Carrière

Opinie o Carrière

kama7

ale dramatyzujecie... warunków nie mają złych... zależy gdzie się trafi i na jaką prace... każdy ma swoją opinie bo różne są gusta.. ale jak ktoś chce pracować to będzie... a co do biura to panie w Opolu są bardzo miłe.. ja wyjeżdżam po raz kolejny z tej firmy w niedziele i nie narzekam..

arti

Piotrek to do jakiej firmy dzwoniłeś ze odrazu

Lajkon

Porownujac oplaty ktore pobiera hc do oplat ktore pobieraja inne biura to prawdziwa lichwa. Co do zarobkow (nie wliczajac nadgodzin, jezeli wogole sa) to 200 jurkow nawet jak na warunki holenderskie to jalmuzna.

ania

Dziewczyn to powiedzcie ile tak mniej wiecej wyjdziecie na tydzien ? bo wydaje mi sie ze troszke duzo chca za mieszkanie a ubezpiecznie.

gabuska

Hejka jak chcecie pisac cos na forum to piszcie logicznie a nie pierdoly jak sie nie chce pra owac lub sprzatac to wiadomo ze kary zaplacisz proste jak kazdy bedzie wszystko olewal i robil burdel w kazdy. Mieszkaniu to jak potem inna osoba moze tam mieszkac musza miec jakix wplyw na to przeciesz

kama7

Hej... Aż mi się nie chce czytać waszych opini... Owszem na bycie kierowca bym się nie zgodziła ale ogólnie holland nie jest złą firmą... Jeśli jesteś dobrym pracownikiem i podłapiesz prace to nie musisz sie obawiać.. co innego jeśli jedziesz tam i się (usunięte przez administratora):D a 200 euro na tydzień to chyba przy 40 godz, ale są też nadgodziny... więc nie można od razu zakładać ze tyle sie zarobi.. poza tym w pl nie zarobisz 800 zl na tydzien, w domu tez nie wysiedzisz.. ja jestem zadowolona z tej firmy, choć miałam częste przeprowadzki.. to jest u nich minus... A co do tego czekania na telefon to zadzwońcie lepiej sami bo oni mają wiele osób.. dostają ofery we wtorki i czwartki więc powodzenia :D

@kama7

Lepiej nie dzwonić. Ja dzwoniłem to mi pani jasno i ze złością powiedziała że trzeba czekać na telefon od nich i może zdarzyć się tak że wcale nie zadzwonią . Więc postanowiłem poszukać w innej firmie. Zadzwonili w tym samym dniu.

@Piotrek.

ja dzwonilem w piatek i pani byla mila powiedziala ze mozna sie przypomniec i ze jak cos bd dzwonic. do mnie tez dzwonili z innego biura od razu ale jak pytalem co i jak to babka sie wykrecala nie umiala jasno wyjasnic co i jak. biuro to nazywalo sie good morning wiec olalem to i czekam co mi z tego powiedza i czekam jeszcze na work force. ale ze zadzwonili to gowno znaczy szczerze

@gajo90

Nie wiem ale ja mam HC w dupie, szczególnie babsztyla który ze mna rozmawiał. Dziękuje pozdrawiam.

at mon

Chcesz pracować dla Holland Konszakting zapraszam-ale Twoje ciężko zarobione pieniądze to dla nich szczęście że zatrudniłeś się w tej firmie! Będziesz kierowcą to za każdą rysę która powstała nie z Twojej winy zapłacisz tylko 256 euro za bałagan w pokoju tylko 25 euro za brudny samochód wedle ich uznania.Mieszka sie w 6 albo 7 osób na mieszkaniu-trzeba mieć mocne nerwy bo nie wiadomo na kogo trafisz. Jak chcesz coś załatwić w swojej sprawie to dzwoń tyko do Justyny to jest jedyna kompetenta osoba na swoim stanowisku reszta to totalna masakra-nic się nie dowiesz nic nie załatwisz!!!!!!!!!!!!! Z mojej strony odradzam propozycje pracy na Green Partners. Ciocia Wiola i Peter to prawie to samo jak Hitler! Masz dwie godziny na to zeby się nauczyć a póżniej wszyscy Cię obserwują z ukrycia. Ciocia Wiola gnębi wszystkich a ten zjechany Peter wyrwany z Albert heina myśli że jest Bogiem-za ziewanie dwa dni wolnego za chorobe-WOLNE NA ZAWSZE-za to że paleta się zachwieje tydziń wolnego-średnia godzin 35 według Petera to rewelacja tylko ze on ma 4000 euro a Ty 680 na miesiąc. Chcesz cokolwiek załatwic w firmie to ciocia Wiola i Baśka wysyłają cię do Petera a on do nich więc załatwisz sobie EO czyli ZWOLNIONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dominiska

hejka bylam na rozmowie w hc 7 maja i nie chce mi sie wypowiadac zadzwonia czyli moga olac

arti

no i nici czekac na telefon

kasia t

witam może mi ktoś powiedzieć czy już tam był i pracował bo mam zamiar jechać ale jak czytam opinie to już sama nie wiem .Rozmawiałam z jedną osobą to sobie chwalili pracę tam.

nick31
@kasia t

Witajcie ludziska... jeżeli to prawda z tym ubezpieczeniem to trochę za dużo odtrącają, za mieszkanie 83 Euro... ubezpieczenie prawie 40!! dużooo :/ dzisiaj przyszła mi oferta z tej firmy na meila i tak się zastanawiam czy wysyłać. Już do 3 firm poszła Moja aplikacja i czekam na telefon. Kasia.t byłem w NL z jednej firmy 2 lata temu i rozczarowałem się mocno. Przede wszystkim nie daj się namówić na wyjazd następnego dnia, takie zachowanie świadczy tylko o tym jaka tak na prawdę jest firma. Gdy zadzwonią zapytaj się gdzie będziesz pracowała, niektóre firmy biorą ludzi do pracy na tak zwanego skoczka, zaliczyłem 7 firm w NL i kokosów z kasą nie było zrezygnowałem i podziękowałem za współpracę. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie nie godź się na hotel, tam największe dziadostwo, jeśli zaproponują Ci mieszkanie w domkach zgodź się... obczaj sprawę jaki będziesz miała pokój, czy będzie dla ciebie jakaś szafka na ciuchy, miejsce w lodówce na żywność. Ja mieszkałem w pomieszczeniu 7m na 7 gdzie było nas 6, spaliśmy na piętrowych łóżkach, a wyjście do następnego pomieszczenia odgradzała stara porwana płachta zawieszona na dwóch gwoździach. Wypytaj się wszystkiego, a z tej oferty zrezygnuje za dużo odciągają.

@nick31

witaj byłam dziś na rozmowie dość fajnie opowiadała jakie są warunki mieszka się w bloku lub w domu osobowe po 2lub3 i wszystko jest fakt ubezpieczenie czeba zapłacić 38eur, mieszkanie 83eur, jak się jest kierowcą to się dostaję 25 euro na tydzień za to że się jeżdzi.Można nadgodziny robić dużo tak powiedziała, ogólnie jest na tydzień 40godzin to wychodzi powiedziała po wszystkich otroceniach 200-220 euro na tydzień plus nadgodziny i osobno liczą weekend.TO SIĘ OPŁACA NIE WIEM PIERWSZY RAZ WYJEDZAM ALE MOŻE JAK SIĘ NIE SPRÓBUJE TO SIĘ CZŁOWIEK NIE PRZEKONA

@kasia t

Teraz musisz czekać na telefon... Jak większość z nas..

@Piotrek.

no muszę czekać ale powiedzieli mi że jak dobrze pójdzie to w niedziele wyjazd już i 3dni wcześniej zadzwonią zobaczymy

franek26

Ja tam pracuje pare lat i nie jest tak zajebiscie jak ci mowia w biurze to wszystko pic na wode nie wiadomo jak trafisz ale nie ma gwarantowanych 40 godz tygodniowo nie ma mieszkan 2-3 osobowych tylko 6-7 osobowe i to nie wiesz na jakich swirow trafisz i to szczera prawda!!! Czyscikowa chodzi raz w tygodniu i sie czepia takich rzeczy ze masakra nawet wlepia kare za wczesniejszych mieszkancow i niestety trzeba to zaplacic nie ma wyjscia a jeszcze wczesniej posprzatac. Nigdy nie zgadzaj sie zeby byc kierowca bo to masakra za rysy nie z twojej winy placisz duza kase. Sprzatanie auta idzie z twojej kieszeni jak nie posprzatasz raz w tygodniu kara! Ta firma to jest NAJWIEKSZY SEP W HOLANDII I ZDZIERCA

@franek26

Zgadzam sie z Toba. Kierowca nie zostane na 100 % chocbym mial czekac na oferte chu wie ile. Jeśli chodzi o czystosc to mysle ze to standard i trzeba sprzatac wiec problemu nie ma no ale kurwa w kasze tez sobie nie dam dmuchać ani sie za przeproszeniem ruchać. No sorry...

gabuska

Hejka ja powiem tak ja na brak pracy nie narzekam mam co tydzien powyzej 40 godzin jestem na kwiatkach

Agnieszka Majer

Rozumiem, ja przyjaciółkę namówiłam, aby wysłała i wysłała również wieczorem wczoraj a dziś o 10 do niej dzwonili.

gajo90

nie jeszcze nie bo wczoraj wieczorem dopiero słałem aplikacje

Agnieszka Majer

Nie koniecznie. Gajo90 a odezwała się do Ciebie już moja agencja?

kub

Myślę, że problem może wynikać również z wieku bo nie łapię się już na wiekówkę. Czekam do jutra i zobaczymy jak to będzie.

Agnieszka Majer

Rozumiem. Ja polecam swoją agencję choć słyszałam że nie wszędzie jest tak słodko jak u mnie... Więc też trzeba się z tym liczyć:-)

gajo90

no ja mam planowany wyjazd niby w srode i tez zobaczymy czy zadzwonia w poniedzialek. jeszcze wysylalem w razie czego aplikacje do wlasnie nl jobs i do work force. z work force pracuje moj kumpel i nie narzeka tez :> zobaczymy jak to bd

kub

Ja miałem nadzieję, że pojadę w niedzielę, przynajmniej tak zapewniali czwartek mija zwolniłem się z pracy i teraz robi się problem. Oby zdarzył się cud i jutro zadzwonili. Dzieciom muszę zarobić na chlebek.

Agnieszka Majer

Ja pracuję poprzez NL JOBS POLAND. Wyjechałam z nimi drugi raz i nie żałuję choć zdania są podzielne i zdaje sobie z tego sprawę, bo sama się obawiałam tego wyjazdu ale jednak nie było czego. Koordynatorzy są jacy są ale da się z nimi dogadać. Czasem sie upalą trawką wtedy gorzej ale ja jestem taką osobą która robi co ma robić czyli pracować a reszta to olewka...

gajo90

a jakież to biuro znalazłaś jeśli można wiedzieć : ?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière