Pracownik produkcji sałatek w Tuinderij Vers bez języka angielskiego

Brielle
Inny13 €brutto / godz.
Oferta opublikowana02.05.2024
Oferta wygasa22.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.Stanowisko: Pracownik produkcji sałatek, Tuinderij VersLokalizacja: Brielle, Holandia

Obowiązki

  • Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy taśmie produkcyjnej przy przygotowywaniu gotowych dań. Praca polega na myciu, krojeniu warzyw, z których następnie przygotowywane są sałatki. Następnie są one pakowane, etykietowane i szykowane do wysyłki. W firmie obowiązuje system pracy na 3 zmiany

Wymagania

  • Dokładność
  • Komunikatywny język angielski
  • Motywacja do pracy

Oferujemy

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym –od €13,27 brutto/h. +dodatki
  • Dodatki zmianowe iweekendowe
  • Dodatek wakacyjny iurlopowy
  • Dodatek dla kierowcy
  • Ubezpieczenie holenderskie
  • Możliwość zakwaterowania itransportu do pracy
  • Opieka polskiego koordynatora

Dodatkowe informacje

  • Tuinderij Vers B.V.to nowoczesne przedsiębiorstwo przetwórstwa spożywczego, specjalizujące się w przygotowywaniu owocowych i warzywnych dań gotowych do spożycia. Firma oferuje pracę w zakładzie produkcyjnym w Brielle
  • Spodobała Ci się ta oferta?Aplikuj już teraz!Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/tuinderij[gowork]48
  • Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności:bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1