Opinie o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SKOFF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SKOFF na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Maciek

Macie w ofercie również takie taśmy z ledami, które można gdzieś przykleić? chciałem sobie coś takiego pod biurkiem przy kompie zamontować, ale nie chcę jakiegoś taniego badziewia z chin, tylko coś od polskiego producenta, dlatego pytam u was, zależy mi na jakości wykonania

Odp
@Maciek

Tak, znajdziesz na stronie.

Nomen
@Maciek

takie ledówki to podstawa, muszą być

Maciek
@Nomen

Dziękuję, już ogarnąłem sprawe.

Hammer

Czy uważacie że SKOFF to dobra firma? różne rzeczy się spotyka i zastanawiam się jaka jest szczera opinia pracowników i tutaj mam nadzieję taką opinię uzyskać, pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi

luke
@Hammer

Każdy ocenia według własnych kryteriów, ciężko uzyskać jednoznaczną odpowiedź. Dla mnie - tak, chociaż nie zawsze jest idealnie i znalazłoby się conieco do poprawki, ale w ogólnym rozrachunku jest w porządku.

Zoltar
@luke

firmy idealne chyba nie istnieja ;d duzo zalezy od tego czy ktos chce szukac czegos co nie pasuje czy nie

luke
@Zoltar

a to już nie nam oceniać takie kwestie :) ja odpowiadam za siebie

Zoltar
@luke

a no ja nie oceniam, tylko gdybam jak może być :)

Igor

Cześć, wiem że to nie forum od tego mam nadzieje że obejdzie się bez linczu. Mam oprawki o was (srebrne) i dzieciaki wymacały je tłustymi palcami efekt jest taki że nie jestem w stanie ich doczyścić. Jako że pracujecie z nimi cały czas może znacie jakieś patenty? z góry dzięki za info

@Igor

Szmatka z mikrofibry powinna załatwić sprawę

Beata

@kovu skąd taka informacja?

yy
@Beata

To było pytanie a nie informacja :)

Kovu

Ja tylko snułem domysły.

Ton
@Beata

oj Beata Beata totalnie nie czytasz ze zrozumieniem!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SKOFF? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.

Jak jest z premiami? tylko dla handlowców?

Kam

e no niee, dla wszystkich są przewidziane premie

@Kam

Jakieś uznaniowe pewnie tak?

Kam

no tak, właśnie tak.

@Kam

Okej dzięki, wolałem się upewnić w tej kwestii, bo kasa też ważna, a różnie to bywa szczególnie teraz z tymi premiami

Zastanawia mnie czy jesteście zadowoleni z atmosfery panującej w firmie?

Tito
@Michał

No w zasadzie czemu nie. Atmosfera jest raczej koleżeńska, no przynajmniej ja tak uważam, wiadomo że ktoś może sie z tym nie zgodzić bo każdy ma inne odczucia itd

dodam
@Tito

ja tam sie zgadzam, nic nie mam do tego jak mamy w firmie, raczej spoko ekipa jest

@dodam

dzięki, czyli rozumiem ze w razie czego warto iść , dla mnie atmosfera gra w sumie dość ważną rolę

Rezus

Jakie są wymagania do pracy na produkcji?

@Rezus

Praca na produkcji w skoffie polega na montowaniu, skręcaniu, lutowaniu podzespołów elektrycznych więc wypadałoby cokolwiek wiedzieć na ten temat

@Ferb

"Wypadaloby? czy koniecznie trzeba i nie ma przebacz?

@Rezus

Ale łapanie za słowa, tego bym się nie spodziewał. Wypadałoby po prostu dla siebie mieć o tym pojęcie, ale chyba da się tego przyuczyć wszystkiego

@Ferb

Nie czepiam się słówek, po prostu chciałem doprecyzować czy to konieczny wymóg, czy po prostu coś co jest dobrze postrzegane przy rekrutacji

@Rezus

No okej, a więc doprecyzowałem tak mi się wydaje. A poza tym to w ogłoszeniach zazwyczaj zamieszczają takie informacje

@Ferb

Niestety nie ma ogłoszeń, stąd mój brak wiedzy

Iver

Czy pensja handlowca jest uzależniona tylko od sprzedaży, czy jest jakaś konkretna podstawa, a reszta w formie premii za wyniki?

ph
@Iver

pensja handlowca zazwyczaj przede wszystkim opiera się na premiach które są uzależnione od wyników sprzedaży

@Iver

Jest podstawa i do tego prowizja.

@Nimbus

Okej, czyli tak jak mniej więcej myślałem. Czy któryś z was pracuje właśnie jako handlowiec?

@Iver

Nie, ale może będę umiał pomóc. Zależy co potrzebujesz wiedzieć.

@Nimbus

No myslałem o jakiś ogólnych informacjach na temat pracy, czy jest ciężko, gdzie się jeździ itd, no ale skoro nie pracujesz to raczej nie będziesz mi umiał pomóc

@Iver

No nie. Może ktoś inny poczuje się wywołany do odpowiedzi :)

On
@Iver

a nie pracowałeś wcześniej jako handlowiec że nie wiesz jak wygląda taka praca? bo jesli nie to nie wiem czy będzie ci tak łatwo ;>>

@On

Nie pracowałem, ale od zawsze ludzie mi mówili, że mam gadkę i tę "żyłkę" plus w poprzedniej pracy mogłem troszeczkę dzióbnąć tematu :)

On
@Iver

no żyłka to jedno to jest fakt, bez tego to ciężko, ale bez znajomości zasad sprzedaży itp to też nie tak łatwo

Gonzo

Tych ofert co tak dużo o nich piszecie to ja nie widziałem odkąd śledzę to forum, czyli długo

elo
@Gonzo

Dlaczego zniknęła moja odpowiedź, która brzmiała: Dobrze, a piszesz to, bo...?? Dalej jestem ciekaw odpowiedzi

@elo

pisze bo ma widocznie ma taką ochotę i pewnie sam czeka na jakąś pracę w skoffie. czy to nie jest logiczne?

Gonzo
@elo

Piszę to, żeby osoby takie jak ja czyli kandydaci wiedzieli jak sytuacja wyglada i czego mogą lub nie mogę się spodziewać?

@Gonzo

a no właśnie, więc mniej więcej moje przypuszczenia się zgadzają :D

Janka

czy na produkcji pracują też kobiety?

odp
@Janka

oczywiście, liczbowo nawet jest podobnie w sensie kobiet i mężczyzn

@odp

aha czyli spokojnie mogłabym próbować dostać się do pracy jak pojawi się taka możliwość

odp
@Janka

no tak, nie ma przeciwskazań

lolo
@Janka

Możliwość zawsze jest tylko musi się pojawić jakieś ogłoszenie o pracę które będzie Ci odpowiadać :D

@lolo

nie no z tego sobie zdaję sprawę oczywiście, na razie i tak hipotetycznie pytam

Czy ph w skoffie dostaje też premie od sprzedaży?

XoX

Tak chyba wygląda sytuacja w wszystkich PH niezależnie od firmy. Oczywiście, że jest prowizja od sprzedaży.

@XoX

No niby tak ale wolałem się upewnić czy aby na pewno, różne są firmy

XoX

Spoko, rozumiem. Ale nie ma powodów do obaw w tej kwestii.

@XoX

a prócz tego jest coś jeszcze ciekawego przewidziane dla ph?

XoX

Zależy co masz na myśli?

@XoX

Sam nie wiem, bo nie wiem co firma oferuje. jakieś inne dodatki czy udogodnienia?

Jug

no oferuje benefity o czym juz bylo tutaj pisane nie raz nie dwa i nie dziesięć zapewne, ale jesli tak bardzo tego potrzebujesz to powtórze: multisport, opieka medyczna, dla ph samochód służbowy i telefon

@Jug

Rozumiem, dziękuję i przepraszam za kłopot

Czy jest może tutaj ktoś kto pracuje w administracji?

Adeno

Pewnie tak, a co chcesz wiedzieć?

@Adeno

Chciałam zapytać o atmosferę i częstotliwość pojawiania się ofert

Aż tak kiepsko się to prezentuje? naprawdę nic nie ma?

Adeno

Zniknęła moja odpowiedź, ale tak jak mówiłem, na serwisach z ogłoszeniami tu pustkami świeci od dłuższego czasu

@Adeno

ciekawe czemu tak jest :/ naprawdę aż tak stałą ekipę macie

świadczy to dobrze i utwierdza, że firma dobra, tylko cóż z tego skoro nie można do niej dołączyć

Jon

Jakie prace wykonuje się na produkcji w Skoffie????

@Jon

montuje się, skręca i lutuje - podzespoły elektryczne, chociaż to się można było domyśleć po samej wiedzy czym zajmuje się skoff ;p

@Bali

bo wszystko jest na stronie tak apropo, nawet dość przejrzyście opisane itd, polecam ogólnie

Ant
@Bali

Ale jak ktoś pyta to a. nie chce mu się szukać b. nie umie znajdować informacji c. oczekuje przy okazji paru słów na temat firmy. Zgaduje że jesteś pracownikiem?

@Ant

owszem jestem a co? jakieś pytania

Ant
@Bali

Nie, tylko tak orientacyjnie pytałem, skąd tyle wiedzy na te tematy, ale w sumie to było dość logiczne, fajnie że chcesz pomóc i odpowiadasz na pytania, mało kto ma teraz na to czas

Wiesiek

Drogi Asterixie. Twój talent pisarski zdumiewa. Jednak raczej zmień lekarstwa lub przynajmniej ogranicz dawkę dzienną. Jak jest Ci źle w tej Spółce to albo się zwolnij, albo idź na L4, bo widzę, że coś Cię trapi

tok
@Wiesiek

kogo zdumiewa tego zdumiewa. na mnie wrażenia nie robi. a z tobą Wieśku kompletnie się zgadzam.

Knedel
@tok

Nie tylko ty najwyraźniej nie doceniłeś talentu.

Łajka

Nie szukają do Was kreatywnego? Sociale, marketing internetowy? Widziałam, że macie też bloga, może kogoś do prowadzenia jego? Byłabym zainteresowana pracą w takim zakresie, może ktoś coś wie i może szepnąć?

Batman
@Łajka

No widzialem ze mieli zmieniac tą strone i w koncu chyba sie na razie nic nie zmienilo?

MatteKudasai
@Batman

eeee...a co to ma do wypowiedzi powyżej?

Blog
@Łajka

Napisz lepiej bezpośrednio do firmy na info@skoff.pl

Batman
@MatteKudasai

No pisałem to odnośnie tego bloga, że jak strona się zmieni to może i jego prowadzenie

Czy SKOFF działa wyłącznie na terenie Polski?

Kornik
@Adam

wydaje mi się, że raczej działa na Polske, a przynajmniej też nie znalazłem informacji zeby bylo inaczej, niech mnie ktoś poprawi jeśli coś pomylilem

ERI
@Adam

No firma jest polska i produkuje w Polsce, ale zasięg ma również poza kraj

Kornik
@ERI

no to pytanie teraz czy autorowi chodziło o pracę w Polsce, czy zasięg produktowy

@Kornik

Obie kwestie były przedmiotem mojego zainteresowania, dziękuję za odpowiedź.

Jakie umowy proponowane są pracownikom firmy?

Max

umowa o pracę oczywiście, w takich dużych firmach to chyba norma jest tak myślę

@Max

a inne opcje są też czy bezwzględnie uop?

Uzi
@?

Być może można się dogadać, ciężko powiedzieć. Ale ogólnie stosowana jest umowa o pracę i taka jest "domyślna".

@Uzi

a no tak myślałem, już odchodzą od tych innych umów raczej, ale dzięki za rozwianie wątpliwości ;)

Tymek

Wszystkich szukających krótkoterminowej, pełnej emocji i wyz(y)wań pracy chcę zapewnić, że rekrutacja w Skoffie jest prowadzona na okrągło. Przy rotacji jak w karnej kompanii pod Stalingradem ciągle potrzebne jest świeże mięso armatnie!

Wiesiek
@Tymek

Szanowny Panie Tymonie, że tak zażartuję. Pojechał Pan po bandzie. Dlaczego drwi Pan z ludzi, którzy lubią wyzwania. Ktoś, kto przeszedł taką szkołę życia jaka Pan opisuje nie przestraszy się już w zawodowym życiu niczego. Ja myślę, że pracuje Pan w Skoff-ie i codziennie z przyklejonym uśmiechem wita się z wszystkimi a po pracy idzie Pan do domu i próbuje dokopać swoim chlebodawcom. Powodzenia.

he
@Wiesiek

Odważna i dość bezpośrednia teoria, ale coś w niej może być :D

kanapka cieszyńska

Wszystkim chętnym do pracy w tej firmie ( na stanowiskach nieprodukcyjnych) dam dobrą radę: nie sugerujcie się opiniami z tego forum, bo większość to zwykłe trole lub boty mające na celu zagłuszenie negatywnych opinii zupełnie nieistotnymi wątkami. Lepiej zapytajcie o zdanie w branży: u dostawców, klientów a nawet konkurencji. Ten światek jest mały i wszyscy doskonale się znają. A przy takiej rotacji jak tutaj macie dużą szansę w większości firm znaleźć kogoś, kto ma za sobą epizod zawodowy w Skoffie. Z pewnością dowiecie się wielu ciekawych rzeczy, o których nie chcę pisać, by nie narazić się czujnemu Działowi Prawnemu Skoff (prawnemu, bo pani, która się tutaj tak podpisuje siedzi na prawo od wejścia).

Czy SKOFF od początku miał siedzibę w Czechowicach?

HolHorse

Tak, od początku ten sam adres

eee
@HolHorse

no chyba nie do końca, bo ulica i miasto owszem to samo, ale adres się zmienił

Kary
@eee

Dokładnie, zmieniali siedzibę na własną w 2009

HolHorse
@eee

A faktycznie, niedokładnie czytałem na stronie, sorki

Kary
@HolHorse

no, ale to była jedyna zmiana, więc nie musisz tego brać do siebie za bardzo ;p

Zostaw merytoryczną opinię o SKOFF - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w SKOFF?

Zobacz opinie na temat firmy SKOFF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOFF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 25 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOFF