Carrière

Opinie o Carrière

Agnieszka Majer

Cześć nie gódźcie się. Mnie kilka miesięcy temu zbywali na szczęście znalazłam lepsze biuro jak dla mnie i nie zdzierają tak dużo jak Holland. Ja się na nich osobiście zawiodłam.....

kasila

jestes na stawce wiekowej ? o kurde powiem ci ze za ubezpieczenie sobie duzo zycza i za dojazd tez .... wydaje mi sie ze nie pojade na ta rozmowe jak tak to wygląda ... ;/

Kama

za zakwaterowanie 83 euro, ubezpieczenie 38 i na dojazdy 10 euro i to wszystko na tydzień troche mnie to przeraziłobo powiedziała mi ze na tydzień zarobie około 200 euro musze chyba jeszcze na wyzywienie wydac wiec myśle ze na czyto zostanie tak około 150 euro moze wiecej

kasila

kama a ile trzeba za zakwaterowywanie płacić ? no dokładnie tez mnie ciekawi jak wychodza na tygodniówkach ... czy ktos wie ?

Kama

a czy był juz ktoś tam i może powiedziec czy opłaca sie wogule tam jechac bo dzisiaj do mnie dzwonili i jak mi powiedziała ile trzeba płacic za zakwaterowanie itp to powiem szczerze mało co zostaje na tydzień

Berta

no a niektóroch zbywają gadką żeby czekać na telefon

kasila

czy ktoś wie czego pytają z jezyka, zostałam zaproszona na rozmowe w pon. i nie wiem czego moge sie spodziewac

@kasila

Czytaj wyżej było już omawiane :)

Jula5020

No ja czekałam trzy dni i zadzwonili z oferta jadę w niedzielę na pomidory

@Jula5020

dziś dzwonili

katrin

Hej. Pytanie jest ile mają zleceń na dla ludzi a ilu rekrutują :) Ja byłam z mężem tydzień temu i czekam dziś na tel. Widać że sezon się rozkręca w internecie jest coraz więcej ogłoszeń. Ja jeszcze aplikowałam do innych firm tak na wszelki wypadek Trzymam za Was i nas kciuki ;)

marcin

A ktos wyjezdza na ten weekend z opola

Piotrek.

Wkurzam sie tylko bo takie największe tłuki dostają propozycje pracy a ludzie którzy faktycznie jej potrzebują - nie.

gabuska
@Piotrek.

Hejka piotrus nie rozumie nie zapisali cie ja nie mialam zadnej rozmowy mam prawko i kurs nz widlaki ale to nie jest w cale konieczne samochodem mozesz jezdzic ale nie musisz sie zgadzac ja teraz bine od 6 do 18 oprocz soboty na okraglo i ledwo chodza tyla roboty jest

@gabuska

Pani mi powiedziała krótko, że najpierw są brane pod uwagę osoby, które mają prawko, upr. na widlaki, które znają świetnie ang. A później ci drudzy... Jeśli chodzi o ang to też nie chciała mnie pytać ale ja pow. że możemy spróbować pogada ć po angielsku. Jutro będę tam dzwonić.

gajo90
@gabuska

a teraz jestes w tym rotterdamie? i jakie tam warunki mieszkaniowe itp ? a robota jaka ? na czym jestes ?

Piotrek.

Nie rezygnuje Grażka, zadzwonie do nich w najbliższym czasie. Poczekam, a jak nie to zagadam do kuzyna bo jest w jakiejś firmie koordynatorem i może mi pomoże.

Adrian

Cześć Mobile. Czy może ktoś z Was napisać jak wygląda rozmowa po angielsku oraz jakie padają pytania? Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Dokładnie ;]

@Piotrek.

to co Piotrek rezygnujesz z wyjazdu?czy szukasz gdzies indziej?

marcin

Ja bylem na rozmowie 14.04 w Opolu na rozmowie tez mowili ze ofert jest duzo a teraz do nich dzwonie to nie maja zadnych ofert

Bonia
@marcin

grazka, dziękuję,ciekawe czy ta firma się sprawdza... czy znajda prace i zadzwonią.

Bonia

Hej, czy ktoś był na rozmowie i prace do Holandii w Opolu, co się pytają i czy mówią ze jest ta praca i wyjazd. Bo może po takiej rozmowie można czekać i czekać na telefon od nich, Proszę o szybki odpis , do Opola jadę w Poniedziałek, pozdrawiam BONIA.

@Bonia

ja bylam w opolu wczoraj.i zapewniali mnie ze praca jest (najwiecej w ogrodnictwie) a wyjazdy sa co tydzien,ja mam czekac na telefon bo moze wyjazd bedzie juz w ten weekend ale to sie okaze

bonia
@grazka

dzięki za odp.jakie wrażenia,o co pytają,czy potrzebny jest j. angilski,

@bonia

jesli chodzi o ang to ja mialam test pisemny a,b,c 30pytan zwiazane z praca w nl,ale nie jest on wzmagany perfect wiec nie masz sie co stresowac.ogolne wrazenia dobre,bardzo mile panie w biurze ,odpowiedzialy mi na wszystkie moje pytania.pytaja o to gdzie pracowalas wczesniej i dlaczego chcesz wyjechac a reszte to takie formalne pytania,gdzie chcesz psacowac, na jaki okres czasu itd

Jowita

No mówiłam mówiłam balonie ;p

balon

Moze ta firma to jeden wielki pic na wode hahaha

Jowita

Ta rozmowa po ang.to tylko pic na wode, formalność. Też byłam dzis w Gliwicach na 15 i pani nawet nie chciala mnie pytac po angielsku

@Jowita

Też mi się tak wydaje:)

@Jowita

Też mi się tak wydaje:)

Lajkon

Ja tez po rozmowie juz ale nie jestem w stanie nic konkretnego powiedziec jesli chodzi o wyjazd, a gdzie byl ten test z pytaniami, bo chyba nie w gliwicach???

@Lajkon

w opolu,chyba jako jedyna z tad tam bylam..

@Lajkon

No żadnych konkretów.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière