Opinie o Zannini Poland w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zannini Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zannini Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zannini Poland w Czeladź

^^

pomagac?oni takiego słowa nie znaja a gdyby to była inna dzwiczyna nie miała pochytane to zaraz by poleciała bez zastanowienia ale widze ze jest pozwolenie na tego typu wałki bo zadnych konsekweni nie wyciagnieto i ktoś dobrze napisał ze nie chodzi tu o swoje ineteresy lecz wszystkich pracowników bo każdy by tak chciał wyjść po 6godz później wrocic i się odbic pod pretekstem zapomniałam tel a co do ciekawej jak ci polaczki nie pasuja to wyjdze proste!a taka jest prwda ze o przywiezienie ci konpnentow musisz czasem prosić się pol dnowki a ten ktoś nic nie robi tylko pierdzi w stolek a to jego obowiązek dostaczyc mi części itp. i nie chodzi tu o wszystkich chlopakow tylko jednego osobnika który pierd...wszystko a ciężko od cb wymaga

Każdy kombinuje jak się da no ale co komu do tego ?! chcesz pracować to pracuj a nie wpier... się do kogoś .... za takie pieniądze to trzeba jeden drugiemu pomagać :) . a jeżeli coś komuś nie pasuje to po co dalej tam robi ? skoro ma jakiejś wątpliwości to trzeba iść do innej pracy,ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Pozdrawiam :)

zapracowana

Wielki kierownik w końcu ukręci bata na siebie.

ciekawa
@zapracowana

Zapracowana a jakiego masz kierownika ?Co jest złu nie dobry ,wszyscy go chwala i przeciaz za cos musiał zostac tym kierownikiem jesli mowiemy o tym samym kierowniku.Masz Zal ,pretensje prosze isc osobiscie i pogadc a nie na forum pisac ,za plecami kazdy umie gadac a w twarz juz nie ma kto?POLACY!!!!!!!!

prawda

tak sa dowody wystarczy porownac listy do odbijania się kartami wyjdzie czarne na białym bo ta osoba już tak się pogubila inaczej jest na listach a inaczej na czytniku a po za tym widziało to kilka osob a ta osoba która napisala o plotkach calkiem możliwe ze to ona bo to nie sa żadne plotki i nie chodzi tu o pieniądze o to żeby kogos zwolnili o zemste czy inne po prostu o sprawiedliwość bo inne kobiety siedza od dechy do dechy a taka myśli ze jej wszystko wolno i ujdzie na sucho pewnie każdy by chciał porobić 6h a reszte spedzic na zakupach a później wrocic wcisnąć kita i się odbic albo kumpeli podac karte niech mnie odbije i za free mi zaplaca za zakupy

Firma Zannini Poland w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik administracyjny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
ciekawa

a kafejki jeszcze istnieją? hihihi

nic

ej ludzie ja to słyszalem ze pisza tutaj z kafejek i od znajomych bo sie boja he he prawda to ?

powiem wam

A ja Wam powiem że ludzie zaczną faktycznie odchodzić bo mają dość niesprawiedliwości że cieżko pracują i nie kablują. A wystarczy że dwie osoby się nie lubią i już jakaś podła osoba nagada głupot i kłamstw kierowniczce a Ona w to wierzy.Tak powstają plotki, i niesprawiedliwe ocenianie drugiej osoby poprzez plotkę. Dlaczego w tej firmie nie ma KONFRONTACJI u p. Magdy w biurze żeby pokrzywdzona osoba mogła wyrazić swoje zdanie. I jak ma udowodnić że czegoś nie zrobiła bądź powiedziała. Bedzie tak że kobiety beda odchodzić, ale coż skoro szefowa toleruje od wielu lat ploty z różnych żródeł to niech potem się martwią że nie ma kto robić.

oszusci

Madziu dostep do drukowania list powinno mieć tylko twoje biuro bo na razie nie chce kablować ale jest taki zgrany duet któremu się wydaje ze sa cwani ale nic bardziej mylnego walek im nie wyszedł.Ten zgrany duet robi w ch...caly zakład i nie zależnie od stanowiska.Oszukuja na godz pracy a jak cos wydrukują liste i przepiszą.Ty szukasz doszukujesz się walkow u normalnych pracowników a tym razem w ch...robia cie pod samym nosem osoby zaufane.Jednej z tych osob płacisz nie male pieniądze.Duetowi wydaje się ze na hali pracują same tępe idiotki i gdy ktoś przeprawil godz pracy na liscie tej osoby na takie jakie powinny być wydrukowali liste i przepisali na dodatek wciskają tanie walki ze niby ta osoba była na drugie hali haha smieszne bo to wy teraz z siebie robicie idiotow widziało to pol hali wiec nie wcisniecie taniego kitu.A to półtorej godz ta osoba spedzila na zakupach na rynku poczym wrocila wcisnela tani walek i nie ostrożnie się odbila tak ze widziało pol hali.Wiec albo radze się przyznać albo odpracować te 1.5godz jeżeli nie będę zmuszona o tym poinformować gore bo to jest oszukiwanie wszystkich pracowników.I jeżeli takie zdarzenie miało miejsce raz to kto wie czy to nie jest nagminne

?????
@oszusci

Wydaje mi sie ze powinnas ,powinienes załatwic ta sprawe z bardzo bardzo zainteresowanymi osobami czylo osoba która (usunięte przez administratora)i z kierownictwem i przede wszystim udowodnic to bo nikt zaznaczam nikt nie bedzie kablowal i to twarza w twarz z kierownictwem.Masz dowody? to je przedstaw i udowodnij to wszystkim.Druga rezcz to masz duzo racji takich akcji nie powinno byc bo iini musza(usunięte przez administratora).zeby cos w zyciu miec a innym przychodzi to spedzajac 1,5 godziny na rtynku hihihih

olejek

powiem tak ze dziadostwo brak wentylacji w upały na hali jest 60 stopni można paść na pysk ,maszyny padają , ciagle trzeba myć myc myć hale, nie ma kto naprawiac maszyn, fakty są takie że się bedą zwalniać lub celowo chorować i robić na sezon(usunięte przez administratora) np w budowlance, kasa marna, dziadostwo żeby tak mało zarabiał facet ktory ma rodzine, ten zakład splajtuje bo ludzie już mają dosc tej nędzy

brudek
@olejek

Meze i masz racje juz zaczynaja odchodzic od nas ale chyba nie z tak błachych powodów ,tylko ludzie zaczynaj sie szanowac i nie bede (usunięte przez administratora) za takie pieniadze.Nie wierze ze nie moga dac wiecej ,moga tylko po co jak wola dac najmniej jak tylko moga.Albo zwalniaj sie bo nie beda (usunięte przez administratora) na liderke z forplastu,Zenada zapowiadał sie zakład obiecujaca ale po czasie dochos=dze do wniosku ze nie warto nawet sie starac.Czas pokaze ile osob pojdzie.

produkcyjny

na produkcji za hałas non stop od maszyn (bo jest ich tam za dużo naustawianych). maszyny ciagle się psują tzn. albo płytkę trzeba wymienić ,albo ją ustawić bo wymiar się zmienił)Firma ta ma bzika na punkcie sprzątania!!! gorzej niż w aptece, wiadomo nikt nie chce stać na wiórach ale żeby co chwile hale myć...na magazynie pracy sporo tzn. od pewnego czasu sporo jej przybyło a podwyżek brak, na początek dają 1300zł czyli smieszne pieniądze.zainteresowanym radzę się dobrze zastanowić ....a szefowie z Włoch właściwie szef też ma swoje humorki...

hehe

ta pracuja po pare lat chłopcy ale ilu odeszło przez szefową he he a na magazyniera to zaden kumpel nie chce tam isć tyle roboty za grosze

XXXXXXXXXXX

Pierdolenie z tego co wiem to chłopcy pracuja tam po 4 lata po 5 lat i od dłuzszego czasu jest zgrana fajna załoga,której kazdy powinien pozazdrościc.Ktoś kto to pisał nie wie jak jest na produkcji!!!!!!Owszem tak jest ze na koncu się ich docenia ale to nie jeden taki zakład.

bez

Praca w tej firmie zależy od humorków i kaprysów kierowniczki administracji czyli p.(usunięte przez administratora) Każdy o tym wie i albo to toleruje bo chce miec za co zapłacić rachunki i jeść albo odchodzi. Ja znam wiele osób co tam pracowały są to głównie mężczyźni ale nie doceniano ich i liczyło się tylko sprzątanie hali i pozwalniali się jak znaleźli sobie coś "normalnego".szkoda nerwów tracic na humory i (usunięte przez administratora) a to nie apteka tylko produkcja.

szychy

tak na delegacje wyjerzadzaja szychy z biura na to maja kase i na przyjmowanie sekretarek może zatrudnice jeszcze jedna bo wydaje mi się ze za mało ich a na polepszenie warunków proponuje może zalorzyc związki może to jest jakies wyjście na zalorzenie zwiazkow potrzeba min 10osob które się zgodza w tym uczestniczyć bo nie widze innego wyjścia może to jest rozwiązanie?:/

XXXXXXXX
@szychy

Ja, proponuję udać sie do biura i zasięgnąć informacji z pierwszej ręki,owszem są szkolenia we Włoszech z dobrą znajomością języka angielskiego i ze znajomością rysunku technicznego.Ktoś kto pisze że jadą szychy jest poprostu zazdrosny i tyle mógł się sam uczyć to nie byłoby problemu i może ten ktoś by pojechał na takie szkolenie.Za dużo zazdrości ludzie!!!!!!Ktoś kto jest wykształcony i chce coś osiągnąc może daleko zajść moze nie do konća u nas w firmie,ale takie szkolenie mozę pomóc.Powodzenia Miro:)

miro

a co to znaczy MM ? bo niewiem, słyszałem tylko że zannini organizuje szkolenia we włoszech, dlatego pytam czy ktoś tam już był może

wloh

delegacja do wloch ty chyba o MM mowisz oni deleguja

wloh

delegacja do wloch ty chyba o MM mowisz oni deleguja

miro

A jak ze szkoleniami we włoszech? byl juz kiedys ktos?

wyzysk w bialy dzien

kiepska firma nie docenia się ludzi pracują za najnizsza krajowa zadnych podwyżek premii ludzie pracują w pocie czola a nawet się ich nie docenia a pracują na gore ciekawe czy dostana premie na swieta a może jakies absencyjne albo kwartalne czy wydajnościowe pomyślcie o tym bo to dzięki nim istniejecie dzięki tym ludziom liczy się tylko hala nr 1 tam maja podwyżki zarabiają hoho na pewno więcej niż reszta i premie tez maja tylko to wszystko odbywa się po cichutku a reszta(usunięte przez administratora) woly robocze i tania sila robocza polaczki bo wlosi na pewno za taka stwake plcem by nie kiwneli

sowa

Szkoda że faworyzuje się kabli, a nie docenia osób które naprawde ciężko pracuja.

Zostaw merytoryczną opinię o Zannini Poland - Czeladź

• Jak się pracuje w Zannini Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Zannini Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zannini Poland?

Zannini Poland
2.2/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Wojkowicka 60
    41-250 Czeladź