Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

ktoś21209

Jak wam nie pasuje to się zwolnijcie, wysoka temperatura ? zapraszam na budowę albo do innych małych firm to się przekonacie co to znaczy praca w złych warunkach , większość z was ubolewa "jak mi źle jak niedobrze" a przecież tu nikt nikogo na siłę nie trzyma. Widać po wpisach jaki poziom intelektualny sobą reprezentujecie. Dla sporego grona to pewnie pierwsza w życiu praca i myślą że będzie jak w szkole , poskarżą się i ktoś się za nich wstawi i rozwiąże problem ."Brawo" popracujcie trochę może nie tylko w dtw to się przekonacie.

tr
@ktoś21209

łatwo pisać w klimatyzowanym pomieszczeniu . A na budowie nie jest gorzej niż na H 2 lepiej się traktuje pracownika !!!!

@ktoś21209

Sam sie zwolnij lizusie klimatyzacyjny! pociągnij ze sobą Małote, będziemy ci wdzięczni.

azz
@ktoś21209

Gościu śmieszysz mnie pewnie sobie siedzisz w klimatyzowanym biurowym pomieszczeniu i cwaniakujesz, może skoro tam pracujesz to właśnie ciebie stać na soczek czy sprita z automatu w kuchni, a może kołek ci kazał to wszystko napisać? nazywasz nowych sierściuchami heh cokolwiek według ciebie to znaczy to ja ci powiem że KSIĘCIUNIO to jesteś ty bo nie dostrzegasz tego co ja i osoby pracujące na DP II i nie tylko, ja wiem ze ty zawsze będziesz bronił dobra firmy bo trzepiesz z tej firmy nie małą kasę wiec nie wypadało by złego słowa powiedzieć, a dobrego owszem kłamstwo lepiej się przyjmuje niż prawda, ale chwila jakie kłamstwo? przecież ty nie kłamiesz. Dla ciebie woda Eden jest jak 100% sok z pomarańczy, rzucasz tu rozporządzeniem ministra itp itd jak byś nie raczył zauważyć żaru jaki napier z góry jak grzeje słonce. Co do zatrudnień rok temu, to co mamy się cieszyć ze wtedy nie było a teraz są na 2/3 miesiące jak są większe zamówienia i jest tyle roboty ze nie wiadomo w co ręce włożyć ?a zaraz będą zwolnienia.. A wiem to pewnie ty jesteś na tej samej górze wiec nawet nie wiesz co się dzieje na dole!. Mi Księciu chodzi o to by rozdzielić prace na cały rok a nie tylko na najgorętsze dni w roku a potem pozwalniać bo już są nie potrzebni. Ja Księciu Pamiętam jeszcze czasy jak z tego gorąca ludzie bez koszulek chodzili po hali bo się nie dało wytrzymać ale wtedy to jeszcze nie każdy miał internet w domu i był za ciemny by gdzieś się poskarżyć, pamiętam te czasy jak radio głośno grało na hali, jak kompresory napier obok gdzie siedziałem i pracowałem i nikt się moimi prawami nie przejmował, nie chce tu wytykać błędów bo prawo nie działa tu wstecz i powinno się Dtw zamknąć kiedyś jednak mimo wszystko jakoś atmosfera była lepsza. Wracając do dystrybutorów Eden dzisiaj służą tylko do spotkań przy Edenie by choć na chwile móc porozmawiać bo przecież nie wolno trzeba harować, nie wolno chodzić z soczkiem, nie wolno chodzić z woda EDEN którą kochasz, bez której nie potrafisz żyć! Nie wolno tez coś wszamać na hali, odebrać telefonu nie można na hali. Właściwie to w DTW można tylko punkt 10:00 iść na przerwę lub punkt 18:00 i trzeba kończyć 10:18 i 18:18 z tym ze ani na rano jak i popołudnie jak chcesz przy tylu ludziach tą twoją herbatka z Edenu zagrzać to się nie dostaniesz i nie zmieścisz w czasie 20 min przerwy(tym bardziej zagotować 2 litry wody), i tak o to rzeczywistości masz 10 min przerwy. Pisze to nie dla ciebie tylko dla innych nowych co są na tyle inteligentni ze przed podjęciem pacy wstąpią na forum by sprawdzić opinie gdzie zamierzają pracować. Jednak to znajomy znajomego bo znajomy tamtego..... ble ble ble i dostają się tam same jołopy, przepraszam są wyjątki którzy się tam marnują ale prędzej czy później odchodząc powiadomią odpowiednie służby. A niektórzy jak ja pracują tam od lat i maja zdjęcia i dowody na niektóre sprawy. Szkoda ze prawo nie działa wstecz bo dawno bym was udupił! Teraz to mogę tylko wyrazić swoją opinie ! Pozdrawiam cie Księciu. A Nowych zapraszam do własnoręcznych obserwacji czy coś skłamałem, i nie wiem po co piszesz o koszulkach z Bangladeszu? to tylko świadczy o firmie jaką bronisz, bo widzisz mnie nie obchodzi skąd są np ale by były zdatne do pracy jak były kiedyś lat temu np 5.. A dzisiejszą koszulkę to w kwasie solnym mogę maczać i nie wypali dziury 100% bawełna hahah chyba jak ja narysujesz.. Zapraszam nowych po pamiątkowe koszulki z napisem DTW, obniżcie jeszcze umowę która i tak już jest najniższa:)

ace
@azz

Kolejny imbecyl, który myśli, że na wszystkim się zna. Jeśli masz predyspozycje to idź pracować w klimatyzowanych pomieszczeniach, nie marnuj się na produkcji. Jeśli nie masz wykształcenia, kontaktów czy szczęścia to zaiwaniaj na produkcji i narzekaj na cały świat. Ja nie mam biurka, klimatyzacji i wielu innych rzeczy ale mam wiedzę, doświadczenie i motywację. Nie mam czasu na narzekanie, dążę do wyznaczonych przeze mnie celów. Nikogo nie obchodzi twoje zdanie na temat koszulek, wody czy temperatury. Firma nie może rozłożyć produkcji równo na cały rok bo jest to nieopłacalne (chociażby przez magazynowanie). Wiedziałbyś o tym, gdybyś posiadał choć trochę wiedzy o ekonomii. A teraz hejtuj, bo to tylko potrafisz.

dupek
@ace

Takim tokiem myślenia to tylko wziąć kredyt i zapie... za każde pieniądze bo lesze coś niz nic... Fajnie ze ten tekst znów ktoś skopiował i wkleił bo przypomina o prawdzie a hejtowanie nie ma nic z tym wspólnego. Lizodupku nie wymądrzaj sie tak bo ci łysina wyjdzie. Najlepsze jest to co piszesz ze nie da się rozłożyć produkcje na cały rok, jak się nie umie to się nie da tyle w temacie. Nie da sie tez obnizyc temperatury na DP II nie da sie od lat pomalowac dachu na DP II nic sie nie da, da sie tylko zapier za marne grosze, a ty siedz dalej w klimie.

bhp

Wezmą się dopiero jak komuś coś się stanie. Tylko idioci wtedy będą tłumaczyć się przed prokuratorem a Adler pierwszy w pierdlu wyląduje.

#
@bhp

adler będzie miał koszulkę w paski:))

upał

Co z tą temperaturą na hali dwa.Co wy myślicie że dwie przerwy wystarczy.Brygadziści i kierownicy zamknięci w klimatyzowanych kanciapach gdzie jest behapowiec no gdzie!On jest jak ktoś nie ma okularów to się przypiepsza.Po prostu jak mu zagrają to on tańczy.Ludzie zróbcie coś sami przecież się wykończycie po prostu nie dajcie się temu kołchozowi.

rg

A mocarz kołek też chodzi z głową nie wiadomo gdzie.

kociak

Są lepsi, chodzą z głową tak zadartą że niedługo do tyłu się wywrócą.

ergfb
@kociak

Jak tak będą chodzić z głową wysoko to prędzej czy póżniej jakiś ptak im na nią narobi:)

wodogłowie

Tacy nieroby jak technik technolog i inżynier to są mile widziany.Nic nie robią a kasę biorą.Nie musisz się znać tylko improwizować a będziesz najlepszy-po prostu takich lubią.Jak ci na sołtysa nie wyszło to zapraszam do nas.

Inkwizytor

Warto iść do was do pracy na inżyniera jakości? Wie ktoś coś o zarobkach w dziale inżynieryjnym? Atmosferze w pracy ?

jm

Maaaaaaaaaaaaaałooooooooooooootaaaaaaaaa

Presja i zazenowanie

KIEDY WPADNA NA TO
@Presja i zazenowanie

Kolego mogę ci rękę podać, w końcu jakieś rzeczowe komentarze (kolejna prawda CAŁA PRAWDA) istna totalna (Prawda związana z rzeczywistością), ale to się powtarza juz któryś raz odkąd Stefana juz nie ma. Był jeden mądry człowiek i było dobrze teraz się nawaliło inteligentów improwizantów i to są tego skutki. Ale to z każdym rokiem gorzej. No i typie się idylla Kajojka, na niedawnej 8 kontrola zapchana, lutowanie zapchane, a to dopiero początek. Ciekawe ile będzie musiał pokonać stół z wyrobami zanim trafi tam gdzie powinien? I ile zajmie to czasu? Jak widać po ogólnym chaosie, szkoła to nie wszystko, trzeba mieć świadomość tego co się robi i co z tego wyniknie. Uczonych w zakładzie nie brakuje ale trzeźwo myślących to już na jednej dłoni policzysz. Ciekawe również kiedy się zorientują ze całe te przenosiny to kompletna głupota? I czy odpowiedzialni za to poniosą konsekwencje własnej glupoty?

bulterier

Powinniśmy mieć zdjęcia psów na koszulkach. Najlepiej jakby każdy miał zdjęcie innego psa, żeby brygadzistka Daria była zadowolona.

oi

Srebrne takie jak w hutach są stosowane przy wytapianiu stali.

xyz

Idąc tym tokiem myślenia zmieńmy kolor koszulek z granatowych na białe zyskamy kolejne 9% hahaha masakra

lulu

Ale to już było i nie wróci więcej.Czasy i ludzie się zmieniają.Teraz najważniejszy jest pieniądz a nie człowiek.Marka już nie ma ale za to jest Marcin który nie liczy się z ludźmi na produkcji.

id.

Jakieś 14 15 latek temu w czasach :.Markow i normalnych ludzi ! Nawet przyjemnie było przyjść do pracy . Ryplo się jak Paweł opuścił firmę i wynalazki się pojawiły . To nie to co za starej kadry. Trzy tiry na zmiane pakowane filtry prawie gorące wezery miski . A teraz nawet kolek nie cap . Kiedys było weselej . Pozostały tylko ameby i lizusy a i pan z bhp.koszulka

Kopacz

"Bezrobocie w Polsce pod koniec zeszłego roku wynosiło 9,1 proc. czyli powyżej średniej dla OECD (7,5 proc.). Na umowach tymczasowych pracuje u nas aż 71,2 proc. pracowników w wieku od 15 do 24 lat. Bez stałej gwarancji zatrudnienia musi też funkcjonować 28,4 proc. wszystkich zatrudnionych. Jest to najgorszy wynik wśród krajów OECD oraz pięciu państw aspirujących do tej organizacji (Kolumbii, Łotwy, Litwy, Rosji i Kostaryki). Co gorsza, na umowach tymczasowych w Polsce pracuje się latami."

Pracujemy z pasją i z zaangażowaniem

Dobrze za soboty mamy wolne :(usunięte przez administratora)

hgrt
@Pracujemy z pasją i z zaangażowaniem

Takie jest prawo a pracodawcy tylko to wykorzystują nagminnie. Albo może jest takie dziurawe prawo że agencje bez przerwy to wykorzystują.

hjasnd
@Pracujemy z pasją i z zaangażowaniem

Na alutechu pracujemy i w soboty i w niedziele więc nie narzekaj!

wiku
@hjasnd

A pracuj nawet w dni wolne i kogo .

tym
@hjasnd

To była baranie aluzja do broszury o mrowce . Ale widać jacy pracownicy wypowiadają się na tym forum z lapanki na tym czas . Niech żyje 5s i bhp .

debile

A jak komitet sterujący, premie juz dostali za to rewolucję?

system

Ale my nie jesteśmy za granicą tylko w Polsce. Jesteśmy niewolnikami systemu jaki panuje w dtw. Dopóki nie zmieni się mentalność ludzi to się nic nie da zrobić żeby było lepiej bo każdy patrzy tylko pod siebie żeby on miał dobrze a drugi gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.