Opinie o Zannini Poland w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zannini Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zannini Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zannini Poland w Czeladź

Paulina

@bryk, @778866 a próbowaliście rozmawiać z szefem? Bo jednak złą atmosferę stwarzają współpracownicy. Może warto poruszyć ten temat i sprawdzić reakcję pracodawcy. Jeżeli się coś wyjaśni dajcie znać tutaj, bo bywają tu osoby, które chciałyby zatrudnić się w Zannini Poland.

Kazdy pracodawca powinien wzbudzac w ludziach szacunek ,nie strach,ale to zalezy od niego.Powinien rowniez wiedziec ze donosiciel to ani dobry czlowiek,ani dobry pracownik,donosi zeby ukryc swoje lenistwo,cwaniactwo,,Mysle ze ludzie umieja docenic to ze pracodawca jest im przyjazny i wlasnie wtedy staraja sie pracowac jeszcze lepiej

bryk

zaklad nie bylby taki zly ,gdyby pracodawca wiedzial ze dobry pracownik to zadowolony pracownik i na to ma wplyw wiele czynnikow,zarobki ,atmosfera ,ludzkie podejscie do wszystkich pracownikow,nigdy nie bedzie dobrze jak bedzie sie stosowac tylko same zakazy ,wiekszosc ludzi tutaj pracuje dobrze ,ale czy sa cenieni to inna sprawa,czy naprawde trzeba pokazac ze ja tu rzadze?czy nie lepiej isc na pewne kompromisy?wszystkim wyszlo by to na dobre,ludzie byli by zadowoleni a pracodawca pokazal by ze czlowiek dla niego cos znaczy ,moze warto to przemyslec ?czy nie lepiej bylo by gdyby o zakladzie byla dobra opinia?ten zaklad i wiekszosc ludzi pracujacych w nim zasluguja na to ,Pracodawco to zalezy od Ciebie,

Paulina

@Była, a jak przedstawia się praca w Zannini Poland? Co Ci się szczególnie podobało?

Firma Zannini Poland w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik administracyjny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
Była

Każdego dnia musiałam lawirować pomiędzy manipulantami, cwaniakami czy zwykłymi kłamcami, pilnować się, by nie dać się wykorzystywać i uważać na każde słowo, które wypowiadałam w budynku firmy. Wiedziałam, że donosy, tworzenie klik, granie przeciwko komuś, to norma w tej firmie.

Darek
@Była

Nie znam Cię i nie poznam ale jestem z Ciebie dumny

ciekawe czy w tym roku szefostwo sie zlituje nad tania sila robocza i dadza na swieta jakas premie?tzn kolesiostwo dostanie jak co roku ale zwyklym szaraczkom ciekwe czy sypna groszem wypadalo by chodz raz w roku docenic pracownikow!!a te keksy zostawcie sobie dla siebie alebo biurasom dajcie bo jamluzny nie chcemy

darek
@87654387

Pojawiła się Oferta pracy w Zannini.Wchodzę,czytam,a tu tylko o jakimś psychopatycznym erotomanie,którego żaden zdrowy facet nie umie postawć do pionu.Jak tam jest w męskich zawodach?Kasa na rękę czy na konto?Jak z pracą na wózkach?Konkrety!,proszę...

Matt

Wiesz co, nie ma co narzekać za bardzo, oczywiście że ktoś czegoś nie wie, to chyba nie powinno dziwić, ogólnie nie zgadzam się z tym, że mówisz, że atmosfera jest w jakiś sposób zła czy negatywna, nie wydaje mi się po prostu że tak mogło być kiedykolwiek

Koleżanka

Nie przejmuj się ktoś cię zna wie żebyś nie napisała takiego czegoś . Ktoś może nie wiedział ze jest taka osoba na produkcji i walnął wpisem . postąpił oczywiście źle ale wiesz jacy są ludzie każdemu nogę podłoża. Każdy kto cię zna będzie wiedział ze to nie twój wpis . Głowa do góry .

joanna

ja pracowalam dwa tygodnie i co dzien to inne dziewuchy ktore tez dlugo nie popracuja maja z tego kase non stop zwalniaja taka to juz firma

XxXx

albo jesteś nowo przyjęty albo nie wiesz o czym piszesz

bezrobotny

Ludzie wchodzi się na forum aby dowiedzieć się coś o warunkach pracy a tu tylko informacje kto z kim się pier... zasada jest prosta, jak suka nie da pies nie weźmie. Szkoda czasu na tą firmę szukam innej roboty. Pozdrawiam

Do xenia

jakby "cudzy " mężczyzna nie chciał to by nic się nie stało

nutka

Ogłoszenie było juz jakis czas temu ale zapraszamy do firmy ,próbować zawsze można, skoro pracujesz w zawodzie to wydaje mi się, że bedziesz mile widziany.Powodzenia

xenia

he, widze ze romanse to specjalność tej firmy. pracuje tam niejaka agnieszka co tez sie jej w głowie poprzewracało i lubi cudzych mężczyzn, ciekawe czy ten dawid też juz ją miał ????

Dawid

Żarty się skończyły ogarniam temat z tymi wpisami teraz poznamy się osobiście

darek
@Dawid

Taka dygresja.Panie D. i inne Panie i Panowie.Jesteśmy np. w Pubie czyli miejscu publicznym,czyli na swoistym forum i mówię,że jesteś taki siaki i owaki to polecisz zapłakany do prokuratury?Bo Twe dobre imię zostało naruszone?Najpierw musisz udowodnić jaki z tego tytułu poniosłeś uszczerbek finansowy.Zatem nie strasz ludzi,nie strasz,bo.....Popularność ma swoje skutki

znudzony-a

Przypominam wszystkim ,że nie jest trudno dowiedzieć sie kto pisze takie brednie na forum i przede wszystkim o życiu prywatnym Dawida.Ktoś musi być bardzo zazdrosny albo dostał kosza od Dawida i teraz sie na nim mści.Mści sie w parszywy sposob, żal komuś zę ktoś sobie chce ułożyć?Trzeba iść do kadr i powiedziec co się dzieje?Uwierzcie że w kadrach nie lubią jak się gada o prywatnym życiu.A po za tym w pracy chyba Dawod normalnie pracuje a to co robi po za pracą to jiuz jego sprawa.Do kadr mogę iśc i zgłoscić jakie jesteście tępe dziewuchy że tak wypisujecie na forum.Do administartora też nie problem zgłościc bo to jest naruszenie dóbr osobistychZgodnie z art. 24 ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Zgodnie natomiast z art. 448 Kodeksu cywilnego w razie naruszenia dobra osobistego sąd może przyznać temu, czyje dobro osobiste zostało naruszone, odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę lub na jego żądanie zasądzić odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez niego cel społeczny, niezależnie od innych środków potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia.

zabawnie sie robi

Jak widze goraco tu ostatnio na forum,a kolezance z postu nizej to o nasza.Justynke chodzi,no poracha jak nic. Wymieniaja sie wszystkie jednym facetem jakby bozyszcze z niego bylo a on.ani piekny ani madry zwykly babiarz,ale nasze kochane.kolezanki z zannini lubia miec.takiego bawidamka w towarzystwie Raz stuknie ta a drugi raz ta i tak sie zanninniczki wymieniaja i kazda zadowolona wraca do domu do rodziny a on do dziewczyny.

zmulona

Nikt tu nie odbiega od tematu,a wrecz przeciwnie wszyscy od jakiegos czasu patrzymy na NASZEGO DAWIDA CELEBRYTE ktory skacze z jednej kolezanki na druga,teraz konczy sie to na Nati wielka milosc hahahahaha no to jakies zarty sa. Jeszcze niedawno zaspokajal pania LIDERKE ateraz jej kolezanke,toz to komediodramat w tym zannini. Trzeba sie bedzie przejsc do.kadr i zakonczyc caly ten cyrk bo albo praca albo to na.co wszyscy patrza!

Daffid

W nosie mam jakiegoś tam Dawida. Nie odbiegajcie od tematu. Pracowałem parę dni. Nie polecam. Pieniądze marne co do wymagań.

Zostaw merytoryczną opinię o Zannini Poland - Czeladź

• Jak się pracuje w Zannini Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Zannini Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zannini Poland?

Zannini Poland
2.2/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Wojkowicka 60
    41-250 Czeladź