Opinie o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SKOFF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SKOFF na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Raindrop

@Ja gdzie było ogłoszenie jakieś? bo byłaś na rozmowie, a o rekrutacjach ni widu ni słychu

Metin
@Raindrop

Bo z tego co ja wiem aktualnie nikogo nie rekrutują? przecież nie robią tego po kryjomu.. byłby jakiś znak o tym

Raindrop
@Metin

no ale skoro była relacja z rozmowy, to można wyciągnąć inny wniosek

Metin
@Raindrop

No niby tak ale jednak jest to trochę dziwne, ale co ja tam wiem, nie ma mnie wewnątrz firmy

Anatol

W jakich sklepach stacjonarnych można dostać Wasze produkty?

hm
@Anatol

hmm.. np w onelectro albo luxmarket i swiatlolux.. chociaż nie jestem przekonany czy wszystkie mają stacjonarne oddzialy

Anatol
@hm

Rozumiem, czyli nie macie żadnego firmowego?

hm
@Anatol

typowego sklepu skoffa to nie znalazłem ale może źle szukam. na allegro mają też swój oficjalny sklep z produktami

Najgorsza rozmowa na jakiej byłam. P(usunięte przez administratora). Zmarnowałam 2h mojego życia.

Rodi

Siemanko. jak tutaj wygląda kwestia ph, jeździ się po klientach? trzeba mieć prawko?

nikt
@Rodi

no jeździ się też, ale jest też taka opcja która nazywa się e-przedstawiciel handlowy i wtedy mniej, więc może jest szansa jakoś bez prawka to ogarnąć

@nikt

O, nie słyszałem, jest jakaś oferta, opis tego stanowiska?

nikt
@Rodi

oferty na ten moment żadnej nie ma z tego co mi się wydaje, a stanowisko i obowiązki jak to przedstawiciel handlowy

@nikt

Aha, myślałem że może się czymś różni, rozumiem że to e- może oznaczać jakąś pracę internetową lub zdalną

Bastek
@Rodi

brzmi to całkowicie logicznie więc w zasadzie tak pewnie masz rację

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SKOFF? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.

@vris to jakie inne czynniki uważasz za godne uwagi jeśli chodzi o opis firmy?

vris

Warunki pracy, atmosferę, traktowanie pracowników, dodatki

Raczej tego typu sprawy

vris

Ale to w mojej opinii, dla innych mogą być one zupełnie inne

@vris

no to są podstawowe rzeczy. w takim razie, rozumiem że jeśli chciałbym o tym poczytać to pewnie musiałbym przescrollować stronę

@vris

znaczy przynajmniej tak zgaduję, że to mogło się już tutaj gdzieś przewinąć, chyba że się mylę

Ile ta firma ma lat ?

@Michał

@vris

wiedziałem że już trochę ale nie sądziłem że to już aż tyle

@vris

wiele lat doświadczenia za nimi. W takiej firmie pracować to jest coś, szkoda tylko że tak ciężko teraz o te rekrutacje. ale pewnie nie jestem pierwszym który o tym mówi

@Igni

czy ja wiem czy to taki wyznacznik

@Igni

w sensie są istotniejsze rzeczy, które określają firmę jako dobrą, nie tylko to ile jest na rynku

@vris

no pewnie tak jest, ale dla mnie istotne było właśnie to i tyle

Toro

Czy SKOFF jest firmą typowo polską? Czy nie?

@Toro

nie żeby to miało dla mnie jakieś ogromne znaczenie, raczej pytam tak z czystej ciekawości jak to wygląda

Novak
@Toro

Co to znaczy "typowo polską"?

@Novak

Założoną w Polsce i działającą w Polsce.

@Toro

To chyba nie tak trudno zrozumieć, ciężko mi wymyślić w ogóle inne znaczenie..

Novak

No to tak. Jest.

Projektant.
@Toro

Oczywiście, że SKOFF jest firmą polską.

@Projektant.

Już wiem :)

Zebra
@Projektant.

trochę spóźniony w temacie ale jak najbardziej poprawny! haha

DEJZON

Dlaczego nie polecasz? Łatwo rzucić negatywny komentarz proszę argumentuj.

pzd
@DEJZON

No już to widzę. Wszedł raz rzucił dwa słowa myśląc że jest najmądrzejszy na świecie i przechytrzył cały portal i tyle go widzieli. Na szczęście są tutaj głosy rozsądku znające prawdę o firmie, którzy wiedzą że zasługuje na te dobre opinie które ma

chocolate

Gw obiektywny? Nie oczekuj niemożliwego.

haha
@chocolate

tak jakby cokolwiek w internecie bylo obiektywne.. no no sama prawda i szczerosc tutaj

Czechowiczanin

Śledzę rozwój firmy SKOFF od lat bo codziennie przejeżdżam obok niej w drodze do pracy. Oprócz tego firma ma kapitalne pomysły na swoje wyroby co można zauważyć na stronach internetowych i co najważniejsze na rynku. Powodzenia w dalszym rozwoju.

Krakowiak
@Czechowiczanin

Zgadzam się, czasem zwalniam przy siedzibie i daje długimi znak, że myśle o firmie. Są momenty, że chce podjechać i opowiedzieć moja wizję przemysłu lamparskiego: Zagrożenia: - tania konkurencja z Azji - wymierający gatunek "prawdziwych" sprzedawców - ograniczone niektóre inwestycje hotelarskie oraz przemysłowe Szanse: - oświetlenie medyczne - wzrost popytu na lampy antydepresyjne - moje pomysły Moje pomysły: - Zrobić ogólnopolski konkurs coś a la Hot16challange2 związanym z oświtelneim " cała Polska zmienia żarówki" . " nie wykręcisz się.." itd itp - odnowić współpracę z USA - zaprosić Krzysztofa Skibę z zespolu BIG CYC z okazji nowej strategii firmy i wiele innych Co wy na to?

Kobalt
@Krakowiak

"lampy antydepresyjne"? pierwsze słyszę, jak to działa?

Kamyk
@Krakowiak

bardzo innowacyjne te Twoje pomysły muszę przyznać, widać ze masz pomysł na siebie heh

Parostatek
@Krakowiak

Przez chwilę myślałem, że to na poważnie...a potem dotarłem do ostatniego zdania. No, przez chwilę mnie miałeś kolego, nie powiem. Prawie analiza SWOT.

WILK Z WOLFSTREET

Szanowi Państwo, Chciałbym wynieść firmę na inny poziom, mam parę pomysłów. Mam parę pytań: - Czy dyrektor sprzedaży to stanowisko niezależne i decyzjne? - Jakie instrumenty przysługują dyrektorowi sprzedaży ( auto służb, fundusz reprezentacyjny, itd itp) - Jakie jest atmosfera w firmie?

Neutral
@WILK Z WOLFSTREET

Tutaj nie ma szans. Nie ma czegoś takiego jak własne pomysły. Jest jeden pomysłodawca i koniec, chcesz po swojeu - Żegnam! bez dodatkowych pytań. Auto to chyba norma wszędzie bez dodatków reprezentacyjnych. Atmosfera... Co to jest?

Co powiecie ze swojej perspektywy na temat firmy SKOFF? chętnie poczytam wszystkie opinie czy sugestie na ten temat.

Piekara
@Kandydat

Pytasz odnośnie pracy i jej warunków, produktów, czy firmy per se?

@Piekara

Jako kandydata to w zasadzie interesuje mnie wszystko, więc mów co wiesz;)

@Piekara

Chociaż mogło to dziwnie zabrzmieć jakoś niegrzecznie. Po prostu każda informacja będzie dla mnie przydatna

elo

Co tam słychać na starych śmieciach?

@elo

Życie życie jest nobelon. W pracy jak to w pracy, żadnych rewelacji

@Melo

Jakoś inaczej kojarzyłem słowa tej piosenki :)

@elo

Nie znasz się ;)

@Melo

A to przepraszam, być może faktycznie tak jest.

@Melo

Szanowny Melo. W tekście piosenki jest, że życie jest nowelą. No ale badania słuchu mogą stwierdzić czy to jest przyczyną wadliwego rozumienia tekstu czy może są to zaburzenia lateralizacji.

heh
@Czechowiczanin

Nie ma to jak poczytać coś mądrego czasem. a myślałem że na goworku to się nie zdarza

@Czechowiczanin

To. był. mem. Wpisz frazę z błędem w google, to sam uświadczysz.

@Melo

Bardzo Pana/Panią przepraszam. wpisałem "nobelona" do wyszukiwarki i zobaczyłem, że popełniłem gafę. Odwołuje moje uwagi i jeszcze raz przepraszam.

heh
@Czechowiczanin

Jak mało jest teraz ludzi którzy potrafią przyznać się do błędu, gratulacje, to piękna cecha :D

Życzenia

Szczęśliwego Nowego Roku

@Życzenia

wszyscy chcemy żeby był szczęśliwy :)

Robert

Nie mogę znaleźć informacji o tych przyjęciach przez agencję

@Robert

A sporo się naszukałem, a tu null

@Robert

a tu przyjmuje też jakaś agencja???

@Robert

pewnie ktoś tu już o tym pisał a ja przeoczyłem..

@Trik

No niżej pisali, dosłownie wątek poniżej...

Maćko
@Robert

Chyba nigdy się nie dowiemy xd jak krytykować firmę, to się stado zlatuje, jak pomóc osobie zainteresowanej to chętnych nie ma.

@Maćko

Jak to zawsze mówią, umiesz liczyć licz na siebie . nie ma co szukać tylko lepiej dzwonić tam

Xmas

Jak tam nastroje przed świętami?

Kajko
@Xmas

po świętach nastroje bardzo dobre, nie ma to jak dobre jedzonko i rodzinka w komplecie

Kovu

Czy rekrutacje są wstrzymane obecnie?

@Kovu

Rekrutacji to nie widu nie słychu już od dłuższego czasu, więc to nie jest jedynie sytuacja obecna ;)

Kovu
@wampir

Czaję. Dzięki za informację.

@Kovu

Spooko rozumiem pytania bo sam też czekam i się doczekać nie mogę

Micho
@wampir

Aż tak dobrze w tym Skoffie, że kolejki się ustawiają?

@Micho

ja w żadnej kolejce nie stoję więc nie wiem ilu jest chętnych ;) ja już dawno słyszałem dobre rzeczy o firmie dlatego trzymam rękę na pulsie

bułka
@wampir

w produkcji brak ofert za to pracownicy w biurach mają ciągłą rotację więc tu oferty wiszą w agencjach non stop

O
@bułka

Jakie agencje przyjmują?

O
@bułka

Nikt nigdy tu o tym nie wspomniał, a zmienia to nieco postać rzeczy

?
@O

też nie kojarzę informacji o jakiejś agencji rekrutującej

Czy SKOFF oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zozol

wszystkim pracownikom oferują umowe o prace

@Zozol

To dobrze, tak jak już w sumie większość firm, chociaż nadal zdarzają się wyjątki dlatego lepiej zawsze dopytać

Zozol

tu nie jest tak zaściankowo, żeby na śmieciówach robić

Dejw
@Zozol

to nie jest zaściankowość żeby mieć umowę zlecenie, niektórym się to bardziej opłaca po prostu

bułka

zawsze na początku umowa zlecenie

Nik

Firma nowoczesna, kameralna

Eg
@Nik

no no rozumiem że to jest swego rodzaju komplement, krótki ale tresciwy haha

spike
@Eg

jak nie komplement to niby na co ci to wyglada?

Eg
@spike

no przecież napisalem krótki ale treściwy to o co ci chodzi

Byliście na targach Energetab w tym roku?

Brad

Skoff był obecny owszem a co?

@Brad

Skoff był na targach. Oferta może nie była rzucająca na kolana, ale widać, że Zarząd się stara rozwijać asortyment. Obsługa profesjonalna i bardzo pomocna. Zwłaszcza Pani Prokurent. Pełny szacunek. Pozostali prezenterzy również bardzo profesjonalni i uczynni. Proponowałbym w oświetleniu podłogowym wprowadzić wersję oświetlenia awaryjnego z funkcją wskazywania drogi ewakuacyjnej. Układ połączony z czujnikiem dymu lub czadu. Identyczny jak w samolotach. Wierzę, że konstruktorów w Skoffie, na to stać bo są naprawdę dobrzy

@Projektant

No ale wszystko idzie do przodu to i pewnie skoff pójdzie do przodu i będzie się dalej rozwijał i dążył do tego by być najlepszym

@Projektant

Fajnie ;) Dziękuję za opinię :) Sam chciałem się pojawić i zerknąć, ale nie dałem rady finalnie.

Kok

może za rok Ci się uda, skoff zazwyczaj bywa na targach itd więc warto przyjść i zobaczyć, tym bardziej jeśli interesuje Cię praca

@Kok

Za rok to ja już chciałbym tam pracować, ale wiem, że nie ma takiej gwarancji ;)

Kok

aaa no to jak to są plany bliskie no to jak najbardziej, powodzenia życzę itd

@Kok

Czy bliskie czy nie, to niestety nie ode mnie zależy. Gdyby ode mnie zależało, to już dawno bym tu pracował

Projektant

No to napisz CV i prześlij. Samo się nie zrobi, a w Zarządzie nie pracuje wróżbita do wyszukiwania prądów płynących od potencjalnych pracowników. Powodzenia w rekrutacji.

@Projektant

Dziękuję, zdaje sobie sprawę że wróżbity tam nie ma ;p

Projektant

Człowieku, przynajmniej daj szansę Zarządowi Skoff-u i zadzwoń, prześlij maila, przyjedź bo w firmie nikt o tym nie wie. Pisanie o swoich marzeniach jest fajne , ale ktoś musi wiedzieć gdzie przesłać prezent. A Ty zrób sobie prezent pod choinkę a Skoff może Ci w tym pomoże.

Sebek

Kiedy w końcu wpadnie jakaś rekrutacja :///

Xo
@Sebek

Who knows. Może w nowym roku coś ruszy? Spoko by było.

Know
@Sebek

Jak będzie miała wpaść to wpadnie, no stanowisk raczej wyczarować się nie da skoro nie ma nic wolnego, ciężko stwierdzić. Bądź na bieżąco ze stroną i portalami, które mają oferty pracy i tyle w temacie, nic więcej nie możesz zrobić, no ewentualnie jeszcze wysłać aplikację spontaniczną, no ale to też nadal czekanie na efekt, bo niczego to nie przyspieszy

Sebek
@Know

Ja tak raczej sobie narzekam głośno niż pytam poważnie, bo wiem, że nic nie mogę zrobić w temacie za bardzo

Know
@Sebek

Aha, no uznałem to za poważne pytanie więc odpowiedziałem jak umiałem, tak czy tak życzę powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o SKOFF - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w SKOFF?

Zobacz opinie na temat firmy SKOFF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOFF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 25 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOFF