Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

a do jakiego pośrednika idziesz? z finesem się ciężko współpracuje,family brokers też nie płaci prowizji i system mają zablokowany,z unilinkiem idzie się jakoś dogadać, kredyt express wprowadził nowe produkty więc zobaczymy,gtf niema nic nowego.

Jestem za

Ola

Proponuję unilink cash pomocni wypłacają zawsze na czas wypłaty dzienne za niektóre produkty polecam

MirAs
@Ola

Tez polecam UnilinkCash ... Płacą tyle ile wypracujesz, bez opóźnień , ponagleń i nerwów !!! Fines -nie odezwał się do mnie pomimo wysłanie kilku ofert współpracy !

@MirAs

Czy z UnilinkCash pracujesz również jak z Kredytum na umowę o dzieło? Jakie firmy polecacie poza Kredytum do dobrej współpracy w oparciu o umowę o dzieło?

@Ciekawy

tak , współpraca zaczyna się bardzo szybko są pomocni i mają mnóstwo fajnych konkursów w których może wygrać każdy, polecam również gtf też mają szybkie wypłaty prowizji po dosłaniu umowy klienta można poprosić od razu o rozliczenie i w ten sam dzień na skan faktury uruchamiają prowizję

@Ola

Dziękuję za odpowiedż:) Proszę napisz czy dziłalność gospodarcza jest tam wymagana, ponieważ przeglądając ich strony@ widzę ,że chyba tak, więc umowa o dzieło raczej odpada. Ewentualnie z kim się kontaktować?

Ciekawy

Dzięki za wskazówki, a z kim się najlepiej kontaktować w sprawie współpracy? Pozdrawiam

@Ciekawy

to zależy z jakiego jesteś regionu? lub zadzwoń na (usunięte przez administratora) tam skontaktują cię z odpowiednią osobą

Agent

Polecam firmę UnilinkCash z Warszawy od roku z nimi współpracuję.Pieniądze na czas (mają dzienne wypłaty prowizji na drugi dzień po wysłaniu dokumentów jest przelew na koncie)dużo fajnych produktów i fajny % prowizyjny i oczywiście super konkursy pieniężne za sprzedaż.Panie również w centrali zawsze służą pomocą jak i również dyrektor regionalny .Polecam z czystym sumieniem. A co do Kredytum też mi zalegają od pażdziernika 2015 pieniądze. Już na to machnęłam ręką.Również co jakiś czas przysyłają korespondencję listem zwykłym,że żądają ode mnie zapłaty 9000 na niby nie dosłane dokumenty pożyczkowe.

pośrednik22
@Agent

a o family brokers coś słyszeliście?oni też nie płacą prowizji a może to jakoś powiązane z kredytum?

MirAs

No to pięknie ... -:(

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
REKLAMA

Poszłam troszkę dalej i najpierw skończyłam asystentkę stomatologiczną a teraz jestem na etapie Higienistki stomatologicznej. Szkoła umożliwiła mi dalsze podnoszenie kwalifikacji. Aktualnie pracuje w zawodzie asystentki stomatologicznej – zarabiam nieźle, ale po ukończeniu kierunku moje zarobki powinny wzrosnąć do ok 3.000 zł – jak dla mnie warto. Poza tym fajne promocje, sale wykładowe, i bardzo pomocni nauczyciele. Dodatkowe szkolenia w ramach zajęć bardzo przydatne w obecnej pracy. Polecam warto się zapisać , zdać egzamin i mieć pewną pracę www.szkoly.gowork.pl

basia

A ja czekam na prowizję za styczeń i luty i nie mogę się doczekać,

Wolny strzelec
@basia

Mnie przestali płacić jeszcze w zeszłym roku. Jestem w stanie zrozumieć, że mają jakieś problemy i wynikające z tego poślizgi. Mógłbym czekać na prowizję nawet po 3 miesiące, gdybym wiedział, że tę prowizję otrzymam. Niestety: zero informacji z ich strony i zero pieniędzy. Skutek: przestałem dla nich pracować, bo po prostu nie ma to sensu. Nie mogę się nadziwić ich głupocie. Cóż z tego, że okradną agentów z prowizji? Wprawdzie "zyskują" nie wypłaconą agentom prowizję, ale tylko z kilku miesięcy. Potem agent przestaje pracować i nie mają dopływu nowej prowizji. Liczą na stałą rotację agentów - tych wyrolowanych stale mają zastępować nowi? Tak się daleko nie zajedzie. To jest kompletnie bez sensu, by mieć legalny, działający biznes i zrobić z niego taką karykaturę pozbawioną perspektyw. Głupota ludzka naprawdę nie ma granic.

Tomasz
@Wolny strzelec

Szkoda że agenci chcą jeszcze dla nich pracować. Ja też mam faktury z listopada za które nie dostałem kasy.

Bogdan
@Tomasz

Zacznijcie pracować z FINES , płacą dwa razy w tygodniu bez problemu. A dla oszustów wysłałem pozew do sądu o nakaz zapłaty. Pozdrawiam

malma35
@Bogdan

Wiem od kilku osób że od nakazu sądowego się odwołują i tłumaczą że te osoby nie spełniły warunków umowy że nie dostarczyły dokumentacji i w druga stronę wysyłają pozwy do zapłaty. Banda ale już nie długo damy im popalić

monika201

dalej nie zaplacili mi za wygrany konkurs w (UWAGA) kwietniu 2015r!!

Agentka

Powiedzieli dlaczego?

Agf

Wszystko to prawda ! Mam to samo.

kita

agam święta prawda jestem za

max

Na OLX krąży oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. IT - Administrator systemu. Ktoś wie jakie są widełki płacowe? Z góry dzięki za pomoc!

agra

nigdy nie miałam do czynienia z e sądem podpowiedz może od czego zacząć. pozdrawiam

brita

Chyba mają zablokowaną stronę . Może wreszcie ktoś się za to wziął. Ja osobiście pisałam do urzędu w Koszalinie i W-wie zawiadomienie o oszustwach.

Agentka D
@brita

Strona chodzi. Mogli Cię zablokować, co jest standardem przy upominaniu o swoje...

aga

Ja również otrzymałam prowizję chyba się ruszyło

polecajacy

nowe forum z agentami polecam http://www.forumagenta.eu/viewtopic.php?f=1&t=2

majka

otrzymalam wyplate.czekalam od 3 wrzesnia

agent

Zgadza się, komunikacja powinna się poprawić, jednak ja Polecam Kredytum i tego zdanie nie zmienię, pomimo,że nikt mnie nie informował ani nie przepraszał za opóżnienie przelewu ostatniej prowizji. Wystawiona opinia dotyczy całokształtu współpracy. Wyjątki potwierdzają reguły, każdemu może przytrafić się "zawirowanie" dlatego nie należy zbyt pochopnie, niesprawiedliwie oceniać. Więcej empatii i optymizmu a wszystko zacznie się układać.Pozdrawiam.

agent

Współpracuję z Kredytum już 4 lata jako agent, w ramach umowy o dzieło. Współpracę oceniam na 5-. Minusik za kilkukrotne poślizgi w płatnościach. Czasami bywały kilkudniowe,ale zdarzyły się też 2 takie, które wynosiły ok 30 dni, licząc od terminu płatności.Jednak muszę też wspomnieć,że na przestrzeni 48 miesięcy współpracy prowizja często wpływała regularnie a nawet(z prędkością światła:) z kilkudniowym wyprzedzeniem. Myślę,że w tej kwestii nie jestem szczególnym wybrańcem losu. Generalnie super byłoby gdyby współpraca wróciła do dawnej świetności, kiedy na maile były szybkie reakcje i nie było wątpliwości czy dotarły lub czy ktokolwiek je odczytał. Ta kwestia zasadniczo powinna się poprawić. Informacje o ewentualnych opóżnieniach w płatnościach prowizji też rozwiązałyby wiele, zaoszczędziłyby zbędnych telefonów na infolinię( również zdarzało sie mi monitować w sprawie płatności) i bezcennego czasu.. Wszyscy wiemy jak to w biznesie, poślizgi w płatnościach się zdarzają, więc czasem można wykazać się zrozumieniem i cierpliwością. Jeżeli chodzi o centralę to sytuacja z dostępem porawiła sie na 5+, kwestia pomocy konsultantów nigdy nie budziła moich zastrzeżeń. Wszyscy niezwykle mili służący pomocą, nigdy nie zostawili mnie z pytaniem, czesto oddzwaniają. Dokumenty zawsze na czas są rozliczone,nigdy zagubione. A zatem ja z czystym sumieniem Kredytum Polecam i wierzę,że większość tego wielkiego timu myśli podobnie.Pozdrawiam.

agent

Dlaczego sam Pan nie zgłosił się do tej pory do prokuratury, jeżeli ktoś postawił taki zarzut sprawa powinna się wyjaśnić. Jeżeli jest Pan niewinny, zostanie zapewne zrehabilitowany, prowizja wypłacona a i pomawiający następnym razem dwa razy sprawdzi zanim zarzuci drugiemu nieuczciwość.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA