Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

hgrt

Kołek na premiera aby żyło się lepiej.

Dość

Hołota rządzi w tym Dtw. I jeszcze zarabiają takie pieniądze.

gal

Spoko pisma do PIP i SMA właśnie się docierają przez Prawnika Związków Zawodowych . A i materiał audio video też jest dołączony .

Apel

Przejechać *

Aj jak mnie stołem przycisneli
@Apel

Mi się najbardziej podobała twoja wypowiedz i tu zacytuje "Wiadomo że on ma to gdzieś ale to jego obowiązek" wiec odpowiedziałeś sobie sam na ten twój APEL :) Co do DP2 to już zacieram ręce niedługo ma być 35/37c ale sobie dupki zjaramy :)

ng
@Aj jak mnie stołem przycisneli

W kombinezonach hutniczych będziecie chodzić:)wytopicie sobie sadełko:)

APEL

ludzie większość z was pisze takie bzdury ze szok. Piszcie rzeczowo i konkretnie! Mianowicie zgłoście to brygadziscie darkowi żeby poszedł z tym do małoty. Wiadomo że on ma to gdzies ale to jego obowiązek. Przecież P. Malocie trzeba uswiadomic ze nie da się przejehac stołem, że za mało miejsca i schody, stoły za ciężkie i za ciasno! Zapraszamy na halę pana bhpowca i pana malote zanim dojdzie do tragedii!ostatnio niewiele brakowało a stół by pojechał ze schodow

sandra

Dzis tyle stołów było na dp3 ze jak wjechali ostatnim to kobiecie głowe przycisnęło do szyby, a powietrze jak jedwab powinni nam dziennie kilka zlotych wyplaty pobierać za te warunki jak w uzdrowisku

Och Karol

Ty Karol nie wygłupiaj się, nie wracaj na kontrole przecież wszyscy pamiętamy jaki byleś upierdliwy, weź ty lepiej załóż swoja własną firmę i tam rozporządzaj swoje pomieszczenia. Nikt tu nie hej tuje, szczerze ci życzymy wszystkiego dobrego jak i Małpocie..

Panie małpota

Szanowny Panie Małpoto o ile to czytasz to serdecznie dziękujemy ci za współpracę!(za przepiękne chwile spędzone w Pana towarzystwie), doceniamy Pańskie zaangażowanie w mobbing oraz miłe (przemiłe uśmieszki w naszym kierunku podczas 5S) jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zamówienia ponad nasze siły i podnoszenie temperatur na hali jak i naszych żyłach, bardzo nas cieszą późniejsze zwolnienia i przestój zimowy (aczkolwiek nie zawsze ostatnio) jednak latem nic się nie zmieniło, tak jak posty wyżej... ja sugerował bym emeryturę nie wiem ile jeszcze Panu zostało ale proszę to rozważyć. Karol ty również (wracaj na kontrole)

Małpota

Jam jest Małpota ja kazać wam Pracować na mnie, wy harować i siedzieć cicho, wy zmieniać Agencje pracy tymczasowej i nie ganiać z woda po hali. Jam kazał wam podpier innych i uśmiechać się i kłamać, moja wina, moja wina, moje ciężka wina. Tzn moja kasa, moja kasa, moja lekko zarobiona kasa, ja mieć praktyki od lat we Fiacie i wiedzieć co to mobbing, mobbing rośnie , mobbing rośnie a niech rośnie AMEN.

Ludzie padna

Ludzie padną ale DTW nie padnie, nie będzie zamówień to pozwalniają ale jeszcze są to trzeba człowieka do końca wyruchać psychicznie i fizycznie. Zwolnienia będą później. Chodzi o to ze szkoda sił jak szefostwo nie dba o nas tylko o siebie. Tak jak piszesz pracowało się w Soboty ale się chciało bo było warto a teraz.... Zygać się chce jak zaharowujesz sie nie dla siebie i przyszłości w tej firmie, tylko dla Małoty i reszty zarobasów wjeżdżających za bramę, pracujesz na ich nowe bryki!! I dalsze wakacje!! Wszyscy to robimy to przykre. I co mam się zwolnic? nie sam w życiu tego nie zrobię... tu trzeba powiedzieć głośno NIE , ale masowo jednego dnia na raz, by nie miał kto zapierniczać i by zastępstwa nie było...Ale kto tu ma jaja? sami kastraci w załodze albo na kredytach albo dziecko w drodze. Ile tak sie da pociągnąć w tej firmie? jakim kosztem?

anty ćpun drewno

Szkoda ze upadek DTW to tylko kwestia czasu , ta co Stefan zostawił idiotom by prowadzili firmę to pewnie wygasa jakoś nie długo albo wygasło . Szkoda tylko że to sma a nie DTW dyktuje warunki jak to się odbywało . Ale Borek Szlachecki to nie dla szmaciarzy z łapanki 390 . kartki czerwone na systemie 5s likwidacja . glonojady z akwarium jeszcze w glonie ,,,T.D i inne wybryki z 2 pseudo ,brygadziści ze zdolnościami . do wody jak T.D miał pojęcie na temat ,,,,

tix

Małota wypłata

e

Dawniej nawet klima na 2 działała ! Codziennie po trzy tiry wyjeżdżał z firmy a produkcja zawsze wyrobila się na czas . Posypał się dopiero jak władze zaczęli przejmować ci co po Malczyku dostali się cudem do DTW . I to był jedyny błąd Stefana . Pozbyli się Markow ostatnich praktyków produkcji szkoda. Myślę więc jestem nie dotyczy . Maloty i im podobni doprowadzą DTW do bankruta .Całą krawiec zniszczą.

g

Jak ktoś nie przerwie tych zabaw pseudo kierowników , dyrektorów i 5S to ten kolchoz padnie " bo inaczej nieda się tego nazwać jak kolchoz padnie. Dawniej robiło się w soboty kto chciał ale większość chciała zapisywali się i przychodzili bo raz że się opłacało a dwa atmosfera była jak w rodzinie. Jak niebo do czego pakować i Stefan zobaczył co się dzieje zaraz kazał przerawc produkcje a na drugi dzień wszystko co potrzebne było a produkcja ruszyła po rozładowaniu stert i nie było 5S tylko logika Właściciela nie kierowników dyrektorów i od tamtej pory nie zmieniło się nic deble dalej nie znają się na produkcji szkoda.

NASA

Nie wiem czy wiecie ale nawet N.A.S.A idzie na sprawdzone sposoby wysyłając w kosmos stare procesory jeszcze z czasów Nintendo zamiast najnowszych 4czy8 rdzeniowych procesorów. Wiedzą ze co nowe i nie przetestowane często zawodzi, a taki proc 25 letni jest od 25 lat w użyciu i co miało się zepsuć to już przez te lata wyszło i eis nic nowego nie zepsuje. Ale Szanowny Pan Małpota & Karol stwierdzili ze będą mądrzejsi niż NASA i zrobimy tak by zyski był większe(a pensje mniejsze), przeskoczymy wszystkie problemy fizyczne i przejdziemy od razu do teorii względności czy aby może ten stół się tu jeszcze zmieści albo nie zmieści a jak nie wyślemy go windą na inne piętro. Z teorii względności przejdziemy do lutowania na schodach (A co tam zakupi się przedłużacze) Następnie wymyśli któryś kwadratowe koła w stołach i będziemy je schodami przenosić bo przecież logistycy stale cos winda woza...Mozna by tak godzinami pomysłów wiele :) SMA ha ha ha... Gdyby wiedzieli jakie u nas cyrki to by pękli ze śmiechu i (jeszcze za jakie pieniądze)...Ole ola założenia ciekawe a praktyka mowie nie!!!!.

Dokładnie!

Za Stefana wszystko się dało i co najważniejsze wszystko się chciało !!! A DTW było przodującą firma w PL. "ZDUK" a poco zmienialiście i zmieniacie co chwile technologie, każdy z pracowników na technologów i szefów pracuje a wy się bawicie robotami i macacie je elektronicznie i co wam z tego?? Stale zmieniacie przekształcacie, przesuwacie itp itd tu jest marnowanie pracy i technologi produkcji !!(5S nas tego nauczyło) Ty Zduk to myślisz ze każdy na produkcji to tępak, nie jest tak jak myślisz, i pomysl sobie ze ty w tym siedzisz i wiesz więcej niby a i tak pracuje na ciebie bo (usunięte przez administratora) robisz. Bo jak można brać kasę za coś co jest nieporozumieniem. Przypominam jeszcze akcje z przed pięciu lat jak sobie wymyślił jeden mądry co potem wyleciał (tasmociag :D) miało być tak fajnie i ułatwić i usprawnić mieli produkcje heheh. To nie sortownia śmieci kolego i co do technologów i wykształciuchów to was jest za dużo dlatego nie ma pracy cały rok. (Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść...) pozwalniać was połowę to praca się znajdzie i zlecenia tez. Pozmniejszać normy jełopie i tez pracy będzie na dłużej i każdy będzie zadowolony! oo ale co to mniejsze zyski będą dla waszych kieszeni, orzesz kurde no coś podobnego!!! to wy się zwolnijcie my tu zostaniemy i nie będzie nikt narzekał! możemy zrobić losowanie kto jest za sortownią Inteligentów stale zmieniających w tej firmie(JAK NIC TO NIE DAJE TYLKO JEST GORZEJ)łapka do góry.GŁOSUJCIE!!

st

Nieda to parasola w d otworzyć. Za Św. Pamięci Stefana produkcja była przez cały rok choć produkowało się mniej skomplikowane elementy . Tłumaczenie że koszty to wyslij zamówienie na blache do rdzeni z dnia na dzień i czekaj na nią . Jak ktoś nie potrafi rozłożyć produkcji na cały rok to powinien odejść z firmy i iść na budowe tam się nauczy planowania.

murzyn

Ty nie wiesz co mówisz.Predyspozycje i te inne sprawy.Chyba nie wiesz co mówisz.Pewnie jesteś z tych co włażą w dupe i są na stanowisku.Ty jesteś imbecylem i prostakiem.Rynek pracy jest jaki jest to jest więc ludzie pracują tam gdzie jest praca.Jesteś pewnie jednych z tych gówniarzy jak gej i inni co dali dupy za stanowisko.Po prostu nie pamiętasz jak wół cielęciem został.Uważaj i pamiętaj że raz jest się jest na wozie a raz pod wozem.Zastanów się co mówisz o ludziach.Bo wykształcenie nie idzie w parze jaki człowiek jest i co reprezentuje sobą tumanie i gnoju bo tak można powiedzieć o tobie włazidupku.Szanuj siebie i innych to będziesz człowiekiem z nazwy a nie marionetką.

zduk

nie da się rozłożyć produkcji na cały rok, azz bredzi bez sensu, technologia w kazdym momencie moze sie zmienic i wyprodukowane konwentery przez zime moga sie nie sprzedac w sezonie letnim, dlatego tez samochodów nie produkuje zaden koncern motoryzacyjny ile wlezie a poprostu ile moze sprzedac, telewizorow tez nie produkuja ile wlezie a tyle ile mozna sprzedac bo zmieni sie technologia i co zrobia z milionami sztuk wyprodukowanych? Jak byś był prezesem microsoftu to byś wyprodukował tyle sztuk xboxa i ciekawe co byś z nimi zrobil gdyby nowe PS wyszlo wyprodukowane przez sony? No xbox stary PS nowy i miliony szt na magazynach wyprodukowanych tylko po to aby utrzymac w microsofcie zatrudnienie :) Siedzisz na produkcji boisz sie o zwolnienia i dlatego tak myslisz i piszesz ale jak by firma nalezala do Ciebie to bys robil tak samo wszystko według obliczen ekonomicznych a nie patrzyl bys na pracowników ktorzy sa uwaga zatrudniani przez agencje pracy TYMCZASOWEJ, ostatnie slowo sobie wpisz w wikipedie to zobaczysz co oznacza praca TYMCZASOWA, jak mozna miec pretensje ze beda zwolnienia skoro przed podpisaniem umowy informowali nas ze to jest tylko tymczasowa praca, a co do nadprodukcji to juz dawniej była taka sytuacja w ktorej ktos naprodukowal tyle wezerów ze nie dalo sie ich sprzedac i co ? i ta odpowiedzialna osoba juz nie pracuje w dtw :) Co do twoich pamiatkowych zdjec ktore upierdolą całe dtw to idz albo poskarż się mamusi albo już zlituj sie nad ludzmi czytającymi to forum i daj spokoj bo się powtarzasz co kilka postów. I daj już spokoj z ta wodą eden i koszulkami oraz temperatrurą odgrzewasz kotleta non stop az nudno się robi.

Buba

Ino jeno coś wom powiem, ostatnimi czosy na DP II to żem se zjarała tyłek od tego gorąca panującego na Hali jak nigdy!!, tyłek to mało ale jak zem se piczke zjarała od tego słońca to hooooo, jedni to procują po to by se wakacjować na lato, by ino wyjechac do Egiptu czy Grecji ano moze Hiszpanii, a ja tam se w DTW zarobie a i od gorąca mam ino wypieki na twarzy większe niż ci w Egipcie, a woda plaza? ino-inno miedzy przekładnikami a kondensatorami ale klimoty tyz podobne jedni i drudzy upaleni od gorąca a tymci to muszą wydać by to poczuć a ja see zarobie jeszcze, ino tys sidemcet na reke. Ale nikt mi nie powie zem sucha bo mam 55 lat, a na DP II tom stale wilgotna albo nawet mokra od potu. Jo tam z moimi bobami to niechceta lepszej pracy tylko lepsze warunki do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.