Carrière

Opinie o Carrière

Jak szefostwo w Holland Contracting traktuje ludzi?

Misiek Nowy wpis

Brak szacunku do ludzi wyrzucili mnie z mieszkania ze pijany chodzillem

kasuja opinie Nowy wpis

bo jakby ludzie sie dowiedzieli, to by poszli gdzie indziej :)

Hehe

Nie polecam agencji, omijać szerokim łukiem. Zakwaterowanie po kilka, kilkanaście osób! Nie sprawdzają swoich pracowników i ściągają najgorsza patologię większość po więzieniach. Maja totalnie (usunięte przez administratora) w to co się dzieje w pracy i na lokacjach, upomnienia za byle co i koordynatorzy idioci totalnie nikompetentni. Zarabiają na mieszkaniach agencyjnych i nie zapewniają godzin. Czasami pracowałam 2 dni w tygodniu. Nie jestem typem lesera darmozjada a zostałam potraktowana jak najgorsza (usunięte przez administratora) i mieszkałam z ćpunami.

Olga Nowy wpis
@Hehe

Skandal z tym zakwaterowaniem z tego co piszesz!! Gadaliście o tym z kimś? Ja bym chyba nie pojechała

Ja nie powiem bo pracowałam dosyc dawno ale nigdy nie mogłam narzekać na tą firmę. Wypłaty zawsze na czas. Mieszkałam na Czerwonych w Capelle. Mieszkania super czyste. Pokoje po dwie osoby. W sumie te kary to tez pamiętam ze były ale na szczęście nigdy mnie to nie spotkało. Chciałabym żeby teraz moja córka wyjechała z tej agencji i mam nadzieję ze i Ona się nie zawiedzie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Carrière? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
niezatrudniony pracownik

chciałam pracować przez tą agencję.. Pierw zapewniono mnie że będę miała pracę, a następnie dowiedziałam się że jednak nie... Zaproponowano mi inną ofertę która za godzinę pracy była o 2 euro mniej płatna.. Szczerze nie byłam zadowolona, bo wiedziałam że osoby za granicą lepiej zarabiają. W sumie wychodziło jakoś 300 euro na tydzień (tak mnie poinformowała pani z biura). Umówiłam się z panią z biura, że do godziny 17.00 dam jej odpowiedź. Zadzwoniłam 17.01 (pewnych powodów było to nie możliwe prędzej) i dostałam odpowiedź że już za późno na telefon ... Jeszcze na następny dzień dostałam telefon z informacją,że mam sobie szukać innej agencji. Gratuluję jakże humorzastym panią z biura przez które muszę szukać innej agencji.. Na prawdę ciężko zrozumieć, że komuś może jakaś oferta nie odpowiadać i nie muszą przyjmować kompletnie wszystkiego co agencja proponuje ??!! Ponadto godzina 17.01 to nie jest aż tak późny telefon żeby robić z tego problem i informować że już "po czasie" jakby to były wyścigi.. Nie polecam

Marcin z magazynu

Holland Contracting to największa ściema ze wszystkich Agencji jakie istnieją, odradzam wyjazdów na ich lokacje.

kari

Hej. chce ktoś jechać do pracy od tej agencji? jadę sama, a zawsze z kimś to lepiej. Pozdrawiam

Jacek
@kari

Jak oceniasz pracę za pośrednictwem tej agencji? Finalnie udało Ci się pojechać i przepracować określony czas? Powiedz nam coś więcej, ponieważ nic nie dodałaś po swoim wpisie a strasznie mnie on zaciekawił. Żałuję, że wcześniej nie trafiłem na ten wątek.

Barooon
@kari

Szukasz kumpla, czy kumpeli?

Marko
@kari

Hej i jak Ci jest ja idę za niedługo do tej agencji na magazyn

Dawid

Jak oceniacie klimat w firmie?

Byly pracownik

Witam . Pracuje ogólnie od 2 lat przez firmę Holland contractig i do tej pory było super naprawdę mogłam polecić każdej osobie ta firmę aż do tej pory .. ja wiem że Holland ma swoją firmę dockholland gdzie pracują sami debile już teraz chodzi o czyscika ! Gdyby nie on naprawdę było by inaczej . A otoz mam taka sytuację z chłopakiem pracujemy na sortowni papryki praca ok godziny są mieszkamy na też ujdzie z 2 chłopakami którzy ostatniej soboty zniszczyli sofe w pokoju . Po tym od razu napisałam do holandu że oni popsuli to i ja płacić nie będę za nic . Po czym dzisiaj był pan czyscik i dostaliśmy karę 170euro od osoby to się w głowie nie mieści człowiek młody przyjeżdża za granicę żeby zarobić to oni jeszcze odciagaja nam kasę jak się Tylko da ! A co najlepsze mieszkam tu dopiero tydzień a oni wmawiają mi że mieszkamy tam to mamy ponieść koszty to jest śmieszne co wy robicie ! Zmiencie to lepiej bo za niedługo to nikt przez waszą firmę nie wyjedzie już bo będzie się bał mieszkać na waszych mieszkaniach żeby Pan czyscik nic nie znalazł i kary sie posypia . ! Tragedia

bolo
@Byly pracownik

hej zglos ta sytuacje do odpowiedniej instytucji.To jest nielegalne co robia tylko zeruja na wyplacie pracownika.Nie pamietam nazwy ale wyklikaj w google.

No mattet
@Byly pracownik

Sncu.nl w języku polskim tez można wypełnić formularz zgłoszeniowy i donieść na agencje.

Sz

Jak kolega uważam ze firma (usunięte przez administratora) na kasę chodzi o opiekę koordynatora(jedna wielka zciema wywalone 15e tygodniowo;a pan czyścik to historia na książkę.... Pije na mieszkaniach potem jeździ autem i pstryka zdjecia a po pracy spalił mieszkanie _to w skrócie tacy ludzie tam pracują. Dla pracujących obecnie postać znana i chroniona przez holand

Podpowiedzcie jakie warunki mieszkaniowe organizują dla nowych pracowników?

Jolka

Pracuje długo przez ta agencje i jestem bardzo zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Opole

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Carrière