Carrière

Opinie o Carrière

z HC jadę w niedziele z katowic 5.30 na pomidory

Z której firmy?

katrin

a ja czekam już dwa tyg. i nic ... Jak dzwonię to tylko obiecują że zadzwonią

Piotrek.

328 brutto tygodniówki mam (40 godzin) ale Pani powiedziała, że będzie na pewno więcej tych godzin. Lipą jest tylko to, że bede mieszkać w Hotelu bo mieszkania i domy mają zajęte już.

Piotrek.

No ja dostałem 8.21 brutto. Mam wszystko wyszczególnione w umowie. Za mieszkanie i ubezpieczenie łącznie biorą 98,60. To nie tak jak w HC że 130...

Piotrek.

Kasia ja byłem dziś podpisać umowe. W niedziele o 16:30 mam wyjazd, na 8 rano mam być. Do pracy kawałek bo 20-40 min.samochodem a na SoFi teraz czeka się czasem 4-5 tyg. Pani nie ściemniała, powiedziała mi wprost jak jest.

a ile na godz

@Piotrek.

'Hej ja też dziś jadę podpisać umowę w niedzielę jadę na pomidory zobaczymy jak będzie czeba się przekonać samemu. Ino mi przez telefon powiedział że ciężka praca ale też dobra płatna resztę później napiszę jak podpisze umowę. ;-) pozdrawiam

zawiedziona

na pomidorach na szklarni nie jest za ciekawie...

kub

Ja czekałem około tygodnia. Zadzwoń do nich ja jak dzwoniłem to odrazy mowili tak my wiemy ze pan czeka na wyjazd i jestem:) jutro do pracy wiec napisze czy ciezko:) a Tobie powodzenia zycze:)

kub

Ja dzis dojechałem na pomidorki z hc mieszkanie bez tragedi wifi jest i cztery osoby na domku. Jutro do pracy zobaczymy jak to będzie:)

Piotrek.

Aha i oferty dla kobiet mają być bodajże w tym lub przyszłym tygodniu ale trzeba tam dzwonić najlepiej 2 dni po rejestracji i się pytać o siebie. Wiem tylko że ludzie nie lubią pracować w Oss bo jest straszny syf itp.ale nie wiem czy to prawda więc nie będę oczerniać ani firmy ani Nl Jobs.

@Piotrek.

Piotrek a na co jedziesz

@arti

Na zbiór i pielęgnację pomidorów. Jutro wam napisze dokładnie co i jak jeśli chcecie bo jade podpisać umowe do Opola.

kasia t

ciężko się dostać do tego NL czeba znać język długo się czeka na wyjazd bo ja bym mogła już jechać

@kasia t

Kasiu nie prawda. Moja znajoma języka nie zna wcale, wyjechała tydzien temu. Z szefem np nie ma kontaktu więc z nim nie rozmawia, koordynatorzy polscy, pracownicy polscy choć dzieli np pokój z rumunką i dogadują się na migi. W sklepie nie rozmawia, płaci kartą więc język jest potrzebny tylko jakbyś np.chciała porozmawiać z rumunem lub z kim innym. Ja też zaznaczyłem Pani w Opolu przez tel. że język znam bardzo miernie a ona powiedziała że nic nie szkodzi. Czekałem na odzew z ich strony bodajże 6 dni. Niestety konto walutowe za późno założyłem i musi mi rodzic dosłać jak dojdzie karta :/ Ja wam dam znać jak dojade na miejsce jak jest itp, aczkolwiek boje sie reakcji zwolenników HC bo w końcu to jest forum HC a nie NL :D

@Piotrek.

dziekuje bardzo chyba też wyśle sobie tam formularz zobaczymy bo czekam HC ale nie dzwonią a mi zależy żeby wyjechać w tym miesiącu

kasia t

to lepsza jest firma nl jobs od HC bo nie wiem domnie jeszcze nie dzwonili a byłam tydzień temu na rozmowie ciekawe czy zadzwonią ???

@kasia t

Wiesz co nie wiem która lepsza. Znajoma wyjechała z NL do Green Pack i bardzo bardzo bardzo jest zadowolona. Mówi że jest świetnie. Poza tym NL nie pobiera opłat za dojazdy do pracy, mają niższe ubezpieczenie i mniej sie płaci za zakwaterowanie, które podobno też jest świetne. Zobacze jak wyjade.

Ja jadę z innej firmy, w niedziele. Pełen obaw :D

Piotrek z nl jobs

@arti

Tak. Biore laptopa moze dam znać jak tam jest o ile trafie na mieszkanie z wifi..

Oferty Pracy

Filetowanie, pakowanie mięsa drobiowego 2014-05-12 Filetowanie, pakowanie mięsa drobiowego Miejsce pracy: Hollandia   HOLLAND CONTRACTING Sp. z o.o. Dla swojego holenderskiego klienta, firmy specjalizującej  się w przetwórstwie drobiu poszukuje pracowników do prac, przy filetowaniu (praca z nożem) oraz przy pakowaniu gotowych półproduktów drobiowych.   KWALIFIK

kwiatuszekfly
@Oferty Pracy

Witam.Mam pytanie,dziś mam rozmowe w Opolu co do pracy,chciałabym się dowiedzieć czy warto jechać do holandi do tej firmy.Jadę sama i też się obawiam.PROSZĘ O ODPOWIEDZI..

kama7

nikt o nic nie pyta to jest cicho :D

kasia t

no cicho ostatnio się zrobiło:)

co tak tu cicho jest

mati

Możes podac konto swojego meza ale jezeli bedziesz za granica płacic jego karta to moge sprawdzic i poprosic o twoj dowod zeby sprawdzi czy to twoja karta , jezeli zadarzyła by ci sie taka sytuacja to nie bedziesz mogła płacic karta w sklepie tylko bedziesz musiała wybierac pieniadze z bankomatu :)

kasia t

czeba podać konto walutowe i kurde dałam numer ale nie zapytałam czy mogę dać od swojego męża konto walutowe choć nie jestem do niego upoważniona żeby wypłaty tam przychodziły MOŻE KTOŚ WIE COŚ NA TEN TEMAT ????????//

kasia t

Kurde jak czytam opinie wszystkich to masakra jedni mówią fajnie inni że porażka to nie wiadomo czy jechać. Ale ja jednak się skuszę przekonam się na własnej skórze jednak czy te 8 czy 12 tygodni to nie dużo zleci to wtedy się stwierdzi czy warto było jechać .Bo nie którzy nie byli a piszą że nie warto :-(

kama7
@kasia t

już pisałam że opinie są podzielone ze względu na gusta.. jeśli praca się nie spodoba to logiczne ze nie wystawia pozytywnej oceny.. decyzja nelezy do kazdego.. tez za pierwszym razem się bałam.. nie wiedzialam czy dobra firma czy nie.. ale poki nie pojedziesz to sie nie dowiesz...zawsze mozna wrocic.. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière