Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

reklama

Poszłam troszkę dalej i najpierw skończyłam asystentkę stomatologiczną a teraz jestem na etapie Higienistki stomatologicznej. Szkoła umożliwiła mi dalsze podnoszenie kwalifikacji. Aktualnie pracuje w zawodzie asystentki stomatologicznej – zarabiam nieźle, ale po ukończeniu kierunku moje zarobki powinny wzrosnąć do ok 3.000 zł – jak dla mnie warto. Poza tym fajne promocje, sale wykładowe, i bardzo pomocni nauczyciele. Dodatkowe szkolenia w ramach zajęć bardzo przydatne w obecnej pracy. Polecam warto się zapisać , zdać egzamin i mieć pewną pracę www.szkoly.gowork.pl

Reklama

Aśka

Ja również uważam że jeśli chodzi o panie pracujące na infolinii zawsze są pomocne i miłe. Zawsze starają się uzyskać odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania od firm współpracujących

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pawel

od niedawna jestem agentem kredytum i mogę powiedzieć że jeśli chodzi o osoby pracujące na infolinii zawsze są mi pomocne i udzielają odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania

reklama

Polecam Technika masażystę, zawód który jest wieczny. Ja skończyłem w Goworku szkołę policealną www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolony. Duże umiejętności nauczyciela pomogły mi poznać wszystkie techniki wykorzystywane w tym zawodzie. Nowoczesne pracownie i materiały które dostaliśmy od szkoły zapewniły że z wysokim wynikiem zdałem egzamin Państwowy. Bez problemu znalazłam prace w salonie masażu i nareszcie zarabiam godne pieniądze!!

Szalona

Wbrew negatywnym opiniom które krążą na temat firmy Kredytum.pl oraz pracowników infolinii ja jestem zadowolona ze współpracy. Pracownicy infolinii zawsze są pomocni, udzielają precyzyjnych informacji, przeprowadzają szkolenia produktowe a jak trzeba to i przeprowadzają mnie za rączkę przy składaniu wniosku. Nie zdarzyło mi się żeby któryś z pracowników nie zadzwonił z informacją o którą prosiłam. Nawet jeśli takowej nie posiadał to zadzwonił przeprosić i że odezwie się jeśli tylko ustali informacje o które prosiłam. Nie wiem czy to konkurencja oczernia czy to zawiść ludzka..... Przykro się czyta o osobach która jak sama widzę wkładają serce w swoją prac że są niekompetentni....

olka

Firma może i ma niewielkie poślizgi z płatnościami ale mimo wszystko w koncu regulują płatności a sama współpraca przebiega bezkolizyjnie. Ja osobiście polecam.

agra
@olka

a to jest akurat trzeci rodzaj prawdy czyli g.... prawda

ba-ra

fajne :( ja mam gozej

MirAs
@ba-ra

..tzn ???

evi

Akurat prowizję mają jedne z najwyższych.

Biuro Współpracujące

Firma Kredytum organizuje konkursy dla pracowników Partnera (czyli dla moich pracowników, zatrudnionych u mnie w biurze) i bezpośrednio im wypłaca pieniądze w formie bonusu za realizowanie planów sprzedażowych na określone produkty z platformy. I wszystko by było ok, tylko, że pracownicy plany zrealizowali, a pieniędzy nie dostali od maja...

Janek

Konkurs , jak pisaliście był dla pracowników !!! A nie dla pośredników.

pośrednik

Ciekawe gdzie mozna się z tym udać - konkurs był a nagrody na karcie jagoda brak ....

kurka

Widocznie osoba która ma działalność i współpracuje z Kredytum ma pracowników swoich czyli operatorów systemu Kredytum i tym pracownikom nie przelano wygranych konkursowych - firma kredytum organizuje takie konkursy dla osób które maja tz loginy - no ale z tego co widać nie wywiązuje się z nich.....

Janek

Pisałeś o konkursie sprzedażowym dla PRACOWNIKOW ! Pracownikiem jest tylko osoba pracująca na umowe o prace .

Biuro Współpracujące

Chyba kolego czytać nie potrafisz... Wyraźnie napisałem, że mam umowę o współpracę, czyli prowadzę własną działalność.

Janek

to jesteś pracownikiem tej firmy . Czyli masz umowę o prace . To co Narzekasz .

kuna

o co chodzi z tą ilością reklam ??? Ktoś to celowo dodaje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA