Opinie o Zannini Poland w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zannini Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zannini Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zannini Poland w Czeladź

Oooooo

Jestem tchórzem że pisze anonimowo wiem ,ale pani Swietka to jak chce tak nadal pouczać co mam robić i że nie jesc w szatni bo nakruszylam to niech zacznie pouczanie od siebie i niech zadba o higienę bo czuć od niej pot wcześnie rano podczas przebierania już. Nie codziennie ale często.

Roxa

Trochę późno się "obudziłam", ale trafiłam na taką stronkę, gdzie ludzie podają stawki w tej firmie i czytam, że pracownik administracyjny ma 5,5 tys. brutto! A ja nie złożyłam cv, jak był pół roku temu nabór. O, matko.. Kto z firmy wie, czy jest możliwość ponownego naboru (jestem po ekonomii, gdyby ktoś pytał)?

Obiektywna
@Emilia

Wiesz co nie mam pojęcia jak jest teraz bo już tam nie pracuje. Oczywiście, że konflikty psują atmosferę na jakimś dziale. Pani Magda nie daje sobie przetłumaczyć że jakaś sytuacja wyglądała tak a nie inaczej i choć tłumaczyło to kilka osób z działu q tym liderka to nie słucha , nie masz szansy na obronę. Pomówienia, rywalizacja między dziewczynami jest niezdrową. Ważniejsze jak któraś wygląda, że ma rozpuszczone wlosy, drogi zegarek itd. Przychodza o 13 już jak mają na drugą zmianę i obgadują się w szatni. Gdzie są przepisy bhp w tej firmie. Rozpuszczone wlosy maja nawet panie z kontroli co zagraża bo też wchodzą między maszyny na hali itd

Roxa Nowy wpis

Emilia Nowy wpis

Wiesz co, pytanie czy te konflikty psują tylko atmosferę, czy są jakieś poważniejsze konsekwencje np. wezwanie na dywanik do szefostwa?

Obiektywna Nowy wpis
@Emilia

PRACOWNIK

Tak, to prawda, że ta ukrainka pije. Gdyby to polka była pijana w pracy, to Pani M dawno by wręczyła Polce wypowiedzenie, ale że jest to ukrainka to w biurze udają, że wpisu na tym forum nie widzą. Taka jest prawda.

@PRACOWNIK

No co ty? Jakie znacznie ma narodowość pijącego pracownika? Przecież to takie samo wykroczenie. Niektórzy pracownicy mają większe przywileje w pracy czy co?

@Paweł

Tak, to jest takie samo wykroczenie, ale w tej firmie ukrainki są faworyzowane.

Pracownik Nowy wpis

Bo firmy zapewne mają jakieś upusty jeśli zatrudniają obcokrajowców. Gdyby musieli zatrudniać ich na takich samych warunkach jak nas, to by im się to nie opłacało. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.

Hutt

A niech usuwa administrator trudno i tak wiadomo że SWITLANA ma plecy, pewnie (usunięte przez administratora) u góry co kto robi w szatni i jak długo ,nie jedzcie w szatni nie (usunięte przez administratora)nie róbcie nic to może wreszcie się uśmiechnie i nie będzie pouczać te babsko.

Oooooo

Firma Zannini Poland w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik administracyjny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Jak się pracuje z ludźmi z Zannini Poland?

Maja

A te problemy z alkoholem w firmie zdarzają się notorycznie? :/ Bardzo utrudniają pracę, czy można robić swoje? Co myślisz o wynagrodzeniu, jest adekwatne do pracy? :)

ktos

Mamy w firmie wolne od 22.12.2022, taką decyzję podjęła kadra zarządzająca. Rozumiem że osoby, które nie mają urlopu na ten okres dostaną płatne postojowe? Z jakiej racji ktoś ma brać urlop bezpłatny? Jeśli firma robi postój, nie zapewnia pracy wtedy nikt nie ma prawa pracownika zmusić do urlopu bezpłatnego. Kodeks pracy o tym mówi. Po to są przepisy, aby je respektować.

Maja
@ktos

Zawsze jest postój w okresie świątecznym ??w innych okresach tez zdążają się postojowe? Jak bardzo wpływa to na pensje? Ile jest mniejsza? Dają informacje dużo wcześniej ze będzie takie wolne, tak żeby można było w tym czasie coś zaplanować z wyprzedzeniem?

Ktos
@Maja

Poinformowali nas o tym w pierwszym, lub drugim tygodniu GRUDNIA 2022r. Wcześniej słyszeliśmy "wybierajcie urlopy", nawet sami na te urlopy ludzi wysyłali, teraz okazało się, że są osoby, które nie mają tyle dni urlopu, bo go wybrali wcześniej. Jak to wpływa na pensję? Zależy ile danej osobie brakuje urlopu wypoczynkowego. Tutaj chodzi o to, że nie mają prawa zmuszać nas do urlopu bezpłatnego, jeśli firma nie zapewnia pracy w danym czasie to powinna płacić postojowe. Są pewne przepisy, trzymajmy się tego.

@Ktos

no to szkoda jeśli ktoś na tym niestety miałby być stratny... piszesz o trzymaniu się przepisów i w sumie temat na forum się urwał Udało się jakoś dogadać w tej kwestii? Ogólnie czy jeśli chodzi o zgłaszane jakiś problemów wprost to reagują adekwatnie do sytuacji?

....
@ktos

A DO KIEDY BYŁ POSTUJ JAK TERAZ Z PRACĄ

Pracowalem w zanini na magazynie.Powiem tylko tyle ze nerwowa atmosfera kierownik Rafal Z. jest niezrownowazony (usunięte przez administratora).Kierownik by chcial zeby po trzech tygodniach nowy pracownik wszystko umial a materialu do ogarniecia jest tam naprawde bardzo duzo a na zadanie pytania jak cos zrobic odpowiedzial ze nie ma czasu.Na koniec pracy w tym obozie wydarl morde i kazal (usunięte przez administratora)Nawet dal mi do zrozumienia ze chce mnie pobic. Takze magazynierzy omijajcie ten zaklad szerokim lukiem

@Tomek

Masz rację bo pań Rafał to cham i (usunięte przez administratora) Co drugie słowo to (usunięte przez administratora) i inne tego typu przekleństwa. Powinien leczyć nerwy u psychiatry.

@Michał

To słabo jeśli faktycznie tak jest. Ale to większość na to odporna, skoro wciąż tu pracuje?

Bo to prawda
@Michał

Bo to prawda co piszą o kierowniku Rafale. Można być nerwowym, ja wszystko rozumiem, ale nie trzeba być takim niemilym. Łacina na każdym kroku ,co trzecie słowo. Aż uszy wiedną.

@Bo to prawda

I pewnie rozmowa na ten temat nie pomaga? Bo zastanawiam się czy aby na pewno sama góra o tym wszystkim wie... Jakaś reprezentatywność to ich nie obchodzi zbytnio, bo wiadomo idealnie nigdzie nie jest ale jak widać tutaj plotki się roznoszą

zan_i_inni
@Tomek

Nie potraficie się odezwać to macie. Jakoś na muratekach potrafili zrobić porządek z Sęczusiem.

@zan_i_inni

No widzisz... Skoro tak to jak niby sugerujesz, że mają się "odezwać", gdyby to było takie proste raczej już do teraz coś konkretnego by wobec tego zrobili?

Jak się pracuje z ludźmi z Zannini Poland?

x

zadne

Polak

Pracowałem w tej Firmie przez kilka lat do końca 2020 roku jako operator maszyn. Zarobki +/- 2500,00 zł netto podstawy + "premie" i "dodatki" ,w sumie jakieś 200 - 300.00 zł netto (nocki, uznaniowa, wydajnościowa itp.). Do tego praca w soboty a nawet w niedziele, oczywiście dla chętnych. Swego czasu można było "ogarnąć" kilka weekendów w miesiącu więc jak ktoś lubi pracować non stop, to jak najbardziej. Dużym plusem byli dla mnie (i są) co niektórzy ludzie. Z biegiem czasu część z nich zaczęło odchodzić do innych firm, bo znaleźli pracę na lepszych warunkach. Kilku lat temu zakład zaczął przyjmować osoby z Ukrainy. W momencie, kiedy się zwalniałem, na produkcji było ich ok 80%.

Mirosław
@Polak

Fajnie, że wyraziłeś swoje zdanie i przedstawiłeś warunki płacowe na stanowisku operatora maszyn w firmie Zannini Poland. Dziękuję Ci za to i na marginesie chciałbym zapytać, co było takim Twoim głównym powodem tego, że postanowiłeś z firmy po prostu odejść? Daj znać, bo może swoim wpisem pomożesz nie tylko mi ale również innym osobom.

@Mirosław

Głównym powodem, że zmieniłem pracę były kwestie finansowe. Udało mi się znaleźć pracę bliżej domu no i na lepszych warunkach robiąc dokładnie to samo, co w poprzedniej.

Anula
@Polak

Czy mógłbyś podać nazwy firm w pobliżu które też wykonują kontrolę jakości?

@Anula

Nie znam takich firm.

Mk
@Polak

Jonpolak za 15 zł nie będzie tam pracował.

@Mk

Nie rozumiem?

Paulina
@Mk

Tyle aktualnie dają? I żadnej premii nic więcej?

Staszek

Traktują wszystkich jednakowo w zależności od tego jak kto pracuje. Firma to dobry pracodawca więc nie szukajcie winnych

Janusz
@Staszek

Oczywiście, tylko czemu Ukraińcy mogą pracować po 12 h a Polacy nie ?

@Janusz

a którzy Polacy chcą pracować po 12h? z produkcji? a może kontroli jakości albo biura?

Luna
@Staszek

Ha jednakowo, ciekawe. Ukrainki często przychodza "wczorajsze" do pracy, czuć nawet przez maske. Polke jakby tak robila już dawno by zwolnili.

@Luna

A czemu taki dziwny układ tutaj jest?

Stal nierdzewna

Tak jest masz rację po zebraniu parę dni jadły w szatni na ławce potem sprawa po zebraniu przycichla i wróciły do starych nawyków 2 przerw śniadaniowych po 20 minut. Nie szanuje ich za to

Edyta
@Stal nierdzewna

Nie rozumiem w czym problem. A ile macie ustalonej przerwy na śniadania tak w ogóle?

Bomba

Jak dobrze słyszeć, że pracownicy się dobrze i regularnie odżywiają.

@Edyta

20 minut przerwy ma każdy dzial a one sobie robią 2 razy po 20 minut. Ok 8 rano i ok 12 w południe. Jeśli Anka ma takie wymagania od swojego działu to niech daje im przykład. Muszę przyznać że źle traktuje kobiety z ntk. Szkoda ,że Wiola nie ma tej funkcji co Anka ona jest w porządku.

No fakt

@Stal nierdzewna

Ok, a czy to jak wygląda coś wnosi w jakość pracy w tym miejscu? ;p Może dalibyście znać co was tak naprawdę tutaj najbardziej denerwuje i co byście zmienili, żeby pracowało się lepiej?

Jakie są warunki zatrudnienia w Zannini Poland?

Do Jeremi czy ktoś tam

To prawda ,jedna na drugą ma haka ,choćby wspólne wizyty na kuchni notoryczne i na fajkę. A jak dziewczyna wyszła odebrać telefon podczas pracy na dwór po raz pierwszy odkąd pracuje bo ktoś u niej trafił do szpitala to od razu było " Ja wszystko widzę, Ty sobie uwazaj moja droga " Dziewczyna pracowita, nie pali, wykonuje swoją pracę dobrze. Jak jej tel dzwonił non stop to wiedziala ze coś się stało. A Anką tego nie rozumie.

Do Jeremi

Już usunęli wpis o BW a i tak wszyscy gadają o tym w pracy heh bo każdy wie ze to prawda.

Do Jeremi
@Do Jeremi czy ktoś tam

Niech kierowniczka popatrzy na nagrania z kamer tak 3 tyg temu jak siedzialy ciągle w kuchni.

Do Jeremi i reszty
@Do Jeremi

Właśnie one jakoś dziwnie jedzą po 8 jakoś i potem drugi raz po 12 chyba je widzę tam

Nie polecam tego zakładu, robiłem na maszynie która była zepsuta, lider miał nas gdzieś, wieczne darcie mordy

@staszek a macie ekipę z długim stażem?

Mój wpis został usunięty

Dlaczego lepiej traktuje się ukraińców lepiej od polaków?

Swołocz
@Mój wpis został usunięty

Bo są o wiele tańsi ? Bo się boją o swoje stanowisko ?

MOs

czy można znaleźć u Ciebie pracę?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Zannini Poland?

Zan_i_inni

Po 12 godzin to tylko Ukraińcy. Zresztą teraz nikt nie pracuje po 12 skoro cały zakład po 3/4 etatu.

Żeby pracować w tej firmie .trzeba mieć stalowe nerwy o zdrowie.Tu nie ceni się dobrych pracowników.tylko takich co trzymają z kierownictwem.czyli podlizuchow.informatorow i tak naprawdę leni.chyba że jest się ukraincem.Najnizsza płacą bez możliwości do robienia.bo przecież to Ukraińcy potrzebują kasy.nie ważne że w ciągu 12 godzin robią mniej niż Polacy za 8 godzin.Oczywiscie że część Ukraińców pracuje dobrze.ale niestety cześć przychodzi tylko żeby odbebnie 12 godzin i wziąść kasę.Nikomu nie polecam tego zakładu.ale każdy sam podejmuje decyzję.

polacco
@0808

Jak większość dużych firm nie zaproponuję Ci wysokiego wynagrodzenia. Z drugiej strony jak jesteś tzw. guzikowcem to czego się spodziewasz ?

On

Będą zwolnienia ?

Yyyy

Jak tam u was z korona wirusem? Włochy rozsiewaja? ;D

Pracownica

(usunięte przez administratora) Ludzie! Jeśli macie możliwość pracy w innej firmie to bez wachania wybierzcie inną, byle nie Zannini. Ja szukam innej pracy, bo jak mam być tak traktowana we własnym kraju to dziękuję za taką pracę. A firma jak tak faworyzuje ukrainców to może niech przeniosą całą produkcję na ukrainę?

@Pracownica

Pracownicy powinni być faworyzowani raczej ze względu na umiejętności i kwalifikacje, nie uważasz? Nie napisałaś w jakiej wysokości jest wynagrodzenie i czy ten aspekt zatrudnienia jest według Ciebie na dobrym poziomie?

@Paweł

Wynagrodzenie? Najniższa krajowa. We własnym kraju jesteśmy dyskryminowane, a tak nie powinno być. A skąd Ty wiesz jakie "kwalifikacje" mają ukraińcy w tej firmie? I nie zgodzę się z Tobą, bo pracownicy nie powinni być faworyzowani pod żadnym względem, ani narodowości, ani umiejętności, czy kwalifikacji. Każdy powinien być tak samo traktowany, i jeśli ukrainki mogą pracować w soboty, to polki również. Pracujesz w tej firmie, że wiesz jak tutaj jest?

@Paweł

I dlaczego pierwsza częśc mojego komentarza została usunięta? Obraziłam kogoś? NIE więc dlaczego usuwacie coś co jest prawda?

On
@Pracownica

Usunęli bo dyrekcja interweniowała.

@On

Wcale mnie to nie dziwi. W związku z tym jeśli dyrekcja uważa, że moje opinie nie powinny tutaj się znależć to niech administracja portalu usunie moje komentarze

Zostaw merytoryczną opinię o Zannini Poland - Czeladź

• Jak się pracuje w Zannini Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Zannini Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zannini Poland?

Zannini Poland
2.2/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Wojkowicka 60
    41-250 Czeladź