Zannini Poland

Czeladź

Opinie o Zannini Poland

ciekawa 2014-07-15 18:15:55
Zapracowana a jakiego masz kierownika ?Co jest złu nie dobry ,wszyscy go chwala i przeciaz za cos musiał zostac tym kierownikiem jesli mowiemy o tym samym kierowniku.Masz Zal ,pretensje prosze isc osobiscie i pogadc a nie na forum pisac ,za plecami kazdy umie gadac a w twarz juz nie ma kto?POLACY!!!!!!!!
. 2014-07-17 18:26:02
Każdy kombinuje jak się da no ale co komu do tego ?! chcesz pracować to pracuj a nie wpier... się do kogoś .... za takie pieniądze to trzeba jeden drugiemu pomagać :) . a jeżeli coś komuś nie pasuje to po co dalej tam robi ? skoro ma jakiejś wątpliwości to trzeba iść do innej pracy,ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...
Pozdrawiam :)
^^ 2014-08-24 09:38:32
pomagac?oni takiego słowa nie znaja a gdyby to była inna dzwiczyna nie miała pochytane to zaraz by poleciała bez zastanowienia ale widze ze jest pozwolenie na tego typu wałki bo zadnych konsekweni nie wyciagnieto i ktoś dobrze napisał ze nie chodzi tu o swoje ineteresy lecz wszystkich pracowników bo każdy by tak chciał wyjść po 6godz później wrocic i się odbic pod pretekstem zapomniałam tel a co do ciekawej jak ci polaczki nie pasuja to wyjdze proste!a taka jest prwda ze o przywiezienie ci konpnentow musisz czasem prosić się pol dnowki a ten ktoś nic nie robi tylko pierdzi w stolek a to jego obowiązek dostaczyc mi części itp. i nie chodzi tu o wszystkich chlopakow tylko jednego osobnika który pierd...wszystko a ciężko od cb wymaga
szczery 2014-11-01 14:12:49
U nas atmosfera na produkcji jest spoko sytuacje chyba tez skoro firma sie rozrasta.Szef a pracownik?Jest ok nie mozna narzekać zarobki adekwatne do umiejetnosci i chęci.Szkolenia? hmmmm nie ma zadnych !!!!i to wielki wielki minus.Tydzień pracy? 5 dni w tygodniu i na trzy zmiany czyli 6-14,14-22,22-6.pracujemy od poniedziałku do piątku i soboty tez ale na początku nowy pracownik raczej nie chodzi w soboty.
Dziewczyny 2014-11-30 11:43:52
Dziewczyny ogarnijcie się z tym Dawidem! On nie jest dla was zawsze miał was za głupie i brzydkie był bardzo zakochany i przez kilka lat z tą samą kobietą w dodatku śliczną młodą dziewczyną która była z nim od początków Zanini. W firmie było wiadomo że maja brac slub ale do niego nie doszło i na pewno nie przez zdrade. A to co się teraz wyrabia na jego punkcie przekracza ludzkie pojęcie, stroicie sie, zostawiacie mężów, chlopaków, dzieci w domu zeby isc sie z nim zabawic a on zadnej z was nie traktuje powaznie bo oprocz was ma jeszcze sporo innych tak naiwnych jak wy, które tez na raz wskakują mu do łóżka. Nie pisze tego zeby bylo wam przykro ale na prawde zal mi was i waszej głupoty przestancie oszukiwac swoich facetow...Pozdrawiam
Zazdrośnico 2014-12-03 19:40:21
Zastanawiam sie jak mam napisać do osoby która napisała ten teks bo albo jestes PUSTA dziewczyna albo niedojrzałą emocjonalnie dziewuchą ,która dostała "kosza"od Dawida.Może nie powinno sie pisać o koledze z pracy i to on powinien cos tu napisać,ale na tyle jest dojrzały ,że nie napisze tu nic bo nie warto.Denerwuje mnie tylko że takie osoby pisza tu na forum całkiem prywatne sprawy pracowników firmy.Kiedys mowiłam ze nie napisze zadnego wpisu tu na forum ,ale przeczytawszy taki tekst nie można sie powstrzymać od komentarza i nie chodzi tu o to że bronie Dawida bo to jego zycie i jego prywatna sprawa co robi, jest wolny i ma prawo robić co chce, z kim chce i gdzie chce:)Pozdrawiam zazdrośnice,która nie zastanowiła sie nad tym co pisze na publicznym forum.
niesamowite 2014-12-08 22:04:16
Gdzie jest ten super komentarz o Klaudii i Dawidzie? :P jak to możliwe że znikł?
głupia dziewucha 2014-12-09 23:16:00
A TY jestes zwykłą gówniara montujaca czesci w ZAnini bo brak Ci wykształcenia zeby miec prace godna kobiety. Bronisz go bo pewnie sama mu dajesz dupy,dziewczyny w tej firmie sa prosto po szkole i niestety ale inteligencja nie grzesza!
do nieznajomej 2014-12-12 00:33:04
witaj nieznajoma kim kolwiek jestes wiedz ze masz ostatnio szanse na przyznanie sie do tego co napisalas na forum firmowym daje Tobie czas do poniedzialku do godziny 14 jezeli nie przyznasz sie samowolnie sprawa zostaje zgloszona do sadu i wtedy beda to dla Ciebie nieprzyjemne koszty i sytuacja w jakiej sie znajdziesz mozemy to zalatwic same polubownie bez swiadkow tylko ja i Ty lub w sadzie droga wolna wybor nalezy do Ciebie pozdrawiam
Oświadczenie 2014-12-15 14:10:33
W związku z treścią wpisów zamieszczonych na forum Zanini pragnę złożyć oficjalne przeprosiny dla osób dotkniętych użytymi w nich słowami. Obiecuję również nigdy więcej nie zamieszczać żadnych wpisów na Państwa forum. Moderatora i administratora strony proszę o ich niezwłoczne i natychmiastowe usunięciu z serwisu, jednocześnie informuje pozostałych użytkowników niniejszego forum o całkowitym zakazie ich dalszego udostępniania i rozpowszechniania w sferze publicznej.
Wszystkim pracownikom firmy życzę zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, bez sporów i problemów dnia codziennego. Jeszcze raz bardzo przepraszam.
xxxxx 2014-12-19 11:49:14
Życzysz nam życia bez sporów i problemów ? A sama nie źle namieszalaś w czyimś życiu prywatnym,powinnas przeprosić osobiście ta skrzywdzondziewczyne i wyjaśnić całą sytuację do konca.
kola 2014-12-23 21:21:20
Koszmarna firma dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pelna zdradzajacych facetow i rozbijajacych zwiazki glupich bab! przyklad Dawid i Justyna R.!
ciekawa 2014-12-23 22:53:29
a o jaka justyne r Ci chodzi? z ktorej jest hali?
rozczarowany 2015-01-05 14:50:25
Dziękujemy za premie świąteczną....
xxx 2015-01-05 23:32:06
premia świąteczna? czego ty sie spodziewałeś po tym zakładzie
12536shcadf 2015-02-16 09:53:38
Witam, wpis zamieszczony tu na temat Dawida jest całkowicie prawdziwy. Zarywa do dziewczyn, narzeczonych i kobiet zamężnych. Ten koleś nie ma jakiegokolwiek poczucia moralności wciska dziewczyną kit udaje jaki on to jest miły grzeczny i uczciwy a tak naprawde chodzi mu tylko o to by zaciągnąć kobiete do łóżka. Szkoda mi nie których kobiet, że tak totalnie świrują na jego punkcie i ryzykują własne życie dla tego dupka. Obecnie wiem, że "czaruje" 2 dziewczyny z zakładu. Nie bede mówiła o jakie dziewczyny chodzi aby im nie zaszkodzić ale będzie dla was jak się w pore zorientujecie i dacie sobie spokój. Bo potem jak to dojdzie do waszych chłopaków, narzeczonych, mężów będzie już za późno. Wy będzie płakać a on będzie się śmiał z was jak to zrobił z innymi.
prawda 2015-02-16 17:16:34
Same sobie szkodzą bo to one do niego piszą
Rafał 2015-02-16 17:20:12
Znam Dawida od bardzo dawna i muszę się wtrącić, ponieważ kompletne bzdury wypisujesz.Nie znasz szczegółów a tak łatwo kogoś wyobrażasz.
Sensi 2015-02-16 22:38:29
Dzieciaki wezcie ogarnijcie!co kogo interesuje zycie prywatne drugiej osoby?jeszcze wypisujecie to na forum miej odwage i powiedz mu to prosto w oczy a te osoby które wypisują na Dawida najwidoczniej maja strasznie nudne i ubogie zycie osobiste skoro interesują się czyims i wcale go nie bronie poprostu ja osobiście tez bym nie chciała żeby ktoś pisal o moim zyciu prywatnym na forum albo może komus zal d...sciska?a jeżeli jest tak jak ktoś tu wypisuje ze bawi się laskami chodz watpie to trafi kiedyś kosa na kamien
wolny2014 2015-02-21 03:12:37
Hej, powiedzcie proszę ile prawdy jest w tym, że biuralistki lubią poświntuszyć ? Bo tam jest na czym oko zawiesić. A "te" z długim stażem to OK dziewczyny ??
pewna 2015-03-25 20:21:00
Pewnie ,że dziewczyny z długim stażem sa ok i to nawet bardzo ok a zwłaszcza te z dłuuuuugim stażem,chyba to że sa w zakładzie tak długo o czymś swiadczy(że sa ok)Dziewczyny z biura?hmmmm,chłopcze nie dla Ciebie ,nie dla psa kielbasa:)
panicz adam 2015-05-20 15:11:04
to mają być o pinie o firmie czy o jakimś ufiku dawidzie
jaaa 2015-05-21 15:13:21
Zgadzam się z Tobą. Pracownicy firmy zamiast pisać jak wygląda praca itp w zakłądzie to zajmują się obrabianiem czterech liter. Kogo to obchodzi kto z kim spał????!!! Z tego co widzę to niektórzy są walnięci jeśli na forum o WARUNKACH PRACY wypisują takie dyrdymały.
jaaaa 2015-05-21 21:49:02
,,,,,,,,,,,,,,,,, Proszę to dla Ciebie, ilość przecinków nie ograniczona, korzystaj do woli, bo z tego co widzę to masz z tym problem, lub nie wiesz o istnieniu przecinków :D :D
... 2015-06-05 20:37:12
problem haha nie wiesz jak grubo się mylisz problem to może ty masz ze sb zresztą cos zabolało? :D powiedz mi to w oczy a na przeciwnikow mam wyjeb...tyle
Mirecki 2015-06-15 18:53:11
Bardzo proszę o opinię o zakładzie. Warunkach, benefitach, socjalu, etc.. Dzięki
słodziak 2015-06-15 19:22:39
warunki? benefity? socjal? ha ha dobre chyba pomyliłes zaklady nie byla nie ma i nie bedzie !!!!!!!!1
haha 2015-06-30 10:40:15
benefity, socjale, premie haha smiech na sali
jupi 2015-08-28 21:29:29
Marne pieniądze się tu zarabia i tyle w temacie.
hej zenek 2015-08-31 15:14:03
Nawet jesli ktoś ma owe doświadczenie to co to jest 1800 zł dla faceta który ma na utrzymaniu rodzinę. Mało tego praca jest w olejach, smrodzie, hałasie i stresie.W lepszych warunkach zarabiają 2 tyś. Chłopaki szanujcie się,nie warto.Wybierzcie inną firmę.
jolololo 2015-09-03 16:50:05
Kolejne romanse i zdobycze Dawida mozna ujzec w firmie,przejzyjcie dziołchy na oczy.
Daffid 2015-09-08 20:55:34
W nosie mam jakiegoś tam Dawida. Nie odbiegajcie od tematu. Pracowałem parę dni. Nie polecam. Pieniądze marne co do wymagań.
zmulona 2015-09-22 23:12:55
Nikt tu nie odbiega od tematu,a wrecz przeciwnie wszyscy od jakiegos czasu patrzymy na NASZEGO DAWIDA CELEBRYTE ktory skacze z jednej kolezanki na druga,teraz konczy sie to na Nati wielka milosc hahahahaha no to jakies zarty sa. Jeszcze niedawno zaspokajal pania LIDERKE ateraz jej kolezanke,toz to komediodramat w tym zannini. Trzeba sie bedzie przejsc do.kadr i zakonczyc caly ten cyrk bo albo praca albo to na.co wszyscy patrza!
zabawnie sie robi 2015-09-22 23:20:43
Jak widze goraco tu ostatnio na forum,a kolezance z postu nizej to o nasza.Justynke chodzi,no poracha jak nic. Wymieniaja sie wszystkie jednym facetem jakby bozyszcze z niego bylo a on.ani piekny ani madry zwykly babiarz,ale nasze kochane.kolezanki z zannini lubia miec.takiego bawidamka w towarzystwie
Raz stuknie ta a drugi raz ta i tak sie zanninniczki wymieniaja i kazda zadowolona wraca do domu do rodziny a on do dziewczyny.
znudzony-a 2015-09-23 16:54:27
Przypominam wszystkim ,że nie jest trudno dowiedzieć sie kto pisze takie brednie na forum i przede wszystkim o życiu prywatnym Dawida.Ktoś musi być bardzo zazdrosny albo dostał kosza od Dawida i teraz sie na nim mści.Mści sie w parszywy sposob, żal komuś zę ktoś sobie chce ułożyć?Trzeba iść do kadr i powiedziec co się dzieje?Uwierzcie że w kadrach nie lubią jak się gada o prywatnym życiu.A po za tym w pracy chyba Dawod normalnie pracuje a to co robi po za pracą to jiuz jego sprawa.Do kadr mogę iśc i zgłoscić jakie jesteście tępe dziewuchy że tak wypisujecie na forum.Do administartora też nie problem zgłościc bo to jest naruszenie dóbr osobistychZgodnie z art. 24 ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie.

Zgodnie natomiast z art. 448 Kodeksu cywilnego w razie naruszenia dobra osobistego sąd może przyznać temu, czyje dobro osobiste zostało naruszone, odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę lub na jego żądanie zasądzić odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez niego cel społeczny, niezależnie od innych środków potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia.
Dawid 2015-09-26 07:30:00
Żarty się skończyły ogarniam temat z tymi wpisami teraz poznamy się osobiście
xenia 2015-09-30 10:31:20
he, widze ze romanse to specjalność tej firmy. pracuje tam niejaka agnieszka co tez sie jej w głowie poprzewracało i lubi cudzych mężczyzn, ciekawe czy ten dawid też juz ją miał ????
nutka 2015-10-05 11:12:40
Ogłoszenie było juz jakis czas temu ale zapraszamy do firmy ,próbować zawsze można, skoro pracujesz w zawodzie to wydaje mi się, że bedziesz mile widziany.Powodzenia
Do xenia 2015-10-05 15:55:28
jakby "cudzy " mężczyzna nie chciał to by nic się nie stało
bezrobotny 2015-10-15 18:29:30
Ludzie wchodzi się na forum aby dowiedzieć się coś o warunkach pracy a tu tylko informacje kto z kim się pier... zasada jest prosta, jak suka nie da pies nie weźmie. Szkoda czasu na tą firmę szukam innej roboty. Pozdrawiam
XxXx 2016-04-21 21:22:49
albo jesteś nowo przyjęty albo nie wiesz o czym piszesz
joanna 2016-04-23 12:55:28
ja pracowalam dwa tygodnie i co dzien to inne dziewuchy ktore tez dlugo nie popracuja maja z tego kase non stop zwalniaja taka to juz firma

Koleżanka 2016-09-23 14:14:33
Nie przejmuj się ktoś cię zna wie żebyś nie napisała takiego czegoś . Ktoś może nie wiedział ze jest taka osoba na produkcji i walnął wpisem . postąpił oczywiście źle ale wiesz jacy są ludzie każdemu nogę podłoża. Każdy kto cię zna będzie wiedział ze to nie twój wpis . Głowa do góry .
Matt 2016-09-24 15:08:03
Wiesz co, nie ma co narzekać za bardzo, oczywiście że ktoś czegoś nie wie, to chyba nie powinno dziwić, ogólnie nie zgadzam się z tym, że mówisz, że atmosfera jest w jakiś sposób zła czy negatywna, nie wydaje mi się po prostu że tak mogło być kiedykolwiek
87654387 2016-11-14 13:21:44
ciekawe czy w tym roku szefostwo sie zlituje nad tania sila robocza i dadza na swieta jakas premie?tzn kolesiostwo dostanie jak co roku ale zwyklym szaraczkom ciekwe czy sypna groszem wypadalo by chodz raz w roku docenic pracownikow!!a te keksy zostawcie sobie dla siebie alebo biurasom dajcie bo jamluzny nie chcemy
87654387 2016-11-14 13:24:46
darek 2016-11-17 13:18:59
Pojawiła się Oferta pracy w Zannini.Wchodzę,czytam,a tu tylko o jakimś psychopatycznym erotomanie,którego żaden zdrowy facet nie umie postawć do pionu.Jak tam jest w męskich zawodach?Kasa na rękę czy na konto?Jak z pracą na wózkach?Konkrety!,proszę...
darek 2016-11-17 13:36:57
Taka dygresja.Panie D. i inne Panie i Panowie.Jesteśmy np. w Pubie czyli miejscu publicznym,czyli na swoistym forum i mówię,że jesteś taki siaki i owaki to polecisz zapłakany do prokuratury?Bo Twe dobre imię zostało naruszone?Najpierw musisz udowodnić jaki z tego tytułu poniosłeś uszczerbek finansowy.Zatem nie strasz ludzi,nie strasz,bo.....Popularność ma swoje skutki
Była 2016-11-22 20:55:17
Każdego dnia musiałam lawirować pomiędzy manipulantami, cwaniakami czy zwykłymi kłamcami, pilnować się, by nie dać się wykorzystywać i uważać na każde słowo, które wypowiadałam w budynku firmy. Wiedziałam, że donosy, tworzenie klik, granie przeciwko komuś, to norma w tej firmie.
Darek 2016-11-30 14:32:50
Nie znam Cię i nie poznam ale jestem z Ciebie dumny
Zostaw swoją opinię o Zannini Poland - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zannini Poland