Carrière

Opinie o Carrière

szuman - 2014-05-05 11:51:20 oki

dominiska

katrin - 2014-05-05 08:22:17 dowiesz sie jak zadzwonia do ciebie do mnie 3 dnia zadzwonili i w srode mam spotkanie w biurze to czegos sie dowiem

katrin
@dominiska

Już byłam na rozmowie czekam na tel. odnośnie wyjazdu myślałam że Wy coś więcej wiecie czy to jest od razu i jak by co ile czekaliście na jakiś wyjazd

dominiska

moj mail dominika.malek@vp.pl jak cos pisac

katrin

Hej. Ja czekam na telefon odnośnie wyjazdu, zgłosiliśmy się na wyjazd po 11.05. czy jest realne że od razu pojedziemy czy czeka się dłużej ?? Jak Wam tam jest i jeśli mogę spytać jakie są pokoje i co zabrać ze sobą Pozdrawiam katrina

Piotrek.

A teraz uciekam ostatni dzien do pracy. Milego dnia :)))))

gajo90

do mnie tey mozecie napisac :P xerien@interia.pl

Lajkon

puscilem meila...

nie moge wyslac piotrek

Piotrek.

Dominika mam. Napisz mi cos na meila to podam Ci jutro dokładne namiary. piotr.szczepanik @o2.pl

Piotrek. - 2014-05-04 21:05:26 masz facebooka

dominiska

Piotrek. - 2014-05-04 21:05:26 ciezko mi powiedziec bo wszedzie jest inaczej to zalezy od ludzi i wgl

znajoma ma racje

dominiska

takie czasy niestety poza tym zagranica uczy zycia wiem to z wlasnego doswiadczenia

@dominiska

Powiesz coś więcej? Ja wyjeżdżam pierwszy raz, chciałbym się dowiedzieć szczegółów aby później wiedzieć jak sie zachować... Znajoma mi tylko mówi aby mieć twardy tyłek.. Bo?

Piotrek.

Dokładnie. Zgadzam sie z Toba w 100 %! Polak Polaka oszuka, utrudni zycie itp. Szlag mnie trafia jak widze takich ludzi aczkolwiek jestem do tego przyzwyczajony przez moją teraźniejszą prace choć wiem, że może być gorzej.

Lajkon

macie z kims kontakt kto jest z HC na miejscu?

@Lajkon

Ja mam z dobrą znajomą ale nie warto słuchać opinii jednej osoby. To jest tak 50 zadowolonych, 50 nie zadowolonych. Teraz ludzie do wielka wielebność przecież... :P

dominiska

czego tak mowisz. tam co byłam wczesniej ludzie byli ok.rozny wiek ale stwierdzam czyjałs opinie polak polakowi potrafi utrudnic zycie

czego tak mowisz

dominiska

Piotrek. - 2014-05-04 19:40:08 moze bedziemy w tym samym miejscu a jak nie to w tym samym domku

@dominiska

No fajnie by było.. Ale znając moje szczęście to trafie na obce ryje.

@dominiska

No fajnie by było.. Ale znając moje szczęście to trafie na obce ryje.

dominiska

byłam juz zagranica ale tu sie gdzies obawiam jechac jak to bedzie i wogole

@dominiska

Myśle że jak większość... Ja też.. Gabuśka a Ty jechałaś sama i dojechałaś już do osób które tam dłużej pracowały czy jakaś nowa grupa?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière