Opinie o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. w Zielona Góra

Jakie narzędzia pracy zapewnia Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jack

A co nie stać Ciebie na prywatny ?

Alfredo

Jak tam dział GPS? Istnieje jeszcze ? A system antydronowy, sprzedał się wkońcu komuś ?

Wirt

A jak się miewa dział sprzedaży i marketingu pod przewodnictwem nowej pani dyrektor?

Tofik
@Wirt

Całkiem dobrze się miewa.widać zmiany i jest szansa, że odbija się od dna w jakie powpadali za poprzednich ekip. Miejmy nadzieję że trochę popracuje i zbuduje sensowny zespół. Szkoda bylo patrzec jak sie staczali ...

Kudłacz
@Tofik

Jak na razie to szukają nowego dyrektora marketingu

Robert
@Kudłacz

Oni ciągle szukają od wielu lat bo okres przydatności dyrektora w tej firmie to średnio 6 miesięcy. Sam kilku przeżyłem. Teraz zapowiadało się nawet dobrze, ale jak widac jeszcze taki się nie narodzil kto by im dogodzil. Moze tym razem kosmonauta sobie poradzi ;)

@Robert

Dopóki rządzi tam ZRT tam nic i nigdy się nie zmieni a może być jeszcze gorzej .

januszek
@Wirt

Świetnie. To znaczy nie ma problemów... bo nie ma działu sprzedaży. A nawet jakby był, to i tak nic nie sprzeda, bo produkt lekko się zestarzał. Żal na to wszystko patrzyć

mispancerny
@Tofik

Jesli nie mają produktu na miarę końca 2 dekady XX wieku to czego sie spodziewać? Zatrzymali się z systemem już ładnych kilka lat temu. To to ma w tej chwili konkurencja to przepaść!

Nina
@Wirt

Grupa Interwencja robiła za marketing zamiast wykonywać swoje zadania jak należy. Pani Dyrektor już nie ma Dział dalej leży. I to nie tylko ten dział. Pan Dyrektor z wielkiego miasta trzyma wszystko pod butem.

Hertz Systems
@Nina

Szanowna Pani, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, z którą pozwalamy się nie zgodzić. W naszej firmie wszyscy jesteśmy sprzedawcami i dbamy o jej rozwój poprzez proaktywne działania niezależnie od stanowiska, które w niej zajmujemy. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią kosmicznego zespołu, który ma ambicje sięgać gwiazd. Pozdrawiamy Zespół Hertz Systems :)

onlubona
@Hertz Systems

To może zejdźcie na ziemię. Bujacie w chmurach w zarządzie i dyrekcji. Nie macie absolutnie pojęcia, co się dzieje w firmie. Wszyscy was (usunięte przez administratora) bo chcą jeszcze jedną pensję otrzymać. Nie mówią o problemach, bo za to wyrzucacie z pracy. Wszyscy chwalą was na zebraniach, ale jak tylko odwrócicie głowę śmieją się z was i szydzą. Tak się nie zarządza nawet na Białorusi. PS. ale trzeba mieć słabo w głowie, żeby takie bzdury pisać. (usunięte przez administratora) Mimo wszystko, życzę wam szczęścia i sukcesów

Handlowałem
@onlubona

Potwierdzam co napisano powyżej. Przy jednym z przetargów zaproponowałem rozwiązanie, które by wygrało (co później wyszło w wynikach postępowania) i gwarantowało solidną marżę. Ale spotkały mnie za to szykany, że jako osoba sprzedająca nie mam prawa dyskutować bo od ustalania cen jest Dyrektor. Sam tak powiedział. I jak się skończyło? Przegraliśmy przetarg a winny byłem ja bo nieskutecznie rekomendowałem ceny. Próbujesz coś zrobić kreatywnego- dostajesz po głowie.Jak dyrektor podejmie złą decyzję, to oczywiście jest twoja wina i nikt nie pamięta, że rekomendowałeś inaczej. Mimo wszystko, firma ma potencjał a Dyrektor Generalny jest świetnym wizjonerem. Brakuje tylko zaufania do pracowników, delegacji uprawnień dla managerów, zarządzania przez cele. Za to powszechne jest mikro zarządzanie i niestety postawy bliskie mobbingowi.

@Handlowałem

Jedna osoba chce decydować o wszystkim, sam zapomina o swoich wcześniejszych decyzjach, obraża pracowników i "rzuca mięsem". Takie "wizjonerstwo" to moze przemawialo do ludzi w latach 90-tych - dzis odstrasza pracownikow z potencjalem od firmy, ktora stoi przed wizją, ale niestety końca...ciekawy układ tworzą z bezradna, ale szkodliwą Panią z drugiego piętra...

cocacola

Ta pani nie jest bezradna. Ona jest przebiegła. Wszystkie jej projekty przyniosły stratę finansową, absolutnie wszystkie. Poznań, inwestycje a teraz wojsko, jak się dobrze policzy. Ale ma coś w sobie chyba.

Juras

Ta Pani o uśmiechu Jokera nawet sama nie zdaje sobie sprawy jak ciągnie firmę w dół-nie widzi szansy na rozwój tylko pseudo bieda oszczędności...moze już czas zdać kluczyki od Merca?

Handlowałem

Wizjoner absolutnie nie równa się menedżer. Tak ZRT jest wizjonerem. Miał wiele trafionych pomysłów. A gdyby był jeszcze menadźerem, to firma byłaby naprawdę silna. Ale nie jest ani menardzerem ani nawet liderem. Powiem więcej, jest przykładem na to, jak nie powinno się zarządzać.

Yeti

Już jej chyba nie ma.

Jak długo trwa proces awansu w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

No_ja_cię_proszę

Jakie awanse ? Tu się ludzi zwalnia notorycznie a nie awansuje.

carek

No bez jaj ,,,,tam nie ma czegoś takiego jak AWANS.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Doświadczony w Hertz

Śmiać mi sie chce jak widzę, ze Hertz znowu desperacko szuka ludzi. Nie polecę pracy tam nawet wrogowi. Brzydko sie rozstaja z ludźmi. W smierdzacym SMA zaden emeryt nie wytrzyma. Najpierw zainwestujcie w narzędzia pracy a dopiero pozniej szukajcie chętnych

DOK

Pogardliwie traktowanie kandydata, brak feedbacku.

Doceniona

Covid

Doceniona

Covid już zbiera w firmie żniwa

@Doceniona

I bez SARSU była już końcówka.

Allegro5

Wiele wspaniałych ludzi na pokładzie tego statku a statek tonie. Wszystko stare: silniki, stery, kajuty, procedury. Chcesz poznać styl poczatku lat 90 zamustruj się na ten statek a przezyjesz chwile grozy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Tutaj nie ma atmosfery.

Witam, Chciałbym aplikować na stanowisko spec ds logistyki, ale czytam poniższe komentarze, dodatkowo wiem, że szukano już na to stanowisko i zamknięto aplikacje...a tu znowu nabór (?) czy poprzedni kandydat wytrzymał tylko jeden dzień ? jakie są plusy/minusy pracy w Hertz Zielona Góra. Prosiłbym o kilka rzetelnych opinii

Cascada
@Nowy

To nie nowość, że w firmie wiele osób ucieka po krótkim czasie i to mniejszym niż miesiąc. W ostatnim czasie z firmy uciekli wszyscy informatycy, wcześniej posypał się cały marketing i kadry. Stanowisko głównego księgowego/ Dyr. Finansowego to najbardziej rotująca pozycja w firmie. Dyr. Badań i rozwoju wytrzymał zdaje się miesiąc. Ja bym się bała tam się zatrudniać. Pracuję od niedawna, ale już od pierwszego dnia pracownicy mówili mi, że mam uciekać, że popełniłam błąd itede. Atmosfera jest fatalna i praktycznie każdy szuka nowej pracy.

carek

Pracowałem w tej firmie ponad piętnaście lat ...tutaj nic się jednak nie zmienia jak czytam te komentarze,,,,a szkoda ,firma naprawdę kiedyś miała ogromny potencjał ludzki ,jednak DG nie zmienił się i już nie zmieni ,to jego działaniami na pracownikach firma jest w takiej a nie innej sytuacji.

No co ty
@carek

Boryna & Jagna & ich lojalny giermek z W. A teraz panika bo kolejni dobrzy i rokujący opuszczają ten folwark

odeszlem ufff
@Cascada

potwierdzam wszystkie negatywne komentarze, nowi pracownicy szybko uciekają, tak jak opisują. z kim nie rozmawiałem, każdy szuka nowej pracy.

zainteresowany pracą

Jestem zainteresowany jedną z ofert pracy w tej firmie, ale chciałbym wiedzieć, które konkretne benefity dla pracowników ta firma oferuje? 1. Karta multisport 2. Opieka medyczna 3. Dofinansowanie do języków obcych Będę wdzięczny za odpowiedz

CAR
@zainteresowany pracą

Z wyżej wymienionych. Żadnych.

Uwolniony
@zainteresowany pracą

Nie ta firma na takie rarytasy. Nagroda to wyplata tydzien po terminie

@zainteresowany pracą

Witaj... Nie licz na żadną z tych ofert...pozdrawiam.

zainteresowany pracą
@zainteresowany pracą

Jak to żadnych? To dlaczego w ofercie pracy twierdzi, że oferuje?! Proszę mi wyjaśnić tą sytuację. Czy to znaczy, że to tylko jakis wabik dla kandydatów? http://www.hertzsystems.com/specjalista-ds-sprzedazy-nowych-technologii/

@Uwolniony

Pracowałam w tej firmie prawie 20 lat i nigdy wypłaty nie były wypłacane po terminie a tym bardziej tygodniowym. Wiem co piszę.

@Dudu

Ale czy to tylko chodzi o wypłatę wynagrodzenia ....to się należy każdemu co pracuje ,w tej firmie nie to jest najważniejsze,nie to jest problemem o czym zapewne wiesz...?pozdrawiam.

Uwolniony
@Dudu

Jesli pracowałaś w tej firmie tyle lat i masz takie dobre zdanie o tej firmie, to dlaczego nazywasz siebie Dudu, zamiast pokazać swoją tożsamoścć lub przynajmniej wykazać na jakim stanowisku pracowałaś, bez ujawniania danych, tak żeby inni mogli uwierzyć w te informacje....Pracownicy to wizytówka tej firmy, nie powinni sie jej wstydzić

@Uwolniony

A dlaczego ty piszesz uwolniony? Pracowałam w dziale kadr i płac i w swojej odpowiedzi nie broniłam firmy tylko odpowiedziałam na temat terminu wypłat.

Martynka@231
@Dudu

@dudu Mam pytanie odnośnie pracy w dziale kadr i płac bo widzę że poszukuja osoby. Czy warto zaaplikować? Mam 7letnie doświadczenie w kadrach ale slabe zarobki najnizsza krajowa (usunięte przez administratora). Mogłabyś tak szczerze anonimowo doradzić skoro 20 lat pracowalas to chyba nie jest az tak źle? Kolezanka mi mowila cos ze ich ponoc biuro rachunkowe obsługuje czy obslugiwalo

Bb43
@Martynka@231

Nie warto ze względu na atmosfere ;)

Anastazja
@zainteresowany pracą

Niedawno był multisport ale przez COVID-19 wszystko stanęło.

Holms

Jak tam w dobie pandemii? Firma jeszcze istnieje?

Zyczliwy Polak

Dzien dobry wszystkim. Wszystkim pracodawcom malym i dyzym, mniej i bardziej zyczliwym potrzebne jest teraz wsparcie i lojalny pracownik. Nie wiem po co siejecie ferment o upadlosci - firma funkcjonuje, pozyskuje tematy, nie zwalnia (chyba ze niefektywnych) a wrecz zatrudnia. Zycze powodzenia i trzymam kciuki; a ze nie zawsze musialo mi sie wszystko pidobac jak pracowalem to inna bajka...

onlubona
@Zyczliwy Polak

Naprawdę pracowałeś w HERTZU czy jesteś trolem?

Bb43

Smutne jest to co się tutaj czyta. A czemu? Bo 90% wypowiedzi to prawda. Oczywiście padają "kontry" ale wnioskuję po wypowiedziach, że to ludzie w dobrych stosunkach z szefem ( albo zarabiają kupe kasy albo nie są narażeni na jego nastroje). Firma oferuje multisport nawet w dobrej cenie, lecz jest to kwestia czasu i podejrzewam, że zniknie. Opieki medycznej nie ma. Szkolenia ? Tylko wtedy gdy firma zarobi na was kupe kasy. Tak jest to raczej nierealne. Jakieś benefity i pakiety dodatkowe ? Były owocowe dni, ale powątpiewam w ich dalsze istnienie. Jeżeli chodzi o wypłaty, widziałem parę spóźnień po terminie, ale zasadniczo są 10tego. Premia ? Raczej nierealne, chyba że zakończenie projektu. Pracownik nic od firmy nie dostanie na święta itp. Atmosfera ? To zależy. Firma dzieli się na dwie pod firmy. Ta na zjednoczenia ? Wszyscy boją się tam chodzić po korytarzu. Jak wpada szef to wszyscy na baczność i przestraszeni. Jeżeli chodzi o Nowy Kisielin jest o wiele lepiej. Normalna atmosfera, nawet dobre wyposażenie biura, stanowiska pracy. Firma generalnie od wielu lat funkcjonuje sinusoidalnie. Mam pieniądze -> rozrzucam na (usunięte przez administratora) wszyscy zadowoleni fajnie ->przypadkiem kończą sie pieniądze -> szef wariuje, wszyscy są źli -> firma szuka jeleni, łapie jakieś kontrakty-> wszystko wraca do porządku. Jeżeli chodzi o ich produkty, dział marketingu. No jest to trochę wciskanie lodu eskimosom. Ciężko sprzedać coś co jest stare, nie działa, albo jakoś dziwnie funkcjonuje. Idąc do tej firmy musicie się liczyć z tym, że będzie spora migracja ludzi. Przełożonych możecie mieć niemiłych, roztrzepanych. Jest to dobra firma by rozpocząć karierę zawodową z różnych dziedzin. W zasadzie nawet nie ważne jakich. Po 1 nabijecie sobie CV. Po 2 zobaczycie jak wygląda życie i każda inna firma będzie lepsza. Była to jedna z kilku firm na mojej drodze zawodowej i był to niewątpliwie ciężki przystanek. Ciężki ale owocny w doświadczenia - niestety w większości są one niemiłe.

alex

Z całą przykrością daję negatywną opinię dla firmy. Niestety, pomimo potencjału(usunięte przez administratora) Nikt nie wie, w którym kierunku ma to wszystko podążać(usunięte przez administratora)

Jerzy
@alex

Mialem przyjemność pracy w Hertz. Atmosfera pracy rzeczywiście ciężka, ale tam jest w większości spółek teraz w Polsce - idą ciężkie czasy. Niestety zarządzanie jednoosobowe i nic się w tym zakresie raczej nie zmieni. Sprzedaż zawsze obrywa najbardziej. To jak i ile się sprzedaje jest wynikiem pracy całej firmy. Kisielin to dopiero chaos...

Emilia
@Jerzy

Każdy z nas ma tak naprawdę świadomość tego, jak ważna jest dobra atmosfera w miejscu pracy, Dzięki niej jesteśmy bardziej zmotywowani do działania i w efekcie osiągamy znacznie lepsze wyniki. Ale już do rzeczy. Co z możliwościami rozwoju zawodowego w Hertz Systems? Są w ogóle jakieś?

@Emilia

Pracując w tej firmie prawie 20 lat niczego takiego nie doświadczyłam....i nic się nie zmieniło z tego co wiem w tym temacie.

Ala

Jakieś opinie o pracy grafika?

Ola
@Ala

Cześć Ala. Firma oferuje stałą i fajną pracę, ale nie ma szczęścia do grafików dlatego szuka rozsądnej osoby na stałe a nie gościa na kilka tygodni...

Notfun

Ja też pracowałem w tym dziale i chciałbym bardzo rzetelną opinię wydać na temat pracy w tej firmie i tym dziale. Odnośnie zarobków: w niektórych przypadkach naprawdę są rynkowe i w miarę sprawiedliwe ale to jest rzadkość i pamietaj, że musisz na wstepie od razu wynegocjowac wszystko na piśmie, że będziesz miał podwyżkę po okresie próbnym, bo oni bardzo manipulują kandydata w procesie rekrutacji, obiecują niesamowite rzeczy, a po okresie próbnym pomimo pozytywnej oceny przez pracodawę zostaniesz oszukany co do pierwotnych obietnic. Odnośnie rozwoju: nie ma czegos takiego, jak plan szkoleń lub rozwoju. Firma totalnie w Ciebie nie zainwestuje oprócz obowiązkowych szkoleń, to jest totalna ściema. Jak pracowałem, to nie było mile widziane, żebym się kontaktował z działem HR ( wtedy jeszcze byl, jak odchodziłem dział HR przestał sitnieć). trzeba było suchać p. E, której język nie grzeszył elokwencją, ani kulturą osobistą i która oficjalnie mówiła, że kodeks pracy jest zbędny. Atmosfera: była super tylko pomiedzy kilkoma ludzmi i naprawdę niesamowite relacje można było nawiązac z niektórymi ludzmi. To byla najlepsze doświadczenie w tej firmie-ludzie! Bo pomimo tego, że generalnie w tej firmie panuje postrach, nie jest mile widziane rozmawianie nawet na chwilę na korytarzu czy w kuchni, ludzie sie po prostu boją i nie wychylaja ze swoich brudnych zagrzybiałych pokoi, to właśnie w tej całej atmosferze udało mi się zaprzyjaznic z bardzo fajnymi ludzmi, z którumi do tej pory utrzymuje kontakt. Generalnie zgadzam sie z wypowiedziamy moich poprzedników @pies, @pracownik, @cała prawda, @Nick, @byczek. Na 3-5 msc warto sie zachaczyc do tej firmy, jeśli jesteś początkujacy. Specjaliści i wyżej nie będą mieli w tej firmie żadnego mentora czy lidera, a juz na pewno charyzmatycznego przywódcę, jedynie bardzo wulgarną kobiętę " szefa" , której z zażenowaniem słuchasz.

@Notfun

Pracowałam w tej firmie ponad 10 lat i nie widziałam tam brudnych i zagrzybiałych pokoi. A to co piszesz to jest przesadzone. W każdej firmie są plusy i minusy.

AMG

Dziwić się tylko trzeba i szacunek jednoczesnie że ta firma nadal jeszcze funkcjonuje. Kompetentne osoby odeszły a nikt nowy chyba już nie chce tu przychodzić. Prawda jest taka że Faraon trzyma tą piramidę bo jeszcze go nie zawineli. Jest kwestia czasu kiedy się to zdarzy a wówczas ze względu na brak decyzyjnosci "managerow" którzy jeszcze u nas są, cały piasek się rozsypie. Oczywiście wtedy wkroczy Blond bogini i spróbuję pokazac swoje umiejętności zarządcze, narobi szumu dookoła aby było głosno ale jak zawsze na tym się skończy. Bo żeby coś zrobić to trzeba mieć jakieś pojęcie przynajmniej na temat tego co Hertz sprzedaje. Szkoda tylko że nie rozwijając nowych produktów cofnelismy się do początku XXI wieku.

Ruda
@AMG

Czy dział GPS ma nowego dyrektora?

@AMG

No jak to ...przecież to TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI...głosi napis na autach ,szrotach firmy ,w tym przypadku trafnym określeniem będzie technologia przeszłości .... .

@Ruda

Tam nawet nie chce sprzątaczka pracować a co dopiero dyrektor.

@carek

Hertz nie zatrudnia sprzątaczka. Tam sprząta firma z zewnątrz.

Anka

Moskiewski.w zylaki I noseba .udary antykoncepcyjne.przybylska I siostry hertzem ciagna. Do rajstop zylakowych. Do najsc butkami rajstopiwymi.pudla lekko opalizujace.I takie homicze za uszami. Stara.kadra zbyt stara.nie warto..

Zostaw merytoryczną opinię o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 109 ocen.

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.