Opinie o Lubelska Fundacja Rozwoju w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lubelska Fundacja Rozwoju. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lubelska Fundacja Rozwoju o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubelska Fundacja Rozwoju w Lublin

Ax Nowy wpis

Co się dzieje w LFR że tyle osób odchodzi do konkurencji?

A Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie? Atmosfera? Zarobki?

uczestnik Nowy wpis

Witam. Jestem uczestnikiem projektu unijnego w LFR. Nie polecam tej firmy ! Mimo że zakwalifikowałem się do programu na dotację do założenia działalności to z taką niekompetencją dawno się nie spotkałem. Za każdym rozliczaniem pomostowym inne wymogi, później coś nie pasuje i zmiana kolejnych wniosków, które były wypełniane kilka miesięcy wcześniej. Sami nie wiedzą jak rozliczać projekty unijne a ludzi mają gdzieś w głębokim poważaniu. Pracownicy powinni być szkoleni w zakresie udzielanych informacji a nie wprowadzać w błąd a potem z ich strony nie ma winnych. Omijać szerokim łukiem. !!

Marek Nowy wpis

Hej, jak fundacja radzi sobie w czasie covida ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Lubelska Fundacja Rozwoju? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Ane

Niskooprocentowane Pożyczki to wielka ściema. Doradca proponuje pewne rozwiązania a w trakcie wymaga coraz to więcej zabezpieczeń czy domu w zastaw! Ludzie nie dajcie się nabrać to są zwykli naciągacze !

Kamil

Pożyczka na preferencyjnych warunkach, pełna pomoc w przygotowaniu wniosku, polecam.

Aleksander

@Uczestniczka projektu, na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu, który akceptujesz przed dodaniem komentarza. Zapraszam do ponownego zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Stosowanie obraźliwego słownictwa jest jego łamaniem.

Ola

Tak samo milam że chodziłam na projekt unijny pracownik biurowy i nie otrzymałam pieniędzy za odbyty staż (3 miesiące (usunięte przez administratora)

Uczestniczka projektu

(usunięte przez administratora) chodziłam na projekt unijny przez nich a później cztery miesiące na staż do tej pory nie mam żadnych pieniędzy za 3 miesiące stażu przepracowanego banda (usunięte przez administratora) i oszustów!!!!

Aleksander

@Ayvenho A w jaki konkretnie sposób uświadczyłeś braku szacunku ze strony pracownika firmy Lubelska Fundacja Rozwoju? Czy gdzieś to zgłosiłeś? Jeśli tak to napisz jak się to zakończyło. Druga kwestia. Jak finalnie rozwiązałeś sytuację związaną z zatrudnieniem, którą opisałeś? Będę wdzięczny za tę odpowiedź.

Ayvenho

Dzień dobry. Z mojej strony wygląda to tak. Starałem się o dotacje od nich i dostałem( po przepychankach). Podczas szkolenia człowiek(z tytułem doktora:-)) który prowadził projekt był co najmniej niedoinformowany, jednego dnia mówił jedno drugiego drugie, później problemy z papierologią coś trzeba było później nie, za tydzień znowu na odwrót, teraz każą zatrudniać pracownika, chociaż w biznesplanie go niema i nie było takiego wymogu wcześniej. Firma (usunięte przez administratora) pełna niekompetencja, brak szacunki (ja wiem najlepiej), NIE POLECAM.

Aleksander

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda współpraca z firmą z punktu widzenia pracownika? Czy jest przewidziana umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? Czekamy na wasze opinie o Fundacji Rozwoju.

Pożyczkobiorca.

Nie dajcie się nabrać na taką pożyczkę z LFR to tylko pozory , formalności co nie miara , a kupując używane auto musimy płacić AC przez cały okres trwania pożyczki , co w konsekwencji prowadzi do znacznie wyższych kosztów jak pożyczka w PROWIDENCIE Totalna ściema , zapewnia pracę określonej liczbie osób.Sam się o tym boleśnie przekonałem.

@Pożyczkobiorca.

Widzę, że nie wiesz co piszesz, przecież pożyczki w LFR oprocentowane są poniżej 2%, bez żadnych prowizji czy opłat. Ubezpieczenie AC auta używanego wymaga każdy bank ponieważ jest to zabezpieczenie na wypadek kradzieży lub szkody. Kilku moich znajomych już korzystało z pożyczek w LFR i są bardzo zadowoleni, mi też polecili.

Renata
@Michał

Korzystam z pożyczki zaciągniętej w LFR i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że pracują tam profesjonaliści. Ludzie znają się na swojej robocie. Życzyłabym sobie takich urzędników w każdej instytucji i urzędzie. Pozatym nigdzie nie zaproponowano mi kredytu na 2 %.

stazysta oszukany

uwazam ze jest to jeszcze jedna firma zlodziej na umowie mam wyplata do 10 kazdego miesiaca dzisiaj 20 pieniedzy na koncie nie widac czy dostane te odsetki ktore zarobi fundacja za moje stazowe ludzie omjjajciezlodziei

Zostaw merytoryczną opinię o Lubelska Fundacja Rozwoju - Lublin

• Jak się pracuje w Lubelska Fundacja Rozwoju?

Zobacz opinie na temat firmy Lubelska Fundacja Rozwoju tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lubelska Fundacja Rozwoju