Opinie o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Witoplast Kisielińscy S. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Witoplast Kisielińscy S. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

Hihi

Cześć! Mam pytanie czy ktoś z was może coś powiedzieć o pracy na stanowisku kontroler jakości? Niestety w ogłoszeniu nie podano ani zakresu obowiązków ani wymagań.

@Hihi

Kontrolerzy jakości to nic nie robią... Ale za to stawki mają spoko

Stefan

Bo to prawda.????

Ha ha ha
@Hmm

Nie polecam pracy jako kontroler jakości. Atmosfera jest okropna. Nerwowo można się wykończyć.

Obserwator
@Hmm

Z tego co widzę i dużo obserwuję w kontroli jakości jest dużo pracy. Co zauważyłem między pracownikami na KJ nie ma zgody. Jakby mogli to by każdy każdego w łyżce wody utopił.

um

Widziałam, że zatrudniają na umowę o pracę, ale jaki jest czas zatrudnienia po okresie próbnym? Czas określony na rok? Czy od razu nieokreślony?

umowa
@um

Zawsze było tak że pierwsza umowa jest na okres próbny później na 7 miesięcy a następna to już dostajesz na czas nieokreślony

@umowa

O, to nienajgorzej

@umowa

Dziękuję

umowa
@um

No to prawda, nie ma takiego przeciągania w nieskończoność, tylko upewnienie się że pracownik dobrze pracuje itp i umowa

Firma Witoplast Kisielińscy S. j. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Rudno. Ile płacą na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

gdzie te ogłoszenia są?

ir

no nie wiem czy zarobki to są takie jawne rzeczy o których każdy chce mówić i się chwalić tym. takie rzeczy to sie indywidualnie dogaduje

@ir

o, a wiesz może jak jest na produkcji jeśli chodzi o ludzi, jaka atmosfera itd?

@kaman

wiem bo sam pracuje na produkcji. ludzie są okej. wiadomo nie każdego trzeba lubić tak samo jak nie każdy musi lubić ciebie. normalka. ale ogolnie nie ma na co narzekać w tej sprawie

brzmi dobrze. dzięki

pytanie
@ir

A są jakieś integracje organizowane?

akon
@pytanie

może przyjdziesz do witoplasta i zorganizujesz jakąś imprezke co ty na to?

pytanie
@akon

Na stanowisku, na które bym się zatrudnił, raczej niemiałbym takich kompetencji

Łucja
@ir

a co to za tajemnica? skończyły się tamte czasy, zarobki powinny być jawne i podawane w ogłoszeniach.

@Łucja

no ale nie można wymagać od osób, żeby sie chwaliły na prawo i lewo ile konkretnie zarabiają

@Łucja

a to, że firmy nie podają w ogłoszeniach to nie moja wina, ja na to wpływu nie mam

@Łucja

plus to, że powinny, a to czy są w rzeczywistości, to zupełnie inna para kaloszy.

Karol

Czy w tej firmie są pracownicy z Garwolina i okolic z którymi mógłbym ewentualnie dojeżdżać ?

Leszek

Jest do was ze Starej Wsi jakiś dojazd ? Czy raczej lepiej sobie brać samochód ?

@Leszek

W sumie nie widziałem teraz ogłoszeń ale słyszałem że mógłbym próbować jakos papiery składać może akurat kogoś będą na nowy rok potrzebować

Eee
@Leszek

Są ogłoszenia. Najlepiej ze swoim samochodem... Ale i tak na zmianie znajdzie się ktoś, kto dojeżdża z okolicy i można razem

Poldek
@Eee

Może sprawdzaj gdzieś na stronie bo mamy tam jakąś. Patrzyłeś tam?

@Poldek

Tak, w ofertach pracy nic się nie wyświetla.

@Poldek

W ogole, od kiedy macie nową stronę? Ostatnim czasem jak patrzyłem, to była inna, w starszym typie, teraz jest nowocześniejsza. Rozsądna zmiana

@Leszek

Strona jest cały czas w modernizacji. Dlatego pewnie nie ma tam jeszcze ogłoszeń.

Leszek

A to nie dlatego, że nie ma po prostu wakatów?

Leszek

Mi tam wygląda na gotową, no ale ja się nie znam

Rozsądny.
@Leszek

Jesteście od robienia strony? Jak nie to zbędna rozmowa. Jak będą to będą. Najlepiej tam zadzwonić albo maila wysłać z pytaniem.

@Rozsądny.

Chciałem zapytać najpierw tutaj, zanim zacznę dzwonić i zawracać komuś głowę

@Rozsądny.

Poza tym, to nie aż tak istotne, żebym się drzwiami i oknami po odpowiedź dobijał

@Rozsądny.

Niemniej, dzięki wszystkim za chęci i odpowiedzi

Adaxx

ktoś był może na rozmowie, bo ja się wybieram i jestem ciekaw ile trzeba czekać na odpowiedź? no i czy w ogóle jest, jeśli ktoś nie zostaje przyjęty, bo często np mówią, że będą dzwonić a potem cisza w telefonie

tytus
@Adaxx

ja dostałem odpowiedz jeszcze na rozmowie także chyba szybko

@tytus

ok, chociaż ty dostałeś pozytywną z tego co widzę po oznaczeniu, a jestem jeszcze ciekaw jak z osobami, które nie są przyjęte? być może tak samo i fajnie by było, bo by się czlowiek juz potem nie stresował tylko krótka piłka albo tak albo nie i każdy wie, na czym stoi

Woodman
@Adaxx

Raczej mało kto, kto nie przeszedł rekrutacji będzie siedział na forum swojej niedoszłej firmy, żeby ci odpowiedzieć. generalnie z tego co mi mówili na własnej rozmowie, to decyzja niezależnie od jej wyniku jest podawana z reguły już na rozmowie - przynajmniej obustronnie wiadomo na czym się stoi i nie traci czasu

@Woodman

A są jakieś szkolenia na początek?

Bebes
@Adaxx

a jak to sobie inaczej wyobrażasz? przecież nie powiedzą ci rób to i to i cię zostawią, żebys sobie radził, muszą cie jakoś wprowadzić we wszystko jak każdego nowego, nikt nie bierze umiejętności z powietrza

Adax
@Bebes

Oj, różnie to bywa niestety

Adax
@Bebes

Swoje widziałem...ale mnie uspokoiłeś w tym przypadku

Kondzio

Witajcie, cześć i czołem. Mam takie pytanie, bo myślę o zgłoszeniu się do was w celu znalezienia pracy i stąd moje pytanie tutaj. Jak wygląda atmosfera między ludźmi? Dla nowych macie trochę cierpliwości? Będę wdzięczny za kulturalne odpowiedzi. Pozdrawiam forumowiczów.

@Kondzio

Zalezy na jaki dzial chcesz się przyjąć...atmosfera jest rozna

Robietu
@Hmm

może i troche od działu to zależy, ale przede wszystkim od twojego stosunku do innych. raczej nie ma takiego miejsca, żeby ktoś był pozytywnie nastawiony i został totalnie odrzucony. nie nastawiaj się na przyjaźń ze wszytskimi, bo takie cuda nawet w pzredszkolu nie istniały, ale z kimś zawsze można nawiązać bliższe kumpelstwo

Kondzio
@Robietu

Dzięki za odp w takim razie. Ja raczej przychodzę z pozytywnym nastawieniem, więc nie powinno być problemu.

Robietu
@Kondzio

nastawienie też się liczy, nie ma co się zastanawiać na zapas, przyjdziesz i sam zobaczysz jak jest

Hol

WIdzę tu ostatnio trochę narzekania, ale sam pracuję już jakieś 2,5 roku i nie uważam, żeby było źle. Warunki są w porządku, wiadomo, że trochę by się przydało poprawić, ale to serio przyzwoita firma.

@Hol

Swoje na tym rynku pracy jestem i sporo widziałem, więc mam porównanie

@Hol

Ale pracujesz na produkcji?

szotgun
@ciekawy

Ja pracuję na produkcji i mogę potwierdzić.

@szotgun

A w jakich godzinach pracujecie? Macie zmiany na noc?

Bykbull

Są nocki a co

Erych

praca jest zmianowa po 12 godzin

@Bykbull

Jak to "a co?" Chcę wiedzieć jaki jest system pracy w firmie, którą się interesuję, tyle

Stalowydrąg
@ciekawy

System 12h dzień, noc 2dni wolne. Jedyne wolne święta to Boże Narodzenie i Sylwester. Resztę się gania. Nadgodzin czy setek za święta brak. Robią niby umowę o dzieło i dzięki temu oszczędzają na pracownikach i zarazem łamią prawo.

lolo
@Stalowydrąg

to może pracujemy w innych zakładach bo ja mam normalnie umowę o pracę, ciekawe.

@lolo

od samego początku jest tutaj przecież umowa o pracę, od okresu próbnego po umowę na czas nieokreślony, więc nie wiem co niektórzy za bzdury wypisują

Szołdra
@lolo

Czytaj że zrozumieniem,umowa o dzieło jest na nadgodziny,podstawa pensji na umowę o pracę

Makeit

Jakie wymagania dla Technologów?

Makeit
@Makeit

Szczególnie mnie interesuje kwestia ile lat doświadczenia trzeba mieć

Frugs
@Makeit

angielski, wykształcenie wyższe techniczne, to takie must have

Frugs

doświadczenia mieć nie musisz

Roki

Mam pytanko ile swiezak na produkcji wyhaczy wypłaty

Jakie parametry powinien mieć projekt (grafika) aby byli w stanie ją Państwo wykonać? Znajdę gdzieś rozpiskę co i jak?

I grafika powinna być w formie wyłącznie wektorowej, czy rastrowa też wchodzi w grę?

Przepraszam jeśli pytania są dla kogoś oczywiste, ale jestem początkującą amatorką, a dostałam zlecenie w organizacji, w której działam wolontariacko i o ile sam proces tworzenia grafiki nie stanowi dla mnie problemu, to przygotowanie jej do druku to zupełnie nowa dla mnie niwa.

Hol

Wektory, tylko i wyłącznie. Na stronie masz wszystkie parametry co i jak.

Szczepan

W witoplascie było bardzo dobrze pracować 15 lat temu a w obecnych czasach 6 koła można zarobić odnoszę wrażenie że witoplast kiedyś na tle innych firm wypadł lepiej w chwili obecnej z przykrością muszę stwierdzić po rozmowach ze znajomymi że spuścił z tonu pozdrawiam

Narog
@Szczepan

co prawda nie pracowałem 15 lat temu, więc tutaj nie bede dyskutował, ale jestem w firmie od około 3 lat i nie mam powodów do szczególnych narzekań. czasem mi sie nie chce, czasem ktoś mnie wkurzy, ale ogólnie ludzie są bardzo spoko, wynagrodzenie i premie w porządku i dobrze mi sie pracuje, nawet na te czasy

@Szczepan

I tak wypada dobrze, jak na okoliczne warunki to nawet b. dobrze

@Narog

Też nie pracowałem tyle lat temu, bo zdecydowanie krócej, więc nie mam aż takiego porównania, ale serio jest okej...

Bero

Naprawde bardzo spoko są premie uznaniowe. Jak ktos sie stara i pracuje, nie ma problemu, zeby wyrobic i dostac dodatkowo kaske, wiec warto

@Bero

premie są dla wszystkich stanowisk?

@Bero

i jeszcze mam pytanko, czy macie zfśs?

Bero
@forgor

Tak, mamy, wiec jesli jest to dla ciebie wazny argument za albo przeciwko podjęciu pracy to dobrze trafiles

@Bero

na pewno nie decydujący, po prostu byłem ciekaw

Wiktoria
@Bero

Rzadko się słyszy, żeby premie były spoko. A jesteś w stanie powiedzieć, ile tam dokładnie dają?

@Wiktoria

Twoja premia jest uzależniona od stanowiska... i tez od wydajności... wiec ciezko powiedzieć ile

Ritu
@Hmm

I w dużym stopniu od widzi mi się.

oreoresiabadabada
@Ritu

no jak ci 'się widzi' żeby słabo pracować to na pewno mniej dostaniesz. ale to chyba jasne.

Szołdra

Zależy tylko i wyłącznie jak Góra zadecyduje,jesli zapadnie decyzja że redukujemy premie to zostanie zabrana bez względu na wydajność,rozumiemy sie??

Maniek

Witam... Planuje się przyjąć do Wito. Podpowie mo ktoś czy w ogóle warto. Jak wygląda sprawa z kasą, zmianami, atmosfera.

Rzetelny
@Maniek

Czy warto? To zależy jakie masz własne doświadczenia, co i gdzie robiłeś. Radzę poczytać trochę starsze posty. Raczej wszystkiego się dowiesz.

Video

Warto

Żołkill
@Maniek

Widzisz, każdy może pisać tutaj kocopoły jakie tylko mu się zamarzą... ale ogólnie warunki dobre są.

Palek
@Maniek

praca jest w systemie zmianowym

Palek

12-godzinnym

Glick

Raczej zwalniaja czy chcą zostawiać? Od czego to zależy?

@Glick

nic mi nie wiadomo o zwalnianiu.

stabilnie jest

@Glick

ale wiadomo, jak ktoś źle pracuje, to niech się nie spodziewa, że będą go trzymać

Glick
@deo

Jasna sprawa, ja akurat nie idę do pracy z zamiarem, żeby leżeć

no mam nadzieję ;)

@deo

To prawda, firmie zalezy raczej na stałej ekipie.

der
@Glick

ja tam jestem od dawna i nie zauważyłem niczego niepokojącego

Rolek

Praca jest naprawde stabilna, jeśli sie wykonuje obowiązki tak jak trzeba i nie obija wtedy nie ma powodów, zeby się martwić o swoje jutro.

@Rolek

No właśnie, wspominasz o obowiązkach, może opiszesz co dokładnie musi robić pracownik w tej firmie? Czym Ty się zajmowałeś :)

Tymek
@Piotr

no to zależy o jakie stanowisko pytasz kolego :)

@Piotr

Właśnie, w firmie są różne stanowiska, więc dzień jednych pracowników wygląda inaczej niż drugich.

Hojrak

Każdy ma prawo mieć takie życie jakie chce, więc nie musisz od razu obrażać. Szczerze ci powiem, że akurat teraz przy covidzie stabilizacja się przydała bo ludzie teraz masowo mają depresje i nerwicę... Ja się cieszę że pracę utrzymuje, podobnie jak mój kolega wyżej, a 15 letnie auta są czasami lepsze niż te nowe szpanerskie gruchoty. Przynajmniej ja tak uważam.

Bolo
@Hojrak

Nie no jasne 15 letni samochod jest lepszy od nowego. Pewnie tez lepiej mieszkac z rodzina 50 metrowej klitce zamiast na 100 metrach bo wtedy mniej odkurzania. Tak samo wakacje lepiej wiadomo spedzac na taniej kwaterze nad Baltykiem niz w fajnym apartamencie nad Adriatykiem, bo kto to widzial by sie kapac w cieplym morzu jak mozna sie zahartowac w Baltyku. Szynka? a po co jak mozna zjesc pasztetowa albo kaszanke. Sorry ale to co piszesz to usprawiedliwianie przed samym soba marazmu i niezbyt wysokich zarobkow.

Aha
@Bolo

serio? nie wziąłeś nigdy pod uwagę, że nie każdy chce takiego życia "na poziomie", jak ty sobie wymarzyłeś? myślę, że każdy widzi jak sytuacja u niego wygląda i jest w stanie dam zdecydować, czy chce to zmienić czy nie

Hojrak
@Bolo

Akurat nad Bałtykiem to teraz chyba drożej niż nad Adriatykiem ale mniejsza. Nie chodziło mi o zniżanie standardu. bardziej o docenianie tego co się ma. Wiadomo, że komfort jest ważny ale nie każdy ma takie potrzeby. Mi jest w tej pracy dobrze i tyle. Koniec tematu.

Tecc

na jaki okres jest przewidziana umowa o prace po okresie probnym?

gołomb
@Tecc

na 7 miesięcy

Tecc
@gołomb

tak kiedyś słyszałem że coś koło tego, ok dzięki

pyt

jaki obowiązuje system pracy?

@pyt

Zmianowy 12godzinny

zaciekawiony
@hank

a ile razy w tygodniu jest, home office? czy firma wspoltworzy aktywnosci pozapracowe? macie moze jakas druzyne pilkarska, albo sekcje kolarska? czy przewidziany jest jakis budzet szkoleniowy rocznie na pracownika? czy w kuchni jest ekspres z dobra kawa i duzy wybor herbat? ile razy w tyg w kuchni sa owoce? czy macie jakis chill out room z pilkarzykami lub konsola? to niby drobne rzeczy ale warto dopytac bo od razu widac wtedy z jaka firma ma sie do czynienia.

heh
@zaciekawiony

trochę popłynąłeś kolego z tymi piłkarzykami i konsolą

@zaciekawiony

Home office na produkcji???

@zaciekawiony

Bo my o tym rozmawiamy...

@zaciekawiony

ja biurowi mają to się nie interesowałem

jak*

Enu
@zaciekawiony

To sie nazywa konkretny zestaw pytan, haha

Simon
@zaciekawiony

widze, ze naprawde wymagajacy z ciebie pracownik, ale dobra kawa musi byc, bez kawy ani rusz z robotą

Yen

macie ZFŚS?

ww
@Yen

mamy, powinna być o tym informacja np w ogłoszeniu o pracę ale widzę że nie ma, a to w sumie całkiem na plus działa

ww
@Yen

niektórym w sumie zależy na tym żeby to było a jak nie ma to np się mniej interesują firmą. wiadomo ze benefity też ważne

Marko

Biorąc pod uwage nowoczesnosc firmy zakladam ze magazyn tez jest zaawansowany technicznie. jakie pasuje miec uprawnienia żeby sie ubiegać o pracę. Ms Officem wózki widlowem, wzyżki. Co jeszcze?

@Marko

ms office jest potrzebny na magazynie?? do czego?? jakieś programy się na tym opierają czy co

@Marko

jeśli to bezsensowne pytanie to sory ale pierwsze słysze o czymś takim

hm

a co do ofert tak jeszcze dodam że nie zawsze wszystkie info są na ogłoszeniu

Visa
@hm

te co ważniejsze to jednak są. resztę sobie dogrywasz na rozmowie rekrutacyjnej bo po to ona jest żeby się zapoznać z warunkami i obowiązkami. do pracy cię to jeszcze nie zobowiązuje więc warto się wybrac

Doodo
@hm

Ms Office jest potrzebny prawie wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Witoplast Kisielińscy S. j. - Rudno

• Jak się pracuje w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Witoplast Kisielińscy S. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Witoplast Kisielińscy S. j.?

Kandydaci do pracy w Witoplast Kisielińscy S. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Witoplast Kisielińscy S. j.
3.9/5 Na podstawie 945 ocen.

Witoplast Kisielińscy S. j.