Rossmann

Lublin

Opinie o Rossmann

erfg

ja tam bardzo lubie robic zakupy w Rossmann zawsze w sumie tam znajde wszystko czego potrzebuje no i często tez maja calkiem ciekawe promocje prawda? :)

Pączuszek Pieścidełko
@erfg 01.09.2016 13:25

A to nie jest rubryka o robieniu zakupów tylko portal opinii na tematy pracownicze safanduło.Przepraszam za mój języczek , A tak poza tym pozdrawiam panią kierownik Beatkę życzę kolczyka na pipie oraz Anię małą krówkę ochroniarkę jeśli jeszcze zipią. Wszystkie panie z Rossmanna ul.Krakowskie Przedmieście 59 w Lublinie . Pozdrawiam Pączuszek i Ptysio

Weronika

@pupa a co dokładniej masz na myśli? W jakiej lokalizacji pracujesz i jak ją oceniasz? Czy same warunki zatrudnienia dla wszystkich punktów są takie same?

Weronika

Na pewno trudno wyrobić sobie opinię na temat jednego konkretnego salonu w tym przypadku w Lublinie, kiedy jest ich tak dużo w Polsce. Czy ktoś z pracowników mógłby napisać co wyróżnia ten konkretny salon? Jaka jest tutaj atmosfera i co przemawia za tym żeby podjąć tutaj zatrudnienie?

Weronika

Wiedzieliście, że Rossmann ogłosił konkurs na koncepcję wykończenia wnętrza sklepów? Skierowany jest dla studentów wszystkich kierunków architektonicznych Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 maja 2017 r. Pod poniższym linkiem możecie przeczytać więcej: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/rossmann-oglasza-konkurs-na-koncepcje-wykonczenia-,39193

Jola
@Weronika 27.04.2017 12:20

oczatek asystent kierownika na reke

pupa
@Weronika 27.04.2017 12:20

to trzeba pojechać i im wykończyć

Daniel's

Asystent Kierownik Sklepu, czym się zajmuje i i ile na początek można zarobić?

Agg

To ile wkoncu daja na start kasjerowi? I po jakim czasie pracy mozna liczyc na podwyzke ?interesuje mnie lubelskie najlepiej wlodawa

Ile zarabia asystent w Nowym Sączu? Albo zastępca kierownika?

Rafał

Tak ja muszę się tu nieco pochwalić ponieważ zarabiam stosunkowo więcej od dziewczyn. Dlaczego? Otóż moja praca wymaga dużo większego zaangażowania.Ubóstwiam pracę przy kosmetykach to od zawsze było moje marzenie-muszę przyznać. Posiadam o wiele większą wiedzę w tej dziedzinie niż dziewczyny i dlatego na koniec miesiąca upragniona nagroda w postaci sumki na koncie w banku. Coś wspaniałego kiedy możesz łączyć przyjemne z pożytecznym i mieć możliwość wyglądać naturalnie w pracy.Nie wyobrażam sobie żebym mógł pracować w innym zawodzie.Poza tym dziewczyny,z którymi pracuję w porządku chociaż brak im trochę polotu i własnego IMAGE ale czasem służę radą bo niektóre potrzebują jej bardzo.Chciałbym żeby w tym zawodzie pracowało więcej chłopaków jak ja bo zawsze byłoby raźniej i swobodniej.Zachęcam wszystkich kolegów pomyślcie o pracy przyjemniejszej niż kurz,pył i brud na budowie.

łoś superKtoś

ja mam to samo pytanie co poprzednik z ostatniego wpisu, też chcę do rossmana w łodzi iść do pracy ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji o ich potrzebach kadrowych i propozycjach pracy. wiem że płacą tam jak dla mnie bardzo dobrze natomiast z olechowa na teofilów przemysłowy miałbym kiepski dojazd, jest jakiś transport pracowniczy?

EsBs

Nareszcie ktoś napisal coś mądrego . bo jak czytam te wpisy to mi rece opadają. Najlepiej w pracy sie nie narobić i zarabiać kokosy. Nauczcie się szacunku do pracy!!!!

ha ha

Małe info dla łaknących wiedzy. Nie ma czegoś takiego jak tzw. 100-tki za godziny nocne. Jest dodatek nocny liczony od średniej krajowej. Nie ma też "setek" za pracę w sobotę, gdyż nie jest ona dniem świątecznym. Pracodawca może też wprowadzić system dyżurów. Tych przepisów nie wymyślił Rossmann. Te przepisy są w Kodeksie Pracy. Polecam go wszystkim zanim zaczną marudzić. I jeszcze jedno, Rossmann to nie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeśli komuś tak bardzo się nie podoba to przecież może zrezygnować z tej pracy.Pozdrawiam

?

środkowo-europejski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leonidass

Ja w tej firmie widzę wprowadzanie strategii marketingowej typu MINI-MINI przeważająca ilość wad + totalny brak rozwojowego myślenia =AGLOMERAT PRACY i bezmyślne ,mechaniczne wykonywanie bezmyślnych poleceń przełożonych niejednokrotnie.

ha ha
@Leonidass 21.07.2013 21:46

Leonidas. Zostań szefem w Rossmanie i wtedy Ty będziesz ustalał zasady. To proste. A jeśli nie jesteś szefem to pilnuj swojego "poletka " w pracy. Rossman był zanim zacząłeś go krytykować i będzie pomimo Twojej krytyki. Pozdrawiam

Dorcia

To w Rossmanie na noce sie chodzi ? e to ja nie wiedziałam. Miałam tam składać CV ale teraz to już nie chcę.

komek

Zależy dla kogo ..ja tam mogę i daje rade chociaż rozglądam sie szczerze mówiąc za czymś innym bo troche grafik mi nie pasuje.

Bea

Zgadzam się z Tobą w 200% aczkolwiek mój syn mówi,że nie ma 200%,bo to zawsze jest 100%.Kochani szanujmy się wzajemnie,traktujmy innych tak jakbyśmy sami chcieli być traktowani i będzie dobrze.Bo nigdy nie wiemy kto będzie naszym przełożonym lub z jakiego stołka spadniemy sami,pozdrawiam

Vonstade

Ktoś mi kiedyś powiedział,że firma ROSSMANN to niemiecka jakość w polskim nietrafionym wydaniu.To typowe dla Polaków sknocić wszystko i zwalić na innych,że tacy żli.Polacy chcieliby coś zrobić ale jak wezmą się za ulepszanie tego co jest dobre to nieudolnie wszystko (usunięte przez administratora). Dlatego Rossmann niemiecki to zupełnie inna firma niż Rossmann w Polsce.Może to zależy od mentalności Polaków i tego ,że lubią być górą i rządzić przez co męczą swoich pracowników tak,że praca staje się karą i potrafi obrzydzić życie.Polacy nauczcie się tego,że dyscyplina i pracowitość nie oznacza znęcania się nad podwładnymi i traktowania ich jak skazańców.Wzajemny szacunek ,respekt i zaufanie w wypełnianiu swoich obowiązków a także godziwe wynagrodzenie -oto klucz do sukcesu i radości z życia.Pozdrawiam

Marek T

Jak pracuje się do 10 albo 11 rano bo promocje trzeba zrobić- to przychodzisz następnego dnia normalnie do pracy i na głowną kasę. Zależy jak ci wyznaczą albo na rano albo na popołubnie. Grafik ustala kirowniczka .

pepin

Za noce płacą jak za zwykły dzień i wcale nie jest to podwójna stawka jak kłamią na rozmowie.Kiedy przeglądałam swoje miesięczne rozliczenie to nie mogłam się nadziwić jak kiche odstawiają .SZOK MNIE OGARNĄŁ I KOPNĘŁAM ICH W (usunięte przez administratora) TERAZ PRACUJE JAK CZŁOWIEK A NIE JAK NIETOPERZ.

hostessa

Nie wiem czy przypadłam im do gustu czy nie... po prostu robiłam co do mnie należało. Uważam, że każdy zanim zdecyduje się na podjęcie pracy to orientuje się czym ona pachnie... wiadomo, że towar sam się nie wyłoży a że klientów jest tam wielu to i towaru nie mało... noc krótka więc trzeba się sprężać. Z tego co zauważyłam to zarówno w tym wymienionym Rossmannie jak i innych są pracownicy z dużym stażem pracy w tej firmie i dają radę. Nie każdy więc nadaje się do tej czy tamtej pracy...i nie należy zwalać całej winy ze swoich "niepowodzeń" na koleżanki czy kierownictwo....jak to mówią - wina nigdy nie leży tylko po jednej stronie...

mniam mniam

A jesce jedno cy miałaś z nimi do czynienia przy rozładunku towaru kiedy trzeba biegać z wywalonym jęzorem nockami do samego ranka chyba raczej nie- jak sądzę .Praca hostessy to wybacz ale żadna praca więc nie znasz od kuchni tej roboty i tych ''miłych pań''. ''A wierz mi potrafią umilić życie uuuuuuuuuuu potrafią''

hostessa

Ja osobiście mam zupełnie inną opinię na temat atmosfery panującej w Rossmannie przy Karkowskim Przedmieściu 59. Pracowałam tam niejednokrotnie jako hostessa i nie zauważyłam tego o czym piszą niżej. Według mnie obie wymienione Panie były bardzo przyjazne w stosunku do mnie jak i do stałych pracowników, uśmiechnięte. Ponadto z chęcią służyły pomocą i bez żadnych obiekcji odpowiadały na pytania związane z moją pracą.

Ela mówi

że w tym przybytku jest (usunięte przez administratora) i nic w nocy (usunięte przez administratora) jak mały samochodzik a podwójna stawka za nocki niewidzialna. O to tylu by było.

gosia

i ja chciałam składać cv ale sama nie wiem , wiem że na Czechowie ma być nowy sklep obok Lidla ;(((((((((((((((((((

woow

a ja miałam składać tam cv,raczej sobie daruje

Madzia

ja pracuje na obecna chwile w Rossmannie... i powiem ze jest masakra... spodziewalam sie czegos wiekszego, lepszego... taka firma a tak mal ma do zaoferowania pracownikom ze szok... dosyc ze wymagaja od Ciebie wszystkiego... tzn. caly czas tzeba cos robic dostaje sie ochrzan za wszystko to jeszcze jakie marne zarobki ale jak to oni mowia sklep najwazniejszy ahha dla kogo?? co oni daja nam wzamian te marne 1000 zl za miesiac i taki grafik ustalony ze niema czasu na nic nawet pojsc do lekarza... ale zawsze jest dobra mina do zlej gry jakby nie bylo... co jeszcze ..[usunięte przez moderatora] zachowuje sie jak wielkia pani primadonna jakby przyjechala z New York, a nas za scierki ktore wszystka zrobia za marna kase... zla jestem bo moze w moi sklpie tak jest a w innych nie... niewiem ale ja nie jestem zadowolona.. a czego tam pracuje? bo nie moge nic znalesc wiadomo jak jest z praca ale dlugo tam nie zostane...

KIKS
@Madzia 31.01.2010 22:21

koordynatorem jest nadal pani B.?

Zostaw opinię o Rossmann - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossmann