Opinie o Centrum Kształcenia Optimum w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Kształcenia Optimum. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Kształcenia Optimum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kształcenia Optimum w Toruń

Jakie wartości są cenione w Centrum Kształcenia Optimum?

ona Nowy wpis

to coś jeszcze funkcjonuje?

Weronika

Jak oceniacie Centrum Kształcenia Optimum na chwilę obecną? Dawno nie pojawił się tutaj żaden nowy komentarz. Jak oceniacie panujące warunki w firmie? Jakie plusy widzicie w firmie, a co wymaga według Was zmiany?

Ł Nowy wpis
@Weronika

jedyne co wymaga zmiany to wpis w Urzędzie o wyrejestrowanie działalności. Łapanka ludzi, którzy z reguły znajdują się w trudnej sytuacji, techniki "zapamietywania" rodem z PRL (opinia znajomej, która w tym siedzi zawodowo), o dojazdach na drugi koniec Polski, wyżywieniu, noclegach nie wspominam...

Jarek Nowy wpis

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

Tomasz

Z firmą miałem NIEPRZYJEMNOŚĆ "współpracować" kilka lat temu. Były weksle, a wyjazdy do klientów finansowałem z własnej kieszeni. Moje paliwo, mój czas, moje nerwy. Wyczuwało się nieudolną próbę manipulowania ze strony pracodawcy. Właściciel przeczytał kilka książek o manipulacji i nieudolnie próbował uskuteczniać haniebne praktyki. Kilka razy złapałem go na kłamstwie. Po kilku miesiącach udało mi się odzyskać weksel i zerwać współpracę. Do teraz przechowuję jako dowód wszystkie maile, scany, rachunki za paliwo i naprawę auta oraz bilingi telefoniczne. Niech da do myślenia, że negatywne opinie o firmie są na bieżąco usuwane z różnych stron! Co chwilkę ktoś pisze o jakichś pozwach, zastraszeniach... ;-) Nie wierzę także w żadną z pozytywnych opinii. Najparwdopodobniej są pisane przez właścicieli.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
Weronika

Czy przedstawiciele handlowi w Centrum Kształcenia Optimum mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Z historycznych i obecnych ofert pracy Centrum Kształcenia Optimum można wnioskować, że to właśnie na te stanowisko poszukuje się najwiecej pracowników. Informacje o warunkach zatrudnieniu będzie więc bardzo pomocna dla wielu zainteresowanych.

nuddo

Zarobki są na prawdę wysokie i chyba warto przynajmniej spróbować @zala, tym bardziej, że są jeszcze szkolenia różne

Ilu z obecnych przedstwicieli na okresie próbnym podpisało minimalna liczbe umów?

ph

Ej jest tu jakis PH który może mi cos powiedzieć o tej pracy. Warto jest związywać sie z tą firmą?? Dają samochód służbowy i telefon?? Jak wygląda praca?? Sam sobie wyszukujesz szkoły czy dają Ci adresy?? Jakie sa REALNE zarobki?? Pozdrawiam!

nikola

Masakra. Unikajcie jak ognia. To jest koszmar nie informuja o terminie rozpoczecia zajec. Nie odbyly sie jeszcze rzadne zajecia a juz dostalismy pismo z wezwaniem do zaplaty gdzie i strasza sadem. Jesli tak ma to wygladac. To ja dziekuje.

przypadkowe wejście

pracuję w tej firmie już jakiś czas i jestem zadowolona. żadnych weksli nie musiałam podpisywac, umowa normalna JASNA dla obu stron, pracodawcy dostępni w każdej sytuacji, wspierają, doradzają i szkolą. Czepiacie się bo widocznie to nie jest praca dla Was. Każdy może sobie wybrać charakter pracy i widocznie w tej się źle czuliście a to nie znaczy że nikomu innemu się nie może udać.

Jurek

Witam mam pytanie jak wygląda praca Przedstawiciela tzn co Firma oferuje jak wygląda praca takie podstawowe informacje z Góry dziękuje za odp

gość
@Jurek

Czemu pytasz? Najpierw przeczytaj opinie o tej...

Happy

Czy prawdą jest, że firma już nie istnieje? Z moich informacji wynika, że biuro na Bałtyckiej w Olsztynie jest do wynajęcia, czyli Optimum się wyprowadziło... Pytanie - czy na zawsze? Z mojej perspektywy wygląda to tak, że P. Marek nie wytrzymał konkurencji, która ma dużo lepsze warunki i fajniejszy produkt. Szkoda.

baska

A czy ktoś zatrudniał się jako instruktor czyli prowadzący warsztaty, które sprzedajecie? A może ktoś zna jakichś instruktorów z Optimum? Mam jechać na warsztat i mieć gwarantowaną pracę kilka godzin w tygodniu, choć nie wiem czy w to wierzyć czy nie... Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź, bo szkolenie już niedługo :)

Bohatyrowicz

@eddie - ŻYCZĘ POWODZENIA, zarobków kosmicznych, umów tysiące itp, itd... tylko później nie wylewaj tu żalów pod innymi nickami. Skoro tu trafiłeś to traf jeszcze pod samo "optimum". Właśnie na takich frajerach funkcjonuje to do dziś. Cóż POWODZENIA WŁAŚCICIELOM, że znajduje podobnych gupk...w i dalej mogą funkcjonować. Węgorz to ciekawa ryba.

zadowolony

Florian, a na jakich szkoleniach i w jakich firmach ty byłeś, że tak autorytatywnie się wypowiadasz? Ja szkolenie w Optimum przeszedłem rok temu. Po wyjeździe ze szkolenia byłem trochę skołowany i gdybym słuchał innych i tak jak oni nie zabrał się do pracy,to szybko dołączyłbym do tego chóru lamentujących nad swoim losem. Nie powiem ,że od razu wszystko szło mi bezproblemowo, ale zawziąłem się. Dużo korzystałem z rad właścicieli i powoli wprowadzałem w życie i to czego nauczyłem się na szkoleniu i to co mi podpowiadali właściciele po szkoleniu, w czasie rozmów. Dzisiaj mogę o sobie powiedzieć jedno - jestem dobrym przedstawicielem handlowym, może nie najlepszym, ale dobrym i nawet jeśli kiedyś zmienię branżę, to nic nie zmieni tego, że w Optimum nauczyłem się tej pracy. A jeśli chodzi o płacenie za szkolenie, to do dzisiaj mam kontakt z koleżanką ze swojej grupy, która pracowała tylko miesiąc i stwierdziła, że jednak woli pracę biurową. Nigdy nie narzekała, że ktoś kazał jej płacić za szkolenie.

Benna
@zadowolony

ojjj nie chciało się pracować, nnie ma dziwne, że się nie zarobiło

?

Szczerze odradzam podjęcia współpracy z tą "firmą". Podkreślam współpracy a nie pracy. Otóż sam musisz finansować swoją działalność 1) podróże 2) noclegi 3) jeśli nie wypełnisz minimum płacisz za "szkolenia". Podejmujesz mnóstwo zobowiązań, zaś "optimum" zobowiązuje się zapłacić tylko w przypadku podpisania umowy. Jeśli się mylę proszę napisać a nie kasować mojej wydpowiedzi. [usunięte przez moderatora]

haj czesc

merwin -a co to dla ciebie sa dobre pieniadze?Na jakim poziomie sie ksztaltuja zarobki w Merwinie ?Mozna 4 do reki zarobic czy nie realne??

merwin

Firma w porządku. Pracowałem w różnych branżach na stanowiskach sprzedażowych i wiem, że nigdzie nie jest lekko, a ciągłe nabory w takiej sprzedaży to sprawa zupełnie normalna. Wielu ludzi jest albo leniwych, albo się zwyczajnie nie nadaje. Wiem że tak jest, bo sam rekrutowałem ludzi jako kierownik zespołu sprzedażowego w ubezpieczeniach i OFE. Ja osobiście nie narzekam. Co miesiąc zarabiam dobre pieniądze, a firma jest w 100% wypłacalna. Sam ustalam sobie czas pracy i bardzo sobie to cenię.

czytający dokładnie

Marzanna - 2013-04-03 19:47:18 Witam, nie zgadzam się z przedmówcą, współpracuję z firmą OPTIMUM od listopada 2012r. i nadal chcę współpracować:). Firma owszem oczekuje wyników...ale bardzo ładnie za nie płaci:), nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach...czasach bezrobocia każdy szuka pracy, niekoniecznie związanej z własnym wykształceniem,"tonący brzytwy się chwyta"..moi drodzy to nie jest praca dla każdego....pracę trzeba czuć..lubić...tu się nie da pracować"na siłę"...tu się pracuje "sercem".."umysłem"...negatywne opinie...na ogół od osób które nie sprawdziły się w tej pracy...taka nasza polska mentalność...zawsze ktoś musi być winny..tylko nie my sami....polecam pracę...ale....dla ludzi którzy wiedzą co to jest..a przede wszystkim lubią kontakt bezpośredni z drugim człowiekiem...pozdrawiam...przedstawiciel regionalny (usunięte przez administratora)A gdzie opinia Twojego przedmówcy z którą się na zgadzasz.? Wyparowała, czy ktoś ją usunął ?

omijaj tę firmę z daleka!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Optimum - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Kształcenia Optimum?

Kandydaci do pracy w Centrum Kształcenia Optimum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Kształcenia Optimum