Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

premierjebolubi

Byłem dziś na rozmowie. Warunki jako takie, jak wszędzie. Zespół młody, na luzie. Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. To co oferują dla jednego może się okazać w pełni wystarczające, a dla drugiego żałosne. Zależy od oczekiwań i/lub możliwości i/lub chęci. Od poniedziałku zaczynam.

anna

Na Przedstawiciela Handlowego

Giuseppe

To zależy na jakie stanowisko Cię przyjęli. Na przykład, kiedy ja zaczynałem pracę w biurze otrzymałem kartę obowiązków, a także została mi przydzielona osoba wprowadzająca i nadzorująca moją pracę. Tak więc jako takiego szkolenia ogólnego nie miałem.

anna

Jak wygląda egzamin na Przedstawiciele Handlowego, może ktoś wie ?

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
senioritta

Czy ktoś wie (z Poznania) kiedy jest szkolenie po rozmowie kwalifikacyjnej ? I Ile czasu odbywa się takie szkolenie? Pozdrawiam

Tabaluga

Zdaje się, że najprościej będzie jak przejdziesz się do tej firmy i zapytasz o warunki pracy i płacę na stanowisku przedstawiciela handlowego. Tutaj możesz poznać dwie wersje. Jedna to, że praca do bani, tułactwo i osiąganie korzyści kosztem innych. Możliwość druga to punkt widzenia pracowników, którzy nie narzekają, czasem może wręcz są zadowoleni z pracy jaką wykonują, z zarobków tudzież atmosfery panującej pomiędzy współpracownikami. Informacje te są, nie powiem, pomocne przy podejmowaniu decyzji odnośnie przyszłego pracodawcy. Jednak po konkrety warto udać się do źródła. Powodzenia.

dada

Witam wszystkich:) Jak wygląda praca w Poznaniu jako przedstawiciel handlowy i jakie są zarobki?

krasnal

Witam, Prosze mi napisac jak wyglada rekrutacja na pracownika biurowego? I Jak wyglada praca na takowym stanowisku oraz zarobki mniej wiecej. Z gory dziekuje

qwerty

Mam szybkie pytanko. Czy do pracy na słuchawkach w eco-vital trzeba mieć jakieś doświadczenie?

Marcheffka
@qwerty

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Zapewniają przeszkolenie, także po nim masz odpowiednie przygotowanie do rozpoczęcia pracy. :) Poza tym, zawsze ktoś Ci pomoże, doradzi. Praca może i jest monotonna, ponieważ przez kilka godzin powtarzam jedną formułkę, ale przynajmniej nie stoję na mrozie z ulotkami za marne grosze. Chcesz dołączyć do naszej załogi? :)

Krynia
@qwerty

Natalie z jakiego miasta jesteś? Pytam, ponieważ zaproponowali mi etat w biurze w Krakowie, długo już pracujesz w tej firmie?

Natalie

Jak ja zaczynałam pracę w tej firmie, to byłam w bardzo kiepskiej sytuacji finansowej. Krótko mówiąc - brałam, co dawali. Na początku byłam na telemarketingu, czego szczerze nie lubię, ale mój koordynator szybko zauważył, że mimo iż nie jestem w pełni zaangażowana w swoją pracę, to jednak jakiś tam potencjał mam i przeniósł mnie do archiwum. Tam posiedziałam jakieś 2 miesiące, miałam bardzo fajną kierowniczkę, ale przeprowadzono restrukturyzację i przenieśli mnie do biura. Tutaj szybko poczułam się jak ryba w wodzie i po kilku podwyżkach, teraz mam 12/h. Reasumując - myślałam, że będzie to praca na chwilę za śmieszne pieniądze, a teraz mam stabilną pracę z całkiem niezłą kasą. ;)

Czarna Mamba

Matka mojego chłopaka szukała pracy ponad rok. Wcześniej była przedstawicielem handlowym tyle tylko, że firma splajtowała i ją zwolnili. Kobieta po 50r.ż., z doświadczeniem w jednej branży, bez znajomości języka obcego. Dopiero w Eco-Vital ją przyjęli i jest naprawdę zadowolona po pierwszej wypłacie.

bosy bob

Nie ma co się przejmować, na początku też przeżywałem, ponieważ była to moja pierwsza praca. Było to już ładnych parę lat temu i jak widać źle nie jest skoro nadal pracuję dla Eco. Jestem w pełni zadowolony z tego co robię, a zarobki są adekwatne do włożonego wysiłku w wykonywanie powierzonych obowiązków. Zdarzają się dni, kiedy jest nerwowo i napięta atmosfera, ale wskażcie mi pracę, gdzie człowiek niczym się nie przejmuje. Spotkania opłatkowe u nas są co roku, mało tego, zawsze jakieś spotkanie wielkanocne organizujemy lub imieniny.

Annika
@bosy bob

A w jakim dziale pracujesz? Ja już pracuję w Eco w Poznaniu prawie rok i też mi się podoba. Już się nie mogę doczekać spotkania w te święta. Może się tam zobaczymy? ;)

bosy bob
@Annika

pracuję teraz w dziale IT, ale prawda jest taka, że kiedy jeszcze studiowałem to byłem zwykłym telemarketerem. Jestem żywym przykładem na to, że można się wybić z tłumu, a firma inwestuje w rzetelnych pracowników.

NMilena

wcześniej pracowałam na stacji benzynowej za 3,50 na godzinę, praca zmianowa 24/12, stacja stała w szczerym polu, wiało tam niemiłosiernie! było tam bardzo ciężko, więc stwierdziłam "a co tam, wyślę CV do tego eco, nie mam nic do stracenia". no i mnie przyjęli, na pracownika biurowego. i teraz sobie siedzę w ciepełku, przy kompie i mam 8 na rękę. różnica jest horrendalna! jak lubicie harować jak woły, to nie przychodźcie do e-v. ja lubię pracować w jakiś ludzkich warunkach i jestem bardzo zadowolona.

monika990

ja też pracuje w Eco od nie dawna tyle, że na telefonach. Na początku było trochę stresu, że sobie nie poradzę. Z wypłatą rzeczywiście wszystko tak jak w umowie i przede wszystkim w terminie wpłynęła na moje konto.

Maria Antonina

Siema! Ja zaczęłam pracę w eco miesiąc temu i miałam już pierwszą wypłatę. I wiecie co? Wszystko się zgadzało. :)))

Wioletta Sopot

Czy u was w oddziałach też planują spotkanie opłatkowe? W naszym biurze powiedziano, że najprawdopodobniej tuż przed świętami będzie katering i wspólne spotkanie. Może być fajnie, bo raczej nie ma okazji spotkać się w pracowniczym gronie tak na luzie. :)

Wira123
@Wioletta Sopot

hejka! my tu w pozku mieliśmy w zeszłym roku spotkanie opłatkowe! było mega pozytywnie, nawet te najbardziej surowe osoby były tego dnia uśmiechnięte. :)

asdf

ja pracowałam jako kierownik eventów. bardzo mi się podobało, mimo ze praca na wyjazdach. no i stawka jest tam naprawdę atrakcyjna. ;)

magg

Hej, a jak wygląda rekrutacja i praca jako telemarketer w Eco Vital w Kielcach? jeśli ktoś tam pracuje to niech opowie, proszę..:)

kk
@magg

Czy ktoś mógłby potwierdzić że to co napisał Olo jest prawdą? Przeczytałem większość komentarzy na tej stronie i zdecydowana większość ma charakter pozytywny(usunięte przez administratora)

Dziki
@kk

Ciężko mi się z tym zgodzić. Ja niczego nie podpisywałem. Jedyne co mi się nie podoba to bycie cały czas pod telefonem. A tak to spoko.

olo

(usunięte przez administratora) Kazdy pracownik pracuje 3 dni w tyg setki km od domu. Czyli grupa pokazowa rusza busem np z Poznania badz Łodzi i pracownik na swoj koszt musi tam dojechac, przez 3 dni spi się w wynajetym mieszkaniu na pryczach w 6-8 obcych osob z jednym kiblem masakra:)praca od 7 do 23 jedzenia firma nie daje wiec ludzie jedza przez 3 dni zubki i kanapki. kasa w zaleznosci od sprzedazy obiecana 1tys zl podstawa nie istnieje zeby ja dostac trzeba zrobic odpowiedni obrot, wcale nie latwy do zrobienia. kazdy pracownik niezaleznie czy zatrudnia sie jako prezenter,kierowca,kierownik zaczyna od handlowania:) najgorsze jednak to ze po kilku dniowym szkoleniu chca zeby im podpisac weksel na 250tys tym samym maja pracownika na wlasnosc. gorszej firmy nie widzialem.

fleet

Witam, Chciałbym się dowiedziec czy ktoś z Was był na rozmowie na stanowisko pracownika ds. floty lub Managera ds.floty samochodowej?? A może ktoś się orientuje jakie są realia finansowe na wyżej wymienionych stanowiskach w eco vital?? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital