Opinie o Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Teraz nie ma ofert pracy, ale może w międzyczasie ktoś ze świeżo upieczonych monterów zeszłorocznych się odezwie? Np. Ty @Tymon, dostałeś się wtedy? Nadal takie zasuwanie jest na montażu szaf? Ile teraz płacą konkretnie od stycznia?

Tymon Nowy wpis

Witam firma odezwała sie do mnie po wysłaniu cv na Monter elektryk - okablowanie maszyn oraz szaf sterowniczych jestem młody rok temu skonczyłem szkołe z uprawnieniami na elektryka i czy jest to trudna praca jak na początek i jakie zarobki i na czym dokładnie polega jeśli ktoś pracował lub pracuje i poleca z góry dzięki Pozdrawiam

Obserwator

Fakt jest taki że regularnie szukają osób na stanowisko konstruktor, więc albo mają tak bardzo rozbudowane biuro konstrukcyjne albo tak dużą rotację pracowników.

Maria
@Obserwator

a co, śledzisz ich oferty? Chyba nie pozostaje nic jak samemu się przekonać. Ciekawa jestem czy po prostu nie zatrudniają na pojedyncze zlecenie, myślisz że może tak być?

@Obserwator

Myślę, że nie otrzymali jeszcze CV spełniającego kryteria stawiane w ogłoszeniu o pracę.

Maniek
@Obserwator

Dobre pytanie. Wiecie może jak duże mają biuro konstrukcyjne tzn ilu konstruktorów i jak wygląda tam praca tzn zarobki, nadgodziny, warunki itd?

@Maniek

Wiemy.. Na ten moment 3 konstruktorów mechaników. - nadgodziny są (pewnie jak wszędzie) w zależności od obciążenia projektami - warunki pracy są znośne. Biurko, komputer - praca w biurze - zarobki - negocjowane na rozmowie o prace.

Urszula

A ile płatne nadgodziny czy ewentualnie są do odbioru?

Tomek Nowy wpis
@Urszula

W większości wypadków nadgodziny są wypłacane. Potrzeba nadgodzin, oraz sposób rozliczania każdorazowo jest komunikowana przez kierownika działu.

Barbara Nowy wpis
@Tomek

Nadgodziny płatne sto procent, czy bywa również coś extra, jeśli pracujecie nad wyjątkowo ważnym projektem? To dobrze, że można przewidzieć z góry potrzebę wystąpienia nadgodzin.

Halo

Cześć, widziałem ogłoszenie na montera elektryka w zakładce oferty pracy - czy może ktoś coś więcej powiedziec o tej firmie ?

Ulubieniec
@Halo

Składasz szafę sterowniczą, pakujesz torbę i zapierniczasz na MM i masz to zrobić, oczywiście jak najszybciej.

Ulubieniec
@Ulubieniec

Jeśli o montaż szaf (okablowanie) jest wyliczone na każdą wiązkę. Zarobki żenada, a o nerwówce i poganianiu nie wspomnę. Pzdr. Raphael;-)

Urszula
@Ulubieniec

zarobki podobno są negocjowalne, czyli skro twierdzisz, że u Ciebie były słabe tzn., że na rozmowie coś poszło nie tak czy zabrakło jakiś kwalifikacji? Ile u Ciebie wynosiły jeśli można spytać?

@Ulubieniec

Potwierdzam, z uwagi na to, że staramy się być maksymalnie efektywni w działaniach we współpracy z naszymi klientami, z Pana punktu widzenia zadania do wykonania w danym dniu mogą nie być "ciągłe". Jeżeli planowanie działań w Pana przypadku jest zbyt "poszarpane" proszę o niezwłoczny kontakt z Pana kierownikiem i przekazanie tej informacji.

@Ulubieniec

Tak, bardzo precyzyjnie kalkulujemy czas poświęcany na montaże szaf. Związane jest to z mocną konkurencją rynkową w tym segmencie działania. Jeżeli poziom wynagrodzenia nie odzwierciedla Pana kompetencji w wykonywanych zajęciach, proszę o rozmowę z Pana kierownikiem.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ewelina

Widze że w wątku kilka razy padło pytanie o stanowisko konstruktora inżyniera, czy ktoś wie coś na temat rektuacji? Trzeba mieć wielkie doświadczenie? Ps. jestem ciekawa o co chodzi z ta jedną opinią "dramat" :) Super jakby ktoś z pracowników się wypowiedział

Maria

Ktoś tu niżej pisze ze dramat, poważnie aż tak źle się tu pracuje? Co jest nie tak? Mąż tu chce podjąć pracę a mnie mocno zastanawia czy czasem nie jest to zły wybór.

pablo

Cześć, proszę o informację nt. pracy konstruktora, ilu jest zatrudnionych i z czym muszą się na co dzień zmierzać? :) Dzięki za odpowiedź

On

Dramat.

Maja
@On

Cieszę się, że w końcu ktoś zaczął tu pisać, ale nie jest to w żadnym razie pomocna opinia. Jest ona lakoniczna. Napisz proszę, co konkretnie sprawiło, iż masz tak złe zdanie o Centrum Inżynieryjnym. Pisałeś z perspektywy pracownika centrum?

Maja

Gdzie mogę dowiedzieć się, czy są w Centrum Inżynieryjnym prowadzone rekrutacje? A może ktoś z Was coś wie, czy są jakieś oferty? Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, dajcie znać.

Gosc

Witam, czy może ktoś coś więcej napisać o pracy na stanowisku inżyniera konstruktora. Jak wygląda praca i na jakie wynagrodzenie można liczyć. Ilu konstruktorów jest zatrudnionych.

Stefan

Chyba już Spółka z o.o.

admin

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Centrum Inżynieryjne s.c. Tomasz Zawada, Michał Targosz Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.?

Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.
  • Strażacka 81
    43-382 Bielsko-Biała

Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.