Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

reklama

Polecam Technika masażystę, zawód który jest wieczny. Ja skończyłem w Goworku szkołę policealną www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolony. Duże umiejętności nauczyciela pomogły mi poznać wszystkie techniki wykorzystywane w tym zawodzie. Nowoczesne pracownie i materiały które dostaliśmy od szkoły zapewniły że z wysokim wynikiem zdałem egzamin Państwowy. Bez problemu znalazłam prace w salonie masażu i nareszcie zarabiam godne pieniądze!!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

wojteKKk

A ja jestem zadowolony. Jestem agentem wspolpracujacym i do tej pory nie zostałem oszukany, a płatnosci zawsze na czas.

@Karol Ja jestem na działalności, tylko współpracuję z nimi jako agent.

dare

Firma nie płaci na czas. Moje faktury są już po terminie płatności tygodniowym. Od poniedziałku jestem zbywany że dzisiaj będą dokonane płatności. A dzisiaj dowiedziałem się że osoba odpowiedzialna za przelewy poszła na dwutygodniowy urlop i nie są wstanie odpowiedzieć kiedy będą zapłacone. Pani na infolinii powiedziała że może mnie tylko przeprosić. Inne firmy płacą prowizję od razu na drugi dzień po otrzymaniu dokumentacji. Nie polecam do współpracy. Nikt nic nie wie. A prowizje w stosunku do konkurencji są bardzo małe. Różnią się nawet o 5 %.

jerronimo

Witam, mam takie pytanie: czy po podpisaniu umowy z Kredytum.pl obowiązuje coś takiego jak klauzula zakazująca współpracy z innymi podmiotami bankowymi lub/i parabankowymi???

SDB
@jerronimo

umowa współpracy nie jest umową na wyłączność

były agent

skoro mają tak dobrą infolinię to proponuję dodzwonić się do kogokolwiek konkretnego w tej firmie - okres oczekiwania na kontakt parę tygodni ;) życzę powodzenia a co do współpracy z Nimi szczerze odradzam chyba że ktoś lubi adrenaline i nie przespane noce

Współpracuję z Kredytum od wielu lat. W trakcie tej współpracy były lepsze i gorsze momenty. Na początku współpraca układała się rewelacyjnie, potem były lekkie poślizgi, a teraz wszystko zmierza w dobrym kierunku. Na infolinię, znów można się szybko i sprawnie dodzwonić. Dzisiaj pisałem maila bo miałem problem natury administracyjnej i został on bardzo szybko rozwiązany. Obsługa infolini bardzo miła. Nawet zamówione materiały reklamowe przyszły zaraz na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Co do dokumentów to nigdy nie zdarzyło mi się, aby zaginęły w centrali. Co do oczekiwania na dokumenty to Kredytum ma do mnie anielską cierpliwość :) Często, a to nie mam czasu wypełnić listy kontrolnej, a to nie mam kiedy iść na pocztę i wysyłka się opóźnia. Ze swojej strony obiecuje poprawę w tym temacie ;) Co do zarobków to nie narzekam. Moim zdaniem wystarczy tylko chcieć i można zarobić. Na początku trzeba trochę włożyć wysiłku w znalezienie klientów ale później sami powracają. Tak więc z czystym sumieniem mogę firmę Kredytum polecić bo zauważam pozytywne zmiany na lepsze. Idźcie dalej tą drogą :) Jedyne co mógłbym zasugerować to trochę szybsze przelewy po akceptacji faktury w systemie, ale ogólnie jest ok. Pozdrawiam i dziękuję za dotychczasową współpracę, Piotr

ruth

O to fajnie ja też chyba spróbuję może coś zarobię ,może chociaż na waciki będzie!

anetys

Ja wypełniłam kwestionariusz współpracy i mam wygenerowaną umowę więc jutro im wyślę i zobaczę jak szybko dostane dostęp do produktów,chce zacząć jako agent mobilny na początek bez działalności

bbb

Probowalem podjac z nimi wspolprace ale mnie zbywaja robia z ludzi za idiotow !!!

chomik

ja też jestem bardzo zadowolony , system jest banalny płacą jak sobie zatwierdzisz ,współpracuje z wieloma ale u nich najlepiej mi się pisze i najwięcej płaca i chcą jeszcze negocjować ! jak macie jakieś pytanie to chętnie wieczorem bądź w wolnej chwili odpowiem : choomiq@gmail.com

mobilnie

ja pracuje mobilnie na podstawie umowy o dzieło zarabiam ok 2 tys, sama wyznaczam sobie kiedy pojadę do klienta na podpisanie umowy lub sporządzenie wniosku , jestem bardzo zadowolona , na samym początku nie wiedziałam co i jak ale później zrobili mi szkolenia i praktycznie już nie dzwonie na infolinie , ale jak dzwonie to nie czekam dłużej niż 3 min... nie wiem o co Wam chodzi

VICTORIA

Współpracuję z Kredytum 1,5 roku. Szczecinek - Zachodniopomorskie.Chcesz informacji? Zadzwoń 94 30 70 420. Powiem Ci jak jest.

An..

Polecam forme. Bardzo szyblo sie rozwija, daje coraz to nowe mozliwosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA