Opinie o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. w Zielona Góra

Informator

Marta Sens us. Nie zyje sie na komendzie. Nasyla sildenafil, Salony stylu. Bookingi przesladowanym zbyciem receptowym. Raiffeisen bank nie wiem czy bank do.zamkniecia.ja mam 20 mln. Ja ci nie przeplucze. Cleaningi.juz bekali z marity beauty room. Zbyciowe hertza

Informator

Fantasci. Niesplacone lotto, kamery, prowokacje, nasylanie na domy, swiadek koronny, nigdy wiecej. Super fury w de.zbyciowe surogatcze ciaze. 3 lata wychodza ludzie z firmy. Empik I ibuprom. Tluczona stara kasa axel springer. Sildenafil

Judyta

W sumie to normalne że pierwsze 2,3 miesiące jest się pod obserwacja jako nowy pracownik... Fajnie ze potem jestmozliwosc robienia certyfikatów na nowe umiejętności pod patronatem firmy, tak?

Abc

Niebawem mam rozmowę rekrutacyjną do działu handlowego. Na prawdę w tej firmie jest taka tragedia z rozpaczą jak piszecie ? Z góry dziękuję za odpowiedzi !

@Abc

Nie wierz ciągłym malkontentom, rozpisującym się na forum. Podstawowe zasady : rób to, za co ci płacą i staraj się robić to sensownie, nie bądź roszczeniowy i szanuj przełożonych. W działaniu bądź twardy i bezkompromisowy. Hertz, to nie instytucja charytatywna, ani ochronka dla zagubionych dusz. Możesz się wiele nauczyć i wiele skorzystać.

@Marek

Widzę, że masz wiedzę o tym, jak wygląda praca w firmie Hertz Systems Ltd. Mógłbyś napisać coś na temat godzin pracy? Obowiązują stałe i niezmienne godziny pracy, czy może są one elastyczne? Patrząc z punktu widzenia przyszłego pracownika, ważne jest również, czy urlop wypoczynkowy można otrzymać w dogodnym dla nas terminie? Mam nadzieję, że będziesz tak uprzejmy i podzielisz się tym, jak to wygląda.

@Jakub

Źle to świadczy o pracowniku, który na wstępie pyta o urlop i elastyczne godziny pracy. Nigdy nie miałem problemów z wykorzystaniem urlopu, choć czasami kilka dni przechodziło na rok następny. Urlopy planuje się na szczeblu zespołu i kierownicy uwzględniają potrzeby podległych pracowników, o ile oni sami potrafią się dogadać w okresie planowania. W żadnym zakładzie tak nie ma, że w lipcu przestaje funkcjonować z "okazji" urlopów. Czas pracy, to norma godzin, której Hertz przestrzega. Oczywiście, handlowcy chcący więcej zarobić na prowizji, czasami pracują dłużej - nikt ci za brak efektów w pracy nie będzie płacił, ale kreatywny handlowiec spokojnie wykona swoje obowiązki w czasie pracy. Dodam, ze wielokrotnie dostawałem zgodę na "urwanie" się z pracy na 2-3 godziny, aby załatwić swoje prywatne sprawy i nie musiałem tego odpracowywać. Praca może być dla wielu zbyt stresująca, stąd duży ruch w kadrach. Niemniej, biała koszula, krawat, spodnie w kancik, czyste buty, zegarek nie koniecznie i do roboty.

@Marek

Dziękuję za Twoją aktywność i pomoc w odpowiedzi na moje pytania. Z racji tego, iż jesteś tak uczynny i szczegółowo odpowiadasz na pytania związane z firmą Hertz Systems Ltd to prosiłbym jeszcze o informacje, jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego u tego pracodawcy? Organizowane są kursy i szkolenia, które mają za zadanie poszerzenie wiedzy poszczególnych osób? Zachęcam Cię do dalszej aktywności.

@Jakub

Zapewniam cię, że Hertz zainwestuje w pracownika, który jest tego wart, ale adekwatnie do potrzeb na zajmowanym stanowisku. Zapewne przez 2 - 3 miesiące będziesz pod obserwację i wiele ujdzie ci płazem, ale z czasem podstawowym wymogiem będą efekty w pracy, czyli masz ZARABIAĆ na siebie i na Hertza! Na pewno zyskasz z czasem certyfikaty z zakresu Prawa zamówień Publicznych i ISO. Nie ma problemu z uzyskaniem licencji pracownika zabezpieczeń technicznych lub ochrony fizycznej, a także Poświadczenia Bezpieczeństwa Osobowego od klauzuli "zastrzeżone", po "tajne". Jak na osobnika wkraczającego na rynek pracy, to dużo. Nie nalezy wiązać nadziei na pracę w Hertzu na całe życie, bo jest to firma potrzebująca młodych, gniewnych, agresywnych tupeciarzy.

Gibson
@Marek

Ale bzdety. Nie ma żadnych szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników. Te wspomniane certyfikaty są niezbędne do wykonywania pracy na określonym stanowisku. Jako dla początkujących to polecam Hertza. Po 3 miesiącach sam ocenisz czy chcesz nadal tam pracować czy nie

@Gibson

Przez 3 miesiące nawet nie zarobisz na siebie, a chcesz Bóg wie czego od Hertza. Więcej pokory. Traktujesz zakład pracy jak przechowalnię.

@Gibson

Myślisz, że w tak krótkim czasie jak trzy miesiące można dobrze poznać pracodawcę i podjąć decyzję odnośnie dalszej współpracy? Napisz więcej o warunkach zatrudnienia. Czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na inne bonusy takie jak premie lub pakiet socjalny? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

@Jakub

HERTZ ...a pakier socjalny ,czy też premie ...dobry żart.

CAR
@Jakub

W tej firmie nawet po kilku latach nie zdobędziesz żadnych szkoleń podnoszących kwalifikacje. No chyba że firma będzie ZMUSZONA Ci je zrobić bo tego będzie wymagał np. przetarg. A jeżeli chodzi o pakiet socjalny. Tak jest. Ciągle zdenerwowani ludzie patrzący gdzie jest DG i czy przypadkiem ich nie widać na kamerach.

@carek

Jesteś strasznie roszczeniowy, więc wątpię czy znajdziesz pracodawcę twoich marzeń - czas dorosnąć. Hertz gwarantuje ci uposażenie zasadnicze + prowizje zależne od ciebie, czyli twoich wyników w pracy, wyczerpując tym samym kwestię premii. Zastanawiam się na jaki pakiet socjalny liczysz? Mieszkanie? Samochód? Darmowe posiłki? Może powinniście ukierunkować się na podjęcie służby w wojsku, więziennictwie, lub policji.

Izabela
@CAR

Wielka szkoda zatem, że - według Ciebie - w Hertz Systems Ltd pracownikom nie są zapewniane szkolenia, które podnosiłyby ich kwalifikacje. Widzę poza tym, iż masz raczej niezbyt dobre mniemanie o tym pracodawcy. A jak przedstawia się tam kwestia związana z urlopami: czy pracodawca nie robi większego problemu, jeśli o to chodzi? Zachęcam Cie do dalszej aktywności na forum.

HR
@Marek

Nie, nie świadczy to źle o pracowniku. Urlop, czas pracy, system pracy to takie same zagadnienia, jak obowiązki pracownika. Do tego mamy rynek pracy pracownika. Dlaczego pracownik, wykształcony, doświadczony, mogący przynieść pracodawcy duże profity dzięki swojej pracy nie moglby domagać się swoich podstawowych praw. To nie są żadne "widzimisie". I chyba lepiej zapytać wcześniej, niż podjąć decyzję której się żałuje. Pracownik to nie więzień. Ma swoje obowiązki, ale i prawa. Należy od niego wymagać, rozliczać go z wykonanej pracy, ale i respektować jego prawa i potrzeby. Dziś pracodawca z podejściem "jak nie Ty, to inny" może mieć problem ze znalezieniem i utrzymaniem wartościowego pracownika. Nie oszukujmy się, ale obecnie coraz bardziej liczą się profity pozaplacowe. A elastyczny czas pracy to już standard w wielu miejscach. Tam gdzie jest to możliwe oczywiscie. Osobiście mam nadzieję, że niedługo nadejdzie czas, kiedy więcej miejsc pracy będzie rozliczana zadaniowo, a nie tylko czasowo.

~div
@Marek

@Marek na jakim stanowisku pracujesz? Czytając twoje wypowiedzi obstawiam członka zarządu, a chyba nawet prezesa, obrażonego na potencjalnych, ale też obecnych pracowników za to, że mają jakiekolwiek oczekiwania wobec firmy. Zastanawiałam się nad złożeniem aplikacji do działu marketingu. Lektura Twoich wypowiedzi uświadomiła mi, że nie ma to sensu. Pracownika traktujesz z miejsca jako roszczeniowego niedojdę, odrealnionego marzyciela, mam też wrażenie, że oszusta, który pazernie chce wykorzystać twoją firmę. Twoje wypowiedzi niosą negatywny ładunek emocjonalny, co daje do myślenia. Jeśli tak komunikujesz się na zewnątrz firmy, na niezależnym forum, to obawiam się, że wewnątrz organizacji, gdzie już wcale nie musisz dbać o pozory, jesteś agresorem, który wymusza, a nie zarządza. Są to oczywiście tylko moje przypuszczenia, ale już kilka lat funkcjonuję na rynku pracy i widzę znaki ostrzegawcze. Osoby rozpoczynające karierę pewnie mogą sporo skorzystać z pracy u Was, ponieważ zdobędą pierwsze szlify w zawodzie i z "jakimś" doświadczeniem będą mogły iść dalej, do spokojniejszych organizacji. Ja taki etap mam już za sobą. Mówię: pas.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jakie są warunki zatrudnienia w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

walus

Żenująco słabe w kontekście szanowania pracowników, kultury osobistej zarządu nie wspominając o grzybie w biurze i skąpieniu na wszystko

x

Praca w firmie bardzo ok:) Dużo obowiązków, ale czas dzięki temu mija szybko. Bardzo fajna ekipa,

Emilia
@x

A na jakim stanowisku pracujesz w Hertz? Pytam, bo piszesz o wielu obowiązkach. Jaki masz w takim razie zakres tych obowiązków?

januszek
@x

Pracujesz w Kisielinie czy w centrali? Jak w Kisielinie, to powiem ci, że nic z waszej pracy nie wynika, a jak w centrali, to chyba jesteś trolem bo nikt z centrali nie napisałby takich bzdur.

Julita

@Iga czemu mówisz do mnie w liczbie mnogiej? Jeżeli myślisz, że jestem pracownikiem firmy Hertz Systems Ltd to jesteś w błędzie, bo jestem moderatorem forum i chce pomagać użytkownikom zaglądającym tu w znalezieniu informacji. Stąd tez moje zadawanie wnikliwych pytań. @Dzienniak Iga ma rację, bo ofert pracy akurat na stronie jest bardzo dużo: http://www.hertzsystems.com/kariera/. Wiesz czym może to być spowodowane?

@Julita

Akurat jest to spowodowane ciągła rotacja pracowników a nie rozwojem. Stabilne zatrudnienie to może mają tylko specjaliści i szeregowi pracownicy. Dziwne, że nagle kierowników szukają prawie do każdego działu... No i marketing - co kilka miesięcy zmiana zespołu, bo ludzie nie wytrzymują presji i odchodzą. Jedynie dobrze traktowani są programiści.

@Abc

Co z tym marketingiem jest nie tak? Możesz napisać coś więcej? Bo zastanawiałem się nad pracą w firmie Hertz, widziałem ofertę Młodszy Specjalista ds. Marketingu, ale z tego co piszesz Julita, to lepiej ten dział omijać?

Co jest nie tak? Co kilka mc zmienia się dyrektor działu, brak stabilności zatrudnienia, marketingu to ten dział nie przypomina tylko spełnianie zachcianek szefostwa firmy. Zależy kto co lubi. Oferta zawsze dobrze brzmi ale rzeczywistość ja znacznie weryfikuje + sama atmosfera w firmie pozostawia wiele do życzenia...

Rdzg

Lepiej odpuść. W czasie 4 miesiecy zespół ds. marketingu zmienial się 3 razy. Z tego co wiem praca rowniez w domu i po nocy bo terminy gonia a zamiast premi za ciezka prace i stawanie na glowie zeby dogodzic przełożonym dostaniesz w nagrode uscisk reki prezesa...

Pasjonat
@Julita

Potwierdzam, nie polecam działu marketingu. Pracowałem tam, wiem jak jest. Dyrektorzy marketingu zmieniają się tam średnio co 3-6 miesięcy. Z różnych powodów. Czasami sami odchodzą, bo nie mogą znieść presji. Szef firmy bardzo lubi ingerować w działania marketingu.

@Julita

Zielona Góra to małe miasto...wielu ludzi przetoczyło się przez firmę Hertz Systems Ltd :-),a co za tym idzie w ślad za tym poszły tez opinie na jej temat,które spowodowały ,że jest mnóstwo ofert pracy w firmie ,w której nikt nie chce pracować ...no chyba że będzie to nieświadomy wybór.

Blondi
@Pasjonat

Słyszałam, że pani dyrektor szybko się ustawiła....brzuchem do góry...he...he

onlubona
@Julita

Rotacją. Archaiczne zarządzanie. Jest tylko kij a o marchewce zapomnieli, Za mojej kadencji (ponad 2 lata) było już np. trzech dyrektorów handlowych, trzech szefów finansów i można by tak mnożyć. Zarząd nie wie czego chce, żyje w jakimś matrix'ie, nie rozumie ludzi, nie rozmawia z ludźmi i co najważniejsze nie szanuje ludzi.

Jakub

Może ktoś z was przybliżyć na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w Hertz Systems Ltd? Widziałem że szukają chętnych do pracy jako Analityk IT i Programista https://www.hertzsystems.com/kariera/

Ala

Zastanawiam się nad aplikowaniem na Specjalistę Ds. Marketingu. Jakiś czas temu słyszałam dosyć niepochlebne opinie na temat pani Dyrektor. Czy ktoś wie jak wygląda obecna sytuacja w tym dziale?

@Ala

Oczywiście, że warto pracować w Hertzu. Nie przejmuj się opiniami (usunięte przez administratora)

Sfrustrowany Nieudacznik
@Marek

Nie chcesz być traktowany jak niewolnik lub marionetka? W takim razie jesteś frustratem! Chcesz być szanowany przez pracodawcę oraz dzięki swym pomysłom sprawić, by firma się rozwijała? Przykro mi - jesteś nieudacznikiem! Obrażanie osób, naprawdę wspaniałych osób, które nie godziły się na niewolnictwo i odeszły z firmy, jest według mnie poniżej wszelkiego poziomu. Ale czego oczekiwać od person, którzy zamiast człowieka widzą marionetkę do wykorzystania i robienia pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie.

Praca

Jest duzo ofert o prace. Niektore sa w kregu moich zainteresowan ale opinie o firmie na tym portalu naprawde zniechecaja. Czy ktos moze doradzic, czy warto do tej firmy starac sie o prace?

@Praca

Stanowczo odradzam .... .

ok

Czy są tu osoby, które pracowały lub mogą coś powiedzieć o pracy w dziale marketingu i zarobkach?

Pies
@ok

Zarobki na bardzo wysokim poziomie, ale w swojej pracy musisz się liczyć ze zdaniem dyrektora generalnego, który lubi się szczególnie do działu marketingu wtrącać.

@ok

Po pierwsze zarobki nie są na wysokim poziomie jak mówi @ Pies, tylko są uzależnione od tego, czy się spodobasz Dyr. Generalnemu i będziesz przydupasem p. Elżbiety. Po drugie, w dziale Marketingu liczy sie zależność, a nie inicjatywa czy własna kreatywność. Tam nawet stare, zużyte gadżety marketingowe są żałowane szkołom, którym Hertz Systems "patronuje"....totalna żenada! A po trzecie, nie ma żadnego działu HR i tym bardziej ścieżki rozwoju dla pracownika, to jest totalna bzdura i przez to wielu pracowników odeszło w zeszłym roku

cała prawda

Ja myślę, że jak ktoś chce przeżyć szkołę życia, która średnio trwa w tym specyficznym dziale 3 miesiące, mieć wieczny problem z "górą" w zakresie braku decyzyjności, kierunku działania i ogólnie wizji marketingu a do tego chce być non stop (usunięte przez administratora) przez dg to uważam, ze warto spróbować.

@cała prawda

O dziale marketingu bardzo dużo się pisało we wcześniejszych postach. Od lat trwa tam rotacja i nikt na dłuzej nie zagrzewa miejsca (z wlasnej lub DG decyzji).

Byczek
@ok

Ja pracowałem w marketingu Hertz. Powiem tak, jeśli nie masz żadnego doświadczenia i chcesz je nabyć to polecam na krótką chwile. Po 3 m-cach awansujesz na kierownika jako doświadczony marketingowiec a po kolejnych 3 zostaniesz zwolniony albo sam nie wytrzymasz absurdów blondgigantki i blondgiganta. Ale wpis w CV będziesz miał. Jeśli jednak nastawiasz się na "kokosy" wpływające na konto to sie zawiedziesz. Nie wiele więcej niż najniższa krajowa. Nikt kompetentny i doświadczony do tej firmy już nie przychodzi a jeśli już to szybko poznaje rzeczywistość i opuszcza ten kosmos. Ewentualnie zawsze jest miejsce dla osób bez jakichkolwiek ambicji, własnego zdania, którzy beďą robić wszystko za wszystkich wraz z donoszeniem papieru toaletowego z Orlen WC. Ci też mogą liczyć na sporą czterocyfrową pensję brutto z 3 z przodu!!! Ale i tak po kilku miesiącach bedą pretensje do Ciebie że nie taki papier jest na Orlenie

carek

Dyrektor generalny firmy Hertz Systems Zygmunt Rafał Trzaskowski mówi, że okres przedświąteczny skłania do tego, by dzielić się także z tymi, którzy nie są w tak dobrej sytuacji materialnej.To cytat z fb,ciekawe co też dostaną pracownicy firmy HERTZ pod choinkę ...może być wielkie nic ,albo np. skrobaczka do szyb,kocyk ,i wiele,wiele innych iście związanych ze świętami prezentów.

Rufi
@carek

Mikołaj już był wiec czego jeszcze oczekujesz Panie?

handlowiec
@carek

Pracownicy od firmy dostaną pensje na czas ( WOW) i będą super wdzięczni firmie jesli nie wyłączą prądu z powodu zaległości... a pani od marketingu na pewno jakąś super relacje na fb przygotuje;-)

@carek

Czyżby firma ocieplała swój tak bardzo nadszarpnięty wizerunek wizerunek?

Nie malpeczka

Natychmiast zwalniaja ludzi jak tylko Ci maja swoje zdanie i nie chca byc malpeczkami Pani Amerykansky...

kandydat

co to za ogłoszenie " poszukujemy przedstawicieli handlowych! aplikujcie pod adresem....."?!? Czy to jest innowacyjne podejście do rekrutacji i pozyskiwania nowych talentów w firmie???? To jest jakiś PRL!

Ela
@kandydat

Chłopie, nie podaba Ci się to nie aplikuj. Przestań męczyć ciągle tego samego konia...

Michu
@kandydat

Nie warto aplikować, chyba że ktoś chce się sam przekonać jak tam jest. Ogłoszenie jest krótki bo oczekują tylko sprzdazy, a do zaoferowania totalne minimum. W przypadku GPS to sam produkt dawno przestał być konkurencyjny i nie chodzi o cenę, bo z tego można zawsze wybrnąć, ale o samą funkcjonalność i awaryjność. Atmosferę tworzą ludzi i o ile trafisz na tych naprawdę fajny to niestety za chwilę sprawdzi się powiedzenie "ryba psuje się od głowy". Ela nie denerwuj się ktoś poporostu wyraził swoją opinię o ogłoszeniu, warto pisać prawdę jak chce się trafić do konkretnych i prawdziwych handlowców. Później jeszcze trzeba ich utrzymać.

@Michu

zgadzam się, że jęsli chcesz doświadczyć wyzysku i poniżenia za b2B umowę próbując sprzedawać słabo działający produkt na rynku to aplikuj do tej firmy.... @Ela...to jest dokładnie taki język jakim na codzień w tej firmie i wobec pracowników się posługują zarządząjący....wierna kopia codziennego zycia i kultury organizacyjnej tej firmy

@były pracownik

Sam tego doświadczyłem ,no może nie na GPS ale w innym tzw.dziale .

Rafał

Słuchajcie, tu nie o to chodzi, jakie technologie czy kosmiczne projety firma prowadzi. Ta strona jest o tym, jak firma traktuje ludzi i proszę piszcie konkretnie na ten temat, bo wówczas będziecie skuteczni i pomocni dla ludzi, którzy rozpatrują prace w tej firmie. A teraz konkrety: w przeciagu roku z tej firmy odeszlo wielu dyrektorów, kierowników i specjalistów, tych kluczowych, którzy mają dogłebną wiedzę dotyczącą sytuacji w firmie. Są ta pracownicy na wyższych stanowiskach z dzialu finansowego, działu kadr i płac, HR, marketingu....Jeśli w tych działach jest tak duża rotacja, to oznacza to poważne problemy w zarządzaniu, które już wielu przedmówców to zgłaszało. Ja nie chcę na tym portalu "hejtować", bo nie o to chodzi! ale szczerze oznajmić wszystkim potencjalnym kandydatom, że w tej firmie zarządzający niestety nie inspirują, ba... nawet nie zarządzają .... tylko krzyczą, nakazują, zastraszają, manipulują, nie pozwalają na własną opinię, używają wulgaryzmy ( gorsze, jak na budowie) ...po prostu pracownicy są bardzo zle traktowani, bez szacunku i bez takiego normalnego ludzkiego podejścia. Nie życze tej firmie zle, ale też nie życze nikomu, by doznał takiego traktowania, jak w tej firmie.... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: traktowanie pracowników

carek

LIDER TECHNOLOGII KOSMICZNYCH W POLSCE ,chciałbym zobaczyć choć małą namiastkę tego zdania ... .

Kosmos
@carek

W sumie zawsze mnie zastanawiało ... jakie oni technologie kosmiczne produkują...? Może ktoś wie?

@Kosmos

Dark side of the moon .... :-).

piotr

Nie wierzę! Nawet księgowe po wielu latach odchodzą! Na fb jest oferta pracy dla księgowej. Dzieje się!

Rafał
@piotr

bo kreatywność nawet w księgowości też ma swoje granice....

Elżbieta
@piotr

Ksiegowa teraz, wczesniej dwoch dyr. Finansowych, kierownik KAdr i Plac... czy to nie daje do myslenia?!?

carek

I jeszcze rekrutacja na magazyniera z możliwością zarobienia kupy kasy :-),zastanawiam się kiedy zostanie ogłoszona rekrutacja na stanowisko DG?

CAR
@carek

Oprócz super kasy zapomnieli dodać informacji o rewelacyjnej atmosferze. Zapomnieli tylko dodać informacji o tym że trzeba chodzić do pracy z UPS-em.

byłymagazynier
@CAR

Rachunki za prąd też nie regulują na czas? Wiem, że wobec kontrahentów nie płacą w terminie.....

@byłymagazynier

A moją prawdę o firmie H admin usunął. :-).

ciekawy
@byłymagazynier

mówią na mieście, że firma 2 dni nie działała z powodu odcięcia prądu za nieopłacone rachunki...?!

dyrektor fiansowy z Warszawy
@ciekawy

a pensje na czas wypłacili? xD

@carek

To jest jedna wielka „ sciema” z ta kasA, nie mowiac juz o benefitach i szkoleniach. To wierzcie w te marketingowe dyrdymaly. Jak pracownik znajdzie sobie szkolenie nawet za darmo to i tak nie ma gwaracji, ze dadza mu dzien wolny na to szkolenie. A na wszystkie platne szkolenia musi podpisywac lojalke. Tyle odn prawdziwej kariery w tej firmie...

@ciekawy

a pacownikom wciskali, ze niby awaria ale zrzutka byla na zaplacenie zaliczki... no to chyba juz barzo zle sie tam dzieje

Prąd już wrócił? Jeżeli to prawda to kolejna firma, do której upadku doprowadziła panie E ze swoim mężem!

@ciekawy

Mam potwierdzone ,że siedzieli przy świecach i nie były to urodziny :-).

carek

Szansa jeszcze w kosmosie...tam jeszcze ich nie znają :-).

Czesiek

Caryca E doprowadzila do tego, że nikt juz nie chce pracowac w tej firmie. Tak niskiej sprzedaży nie było nigdy w tej firmie, nie wspominając o rotacji pracowników, a najgorsze jest to, że sam DG juz nie ma prawa głosu, ani jego WicePrezes zarzadu...smutne, jak ta firma sie stacza:-(

anonimowy

O tym, jaka jest atmosfera i sposob zarzadzania w firmie swiadczyc moga fakty, że w przeciagu ostatnich miesięcy odeszli: dyr. marketingu + cały dział 2 dyr. finansowych pracownik windykacji dyr. HR + kierownik kadr i płac + specjalista ds. HR 2 osoby z działu logistyki pracownik magazynu 3 handlowców pracownicy ochrony kierownik i pracownicy serwisu asystentka dyrektora generalnego .....pozostawiam bez komentarza

@anonimowy

To i tak coś jest mało...

dyrektor fiansowy z Warszawy
@anonimowy

warszawiaków, czyli dyrektora marketingu, finansowego oraz HR zwolnił DG + jedną osobę z działu logistyki, reszta to sama odeszła i z tego co wiem najlepsza decyzja w życiu dla wielu z tych byłych! Pozdrawiam z Warszawy!

Zostaw merytoryczną opinię o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 109 ocen.

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.