Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

malma35

Dziękuję wszystkim za kontakt odnośnie kredytum uzbierała się całkiem niezła kwota do pozwu zbiorowego, osób już tez jest wystarczająco czy ktoś jeszcze chętny, albo czy ktoś dostaje od nich informacje o brakach w dokumentacji z przed lat i nakaz zapłaty prosze o kontak na malma35@interia.pl

mgjmg

Ja jako pracownik większej firmy kredytowej nie jestem informowana o tym czy prowizja jest wypłacana czy nie, ale cała nasza firma tj. 20 punktów kredytowych przestało współpracować z kredytum. Kierownictwo zabroniło wysyłać tam jakiekolwiek wnioski

@mgjmg

Możesz mgjmg na maila malma35@Interia.pl udostępnić namiary na szefów chciałbym dowiedzieć jaki był powód to ważne w naszej sprawie

@mgjmg

Czy mogłaby pani podać na maila jaka to firma żeby można było się kontaktować z nimi dlaczego nie wysyłają wniosków do kredytum

malma35

proszę o kontakt na maila jest już nas 15 osób do pozwu zbiorowego o nakaz zapłaty malma35@interia.pl , jeżli macie kontakt z innymi agentami bądź pracownikami piszcie i dawajcie kontakty do tych osób

Zażenowana

pracując od 7 września, umowę otrzymałam dopiero w pażdzierniku.. wypłaty za wrzesień jak nie było tak nie ma, czekam z nadzieją że jednak do mnie dotrze, rezem z wypłatą za październik. sprawa została zgłoszona do zusu i inspekcji pracy, jeżeli do 10 nie otrzymam zaległości wraz z prowizją i świadectwem pracy no to sorry ale z szanowną spółką zobaczę się w sądzie. NIE POLECAM!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
lenek

Mi zelegają za 2 faktury z marzec kwiecien 2016 ok. 500 zl . nie polecam.

malma35

wreszcie ktoś ma odwage mam nadzieje że więcej osób sie odważy na forum napisać a nasz posty nie bedą Kasowane. Właściciele Go work nam w tym pomogą.

Flee

Nam wiszą jakieś 3000-4000zł za okres od września-listopada (już wrześnie trochę zalegali więc robiliśmy u nich tylko Vivusa), odebrali nam dostępy - rachunków nie zdążyliśmy wszystkich wydrukować.. Z czasem nawet już po prostu olaliśmy tą prowizję, żal nerwów.. ALE, no właśnie ale.. dostaliśmy pismo z nakazem zapłaty 3000zł za brakującą umowę Vivusa (700zł) sprzed 8 miesięcy.. A braku żadnego oczywiście nie było...... Kara u nas jest skromna porównując innych agentów - ale płacić złodziejom nie mamy zamiaru... Dlatego jeżeli ktoś się zajmuje tą sprawą, chce zrobić pozew zbiorowy, zachęcam do kontaktu. Im będzie nas więcej - tym kredytum bardziej dostanie nauczkę za te wszystkie oszustwa. Mój mail: fleesoul@o2.pl pozdrawiam Monika

Joanna

Pozew zbiorowy byłby najlepszym wyjściem i najbardziej skutecznym.Widać że dużo osób pisze, dlaczego się nie zbierzecie razem?

pozew zbiorowy kto za?

agra
@malma35

ja bardzo chętnie wiszą mi ponad 10tys od listopada zeszłego roku mój e mail agata.ok@poczta.fm prosze o jakiś kontakt bo nie mam juz siły wypisywać do nich e maili z prośba o wypłacenie kasy a kontakt telefoniczny z nimi zaden. Pozdrawiam Agata

Krat
@agra

mam taką samą sytuację myślę czy nie podać ich do telewizji to już chyba ostatnie wyjście

@Krat

Moja sytuacja jest najciekawsza bo co ja od nich dostałam to uwaga na 1 miejscu. Tel nakładamy karę finansową za 4 wnioski z 2011 roku na kwotę 50 tys. Potem listem zwykłym na kwotę 350 tys a teraz nagle braków jest 117 z 2011 i 2012 roku i kwota poszła w górę aż do 750 tys. Szok. O de mnie chcą wyciągnąć żeby wam dać. Znajoma ma za 1 wniosek 3000. Kary który dostarczyła powiedzcie skąd oni biorą te kwoty? A poza tym co jest ciekawe ze te firmy typu express kasa i vivus nie nakładają na nich kar za braki rzekomo niedostarczobyć dokumentów. Jak tylko agent upomina się o kasę zaraz brakuje dokumentów. Z tym trzeba cis zrobić

stokrotka
@malma35

pozew zbiorowy i wpis do krd, mam tam konto i nie zamierzam darowac

Wyślij do nich listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru info że wycofujesz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych z żądaniem ich usunięcia.Jak nie usuną możesz wtedy sprawę zgłosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Każdy ma obowiązek usunięcia danych osobowych na nasze żądanie.Do takich danych zalicza się min: imię i nazwisko, adres,a nawet mail.

osama

czy jest możliwość złożyć zawiadomienie do prokuratury z art 286 k.k. dotyczącego niepłacenia przez Firme Kredytum S.A. ?? Na stronie widnieje zapis ze zapołacono mi rok temu a do dziś nie ma kasy. ( ponad 6 tyś zło) z tytułu agentury pośrednika. Ostrzeagm przed tą firmą

@osama

No pewnie że jest.Zawsze możesz złożyć do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

@osama

napisz do mnie:) na maila

Brita

Czy ktoś może wie jak zlikwidować stronę którą zrobiło kredytum www.agentkredytowy.pl ?? Zalogować się nie idzie , firma która robila stronę www nie odpowiada . Złodziejskie Kredytum również cisza...a na stronie są wszystkie moje dane adresowe i nr telefonu. Ja juz nie zajmuję się kredytami ,a w przeglądarce można mnie wyszukać bez problemu jako agenta kredytowego... Czy ktoś zna sposób co z tym robić ?? Pozdrawiam

gladiator

ja nie mam wynagrodzenia od marca. Złożyłem zawiadomienie do prokuratury o oszustwie. Wszystkim polecam ten sposób rozwiazania sprawy

@gladiator

gladiator podaj maila podam swój malma35@interia.pl

novacash

Nadal zapraszamy doradców finansowych do współpracy.Właśnie dodaliśmy w systemie możliwość składania wniosków do kolejnej firmy z dużą przyznawalnością. Wkrótce u nas będą dostępne oferty nie dostępne u innych brokerów. Aby uzyskać szczegółowe informacje proszę o wiadomość na adres: novacash@novacash.eu

novacash

novacash 2016-09-12 21:07:29 Chcieliśmy poinformować o możliwości współpracy z nami tradycyjnych biur pośrednictwa finansowego.Często pojawiały się pytania od naszych Wydawców którzy prowadzą także biura kredytowe na temat takiej tradycyjnej obsługi klienta. Na obecną chwilę oferta nie jest jeszcze pełna (pracujemy nad dodatkowym systemem gdzie będą oferty dostępne tylko u nas, niedostępne u innych brokerów). Mam nadzieję że dodatkowy system ruszy jak najszybciej. Co oferujemy w skrócie na dzień dzisiejszy: - Ponad 200 produktów, ponad 40 firm (banki i firmy pozabankowe) - Pożyczki pozabankowe - Kredyty i pożyczki bankowe - Kredyty inwestycyjne,obrotowe,leasing - Kredyty hipoteczne - Chwilówki - Kredyty konsolidacyjne Dostęp do: - Systemu sprzedażowego z porównywarkami kredytów i pożyczek - Możliwość składania wniosku do wybranej instytucji online - Systemu do budowania i zarządzania własną bazą klientów - Atrakcyjne i terminowo wypłacane prowizje - Wsparcie w sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów - Dodatkowe nagrody za aktywność sprzedażową - Automatyzację statusów złożonych wniosków, raportów, itp. W przypadku zainteresowania (podkreślam - tylko biura stacjonarne lub doradcy mobilni) proszę o maila: novacash@novacash.eu

novacash

Jeśli szukacie współpracy w pośrednictwie finansowym zapraszam. Ponad 200 produktów finansowych na jednej platformie, ponad 40 banków i instytucji finansowych. Więcej info po kontakcie: novacash(małpa)novacash.eu

brita

własnie pod wpływem tutejszych komentarzy zerknełam na stronę i co widzę ...? rzekoma wypłata moich pieniędzy nastąpiła w lipcu 2016 tylko ,że aktualnie mamy środek września ,a ja nie otrzymałam od tych skubańców, złodzieji ani grosza!!!!!!!!!!Teraz rozliczyć się trzeba z pieniędzy ,których się nie otrzymało - super!!!!też tak macie ???

myshorek
@brita

Mam dokładnie tą samą sytuację. W lipcu pojawiła się adnotacja o wypłacie za dwa rachunki i do dziś cisza. Na maile nie odpowiadają, wezwania do zapłaty ich nie interesują, konsultanci każą pisać maile. Złodzieje i oszuści. Ja idę do konkurencji.

Agent
@myshorek

Przecież oni już są nie wypłacalni ścigają agentów i wystawiają im kary do zapłaty za niby nie dostarczone dokumenty z przed paru lat . Złodziejska firma i tyle jedna wielka lichwa

ja i tylko ja
@Agent

ludzie ja dostałam nakzaz zapłaty na 700 tys zł i sprawa na prokuraturze że rzekomo ja wyłudziłam te pieniądze żenada . KREDYTUM BUJCIE SIĘ .

Jordan
@brita

oczywiscie , jest informacja o wypłacie , a pieniedzy nie ma !!! To chyba totalne oszustwo , na to wyglada ,ze padaja na pysk , ale nas agentów traktuja jak idiotów !!!

Załamana
@brita

ja czekam na wypłatę od kwietnia i nawet przed sądowe wezwanie do zapłaty nic mi nie dało. Trzeba może jakiś pozew zbiorowy albo coś. Może ktoś ma skuteczny pomysł na nich oprócz wprowadzania wniosków bo tego już nie robię od dawna

Jordan
@brita

grudzień 2015 brak rozliczenia , w systemie figuruje ,ze wypłacili czerwiec 2016 , ot przekret !!!

ZZ

Kredytum - szambo. Omijać z daleka. Od początku roku nie płacone rachunki. Długo musiałem do nich dzwonić i pisać. W końcu powiedzeli, że długo mogę poczekać na przelew i że zatwierdzą rozliczenia w systemie na niby wypłacone. A zamiast gotówki, mogą przesłać garnki, patelnie i inny badziew do wyboru, ze swojego sklepu.

Finhouse SA

Zapraszamy do współprcy z Finhouse SA: jedyny broker z pełną ofertą bankową i produktami pozabankowymi. Spółka notowana na giełdzie, a więc w pełni transparentna, a do tego: atrakcyjne prowizje, konkursy z nagrodami, program bonusowy itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA