Opinie o Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bielsko w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bielsko, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bielsko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bielsko w Bielsko-biała

Leszcz Nowy wpis

Moment taki że zalas y wzywają bhahah. Ludzie daliście mu władze ?!!! Zadowoleni są ???

sylwia_1989

witam jestem po studiach I stopnia arch. krajobrazu. chciałam spytać się jak się mogę dostać do pracy w nadleśnictwie bielska? po moim kierunku studiów i z wielkim zainteresowaniem bardzo zależy mi na pracy w nadleśnictwie. proszę o odpowiedz, jakie są warunki pracy, i zadania dla nowych pracowników. pozdrawiam

anna Nowy wpis
@sylwia_1989

Nie możesz. Chyba że masz plecy, znasz nadleśniczego, dyrektora rdlp lub kogos innego wysoko postawionego w samorządzie. Generalnie całe lasy to jedna wielka banda znajomkow i układów.

Zostaw merytoryczną opinię o Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bielsko - Bielsko-biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bielsko
0/5 Na podstawie 0 ocen.