Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

hynm

Krasnal ogrodowy czepie kase

Asa zadupasa
@hynm

Ale patrzcie nowi czy starzy tez (usunięte przez administratora) zarabiamy.. Ale żaden nie wyjdzie z szeregu i nie podskoczy Małocie, a Małota nie idiota wyszkolił sobie bandę gamoniów którzy tyrają na jego pensje. Najbardziej to mówię tu o laskach dawniej był kurnik a teraz co jest? teraz jest to samo zapier.. i złote jaka robią na 108% normy a Małota sie tylko usmiecha i mówi zapier jeszcze szybciej... A te głupie tak właśnie robią a potem się dziwić ze tyle trzeba sie narobić jak pokazują jednorazowo ze tyle sie da sztuk wykonać. Wróćmy jeszcze do tego ze pracują tam ludzie na ogól nie wykształceni i tacy ludzie to ciemnogród i można im wszystko w mówic. Ja nie ma nic do wykształcenia bo można byc nie wykształconym i mądrym ale niestety w DTW to nie idzie w parze. Ci mądrzejsi to odeszli ci co są (pracują) wciąż walczą ze samym sobą bo samemu to można się tylko wygłupić. Jak chcemy zmian to razem panowie a nie pojedynczo.. Albo tak do usranej śmierci...

habef

Wystarczyło by żeby tak jak jest najniższa płaca krajowa wprowadzili też najniższą płacę godz. tego domagają się związki zawodowe.

Czarny
@habef

Dokładnie kolego, nowym jak mówili wychodzi za 1h po 7,50zł niektórzy dojeżdżają jeszcze godzinę wiec dniówka dzienna ile wyniesie?. Niektórzy by przyoszczędzić z jednej wioski jeżdżą w 7-demke by było taniej. Inaczej dniówka by wyszła nie 60zł a 30zł. Nie każdy ma auto niektórzy busami dopier... A ci co mają auto to co Paliwo nie tanie przecież. Ja się nie dziwie ze odkąd były przyjęcia 12 osób odeszło z (usunięte przez administratora) Worka... Work to przechodzi samych siebie rekrutując nowych i wciskając im pod nos śmieciowe umowy. Wciskają to tak ze człowiek mysli ze zarobi 2150 na rękę.. Okazuje się co innego. Te premie są o (usunięte przez administratora) rozbić.. A co do podwyższenia najniższej krajowej to co da 100zł więcej? Jak Rzad to wymyślił to zaraz życie podskoczy w górę i nie odczujesz tego bo zaraz wymyśla czy paliwo droższe czy chleb, a nawet woda czy (usunięte przez administratora) cieki. Na prace w DTW moze sobie pozwolić osoba zaraz po szkole która chce zobaczyć co to kurna prawdziwa praca i mieszkają u mamusi bo nawet na czynsz nie zarobią bo czynsz większy niż wypłata.

bv

Od następnego roku najniższa krajowa ma pójść do góry o 100 zl:)))

Czerwcowy

Uwaga do wszystkich nowo przyjętych, bądź chcących się przyjąć w firmie DTW. Wiem od Worka ze są kolejne przyjęcia i będą kolejne partie świeżego narybku. Wiadomo nie przestrzegę wszystkich, tam trzeba przyjść i popracować by to poczuć o czym pisze. Ludzie na wakacje zawsze są i były i będą przyjęcia, zawsze z początkiem Czerwca jest taki zajob ze można sobie żyły wypruć, i ok skoro tak ciężko i nie kryją się z tym to chociaż niech płaca poważnie a nie najniższa krajowa minus podatek... pracowałem i pracują tam moi znajomi i nawet oni narzekają ze tyle zamówień ze nie da się wszystkiego wyprodukować i spakować. Jakoś w Wawie w innych firmach jak jest taki zajob to firma potrafi zadbać o pracowników a tu haruj haruj i nawet na urlop patrzą niechętnie. Dziwne jest tez to ze moi znajomi po takiej pracy idą od razu do wyra bo nie idzie wytrzymać, nie wiem czy to od zalewania i żywicy czy co? ja mam tak samo, praca prosta i łatwa ale wykańcza psychicznie i ilościowo (Szt) ja bym nie psioczył gdybym prawdy nie pisał ale niestety, ja polecam prace na tydzień /dwa i dziękuję niech stale zmieniają pracowników i stale szkolą nowych:) niech marnują się sztuki i niech idą do utylizacji.. Nie wiem ze tez nie zwolnią na górze kogoś kto odpowiada za zamówienia bo w zimnie nie ma roboty a w lecie jest zanadto.. niech przychodzą co dzień nowi, niech biorą koszulki z Bangladeszu i się więcej nie pokazują:) heh. Na koniec dodam ze i tak jest 5x lepiej tam niż 8 lat temu.

hehe
@Czerwcowy

Koszulki kupoją w bangladeszu... jakie to polaczkowate... niemcy żeby nakręcać swoją gospodarkę kupują wszystko co niemieckie, nawet nam kazali kupić ople, ale nieee u nas to musza oszczedzac nawet na koszulkach.... i dlatego jestesmy w czarnej ... jako kraj.

vdv

Zarobki podobne jak w Chinach tylko tam życie jest tańsze 3 albo 4 krotnie od tych w Polsce.

guru

gdy sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma

qq

Wszyscy w DTW dostaną koszulki firmowe w pionowe paski

Pakistan
@qq

Koszulki są firmowe :D Ida z PAKISTANU popatrz na metkę:P tak więc Drogi kolego który chcesz się przyjąć do DTW jak przyjmujesz się na Wakacje gdzie przeważnie co roku na wakacje są większe przyjęcia, dostajesz 4 podkoszulki MADE IN PAKISTAN (sztuczne) w których człowiek poci się tam jak świnia, w dodatku klima zawsze napier 24C i więcej nieraz 26C nie powiem ile na DP2 bo tam to już Sauna to przygotuj sie na wyrachowany (usunięte przez administratora) gdzie latami możesz zarabiać najniższą krajowa a jak pójdziesz na L4 na 2 dni to po premii(premia tez mega) prawie na piwo na weekend. Co mogę dodać? wysokie wymagania mobilność i za to wszystko w zamian nie masz nic po za 1200zł na reke. Praca marzen !!!!

Bangladesz
@Pakistan

Do Pakistan - Kolego koszulki zamawiają w Bangladeszu... tak dokłądnie to w miarę blisko od Pakistanu... Dtw jest tak zajęta oszczędnościami ze zamawia nie w PL tylko od razu w Azji południowej, jak oszczędności to zawsze na ludziach robią a nie na sprzęcie... Jak by nie patrzeć Sztaplarki są w dobrym stanie, komputery nie najstarsze,DTW nie szczędzi na jakości ale szczędzi na ludziach.

redler

pozdrowienia dla idiot grupen z pendzlami malowania hali 2 adlerka posadzić przy maszynie na 8 godzin i bhp (usunięte przez administratora) spadnie , co za kretyn wymyśla te pomysły . PO jakiego było przenosić , co pajace z miarkami robią zero pomyślunku . Tu cza bosa a nie pajacykow z zasiedzenia . sw. w grobie się przewraca jak widzi tą nieudolność ,

fuj

5S,tam się hieny rozrosły,każdy widzi jak się plątają i najczęsciej pojawiają się gdy się miesiąc kończy by zaistnieć w statystykach przed wypłatą.Ktoś kto się nie nadaje na stanowisko lepiej by ustąpił,a nie robił pośmiewisko sam z siebie,jeden na odwyk a drugi do poradni psychologicznej

jry

Kolek to prezes z zasiedzenia

jy

Kadry miały zdanie a wynalazki itp. tylko potakują i nie wspominają czasów przed SMA chyba że kolek wspomina co było przed 2011:))

orel

Szukałem czy moge założyć związki zawodowe w klubie przyjaciół .dtw. Okazuje się że morzna adler kłamie i oszukuje jako bhp owiec to pajac . Prezes powinien pozbyć się pajacow i kółko smieci się utylizuje . Brak jaj dyrekcji zwolnili kadry zostawili wynalazki z lapanki i kolka z spadkiem

adam

Gdzie jest kolek . W kablu pilnuje zapachu

retro

Za Stefana ta menda kolek został by zmieszana i wytrawiona . A teraz .siedzi h.m poco po rozwodzie spadek menda dostała . Czas by SMA spadek Zaskarżyła kolek Aut . Buty na cpanie .........

fuj

Kolek znowuż będzie musiał pilnować żeby odświeżaczy do wc nie ukradli.

tt

Ten dłuższy czas to ile miesiąc dwa ?

ugfu

Kolek bus stoi dalej pod płotem.

error

brak ludzi do pracy ? Zwolnić .Kolka ifiata . Przeprosić Markow . Bo z T.D raczej rekinami z tym składem nie zostańcie to tylko glono jady z pozdrowieniami dla glono mareczka i dareczka .a s5, z pozdrowieniami dla karolak . Dalej zatrYDgc udnia rodzine .

asjen
@error

Ludzi chętnych nie brakuje, codzień nowe cv w strózówce są zostawiane, nie masz się co martwić, rok temu żądzili Twoi znajomi i co było, mega przyjęcia i po 2 tygodniach mega zwolnienia. Dziś przyjmujemy ludzi na dłuższy okres.

wolf

Work adecco i na info szukają .powodzenia dla krasnala niech tak dalej się prowadzą

asf

co teraz adecco zatrudnia do DTW ?

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.