LONTEX

Czechowice-Dziedzice

Opinie o LONTEX

TomLur

Pracowałem tam co prawda kilka lat temu, ale nie wierzę, że wiele się zmieniło. Krótko, bo szkoda strzępić klawiatury - najgorszemu wrogowi nie polecam. Pracy jest od groma i każdemu polecam 10minut dłużej poszukać i znaleźć coś normalnego - a nie chore warunki premiowania, wysokie wymagania, słabe zarobki, zsiadła atmosfera.

K

Przyjdź na rozmowę, to się dowiesz, na pewno jest atrakcyjny. Wyjazdy służbowe zdarzają się może parę razy w roku, w celu spotkań z klientami obecnymi oraz zdobywaniem nowych (planujesz sam/a), czasami niektórzy reprezentują też firmę na różnych targach auto-moto.

Weronika

Na czym polega system premiowania w LONTEX? Obecnie dostępna jest oferta pracy na stanowisku specjalisty ds. eksportu. Pracodawca wspomina właśnie o premii za wykonywaną pracę. Dodatkowo poruszony został temat wyjazdów służbowych - jak często się one zdarzają?

M.

Na początku chciałabym aby ktoś z powyższych opiniodawców odpowiedział mi na tak nurtujące mnie pytanie, jak to jest, że siadając w domowym zaciszu słowa pisze się tak łatwo, a jeszcze prościej dodaje się do wszystkiego tyle naszej prawdziwej, polskiej żółci? Chcesz poczuć, że bierzesz sprawy w swoje ręce? Zamiast wylewać żale bez pokrycia tutaj, zbierz argumenty – jeśli takowe posiadasz i porozmawiaj z osobą decyzyjną. Przecież wszyscy uważamy się za ludzi na poziomie.... Co ode mnie o firmie LONTEX? Zawsze powtarzam, że w życiu zawodowym spełniona powinna być jedna kwestia – dobre pieniądze lub dobra atmosfera. Jestem, pracuję tutaj i rozwijam się właśnie dlatego, że oba warianty zostały spełnione. W firmie panują proste zasady, jeśli jesteś zaangażowany, ambitny i lubisz to, co robisz – zostaniesz doceniony. Firma inwestuje w pracowników, przełożeni są otwarci, a ludzie bardzo pomocni. Jeśli opinie powyżej zostały zamieszczone przez realnych pracowników to zdecydowanie pracujemy w innym LONTEXIE, pozdrawiam.

omc
@M. 07.06.2017 14:41

hahahaha heheszki

specjalista

Szkoda , że nikt nie napisze nic pozytywnego, ale przecież na takich portalach raczej się pociska śmierdzące kleksy zamiast polecać i chwalić. Ja złego słowa nie powiem, a pracuję tu już trochę czasu. Jak każda firma ma swoje plusy i minusy, ale jedno jest pewne! Ludzie - Zespół tutaj jest najlepszy!

stefan

wiec na początek napisze ze został zamontowany monitoring stanowisk pracy z mikrofonami.Każde biurko pod nadzorem.Dostęp do każdego maila ma dyrektor działu.Może kontrolować co pracownicy piszą.Brak pomocy ze strony przełożonych .Czekają tylko na dobre wyniki żeby zgarnąć premie.Kadra kierownicza nadająca sie do kierownia kioskiem ruchu.ZERO pomocy przy rozwiązywaniu problemów.Da sie zarobić nawet 4tys z groszem ale trzeba sie nagimnastykować.W tej firmie nic nie jest dla pracownika.Wręcz można odnieść wrażenie że szczebel kierowniczy specjalnie utrudnia pracownikowi sprawne wykonywanie swoich obowiązków.Nastepnie pracownik jest krytykowany za złe wyniki pracy.Aha na koniec dodam ze można spotkać sie także z krytykowaniem wyglądu pracownika począwszy na cechach fizycznych np:za duży nos zły kolor włosów twarz trolla kończąc na zle dobranych butach do reszty stroju złych okularach czy kolorze paznokci w przypadku kobiet.

stefan

Weronika

Zapoznaliście się już z wywiadem? Redakcja GoWork.pl przeprowadziła wywiad ze Specjalistą ds. marketingu LONTEX http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11853,wywiad-kornelia-trocha Wiedzieliście, że firma organizuje konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych pracowników?

heyo

W sumie na tego pracownika biurowego bym się załapał, bo język czeski znam, ale jakie są zarobki? Pozdrawiam

były pracownik

niestety to moderowany post pracownika lontexu, rzeczywistość jednak jest inna.... nie polecam!

specjalista

Praca w dziale eksportu (specjalista ds. eksportu) Plusy:zatrudniają osoby z niszowymi językami dają kredyt zaufania młodym i niedoświadczonym możliwość wyjazdów służbowych przyjemne, nowe miejsce pracy - biuro w Czechowicach praca w środowisku międzynarodowym wypłata zawsze na czas duża samodzielność Minusy: niska stawka początkowa (netto około 1,5 tys) mało przejrzysty sposób premiowania duża rotacja pracowników brak możliwości awansu/ rozwoju

Hultaj

kto młodemu wchodzi w cztery litery..ten w Lontexie może spodziewac sie duzej kariery

ktoś

Jak to czytam to śmiać mi się z was chce.

shark

Można używać w wielu firmach samochody w celach prywatnych. Jest to potem z reguły rozliczane albo za każdy km albo stała stawka za dzień użytkowania samochodu.

adata
@shark 10.02.2015 14:56

Esiu
@adata 12.02.2015 11:46
hmmm w sumie ich samochody widać w godzinach popołudniowych (po pracy) czasem na mieście więc może też tak jest...?...

Po prostu pracownicy po pracy wracają do domów samochodami służbowymi..

shark

Czy ktoś z Was pracuje na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? Jakie są warunki użytkowania samochodu? Czy prywatnie też można czy tylko służbowo? Na jakim poziomie finansowym można realnie wyrobić premię?

adata
@shark 05.02.2015 12:16

Samochodów służbowych w żadnej firmie nie powinno, a nawet chyba nie wolno używać w celach prywatnych...

L14

Jak pracujesz i masz efekty, mozesz zarobic nawet do 4 - 5 tys na reke . Zaczyna sie od minimum. Jak wszedzie musisz sie przebic. Jest ciezko ale placa zawsze na czas. W centrali warunki super. Na oddzialach jest roznie. Duza swoboda w pracy, ekipa mloda, ale musisz miec efekty bo sie nie utrzymasz. Warto spróbować. Polecam

ambio

na pewno poprawiły się warunki pracy w takim sensie, że teraz jest nowoczesny biurowiec, ładny i komfortowy więc już nie trzeba ganiać do WC na zewnątrz.

ewanita

Teraz jest lepiej ponoc

cz dz

Odradzam

MN01

Oczywiście chodziło o MARIUSZA.przepraszam za pomyłkę w imieniu.

MN01

Firma SOLIDNA pod względem realizacji zamówionych częsci do wind samochodowych. Przez okres współpracy z nią, NIE BYŁO żadnych problemów z zamówieniami i ich realizacją. Szcególne podziękowania należą się Panu (usunięte przez administratora) który już tam nie pracuje.To wielka szkoda.

jjjj

nie polecam lontexu

Zuzia

Mam pytanie czemu widzę często wasze samochody na skupie złomu w Opolu na ulicy Wojciecha Drzymały tam jest jedna duza firma która dobrze płaci za złom akumulatorowy!!!!!!!!!!!!!. Pracownicy chyba musza na lewo dorabiac bo tak słabo płacą wam chyba. To Szefostwo chyba się poplacze bo uciekaja im dingi.

export specialist

Szczera prawda. Wymagania z kosmosu - kilka języków obcych, doświadczenie.. a za to 1400 pensji. ŻENADA. Pracowałam, nie polecam.

Potwierdzam

Inga - 2013-01-19 11:29:16 Potwierdzam. W dziale exportu rotacja cały czas, musisz sprzedawać choćby papier toaletowy, bo inaczej lecisz - nic innego się nie liczy tylko zysk, zysk. Ludzie znający po kilka języków odwalają całą robote, a są traktowani jak ... i płacone mają jakby pracowali na 1/2 etatu. Nie znasz dnia ani godziny i papa. Ludzie w porządku, jednak "góra" to prawdziwa tragedia. Wypłaty na czas, ale o socjalnych świadczeniach czy ogólnie warunkach to szkoda gadać, w sumie to ich nie ma. Do WC trzeba deptać na zewnątrz jak do ToyToya na budowie. Z biegiem czasu żałowałam, że się tam zatrudniłam. Masz inną możliwość i nie chcesz tracić nerwów omijaj to miejsce z daleka.Potwierdzam wszystko co moi poprzednicy piszą!! Jeśli nie masz gdzie pracować i nie masz co jeść zatrudnij się w powyższej firmie!! Dobrze by było, żebyś był kłamcą , oszustem i miał wyrok w zawiasach?! Tacy ludzie są mile widziani, bo uczciwi zaraz tracą prace i to ZAWSZE bez podania przyczyny. Zastanawiam się gdzie jest Inspekcja Pracy, Sanepid?? Przecież tam nie ma odpowiednich warunków! śmierdzące jedno Wc na zewnątrz(bo to również palarnia), tyle osób(oczywiście damski i męski razem).Ludzie różni, ale trzeba bardzo uważać są bardzo zazdrośni i kablują byle błahego powodu!! Wybór należy do Ciebie!!??

Inga

szkoda gadac

Witam Apropo pracy w tej Firmie lepiej pójść chyba na kurs pilotarzu niż tam pracować, choć nie można narzekać na pewne osoby, ale trzeba mieć sie na baczności, bo tylko góra patrzy abyś zrobił swoje pozyskał jak najwięcej klientów a później rozwiązują z Tobą umowę nawet bez podania przyczyny. Pozdrawiam,wszystkich którzy tam aplikują,może Wam się poszczęści choć nie liczyłbym na to, chociaż reasumując fajnie jest patrzeć z " lotu ptaka " na ludzi i ich nie doceniać,każdy kto tam pracował wie o czym napisałem""" z lotu ptaka """ Życzę powodzenia Wybór należy do Was

slonzok

szukaja dyrektora eksportu ludzi do dzialu EXPORT od dawna dawna dlaczego? taka rotacja?????? CZY WARTO U NICH PRACOWAC? jaka atmosfera? mam wieloletnie doświadczenie mogę przebierać w ofertach jakie auta sluzbowe daja? inż

poparzony

Uważajcie na tego pracodawcę, nie dotrzymuje warunków umowy zawartych ustnie, kadra kierownicza niezaradna, nie orientująca się i nie zainteresowana rozwojem. Brak jasno określonych zadań i celów rozwoju firmy, Generalnie dno, ale za dużo by tu pisać. Zdecydowanie nie polecam.

sew

mnie zastanawia jedno pracy nie szukam na siłę bo mam swoją ale jak się coś fajnego trafi to co by nie i jak tak przeglądam oferty to prawie co 2 tyg. jest oferta pracy do lontexu coś za często według mnie podejrzane

AD

SPOKO, POSYŁAJ, TYLKO CZY JESTES PEWEIN SPEŁNIENIA WYMAGAŃ

Bielszczanin

Chcę aplikować czy możecie napisać coś więcej o tej firmie?

H

Firma bagno. Nic dodać nic ująć.

MARIUSZ, TOMEK

Firma jak najbardziej godna polecenia. Szkolenia i osoby odpowiedzialne za ich prawidłowy przebieg to ludzie niesamowicie sympatyczni jak i znający się na rzeczy. Dzięki Wam firma TACHO-TECH na pewno jeszcze wróci na dalsze nauki :). Pozdrawiamy dział szkolen i dział handlowy.

dowiedz sie dokladniej!

Wcale nie chodzi o to ze pracownice nie moga byc molodsze! Jest wiele pracownic i pracownik starszych w firmie LONTEX! Ogloszenia typu kobieta do 26 lat jest spowodowana zupelnie czyms innym wiec dowiedz sie dokladniej a potem udzielaj jakich kolwiek komantarzy na ten temat! Tak swoja droga to jak znam życie to nie p. [usunięte przez moderatora] wystawia ogloszenie tylko odpowiedzialni za to ludzi! Takze zanim zaczniesz prawic wywody to popytaj!

zwykły_głąb
@dowiedz sie dokladniej! 07.08.2009 18:36

pan michał jest synem prezesa ma 28 lat, jeździ najnowszym mercedesem - po co mu stare baby? - jest przecież samcem alfa.....

firma prowadzi dyskriminujaca polityke pozyskiwania nowych pracownikow a raczej pracownic np.szukamy dziewczyny do 26 roku zycia.czy osoby starsze np.po 40 roku to juz nie w guscie pana [usunięte przez moderatora]

Słowa kojarzące się z LONTEX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako własny interes o który powinien zadbać sam. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni oraz chętnie zawsze pomogą na początku :) Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w LONTEX - praca na własny "rachunek" bez planów miesięcznych. Najbardziej nie podobało mi się w LONTEX : - decyzje płacowe

Zostaw opinię o LONTEX - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LONTEX