Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

nieobecny 2014-10-16 20:47
Pan "żbik" jest prawdopodobnie "członkiem zarządu"(czytaj: człowiekiem prawym, szlachetnym, którego głupie fujary pojąć nie mogą, gdyż ON ma całe zaplecze niesamowitych planów ulepszeń cudów, żywcem do nieba weźmie, wciągnie...)
Alan 2014-10-17 06:33
nie przesadzajcie. Żbik to Żbik i tyle. No może zgodnie z sugestią "członek". I nic wiecej.
były pracownik 2014-11-05 03:50
Wynagrodzenie nikczemne. Najchętniej przyjmowani są inwalidzi (zakład pracy chronionej). Wykorzystują fakt, że w Zielonej Górze rynek pracy nie należy do pracownika tylko do pryncypała. Ile utargujesz to Twoje. Podwyżki nigdy nie uświadczysz.
też były 2014-11-10 19:51
Jakim to "specjalistom" z Warszawy wydają polecenia? Nie znam żadnego "specjalisty" z Wawy mogącego nosić to miano. Ci których znam, są co najwyżej przyuczeni do bycia pracownikami Hertza, umiejącymi dobrze pływać, a ich praca to głównie dobre gadanie. Zawsze mnie dziwiła naiwność właściciela Hertza w tej kwestii. Poza tym, przedstawicielstwo w Warszawie, to prestiżowa sprawa. Nie masz pojęcia o strukturze Hertza.
nieobecny 2014-11-13 07:24
hmm.. za moich czasów to "specjaliści ze stolycy" raczej wiedli prym niż wykonywali polecenia. Były tam nawet znane i medialne nazwiska. Do dziś nie widzę uzasadnienia biznesowego posiadania takich układów w Warszawie - no ale cóż..
Alan 2014-11-25 03:47
- a jak tam jest teraz? przecież Boże Narodzenie blisko - może wreszcie zaczęli "gadać ludzkim głosem" ?
riczi 2015-03-16 01:32
to skoro zwalniają większość pracowników , a potem po jakimś czasie znowu masowo przyjmują do roboty to oznacza tylko tyle , że z tą firmą naprawdę musi być coś nie tak, albo przynajmniej coś nie tak z zarządzaniem nią jakie ma tutaj miejsce. Może zamiast wywalać całą grupę ludzi zmienić tylko jedną za to odpowiedzialną?
Hufi 2015-11-30 10:58
W firmie są duże zmiany na lepsze. Pracują tu bardzo wartościowi ludzie.
Jaro 2016-02-02 22:39
Jest nauka angielskiego na miejscu to fajne
didiu 2016-02-11 10:05
Jak to czytam panowie, a w szczególności ostatnie posty to wydaje mi się że Zielona Góra to III świat - a jak niby doradca miały by pracować bez samochodu, telefonu, komputera, internetu, itd. Ludzie jeżeli firma się tym szczyci to albo liczą na naiwność niedoświadczonych idiotów albo nie nic więcej do zaoferowania niż oczywiste narzędzia pracy.
stażysta 2016-02-11 11:40
Od niedawna jestem na stażu w Hertz Systems i jestem zadowolona z warunków pracy. Atmosfera jest przyjemna, a pracownicy mili i kompetentni.
Bardzo fajną inicjatywą HR są owocowe piątki(owoce dla pracowników co piątek dostępne w kuchni), różne herbaty do wyboru, pyszna kawa. Pracownicy mają też codziennie zajęcia z języka angielskiego na miejscu w firmie. W weekendy można chodzić na Squash’a lub korzystać z karnetu na siłownię.
Uważam, że warto aplikować do firmy, ponieważ stwarza pozytywne warunki pracy i możliwości rozwoju swoich kompetencji.
Mogę łączyć studiowanie zaocznie z pracą w firmie i zdobywać nowe doświadczenie.
kinga 2016-03-03 11:38
Te owoce , kawa , herbatki , i karnety to chyba są jakieś JAJA. Kto to widział oprócz Prezesa i zaufanych osób ?
iza 2016-03-04 20:27
Wszystko jest dostępne dla każdego pracownika
cała prawda 2016-04-08 12:45
Witam, Z firmą Hertz Systems miałem "przyjemność" współpracować przez 4 miesiące. Niestety nie zrobili na mnie wrażenia. Pozwoliłem sobie poczytać wcześniejsze posty i stwierdzenia, iż firma daje bardzo dobre narzędzia pracy oraz olbrzymie premie są bardzo dalekie od rzeczywistości. Stanowisko doradca klienta kluczowego:
- stara fabia na gaz - wyłącznie do użytku służbowego ( poobijana i obdrapana- wstyd)
- ciągle zawieszający się telefon, który nie umożliwiał normalnej prezentacji systemy mobilnego u klienta.
- brak przejrzystego systemu premiowego ( zależne od humoru przełożonego)
- marna podstawa (ustalana indywidualnie)
Rada dla przyszłych pracowników, wszystkie deklaracje (nawet te najdrobniejsze) proście, żeby zostały spisane. Mam nadzieję, iż Pan DG przejrzy na oczy i dostrzeże, iż zatrudnianie nowej kadry co kilka miesięcy jest mało opłacalnym biznesem. Dodatkowo poprawienie dobrej opinii w branży pochłania nie tylko pieniądze, ale również bezcenny czas. Oczywiście są w firmie ludzie godni zaufania i oby wiodło im się jak najlepiej! Pozdrawiam
Maurycy 2016-06-23 14:19
Podwyżki? Raz na 5 lat to sukces
o 2016-06-28 09:40
Na jakie warunki może teraz liczyć doradca klienta kluczowego ?
Nadal słaba kasa i zużyty samochód służbowy ?
Do tej firmy rekrutują także przez Randstad.
Sylwia 2016-06-28 12:51
Na jakie zarobki może liczyć aktualnie doradca klienta kluczowego? Jaka podstawa ?
Jola 2016-06-28 16:50
Jakie aktualnie zarobki na stanowisku doradca klienta kluczowego ? Jaka podstawa ?
monteskiusz 2016-08-11 21:37
Premie hmmm ciekawe, ciekawe gdzie
kaoa 2016-08-12 08:14
Pracuję już 7 rok, premie i nagrody uznaniowe przyznawane są regularnie. Pozdrawiam malkontentów!
Nockim 2016-08-12 10:42
zdecydowanie, dbają o prawa rpacowników
wsf 2016-08-12 12:35
@junk wielki atut może nie, ale różnie bywa z firmami. W hertzu nie ma tego problemu.
luigi 2016-08-12 16:10
Jest ok nie można narzekać jest stabilnie i rozwojowo
luigi 2016-08-12 16:10
Jest ok nie można narzekać jest stabilnie i rozwojowo
dc 2016-08-12 17:37
jak to ciagle zatrudnia? gdzie? ja bynajmniej nie widziałem od nich ostatnio zandych ofert pracy poważnie wiec nie wiem gdzie te ogłoszenie się znajduja
JamCi 2016-08-29 17:02
Potrzebni ludzie do grupy interwencyjnej.Oczywiście pozwolenie na broń, prawo jazdy i niekaralność to podstawa do zatrudnienia.
chudy 2016-09-22 11:34
Na stronie Hertz Systems już od jakiegoś czasu są nowe oferty pracy.
marysia 2016-09-22 11:35
Świetnie, że atmosfera w firmie dopisuje, a każdemu zapewniona jest umowa o pracę. O takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno, a tak to przynajmniej można liczyć na stabilne zatrudnienie w tym zakresie, bo do tego dorzucają jeszcze jakieś benefity socjalne.
lepo 2016-11-29 21:59
Umowa o pracę jak najbardziej na duży plus. Możliwości rozwoju także. Płaca jak na warunki ZG chyba standardowe. Niestety nie ma róży bez kolców - przełożeni zapatrzeni na swój sukces, kompetencje do funkcji kierowniczej zerowe, brakuje im logicznego myślenia, podejmowanie zadań, którym firma nie jest w stanie sprostać, swoich klientów ma za wrogów w sprawach problemowych. Oszukiwanie klienta to norma. Daleko w tyle za konkurencją odnośnie rozwiązań technologicznych. Odpowiednie miejsce na zdobycie doświadczenia.
Deptak 2017-01-06 20:19
Firma rozwijająca się to zaczyna zatrudniać nowych pracowników. Sytuacja jest spokojna, beż zawirowań. Zarobki wypłacane bez zwłoki, prawie nudno. Ale z takich faktów można się tylko cieszyć i spokojnie pracować, myśleć o innych sprawach. Super, super!!!
zg 2017-01-29 19:12
Benefity socjalne poza gorącymi napojami i owocami raz w tygodniu to akurat mrzonki.
Obecny 2017-01-31 10:22
Pracuję tu i uważam, że firma ciągle się rozwija a to dobry znak. Dla pracowników są dobre warunki pracy.
Julita 2017-03-14 10:20
Co słychać w firmie Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.? Dawno nikt nie napisał żadnych informacji.
Darek 2017-04-19 21:35
Nie znam tej firmy , bo o nie pracowałem w niej, ale pracował w niej moj przyjaciel. Gdy zachorował na raka i przedstawil skierowanie do szitala , to następnego dnia zostal zwolniony. Nikt nawet nie pomyślał w tej "cudownej " firmie, ze chlopak nie ma w tej chwili szans uzyskania renty, jeżeli nie będzie zdolny do pracy...
Mati 2017-04-20 08:11
Firma jest stabilna i realizuje ciekawe projekty technologiczne
Gregor 2017-04-25 16:46
Najważniejsza z punktu widzenia pracownika jest stabilność i rozwój firmy. Ciągle nowe projekty to rozwój pracowników a charakter pracy jest świetny.!
Nick 2017-06-26 19:09
Firma nierozwojowa. Cala konkurencja wyprzedza ją o lata swietlne. W systemach GPS poziom sredniowiecza. Czekamy juz kilka lat na urzadzenia , ktore konkurencja ma od wielu lat. Ciagle reklamacje od klientow i "swiecenie oczami"
Nick 2017-06-26 19:10
Baryłka 2017-07-14 08:32
Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Sadzę, że ludziom pracuje się dobrze i nie ma większych problemów dlatego nikomu nie chce się pisać. Gdyby było inaczej to forum by kipiało z wpisów. W sumie to bardzo dobrze.
Plajta 2017-07-27 10:00
Już nie cisza tylko od dwóch dni głośno o tej firmie.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli dziś do MON – ustalił tygodnik „Do Rzeczy”. Jak wynika z naszych informacji, chodzi o rozstrzygnięty kilka dni temu przetarg na dostawę wojskowego odbiornika GPS. Wygrał go przedsiębiorca, który wcześniej brał udział w ustawianych przetargach na dostawy dla wojska.
W przetargu wystartowały dwie firmy: warszawskie przedsiębiorstwo Siltec Sp. z o.o i Hertz Systems LTD z Zielonej Góry. Zwycięzcą przetargu została druga z nich - Hertz System LTD, która w wyznaczonej skali kryterium oceny ofert zdobyla maksimum punktów
Tymczasem wybór i okoliczności tej oferty wzbudziły zainteresowanie funkcjonariuszy CBA? Dlaczego? Szefostwo firmy Hertz Systems Ltd było głównymi, negatywnymi bohaterami głośnej afery korupcyjnej na dostawy sprzętu dla wojska. Jak kilka lat wcześniej ustalili śledczy – w ustawianych przetargach wartych setki milionów złotych za łapówki firma dostarczała sprzęt, który nie spełniał wojskowych wymogów.
– Szef firmy Hertz Zygmunt T. uczestniczył w otwarciu ofert w MON, kilka dni później miał rozprawę w procesie korupcyjnym, a następnego dnia po nim Inspektorat Uzbrojenia ogłosił, że właśnie jego firmę wybiera na dostawy sprzętu – mówi jeden z naszych informatorów.
Plajta 2017-07-27 10:08
Już nie m ciszy . Znów afera z Zygmuntem T.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli dziś do MON – ustalił tygodnik „Do Rzeczy”. Jak wynika z naszych informacji, chodzi o rozstrzygnięty kilka dni temu przetarg na dostawę wojskowego odbiornika GPS. Wygrał go przedsiębiorca (Hertz z Zielonej Góry), który wcześniej brał udział w ustawianych przetargach na dostawy dla wojska.

Będą zwolnienia
Omega 2017-08-09 17:40
Wydaje mi się, że takie pisanie na forum o ewentualnych niejasnościach to jest bardzo nie w porządku.
Julita 2017-08-28 10:28
@Omega dokładnie. Dlatego @Plajta jeżeli nie masz potwierdzonych informacji to lepiej ich nie pisać w wątku. Firma Hertz Systems poszukuje wiele osób do pracy: http://www.hertzsystems.com/kariera/, dlatego ważne, żeby aktualni pracownicy wypowiedzieli się na temat pracy tam.
Iga 2017-09-09 12:29
Ofert pracy od zawalenia i jeszcze trochę.... Tylko dlaczego ciągle szukacie i nie zatrudniacie? Nikt nie spełnia Waszych wymagań?
Wnioski się nasuwają tylko jedne, że polityka wynagrodzeń jest na niskim poziomie, a opowieści, jak to u Was fajnie nie sprawdzają się. Dodatkowo Pani dyrektor personalna przy swoim zmanierowaniu nie może się ogarnąć, żeby zacząć działać.
Dzienniak 2017-09-11 08:45
@Iga Twój wpis bardzo odbiega od rzeczywistości. Firma właściwie nie potrzebuje nowych pracowników a przy tak dużej ilości osób zatrudnionych to prawie nie ma potrzeb. Dodatkowo bardzo mało jest wpisów na tym forum co świadczy o zadowoleniu pracowników.
Iga 2017-09-11 20:04
Taaa.... Czyli wpis z 28 sierpnia, tj. z przed dwóch tygodni to kłamstwo?????
Wystarczy spojrzeć na stronę Hertz, żeby się przekonać, że nic nie odbiega od rzeczywistości.
Zadowolony pracownik zawsze chwali firmę, a już na forum tym bardziej. Oczywiście nie mam na myśli wpisów działu kadr, który zaraz po wypiciu porannej kawki, czujnym okiem spogląda do neta i wyłapuje wszelkie info, które mogłoby dodatkowo wpłynąć na słabnącą pozycję firmy. I namiętnie odpowiada pod coraz to lepszymi ksywkami typu baryłka, dzienniak itp..., co by zarząd był zadowolony.
Jak widać wpisy to nie wszystko....
Iga 2017-09-11 20:05
Taaa.... Czyli wpis z 28 sierpnia, tj. z przed dwóch tygodni to kłamstwo?????
Jak widać wpisy to nie wszystko....
Były pracownik 2017-09-12 10:57
Ciągła rotacja (ludzie uciekają z tej firmy nawet po kilku dniach pracy), niska płaca (na kasie w Biedronce więcej dostają), ogromne wymagania i stres. Brak szacunku do pracowników.
Nie polecam.
Obsewer 2017-09-14 10:18
Dobrze jest niektórym w firmie. Od rana zamiast pracować to obserwują co kto robi? A na zwróconą uwagę szybko siada do kompa nasmarować coś na firmę, żeby odegrać się? Koledzy w pracy nie będą długo tolerować obiboków ponieważ każdy chce zarabiać na siebie!!
Julita 2017-09-15 10:06
@Iga czemu mówisz do mnie w liczbie mnogiej? Jeżeli myślisz, że jestem pracownikiem firmy Hertz Systems Ltd to jesteś w błędzie, bo jestem moderatorem forum i chce pomagać użytkownikom zaglądającym tu w znalezieniu informacji. Stąd tez moje zadawanie wnikliwych pytań. @Dzienniak Iga ma rację, bo ofert pracy akurat na stronie jest bardzo dużo: http://www.hertzsystems.com/kariera/. Wiesz czym może to być spowodowane?
Zostaw swoją opinię o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.