Carrière

Opinie o Carrière

Piotrek.

Gabi ja chce na dłużej jechać. Conajmniej 6 mies.

Piotrek.

Gabi ja chce na dłużej jechać. Conajmniej 6 mies.

Piotrek.

Powiedzą, powiedzą jeśli coś będzie. Moim znajomym powiedziała w tym samym dniu.

gabuska - 2014-05-04 19:16:56 po ile godzin sie robi dziennie

gajo90

ale jemu jeszcze nie powiedzia kiedy wyjazd. mi babka powiedziala ze oni dzwonia z 3-4 dni wczesniej o wyjezdzie :> ja po tym 14stym bym chcial wyjechac. a ty gabuska na jak dlugo tam jestes albo chcesz byc ? ja mysle jak najdluzej

gabuska

Piotros to napisz kiedy wyjazd i do jakiej firmy to ci powiem czy ta sama he he moze sie spotkamy a na ile chcesz jechac

Piotrek.

Dokładnie:) Nie zniszczony itp.

musi byc wazny poł roku

Tylko dowód.

Lajkon

a jakie dokumenty mowioi wam zeby przywiezc?

Piotrek.

Ja jeszcze nic nie wiem. Rekruterka mi mówiła tylko że dużo aktualnie mają ofert... Nic poza tym.. I że najczęściej są to kwiaty.

Lajkon

raczej chyba trzeba byc wtedy na kiedy/jest sie umowionym,jakby kazdy tak mial wybierac to nie ogarneli by tego, a ktos wie czy jest praca na produkcji, bo tak mi sie wydaje ze mi ta kobieta mowila z ktora rozmawialem o pracy na produkcji

Piotrek.

A nie beda zli ze sie nie było? Ja pójde wcześniej, najwyżej mnie wygonią:D

Lajkon - 2014-05-04 17:03:35 jedz w srode na rozmowe ja mam na 10

Lajkon

ja to wogole nie wiem jeszcze jak bede jechal...

dominiska

a ma ktos w srode na rozmowe

Piotrek.

Ja mam o 14,ale przyjdę o 13 o może zdążę na wcześniejszy pks.

Lajkon

jak jechalem tez nie mialem dobrej opini o otto a jednak rzeczywistosc okazala sie inna,rozmowe mam w gliwicach chyba kolo 12 jakos

dominiska

mam nadzieje ze z tych osob co tu piszemy bedziemy tam razem robic

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière