Opinie o Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Ewka Nowy wpis

Witam serdecznie, interesuje mnie praca jako referent do spraw dokumentacji technicznej. Widziałam w sieci ofertę od Centrum w której doświadczenie zostało wskazane jedynie jako mile widziane. Czy to wciąż aktualne? jeśli tak to w jaki sposób może teraz wyglądać rozmowa rekrutacyjna na to stanowisko?

Tymon Nowy wpis

Witam firma odezwała sie do mnie po wysłaniu cv na Monter elektryk - okablowanie maszyn oraz szaf sterowniczych jestem młody rok temu skonczyłem szkołe z uprawnieniami na elektryka i czy jest to trudna praca jak na początek i jakie zarobki i na czym dokładnie polega jeśli ktoś pracował lub pracuje i poleca z góry dzięki Pozdrawiam

Obserwator

Fakt jest taki że regularnie szukają osób na stanowisko konstruktor, więc albo mają tak bardzo rozbudowane biuro konstrukcyjne albo tak dużą rotację pracowników.

Maria
@Obserwator

a co, śledzisz ich oferty? Chyba nie pozostaje nic jak samemu się przekonać. Ciekawa jestem czy po prostu nie zatrudniają na pojedyncze zlecenie, myślisz że może tak być?

@Obserwator

Myślę, że nie otrzymali jeszcze CV spełniającego kryteria stawiane w ogłoszeniu o pracę.

Maniek
@Obserwator

Dobre pytanie. Wiecie może jak duże mają biuro konstrukcyjne tzn ilu konstruktorów i jak wygląda tam praca tzn zarobki, nadgodziny, warunki itd?

@Maniek

Wiemy.. Na ten moment 3 konstruktorów mechaników. - nadgodziny są (pewnie jak wszędzie) w zależności od obciążenia projektami - warunki pracy są znośne. Biurko, komputer - praca w biurze - zarobki - negocjowane na rozmowie o prace.

Urszula

A ile płatne nadgodziny czy ewentualnie są do odbioru?

Tomek Nowy wpis
@Urszula

W większości wypadków nadgodziny są wypłacane. Potrzeba nadgodzin, oraz sposób rozliczania każdorazowo jest komunikowana przez kierownika działu.

Barbara Nowy wpis
@Tomek

Nadgodziny płatne sto procent, czy bywa również coś extra, jeśli pracujecie nad wyjątkowo ważnym projektem? To dobrze, że można przewidzieć z góry potrzebę wystąpienia nadgodzin.

Halo

Cześć, widziałem ogłoszenie na montera elektryka w zakładce oferty pracy - czy może ktoś coś więcej powiedziec o tej firmie ?

Ulubieniec
@Halo

Składasz szafę sterowniczą, pakujesz torbę i zapierniczasz na MM i masz to zrobić, oczywiście jak najszybciej.

Ulubieniec
@Ulubieniec

Jeśli o montaż szaf (okablowanie) jest wyliczone na każdą wiązkę. Zarobki żenada, a o nerwówce i poganianiu nie wspomnę. Pzdr. Raphael;-)

Urszula
@Ulubieniec

zarobki podobno są negocjowalne, czyli skro twierdzisz, że u Ciebie były słabe tzn., że na rozmowie coś poszło nie tak czy zabrakło jakiś kwalifikacji? Ile u Ciebie wynosiły jeśli można spytać?

@Ulubieniec

Potwierdzam, z uwagi na to, że staramy się być maksymalnie efektywni w działaniach we współpracy z naszymi klientami, z Pana punktu widzenia zadania do wykonania w danym dniu mogą nie być "ciągłe". Jeżeli planowanie działań w Pana przypadku jest zbyt "poszarpane" proszę o niezwłoczny kontakt z Pana kierownikiem i przekazanie tej informacji.

@Ulubieniec

Tak, bardzo precyzyjnie kalkulujemy czas poświęcany na montaże szaf. Związane jest to z mocną konkurencją rynkową w tym segmencie działania. Jeżeli poziom wynagrodzenia nie odzwierciedla Pana kompetencji w wykonywanych zajęciach, proszę o rozmowę z Pana kierownikiem.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Ewelina

Widze że w wątku kilka razy padło pytanie o stanowisko konstruktora inżyniera, czy ktoś wie coś na temat rektuacji? Trzeba mieć wielkie doświadczenie? Ps. jestem ciekawa o co chodzi z ta jedną opinią "dramat" :) Super jakby ktoś z pracowników się wypowiedział

Maria

Ktoś tu niżej pisze ze dramat, poważnie aż tak źle się tu pracuje? Co jest nie tak? Mąż tu chce podjąć pracę a mnie mocno zastanawia czy czasem nie jest to zły wybór.

pablo

Cześć, proszę o informację nt. pracy konstruktora, ilu jest zatrudnionych i z czym muszą się na co dzień zmierzać? :) Dzięki za odpowiedź

On

Dramat.

Maja
@On

Cieszę się, że w końcu ktoś zaczął tu pisać, ale nie jest to w żadnym razie pomocna opinia. Jest ona lakoniczna. Napisz proszę, co konkretnie sprawiło, iż masz tak złe zdanie o Centrum Inżynieryjnym. Pisałeś z perspektywy pracownika centrum?

Maja

Gdzie mogę dowiedzieć się, czy są w Centrum Inżynieryjnym prowadzone rekrutacje? A może ktoś z Was coś wie, czy są jakieś oferty? Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, dajcie znać.

Gosc

Witam, czy może ktoś coś więcej napisać o pracy na stanowisku inżyniera konstruktora. Jak wygląda praca i na jakie wynagrodzenie można liczyć. Ilu konstruktorów jest zatrudnionych.

Stefan

Chyba już Spółka z o.o.

admin

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Centrum Inżynieryjne s.c. Tomasz Zawada, Michał Targosz Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.?

Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.
  • Strażacka 81
    43-382 Bielsko-Biała

Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.