Carrière

Opinie o Carrière

magda

jedzie ktoś z Was jutro do pracy w szklarni przy zbiorach pomidorów ?

@magda

Jutro wyjeżdża mój znajomy. Po jakim czasie do Cb zadzwonili z ofertą? Znasz angielski, prawko masz?

Piotrek.

No ja też po rozmowie. Nie podobała mi się. Pytania takie jak u "mysza", aczkolwiek pani wyraźnie dała mi do zrozumienia że najpierw brane są pod uwage osoby które mają prawo jazdy, uprawienia na widlaki, które znają bardzo dobrze angielski i które juz pracowały w Holandii. tyle w temacie.

grazka

ja tez juz jestem po spotkaniu,czekam na telefon z wiadomoscia o wyjezdzie ale interesuje mnie szczegolnie praca na produkcji lub przy ktwiatach.jesli chodzi o ang to mialam test pisemny 30 pytan a,b,c.

mysza

jestem już po spotkaniu, pytali co wczoraj robiłam? jak się czuję? i dlaczego chcę jechać?

Jaka miejscowość?

kjkj

trzeba zabrac ze soba, PRZESCIERADLO (KONIECZNIE!), posciel, poduszke (Najlepiej spiwor), bo gdzieniegdzie zdarzy sie spac na samym materacu. bylem na orchideach zjechalem teraz na tydzien, ale juz nie pojade. ogolnie warunki pracy, gorzej niz w Auschwitz (Nie ujmujac!), jedna lazienka na szklarnie wielkosci centrum handlowego M1, i to zdewastowana. Gonia do pracy, stoja nad Toba, i ciagle "TEMPO , TEMPO!!" jakby czlowiek tam zarabial 5000€. ogolnie nie polecam, to nie praca a szkola zycia.

katrin
@kjkj

Coś napisze... zasieje ziarnko niepewności i cisza :(

Piotrek.

W weekend to ja też moge:P Jutro rozmowa :D O co Cie pytała po ang.?

kubus

siemka ja po spotkaniu dzisiaj... troszke histori gdzie pracowalem krotka rozmowa po angielsku... bardzo milo wszystko i byc moze wyjazd juz w weekend... ktos tu tez sie szykuje na wyjazd?

Piotrek.

Bo jest ich dużo aktualnie, sama rekruterka mi tak powiedziała. Jutro na spotkaniu sie dowiem.

mysza

więc narazie musimy się tutaj na forum komunikować między sobą

mysza

wogóle to fajnie by było się razem spichnąć może przez fb jak już wiadomo będzie kto kiedy jedzie, żeby nie jechać samotnie tylko dwójkami, trójkami, jeśli będzie to możliwe, zawsze to raźniej

grazka
@mysza

ja jestem za, tylko wszyscy musimy znac dokladny termin wyjazdu :)

mysza

dzięki za info, jutro po rozmowie też napisze o co mnie pytali

magda

cześć, czy wyjeżdza może ktoś z was w srode 06.05 do pracy w szklarni ?

gajo90

nom pytali. mowilem ze mi to obojetne na co. co beda mieli tam pojade

Lajkon

gajo90, napisalem Ci meila.

arti

gajo90 a pytali na co bys pojechał

mysza

dzięki, i to wszystko po angielsku mam rozumieć?

@mysza

tak tak. jak chcesz cos zapytac jeszcze to pisz nac xerien@interia.pl

mysza

jadę właśnie jutro na spotkanie do gliwic, chciałabym aby ktoś napisał kto już był na takim spotkaniu w jaki sposób sprawdzają naszą wiedzę z angielskiego, czy jest to po prostu rozmowa czy inna forma...? dzięki

@mysza

rozmowa krotka tylko. mnie pytali jak sie czuje dzis. co sadze o pracy ktora oferuja i gdzie wczesniej pracowalem

dominiska

gajo90 - 2014-05-05 12:20:58 przerabane bo w pospiechu trzeba bedzie sie pakowac a to najgorsze bo polowe rzeczy sie nie zabierze pozatym ciekawe co trzeba brac ze soba

gajo90

ja powiedzialem ze chce wyjechac od 14stego tj sroda to pani powiedziala ze dopiero 12stego beda dzwonic jak bedzie 14stego. oni dzwonia 2-3 dni wczesniej dopiero przed wyjazdem wiec to jest z dnia na dzien praktycznie co jest troche niefajne

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière