Carrière Uitzendbureau

Opinie o Carrière Uitzendbureau

Śmieszniludzie Nowy wpis

Ja was nie rozumiem, narzekać ale sami podpisujecie te papierki które wam wysyłają i wszystko jest tam jasno napisane co jak dlaczego..

@Śmieszniludzie

Cześć, powiesz co jest w tych papierach napisane? chce mieć jasność nim w ogóle się zaangażuje. Widziałem, że na orderpick maja ofertę wystawiona, mam doświadczenie i może bym zjechał. Oni jakoś więcej dokumentów maja niż inne agencje?

Olcia Nowy wpis

Teraz są jakieś wyjazdy do Holandii? Włączyłam ofertę orderpicker i mi się wyświetliło że jest niedostępna, a patrzę teraz że to ogłoszenie sprzed dwóch lat. Interesowałby mnie wyjazd teraz, mam już doświadczenie w takiej pracy. Po ile godzin się zbiera zamówienia dziennie, ?

to rzeczywiście jak człowiek chory to chwili spokoju nie dają z tego co piszesz...:P ale co do tych premii, no to logiczne jest dla mnie, że im większa norma wyrobiona, to lepsza premia, pytanie tylko czy szeregowi pracownicy też mają wtedy wyższą premię, czy tylko sam lider?

Waldek

Powiem tak doouki z nimi jest ok to jest ok cukruja itd wystarczy coś i już oszukują z wypłatami.. Kary jakieś śmieszne itd kontaktu nie ma z nikim lipa ogólnie agencja naciąga ludzi i oszukuje

Wszystko pieknie do poki jest sie w ich office, bartek blyska najnowszym Samsungiem foldem, zas wiecznie nie zadowolona domi eksponuje torebke Michaela Korsa, Boss jezdzi porsche 911 a to wszystko dzieki Tobie! Warunki mieszkaniowe melinowe, smrod muchy alkohol brud i potem rombia na kazdym salarisie wystawiaja jeden niepelny w czwartek zeby juz sobie sciagnac i kolejny z 10 roznymi korektami w piatek zeby sciagnac ponownie plus zabieraja cale wakacyjne i skladki premium dla siebie te biuro to kompletne dno i niestety (usunięte przez administratora)

Osoba kontaktowa na wypadek smierci

Cześć, zostawiam komentarz i liczę na pomoc. Czy jeszcze można wyjechać na orderpickera? W lutym były takie ogłoszenia do holandii ale w 2022 to teraz nawet się nie wyświetla już całość. No ale jak można to jaka umowa wtedy przysługuje? Polska czy zagraniczna? Bardzo ważne dla mnie, mam nadzieję że ktoś da znać.

Praca nie jest trudna jednak kontakt z koordynatorką utrudnia sam dzień w niej. Operatorzy i superwajzorzy to jedyni ludzie którzy faktycznie próbują ci pomoc i wyjaśnić niedogodności co do wypłat lub ich braku. W mieszkaniu trzeba użerać sie z plagą szczurów a po zgłoszeniu dostajesz jedną lub dwie pułapki na nie. Po przeniesieniu na mieszkanie agencyjne które liczy 27 współlokatorów odpowiedzialność jest ponoszona wspólnie za bałagan. Nie raz spowodowany alkoholikami pracującymi w firmie. Podczas gdy chcesz zakończyć współpracę w firmie nie licz na godne rozliczenie ponieważ koordynatorka naliczy ci dług lub zniszczenia na mieszkaniu , które czasami były odrazu po wprowadzce lub spowodowane innymi osobami mieszkającymi tam. Firma zatrudnia bardzo dużo ludzi przez co dostajesz minimum godzin pracujących (2-3dni) po czym naliczają cię na minus za mieszkanie nie mogąc ci zabrać za nie z tak niskiej wypłaty. Po zwolnieniu się z firmy koordynatorka unika wszelkiego kontaktu w sprawie wypłacenia godzin urlopowych . Po wystawieniu nie odpowiadającej im opinii straszą zwolnieniem z pracy . Nie polecam

Myślę nad zatrudnieniem u nich, szukają teraz pracowników magazynu do Holandii. Podali tam stawkę euro 12 - 12,72 za tydzień, ale to chyba pomyłka i chodziło o godzinę co? Do tego trzeba mieć własny transport, czy firma zwraca za paliwo i ewentualne naprawy? Jest gwarancja min. liczby godzin na miesiąc?

Lonuc

I worked at Rainbow and it was ok but Aneta started scaring me about overtime. Nevermore

@Lonuc

Why didn't you call the office?

Jacek

Rok temu było dobrze ale odkąd pojawiła się w Rainbow Aneta ta z carriery to masakra ona wogole nie wie co się dzieje na firmie ludzi zastrasza ogólnie nic ciekawego żałosna

@Jacek

Przez jedną osobę się tak wszystko zmieniło? Czy jeszcze jakieś zmiany weszły przez ten czas? A zarobki utrzymują się na dobrym poziomie?

Krzysztof Cichocki

Fz ja tam pracowałem niedawno i tylko ten sezon zresztą nie do końca ale rozmawiałem z ludźmi co tam pracują już jakiś czas i kiedyś było inaczej podobno ja tego nie powiem nie byłem nie widziałem ale z mojego bycia tam to no praca jak praca czasami nadgodziny mieliśmy fajna ekipę wózkowych wiadomo trza się dotrzeć jakieś spinki bywały ale suma sumaru ok a jeśli chodzi o Anetę to ja choć tam miałem do niej jakieś swoje halo to pomyliłem się.. Każdemu może się zdążyć... Trza samemu się przekonać

@Jacek

JACEK Ja miałem kontakt z pAneta chwilowy ale był i powiem tak jak ma się zachowywać pracodawca tym bardziej że przemiał ludzi co tydz inny też miałem rozmowę z pAneta konkretną coś mi się tam nie spodobało ale z biegiem czasu zrozumiałem że ona nie chce źle.. Wiadomo cos tam cos tam ale to jest do przyjęcia nie będę się tu pocil poprostu problem i rozmawiać z p Aneta a nie.... Czego ja nie zrobiłem..

Kc2

Czytam i w większości opinie to prawda przeszedłem przez to zaczynając od kierowcy to też nie miałem zapłacone i do dnia dzisiejszego naweg głupie dziękuję by jakiś wyglądało szacunku do pracowników brak masz robić jak zwał to zwał i cicho siedzieć a broń boże powiedz nie nadgodziny przymusowe a jeśli nie chcesz to lipa kierowca i ludziach którzy są nie wygodni robią skazy na autach aby skasować później na 200euro kierowcę niby kontrola bla bla jeśli robisz zła opinie to dzwoni p Gosia i bajeruje i nic z tego nie wynika jak było przed tak jest po czule słówka he masakra i za to że się upominasz o swoje to brak współpracy a co okazuje się lepszym rozwiązaniem.. Przestroga uważać na p Anetę z Rotterdamu pozdrawiam nigdy więcej i uważajcie

Jzozek

Agęcja bardzo dobra pomocna , a od kiedy w holandi są diety hehe.Zadna agęcja nie ma diet w holandi tylko dodatki wakacyjne i urlopowe do tego zmianowe jak tak jest dobrze w Polsce to czemu każdy szuka za granicą pracy cariere jest jedną z lepszych agecji pracowałem w wielu i ta mogę polecić każdemu kto chce pracować a nie balowac .

Adrian
@Jzozek

Jakie są miejsca zakwaterowania, które organizują? Czy dobrze utrzymane i na ile osób? Jak oceniasz koszty wynajmu i ile można u nich zarobić stawki godzinowej oraz z tych dodatków?

Drogi Mateuszu, Przykro nam, że jesteś niezadowolony ze swojego doświadczenia z nami. Twoja opinia jest dla nas naprawdę ważna i chcemy zrozumieć, co poszło nie tak, aby móc poprawić jakość naszych usług w przyszłości. Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji z naszymi pracownikami. Dlatego chcielibyśmy poznać więcej szczegółów na temat Twoich doświadczeń. Czy mógłbyś przesłać nam swój numer telefonu lub adres e-mail na info@carriere.com? Zapewniamy, że dokładnie zajmiemy się Twoją sprawą Dziękujemy też za podzielenie się swoją opinią. Mamy nadzieję, że damy radę odzyskać Twoje zaufanie. Pozdrawiamy Carrière Team.

Pati

Polecam AGĘCJE zawsze znajdują rozwiązania jedna z lepszych agecji w której pracowałam .

Łukasz

Jednak nie jest to zła agecja jak myślałem cofam złe opinie które pisałem wcześniej jednak biuro się interesuje,nie zostawiają ludzi pani Gosia z Cariere jest bardzo pomocna i szybko rozwiązuje sprawy dziś mieliśmy rozmowę i doszliśmy do porozumienia szkoda że wcześniej nie miałem kontaktu z tą panią ogólnie firmę mogę polecić , dziękuję za pomoc pani Gosi .

Ktosik

Pracuje dla tego biura od 5-6 lat, wszystko było wporzadku do czasu kiedy zaczęłam pracę w innej firmie, mianowicie AH Rossendaal Ogólne warunki mieszkaniowe nie są najgorsze ale jeżeli chodzi o ludzi to porazka. Borykam się z problemem z ludźmi na domku, są to 3 panie które najwidoczniej mają chody u menadżera, wielokrotnie zgłaszałam nie odpowiednie zachowania z ich strony a biuro nic z tym nie robi. Najwidoczniej mają gdzieś stałych pracowników i ich komfort psychiczny. Jest godzina pierwsza w nocy a Panie urządziły sobie wspólny wieczorek, przez co inni ludzie nie mogą spać.

Patryk

Jednym słowem dramat właśnie się zwolniliśmy brak godzin panie w biurze niemiłe.bez pojęcia w samej pracy zastraszanie przez Dawida panie z biura nic nie robią brak godzin i często transportu do pracy ciągle rezerwy na zakwaterowaniu (usunięte przez administratora) i rządzi tam niejaki Kewin hehe gość z kosmosu .No i jakiś Rumun tragedia ogólnie ten hotel to jakaś kpina co się tam dzieje babki z biura też nie błyszczą mądrością do pikowania niech idą a nie siedzą cały dzień i się śmieją .Nie polecam tej agecji wolę zebrać niż być poniżany w CARIERE AMSTERDAM ALBERTHEIN.

Drogi Łukaszu, przykro nam słyszeć coś takiego. Chcemy dowiedzieć się więcej o Twojej opinii i zadzwonić do Ciebie, aby porozmawiać o Twoich doświadczeniach z nami. Czy możesz przesłać nam swój numer telefonu lub adres e-mail na adres info@carriere.com? Z góry dziękujemy i mamy nadzieję, że wkrótce się odezwiesz. Pozdrawiamy, zespół Carrière.

Lukasz

Tragiczna agęcja wypłacie odszkodowanie nawet na e maile nie odpowiadają strach ich obleciał niech każdy omija ta AGĘCJE

MA

Odradzam z całego serca brak godzin totalna dezorganizacja w pracy wyzysk i zastraszanie trzeba to zgłosić zgadzam się .Nie warto opisywać tutaj tylko odrazu zgłaszać popieram .

Łukasz

Tak pracowałem nie zarobisz tam kompletna porażka więcej wydałem na wyjazd niż zarobiłem tragedia wyzysk w pracy nacisk na normy nieludzkie szczególnie przez Dawida teamlidera kurtki mówiąc godzin brak nie zarobicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière Uitzendbureau - Berkel en Rodenrijs

• Jak się pracuje w Carrière Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Carrière Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière Uitzendbureau