Opinie o SKG S.A. w Bielsko-Biała

<p align="justify"> <a href=http://skg.pl/>Firma SKG S.A.</a> została założona w 1986 roku przez dr. inż. Zbigniewa Główkę. Od 2008 r. funkcję Prezesa Zarządu pełni Jarosław Główka. W roku 2012 SKG dołączyła do grupy Asseco zyskując solidne zaplecze finansowo-merytoryczne. </p>

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKG S.A. w Bielsko-Biała

Czy w SKG S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

B2B Nowy wpis

W ogóle tam nie wchodź. Ta firma znika z rynku w tym roku

Adam Nowy wpis

Tak

obserwator Nowy wpis

To taka współczesna forma "cinkciarza" z PRL. Patrzą jak Cię wykiwać i nie zapłacić. Nie jest to złośliwość tylko fakt mający potwierdzenie w poprzednich opiniach (Koledzy napisali już w 2015 roku, że czekali miesiąc na wypłatę). Zajmują się systemami dla budżetówki czyli zaniżonymi cenowo rozwiązaniami, których żadna inna firma nie chce wykonywać. Niedługo mają być przejęci przez Asseco. Jesteś "nomenklaturowym dzieckiem" milicjanta, żołnierza Ludowego Wojska Polskiego, prokuratora itp. itd., to się tam zatrudnij. Będziesz w doskonalej symbiozie z funkcjonariuszami z Asseco. Wszystkim innym, którzy nie lubią smrodu - zdecydowanie odradzam.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SKG S.A.?

Kuba

Jesli chodzi o ide: Netbeans wiekszosc pracowników uzywa a mniejsza intellij, projekty z java 1.7 wicket, vadin nic nowego jesli chodzi o technologie zamiast svn git

Pracuję tu kilka lat i uważam, że jest już dużo lepiej niż można przeczytać w niektórych opiniach. Rozumiem negatywne oceny osób które z pracy odeszły, prawdopodobnie spodziewały się czegoś więcej i/lub szybciej... jednak te opinie w wielu przypadkach nie są obiektywne. Tu trzeba się trochę postarać żeby zostać docenionym. Od ostatnich kilku lat widzę, że to się udaje tak w moim przypadku jak i w przypadku innych pracowników. Pozdrawiam!

Kuba
@42

Pierwsza pozytywna opinia od lat to coś znaczy ????

@42

Pomimo tych sukcesów polecam jednak sprawdzić jak zmienił się rynek pracy przez te kilka lat :) W bielskim IT jest już przynajmniej kilka naprawdę ciekawych firm. Pracowałem, zmieniłem, nie wróciłbym.

Firma SKG S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
starszy

Jaka straszna sytuacja, praca w ktorej trzeba pracowac! Wszystkie milenialne platki sniegu, omijajcie te spolke z daleka!! Ciekawe tylko, ze piszacy te negatywne opinie juz czwarty rok na bezrobociu, lazi z psem po dzielni w srodku dnia... Czyzby Biedronka miala za wysokie progi?

Zuzanna

Zastanawiasz się nad pracą w SKG S.A.? Zachęcam do zapoznania się z wywiadem jakie udzielił nam Prezes firmy. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,72056,wywiad-jaroslaw-glowka Znajdziesz w nim odpowiedź na pytania takie jak: Czy zapotrzebowanie na nowych pracowników w SKG jest duże? Ilu pracowników rocznie Państwo zatrudniają? Jak potencjalni kandydaci powinni przygotować się na rozmowę lub spotkanie rekrutacyjne w firmie? Jakie wymagania stawiają Państwo przed kandydatami?

12w3e4rty

@Daiels masz racje jest teraz caly czas szukają na to stanowisko progrmaisty lko Java w Bielsko Bialej tylko z cala pewnoscia trzeba tutaj jednka mieć odpowiednie wyskztaclenie żeby na takim stanowisku pracowac

janusz

Tacy malarze, brukarze i piekarze są najlepsi, bo zatrudnią się, zostaną wyuczeni do klepania jednej roboty, następnie przejmują coraz więcej obowiązków lub robią to co nie należy do ich obowiązków za tą samą kasę i bez żadnego marudzenia. A to bardzo mile widziana cecha u pracowników zatrudnianych/zatrudnionych w SKG.

Janek

Jak tam w SKG? Dalej zatrudniają byłych malarzy, brukarzy i piekarzy którzy nie podołali w swoich zawodach, na stanowiska dla inżynierów IT?

;)

prezes przygotowuje niespodziankę dla pracowników w postaci premii w kwocie 30zł." :)))) ZGADZA SIĘ, PODOBNO DLATEGO, ŻE BLUZY FIRMOWE WYCHODZĄ ZA DROGO I NIKT W NICH NIE CHCIAŁ CHODZIĆ.

entuzjasta

Moim zdaniem teraz jest najlepszy okres na podjęcie zatrudnienia w SKG gdyż firma obchodzi 30 lecie swojej działalności i podobno prezes przygotowuje niespodziankę dla pracowników w postaci premii w kwocie 30zł.

zibi ;)

" Specjalista ds. sprzedaży i utrzymania relacji z klientem " hehehe ladnie sie to nazywa a to pospolita telefoniczna akwizycja :D a płace też powala ~1600zł, w biedrze lepiej

majtek

W takim razie karol, skoro znasz sytuację lepiej niż osoba tam pracująca, uderzaj do SKG w ciemno :)

majtek

SKG SA z Bielska-Białej to tonący okręt ze starym kapitanem cholerykiem na pokłądzie który depta po swoich pracownikach.

karol

WOW wielkie mi super bycie stazysta

misza

12w3e4rty chłopie, jeśli nie wiesz jak jest w omawianej firmie to nie mów co jest słabo a co nie. programista zarabiający 3500 netto! nie ma dobrej płacy za swoją wiedzę, szanujmy się, żeby być tam devem trzeba mieć na prawdę ogromną wiedzę i umiejętności a nie tylko papierek. I tak wiem doskonale co to jest spóźniająca się wypłata, nie raz miesiąc i to w firmach na prawdę bardzo dużych.

misza

"Koledzy" są OK, ale stosunki góra-dół już nie. Nawiasem jeżeli dla Ciebie umowa o pracę i wypłata na czas to coś nadzwyczajnego to współczuje, to jest psi obowiązek pracodawcy. Co do wynagrodzenia, to jako mało doświadczony dev możesz liczyc na ok.3500 netto, więc słabo.

user

Jak wygląda aktualna sytuacja o pracę w SKG?

ahahah

@Zibi Obawiam się, że piszesz z botem :)

Zibi

@maniek pewnie masz kłopoty z czytaniem albo ze zrozumieniem tego co czytasz i wszystko Ci się pomieszało, a Pruszków i Bielsko-Biała to dla Ciebie jedno i to samo. Ogarnij się i nie zaśmiecaj serwisu.

Zostaw merytoryczną opinię o SKG S.A. - Bielsko-Biała

SKG S.A.
1.7/5 Na podstawie 86 ocen.

SKG S.A.