Opinie o DEWRO WRÓBEL Sp.J. w Bestwinka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DEWRO WRÓBEL Sp.J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEWRO WRÓBEL Sp.J. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEWRO WRÓBEL Sp.J. w Bestwinka

Paulina

Sytuacja z dzisiaj, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną,na którą przybyłam (5 min przed ustalonym czasem)pełna nadziei i ochoty do podjęcia nowej pracy.Budynek okazały,firma prezentuje się przyzwoicie, myślę jest dobrze.Mila pani zaprasza by poczekać w konferencyjnym i informuje, że kierownik podejdzie za chwilę. Po 30 minutach czekania bez jakiejkolwiek informacji gdzie podziewa się kierownik ( dodam że pani telefonicznie po raz kolejny przypominała mu że oczekuję)opuściłam tą piękną nieruchomość. Zero szacunku do drugiego człowieka, do jego czasu ,pieniędzy ( trzeba dojechać),jeżeli tak traktujecie potencjalnego pracownika, to każdy może sobie odpowiedzieć na pytanie jakie jest podejście do pracownika. Panie Kierowniku gratuluję, należy się awans, swoim zachowaniem dał Pan prosty przekaz....podejście do człowieka ZERO

Irena

Wow, biorą kobiety do pracy na produkcji drzwi? Są oferty na stronie firmowej, nie wspominają przy żadnej, że kobiety również mogą je wykonywać. A co do minimalnej godzinowej to od 1 lipca jeszcze wzrosła, teraz to 23,50 zł brutto. Tyle macie, czy plus premia jednak?

@beta

To opiszecie na czym ta cała produkcja polega? Nie wiem czy słać CV. i czy dobrze rozumiem, że mimo pełnienia funkcji na identycznym stanowisku przy otrzymywaniu tej samej kwoty wynagrodzenia ze względu na pleć wykonuje się co innego? Jak w firmie to postrzegają?

Nowy Nowy wpis

Czy ktos dojezdza z ket i okolic???

Odnosisz się do pracy jako operator produkcji? wcześniej miałem się zgłaszać na te ofertę sprzed kilku miesięcy, teraz ciekaw jestem o ile stawki mogli podnieść skoro były widełki od 3 800 do 4 800. Symboliczny tysiąc od minimalnej?

A jak montażysta drzwi ma doświadczenie i nawet renomę, a mieszka na drugim końcu kraju, to jaką umowę zaproponujecie? A zarobki 4 500 - 8 000 zł / mies. brutto to chyba bliżej tej górnej granicy? I skąd wiadomo, że w moim regionie macie dużo odbiorców?

a możesz przy tym podać jakiś konkretny przykład, który potwierdzi to stwierdzenie o nieistnieniu tego całego BHP? Masz na myśli jakiś konkretny wypadek? Jak przy tym szkolenie w ogóle wygląda?

Unknown Unhappy

Żadnego szkolenia na żadnym stanowisko w tym zakładzie niema, Co do nieistnienia BHP, przykład?) Brak jakichkolwiek barier bezpieczeństwa na większości maszyn, w tym możesz się przekonać podczas pierwszego dnia w pracy.

@Unknown Unhappy

Piszesz o tym tak, jakby od zawsze w ten sposób to funkcjonowało? Wyżej pojawiła się wzmianka o jakimś wypadku, ale niczego jeszcze na jego temat nie wiem. Bardziej zastanawia mnie przy tym to, że czemu niczego nie wprowadza, skoro cos jest nie tak? co z konsekwencjami?

Unknown Unhappy

No skoro pracownicy dźwigają i podnoszą ręcznie drzwi waga których sięga wyżej 100 kg, to mogą pojawić jakieś negatywne skutki, jak myślisz? Ten zakład to jest na 147 procent (usunięte przez administratora) myślę, że tam tak zawsze było. Prezes ma to gdzieś, liczy się tylko kasa od sprzedaży tego badziewia.

@Unknown Unhappy

A co przy tym składa się na aktualny pakiet socjalny? Mam na myśli głównie przy tych skutkach ubocznych, które przytaczacie jakaś opiekę medyczną. Cos jeszcze prócz niej jest w ofercie?

czy gdyby soboty były dostępne to podaliby je w ogłoszeniu? Ktoś o warunki na utrzymaniu ruchu pytał ja miałem na uwadze ofertę dla operatora (w zasadzie dalej mam ale widzę ze od miesiąca oferta jest wygasła…). Piszą o pracy od poniedziałku do piątku. Chyba nie wyłowiłem wzmianki o nadgodzinach. Czy po 14:00 zostaje się jeszcze w pracy czy to raczej niemożliwe?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie DEWRO WRÓBEL Sp.J. na stanowisko Pracownik produkcji - Operator produkcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

DEWRO WRÓBEL Sp.J. poszukuje osoby na stanowisko operator produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Rafał

Witam Jak wygląda praca w Utrzymaniu Ruchu? Jakie zarobki? Czy jest możliwość pracy w soboty? jeśli tak to jak płaca wygląda?

Irena

beta
@Irena

Biorą bo na wielu stanowiskach są urządzenia do przenoszenia drzwi. pozostałe elementy nie są tak ciężkie.

@beta

Problem wagi odpada, a cała reszta? Nie jest to w żaden sposób skomplikowane? Opisze ktoś zatem przykładowy proces produkcyjny? Nie widać różnic w trakcie pracy ze względu na płeć?

beta

Proces jest bardzo podzielony na proste operacje i część jest dla facetów a część dla kobiet

Paulina

zxc

Jak pracujesz wydajnie to z pracodawcą zawsze się dogadasz.

Ciekawa
@zxc

Pytanie zatem co według was oznacza wydajna praca? Jakie macie teraz normy? Są teraz oferty w sieci. z tego co jest napisane potrzeba 5ciu kandydatów na operatora produkcji na kwotę max 4,8 tys. Tą wspomnianą premią podbijasz resztę? Te nabory to rozwój czy rotacja?

zxc
@Ciekawa

Usłyszałem że trzeba być na stanowisku i być zaangażowanym. Jak komuś chodzi o kase to da sie zarobić ale trzeba dać toche więcej od siebi.

Dominika

A na jakich stanowiskach te 40 zł wyciągają? Może nie aż tyle, ale jakbym chociaż 3/4 tej stawki mogła osiągnąć to byłoby ok. Ale widziałam też że są premie to jednak może czasem więcej wychodzi na rękę?

OlaBoga!
@Dominika

To nie wiem co byś musiała zrobić żeby tam tyle zarobić. Nie było ani jednej kobiety która by tyle zarobiła . Za to 14/15 zł za godzinę to norma. Premia raz jest raz jej nie ma. Wiec jak masz szansę szukaj czegoś innego.

Mieczysław
@OlaBoga!

Teraz to chyba płacą więcej niż 15 zł bo minimalna jest wyższa. Premia jest uznaniowa dlatego nie zawsze się należy? A jak już się uda to ile wpada dodatkowo?

Xyz
@OlaBoga!

Witam. Czy może Pani jako kobieta napisać jak wygląda praca dla kobiet?????

Xyz
@Dominika

Witam. Czy mogłaby Pani jako kobieta napisać jak wygląda praca dla kobiet? Dziękuję

Witam. Jak wygląda praca dla kobiet ?

Daniell

Nie zwróciłem uwagi i pokazało mi nie to dewro. Moja opinia tyczy się firmy znajdującej w Gdańsku

Index

Witam. Ktoś napisze jak wygląda praca i płacą w firmie Dewro ka stanowisku kierowcy Busa ? Z góry dziękuję.

Jolanta Tyczyńska

Kupiłam drzwi firmy DEWRO,polecam,jedynie należy modlić się,żeby drzwi nie miały jakiejkolwiek wady,bo załatwianie reklamacji trwa miesiące.Obecnie już trzeci miesiąc czekam na dostawę drzrwi i naprawę ościeżnicy i w tym zakresie firma mocno szwankuje.A szkoda,bo drzwi są warte uwagi.

henio

praca tam to była tragedia. mają tak stare maszyny że cały czas skladane są reklamacje za które odpowiada pracownik i któremu obcinaja za to premie. tylko jak pracować na takich starych maszynach.

Alicja
@henio

Serio? Przecież to nie pracowników wina, że maszyny są stare! Brakowało im kasy na nowy sprzęt, czy co?

qwerty

Ludzi pracuje ponad setka, fachowców się ceni i zarobki sa super! a za prosta robote jak sprzątanie czyszczenie to wiadomo że minimalne bedzie, nie czarujmy się, zwłąszcza na początku. Po miesiącu pracy opini nie można sobie wyrobić, tym bardziej jak sie jest "januszem budownictwa" - bez urazy. Kurz jak kurz-to stolarnia przeciez. Ludzi szanują, kasa na czas, umowa,porządek jest w porównaniu do innych produkcji, takie moje zdanie a już trochę robie

Mieczysław

Z tego co piszesz atmosfera i relacje z przełożonym nie były najmocniejszą stroną firmy. Czy stosunki między pracownikami były dobre i można było liczyć na wzajemne wsparcie i pomoc?

tez sie posmialem bo kim trzeba byc ,zeby sie nie zorientować przez kilkanascie lat,że cos sie nie podoba. Jak gdzies jest żle to sie czlowiek po miasiacu zwalnia, a nie siedzi kilkanascie lat

Lilasa
@qwerty

Jaka umowa jaki szacunek chyba mało wiesz????

malinka

Proszę o opinie na temat pracy na stanowisku dla kobiet. Czy bardzo ciężka praca i jak wygląda sytuacja z zapyleniem, czy do przejścia, jakie warunki??

Hej. Widzę że dodane tutaj opinie o przedsiębiorstwie DEWRO WRÓBEL Sp.J. wydają się być jednak trochę sprzeczne. Szczerze, zastanawia mnie ta rozbieżność. Może ktoś z obecnych pracowników podzieli się swoim doświadczeniem i napisze coś więcej o pracy w tej firmie oraz na jakie wynagrodzenie i benefity można teraz liczyć?

Wiktor

@ho ho skoro pracowałeś kilkanaście lat to chyba nie mogło być aż tak zle ?

Ho ho
@Wiktor

Tak jak napisałem żałuję tych straconych lat w tej firmie, tak czasami jest jak się jest młodym i zapuścisz korzenie w zakładzie pracy, ale naszczęście się opamietałem.Dodam jeszcze, gratuluję byłym właścicielom i teraźniejszym pani głównej księgowej, byłego pana od bhp.

Robert

20 lutego 2020 zostało przyjęte zlecenie na wykonanie opaski do drzw wewnętrznych . Przyjęte zostało przez Pana M J (usunięte przez administratora) jako serwis płatny . Biorąc pod uwagę okres pandemi ponowiłem kontakt w czerwcu . Po dłuższym okresie oczekiwania zjawili się pracownicy by zwymiarować opaskę. W lipcu zadzwoniliśmy ponownie by dowiedzieć się o terminie montażu. Usłyszałem od wspomnianego pracownika,że zamówiona opaska jest już spakowana. Ze względu na urlop poprosiłem o montaż w pierwszym tygodniu września . Po powrocie ponownie skontaktowałem sie z w/w pracownikiem, który grzecznie informował, że w przyszłym tygodniu gdy będą wracać z Wrocławia przyjadą na montaż. Oczywiście rzaden termin nie jest dotrzymywany, a było ich kilka. W ostatniej rozmowie ta sympatyczna i reprezentatywna osoba poinformowała, o przyjezdzie w piątek 09 pażdziernika.(usunięte przez administratora)

Ho ho

Pracowałem kilkanaście lat,żałuję straconych lat w tej firmie.W normalnych zakładach to co się wypracuje za godz z sobotami i wszelkimi nadgodzinami wypłacane jest na ROR ,to są nasze pieniądze uczciwie zarobione.Jesteście chciwi,okradacie państwo i pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o DEWRO WRÓBEL Sp.J. - Bestwinka

• Jak się pracuje w DEWRO WRÓBEL Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy DEWRO WRÓBEL Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEWRO WRÓBEL Sp.J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEWRO WRÓBEL Sp.J.?

Kandydaci do pracy w DEWRO WRÓBEL Sp.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042