś kto się nie nadaje na stanowisko lepiej by ustąpił,a nie robił pośmiewisko sam z siebie,jeden na odwyk a drugi do poradni psychologicznej,Karol może zostać:) "

dupa

Nudny jesteś zz tym kołkiem, idź się powieś. Taka ciekawostka wiemy czemu nie wszyst sie pojawili rozmowie kwalifikacyjnej. W Krakowie wpadli (usunięte przez administratora) gumy do żucia. Ukradli towar za 150 tysięcy 0  A Ukradli gumy do żucia o wartości 150 tysięcy złotych i zostali zatrzymani przez krakowską policję. Sprawa zaczęła się w listopadzie, gdy do poznańskiej siedziby firmy produkującej gumę do żucia podjechał TIR i załadował towar, który miała trafić na Ukrainę. Ciężarówka na Ukrainę nie dotarła, a kierowca był podstawiony.

zo
@dupa

ale bredzisz

gaz

Żeby kolka przez przypadek nie zwolnił.

kgr

Żeby czasem przy tych zwolnieniach shortiemu się niepomieszało i sam się nie zwolnił przez przypadek:))

Leszno
Shorti

Ja was wszystkich zwolnię! Zobaczycie!

uuuuu
@Shorti

To chyba grożba już się boimy

mentor
@Shorti

Najpierw można zwolnić wszystkich których nazwisko zaczyna się na D potem na T a potem na W.

kij

polski turbo kapitalizm

Majk

Kto to jest Shorti?

Szara eminencja

Ale wy jesteście śmieszni,cieszycie się z czyjegoś nieszczęścia,sami patrząc tylko na swój tyłek i oby inni mieli gorzej. Boli was że teraz sami biegiem z przerwy wracacie żeby się wyrobić.A góra się tylko śmieje i ręce zaciera- ile ludzi zwolni jak już normy na maxa podniesie. A wy się żryjcie dalej miedzy sobą puki jeszcze możecie bo za rok już nawet na to siły mieć nie będziecie. Więcej więcej więcej i tak bez końca. Za to z wynagrodzeniem w drugą stronę oto polityka shortiego.

wer

Po pracy w DTW pytano ? Czy w DTW jako bbbbbrygadzistow czymaja jeszcze .. Dareczka Mareczka i czy w odswiezaczach kolek znalazł toalety czy.T.D ma jeszcze coś do powiedzenia zero ambicji w DTW degradacja za degradacja a oni czymaja się stołków jak te glonojady . Z tego co widze ani data ani stanowiska w DTW pytanie jak się pisze honor honor chonor.ibrygadzista.Czy? Mam was w (usunięte przez administratora) koledzy z 360 .!!!!! Ale co zero ambicji . Jak się ludzie Z was śmieją to wam i tak deszcz .Dobra zamykam mdle wypociny bo i tak to niema przełożenia dla oświecenia w ? W no iliszcie krasnale .

gum gum
@wer

Czy ktoś widział gum guma jak wygląda gum gum . Dobra to był ża...rt a teraz na poważnie . Co było. A gdybym był ciekawy i tak po wiejsku i po gospodarsku jak mówił Pawlak ile jeszcze szans pracy w DTW pytanie . Proszę o odpowiedzi na poważnie tablice .Tablica norm pokonanych przez terninatorow z h1 przez terninatorow z h200008 i tak pracownik zagryza pracownika . To jest wytrawiony wpis pewnie bo mam w d .... Leszczy z 1.2.3 czy 8.9 !!!0,0+9+1+2+3anawet +4+7 i tak do wolfa

vvvvvvvvvvv

Hej niezadowoleni z niezadowolenia z tego co ucieka kasowego niedługim czasem ® «ry.pl.ej.ej

trep

Co kolek robi w tej firmie ? Maskotki na Pasterniku :-)wystrzelone . Czy parking w DTW jest do wziecia w ajecie .przetarg odbędzie się w gminie

tolk i majsterek

Jest zaje brygadziscie Marek zostaje ? A co z " Panem Markiem z 1 dynki ...zrobił Gościa w ula śmieszne kolek siedzi dalej . Zacpana maskotka parkingowa . A co tam celebryt z 2 od t.d . Kapela.gra ? Czy bystro zdusili hodaki ? Za .starych to srali kolki i inne pajace . Teraz lejce wolne .....................żal zwieracze z 2i3 czas na wasze mobingi .deko sprawiedliwosci ........ . ..... Po

jkv

napoleon czyści w dtw przydalo by się s5 przeczyscic

fg

kołek jak kobieta pracująca żadnej pracy się nie boi.

coty
@fg

Nie obrarzaj Kobiet bo to co kolek robi .tonawet jego .sorki nie jego Miała go dość

Gierek
@fg

Ile zarabia kierownik w tej firmie? Chyba sie zatrudnie tam

thc

a kolek dalej w nosie dlubie on to ma chyba dozywocie wpisane albo musi schodzic pod.... w koncu za darmo nic nie ma

kiuj

a niech se w.... ten serwer w s5

plama

Ktoś ładnie kasuje wpisy!!!!!!!@@@

torreador
@plama

Fakt putin się dorwal do serwera . A co wolno mu ma w duszy co piszecie @ wkońcu to on ma ostatnie słowo .

darek z 3
@torreador

Dlaczego zniknął post o Krzywoustej?Co ona jakaś inna?

maczeta
@darek z 3

Pracowałem tutaj i wiem jacy są brygadziści(hala 2 i 8)mobingowcy

djyt

Powinni się zająć tymi obibokami z 5s niech się zajmą uczciwą robotą a jak nie to odwyk od dtw

xyz

Kołek w piątek robił za przedszkolankę guciowi

onion

Szef fabryki sztorcuje szefa produkcji: - Podnieście wydajność pracy albo będziemy zwalniać robotników! - A w kierownictwie zatrudnienie wzrosło dwukrotnie! - A oni na wydajność nie wpływają, oni waszą liczą!

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.